POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.11.2017, 07:05:44] • Świnoujście

Automatyczna toaleta ma wyremontowany dach i izolację

Automatyczna toaleta ma wyremontowany dach i izolację

fot. iswinoujscie.pl

Toaleta przy kortach tenisowych była przez jakiś czas nieczynna. Nasza redakcja postanowiła zapytać o przyczynę, dlatego zadaliśmy odnośne pytanie Urzędowi Miejskiemu.

Z odpowiedzi udzielonej przez Hannę Lachowską - Inspektora BIK UM Świnoujście, dowiadujemy się, że remontowany był dach toalety i jego izolacja. Kosztowało to 2,5 tysiąca zł brutto. Toaleta przy ulicy Matejki działa już 6 lat, zaś koszt jej kupna oraz montażu wyniósł około 95 tysięcy zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Wtorek [14.11.2017, 19:47:29] • [IP: 80.245.189.***]

Zaś koszt jej kupna oraz montażu wyniósł około 95 tysięcy zł.za taką kasę powinna mikołaja opierniczać czy was już całkiem powaliło tyle forsy

Gość • Wtorek [14.11.2017, 19:47:02] • [IP: 80.50.26.***]

a po drugiej stronie wyremontowany domek toaleta. ..

Gość • Wtorek [14.11.2017, 17:22:48] • [IP: 62.69.231.***]

Przecież ten wpłatomat nie działa, pożera kasę a drzwi od wakacji jak się nie otwierały, tak dalej się nie otwierają, gratuluję

Gość • Wtorek [14.11.2017, 16:52:06] • [IP: 195.11.198.*]

2.5 kola za 2 godziny pracy

Gość • Wtorek [14.11.2017, 16:38:54] • [IP: 80.245.182.***]

Lepiej dajcie tam papier i od czasu do czasu posprzątajcie, bo normalnie PORAZKA. Byłam tam pierwszy i ostatni raz

Gość • Wtorek [14.11.2017, 15:49:35] • [IP: 178.238.249.**]

Dach to pikuś.Lepiej naprawcie raz a dobrze automat wrzutowy, bo kradnie 2 zł a drzwi nie można otworzyć!Tak jest od wielu miesięcy!

ryynio • Wtorek [14.11.2017, 15:36:58] • [IP: 83.249.12.***]

tam jest darmowe WIFI i TV LED 20 cali obudowany w ramie ze stali a z przodu osłona na ekran z twardego plastiku 5 mm wiec nic dziwnego ze klienci tego przybytku tak długo tam siedzą

Gość • Wtorek [14.11.2017, 14:38:51] • [IP: 109.243.247.**]

13:19 - Dobre. -------Swoją drogą otoczenie tej toalety jest kubaturowe, blokowe, więc ona w jakiś sposób pasuje do dzielnicy (czyli jest w jakiś sposób straszna, bo dla mnie bloki zawsze były straszne, brzydkie), ale tak sobie myslę... warto stawiać repliki starych domków Baby Jagi w dzielnicach architektonicznie bardziej tradycyjnych. A pamiętam z dawnych lat mój dziecięcy lęk przed domkami Baby Jagi, dziecko ma cudowną właściwość żywej wyobraźni, więc potrafi wobec realności zachowac sie jak dorośli w kinie, naprawdę widzieć w fikcji rzeczywistość.

fororak 👹 • Wtorek [14.11.2017, 13:48:22] • [IP: 46.101.184.***]

Z tego co rozumuję jest tam jakiś automat który za 2 zeta spłukuje klozet i automatyczna łapa która podciera delikwentowi tyłek, z żądaniem, niechaj się osoba bardziej pochyli to podetrę zad...amen

Gość • Wtorek [14.11.2017, 13:19:24] • [IP: 46.215.96.***]

Nie śmiejcie się ! Ten kloc to nowy" domek baby jagi" ! Teraz to my będziemy nim straszyć nasze wnuki gdy będą niegrzeczne tak jak nas straszono tymi ciekawymi architektonicznie domkami baby jagi !

Gość • Wtorek [14.11.2017, 12:26:38] • [IP: 109.243.247.**]

Taki nowoczesny wychodek powinien miec wokół siebie rondo, a babcia klozetowa winna być adekwatnie nowoczesna, czyli mieć tak zwaną trzecią płeć (której wprowadzenie do niemieckiego prawa ostatnio z triumfem obwieszczono w Niemczech) oraz chodzic na czarne marsze.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 11:37:24] • [IP: 176.221.114.**]

Jaki materiał, taka wytrzymałość.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 11:17:23] • [IP: 108.29.78.***]

tylko w Polsce kolo i trujkacik i wes tu sie kapnij czy jestes kolko czy trujkacik

wychodek jako cokół? • Wtorek [14.11.2017, 10:59:05] • [IP: 109.243.247.**]

No i brawo, ma tak zostać, z tym pomnikiem, z tym posągiem pana z klasy robotniczej w malowniczym skłonie myslącego nad magistratem i jego sprawami, z grabiami w rękach (świetnie spiżem oddano miękkość roboczego stroju). Proszę nie likwidowac tej rzeźby. (Wyjaśnię starszym ludziom nieznającym kompów, że program komputerowy automatycznie wymazał twarz posągu, ale tak mechanicznie odczytał rzeźbę, jako żywego człowieka). Jestem za tym, by ten wychodek tak wyglądał, by był cokołem dla rzeźby ukazującej"Atlasa Odwrotnego", bo ten mityczny za karę miał dźwigać sklepienie niebieskie (kulę), a my w mieście mamy sytuację humorystyczną, wychodek ma dźwigać koronę stworzenia, człowieka. Wychodek jako symbol statusu naszego miasta do wynajęcia ma byc cokołem Mieszkańca, świnoujścianina, przedstawionego jako wyrobnika, czyszczącego z liści własny cokół dla Niemców i kolejnych Paris Hilton zjeżdżających się do miasta, by faszerowac się alkoholami i pustką za duże pieniądze.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 10:53:44] • [IP: 185.210.39.**]

A czy ten cud automatyki ma Internet LTE?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 10:34:12] • [IP: 94.254.166.***]

po co pytam się ja się xd

Gość • Wtorek [14.11.2017, 10:05:24] • [IP: 176.221.113.**]

Teraz będą musieli zrobić dobudówkę na trzecią płeć dla Niemców.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 10:00:22] • [IP: 80.50.26.***]

a na placu wolnosci nie mozna było takiej postaci zeby dzieci nie musialy sikac do fontanny a niemcy biegac z pieluchą i błąkac po kawiarniach? tam był kibel ktory nigdy sie nie zatkał ale michalskiej przeszkadzało?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 09:45:01] • [IP: 94.254.230.***]

O jejku

Gość • Wtorek [14.11.2017, 09:40:28] • [IP: 109.173.158.***]

15 potrzebujących na godzine, opłata 2 zł = 65 700 dochodu za 6 lat dla miasta.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 08:13:59] • [IP: 109.243.247.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [14.11.2017, 08:04:19] • [IP: 184.168.27.***]

Po co matolstwo postawiło tutaj tego kloca, który generuje straty, jak sześćdziesiąt metrów obok jest klimatyczny domek" Baby Jagi". Czemu te downy z urzędu nie reaktywują tych domków, tylko stawiają jakieś bezużyteczne brzydkie kloce? -Choooooojowy gospodarz-komuch.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 07:54:37] • [IP: 79.252.107.***]

Domki Babyjagi funcjonowaly prawie 100 lat a nowa toaleta po kilku do remontu Gratulacje

Oglądasz 1-23 z 23
■ II część L sesji Rady Miasta Świnoujście odbędzie się w dniu 28 listopada 2017 r. (wtorek) o godz. 12.00 w sali nr 1 Urzędu Miasta ■ Niezidentyfikowana jak dotąd wada konstrukcyjna przyczyną awarii w gazoporcie. Służby operatora terminalu zareagowały bez zarzutu-zapewnili radnych przybyli na dzisiejszą sesję Rady Miasta przedstawiciele spółki Gaz System. W gotowości do odpowiedzi na pytania radnych pojawili się także strażacy Miejskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej na czele z komendantem świnoujskiej PSP. Swoją wiedzą na temat procedur bezpieczeństwa przyszedł podzielić się także naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Jerzy Krawczyk. Powodem tej mobilizacji była niedawna awaria w w gazoporcie i groźne uszkodzenie instalacji ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■