POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [02.12.2017, 08:08:46] • Świnoujście

Pan Kamil odzyskał dokumenty, teraz dziękuje portalowi iswinoujscie

Niedawno zamieściliśmy informację o zagubionym portfelu, którego właściciel zwrócił się do redakcji o pomoc. Licząc na dobrą wolę Czytelników, po raz kolejny dostaliśmy jej dowód. Dzisiaj na adres redakcyjnej poczty przyszła wiadomość, która potwierdza skuteczność i życzliwość mieszkańców naszego miasta.

- Witam droga redakcjo, dziś dostałem list wraz z dokumentami, które były w portfelu- napisał pan Kamil, szczęśliwy z odzyskania choć części zguby - Dziękuję za pomoc.


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Niedziela [03.12.2017, 22:25:54] • [IP: 77.88.191.**]

Co ci dało to, że wyzywasz od cieciów nieuków, a ty kim jesteś ? profesorem ? chyba nie bo profesor tak nie odezwałby się.

Gość • Sobota [02.12.2017, 18:15:56] • [IP: 78.88.29.***]

potrafisz czytac ze zrozumieniem cieciu ? Dokumenty przyszły w liscie a nie potfel nieuku *

Gość • Sobota [02.12.2017, 17:44:47] • [IP: 178.238.252.***]

Oni sobie sami odbierają znaleźne.

Gość • Sobota [02.12.2017, 16:31:39] • [IP: 92.42.114.***]

a kasa w portfelu była?

Gość • Sobota [02.12.2017, 10:51:26] • [IP: 184.168.46.**]

𝐇 𝐀 𝐏 𝐏 𝐘 _ 𝐄 𝐍 𝐃 ❕❕❕

Oglądasz 1-5 z 5
■ Tylko w tym roku 30 rodzin ze Świnoujścia musi zwrócić świadczenia z tytułu 500+ ■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■