POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.11.2017, 19:52:08] • Świnoujście

Woda wdarła się do budynku Komendy Miejskiej Policji!

Woda wdarła się do budynku Komendy Miejskiej Policji!

fot. iswinoujscie.pl

11 listopada, a więc Dzień Niepodległości nie był szczęśliwym dniem dla policjantów z KMP w Świnoujściu. Woda wdarła się do pomieszczenia pompowni wody komendy policji. Na miejsce wezwano strażaków. Do akcji ruszył 1 zastęp. Po przyjeździe na miejsce strażaków, zawór wody był już zakręcony. - Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji.

Wody było całkiem sporo, z informacji, które przekazała nam świnoujska straż pożarna wynika, że w pomieszczeniu woda sięgała na wysokość około 40 cm.

Wszystko wydarzyło się 11 listopada, między godziną 17:00 a 18:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Środa [15.11.2017, 18:25:47] • [IP: 83.8.23.**]

To sobie poplywali

Gość • Środa [15.11.2017, 14:49:01] • [IP: 31.0.124.***]

A może tu chodzi o wódę

Gość • Środa [15.11.2017, 12:02:17] • [IP: 37.47.132.***]

ZAKRĘĆ SIĘ TRZY RAZY I PODEJDZ DO UKOCHANEJ OSOBY KTÓRĄ KOCHASZ I JĄ UTUL A POTEM POCAŁUJ DO 12:15 A POTEM KOMPLETNY, I UCAŁUJ UKOCHANĄ

Gość • Środa [15.11.2017, 11:48:45] • [IP: 81.7.3.***]

, , Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji." Czyli strażaków tam nie bylo, policjanci wypompowali wodę pompą turbinową.

Gość • Środa [15.11.2017, 11:38:48] • [IP: 62.69.254.**]

Woda włamała się do pomieszczeń Komendy Policji. Dzięki ofiarnej akcji policjantów i wspierającego jej zastępu strażaków woda została zatrzymana i przepompowana do zbiornika. Prokuratura bada czy woda włamała się przypadkiem, trafiając na otwór czy było to celowe działanie osób trzecich. Specjalny oddział dochodzeniowy pod dowództwem Kulsona jest już w drodze.

Gość • Środa [15.11.2017, 11:02:27] • [IP: 109.243.247.**]

1:09 - He, he, he... chyba najlepszy komentarz:" Witamy gości z szerokiego...półświatka!!"

Gość • Środa [15.11.2017, 11:00:25] • [IP: 37.47.174.**]

Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji " a może dyżurny straży pożarnej ?!?!?!

Gość • Środa [15.11.2017, 10:03:19] • [IP: 109.243.247.**]

Hołdys, Leming z funkcją szczekania, powinien wizytować komende w takiej sytuacji, jego uszy (usłyszenie" ku...wo" zamiast" Kulson") sa chyba dziś zmęczone muzyką, jego uszy powinny miec emeryturę od może 10 lat, czyli dostawać np.50 zł co miesiąc, bo reszta ciała dostanie ją pewnie w tym roku, gdyż kończy on 65 lat.

Gość • Środa [15.11.2017, 09:16:49] • [IP: 92.42.116.***]

Jak notka o strażakach to ZAWSZE taki sam tekst" do akcji ruszyło X zastępów". Zawsze Tak Samo :) Zmieńcie software.

Gość • Środa [15.11.2017, 08:38:30] • [IP: 178.238.240.**]

woda chyba się wlała. ...

Gość • Środa [15.11.2017, 05:14:23] • [IP: 80.245.188.***]

Siadaj Kulson

Gość • Środa [15.11.2017, 04:42:02] • [IP: 80.245.189.***]

Przecież prawie nie padało!! a może Policja zrobiła zaporę i ta padła ? Skąd się wdarła ta woda ??

Gość • Środa [15.11.2017, 01:09:24] • [IP: 92.42.114.**]

no i jak tu przyjmować gości z szerokiego. ...no może półświatka.

Gość • Środa [15.11.2017, 00:50:10] • [IP: 78.88.31.***]

Nareszcie

Gość • Wtorek [14.11.2017, 23:11:38] • [IP: 95.129.229.**]

jakiś przeciek!

LOB • Wtorek [14.11.2017, 22:34:18] • [IP: 46.231.62.**]

Masz hydraulik racje! Ktoś na dołku przegryzł rurę! Dobrze że nie odpływową!

Gość • Wtorek [14.11.2017, 22:24:50] • [IP: 31.0.38.***]

Jak się sama wdarła to trzeba było zatrzymać do wyjaśnienia w celi

hydraulik • Wtorek [14.11.2017, 21:54:58] • [IP: 80.245.188.***]

Niestety, nadal nie wiemy, jaka była przyczyna nagłego i niepożądanego nawodnienia komendy. Mój typ to pęknięcie rurki, doprowadzającej wodę do spłuczki klozetowej (najprawdopodobniej w piwnicy, czyli na dołku)

LOB • Wtorek [14.11.2017, 21:09:56] • [IP: 46.231.62.**]

Szczeniaki pewnie chcieli utopić. Hau!

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:51:54] • [IP: 94.254.165.***]

Ten budynek się wali

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:45:13] • [IP: 109.243.247.**]

Mam nadzieje, że przed wjazdem na teren komendy sprawdzono aktualność przeglądu technicznego samochodu strażackiego. Czy jest apteczka w wozie... I tak dalej. A strażacy powinni sprawdzić, czy wyjścia ewakuacyjne na komendzie są drożne, a jak nie, to mam nadzieję, że wezwały policję, by udrożniła. A kto podrzucił taki zawór?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:44:31] • [IP: 94.254.225.***]

A co oznacza, że zawór wody był już zakręcony?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:21:18] • [IP: 92.42.118.**]

Do 134, dobrze, że znów jesteś:) Brakowało mi tej procesji, matki i staruszki:):):)

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:06:56] • [IP: 37.47.134.***]

I to jest bardzo groźna sytuacja tym bardziej że do komendy policji mogłaby się wedrzeć staruszka ! A to przecież mogła być akurat również matka wasza ! Albo co to byłoby jakby tak sobie do komendy policji wdarła się procesja ?

Oglądasz 1-24 z 24
■ II część L sesji Rady Miasta Świnoujście odbędzie się w dniu 28 listopada 2017 r. (wtorek) o godz. 12.00 w sali nr 1 Urzędu Miasta ■ Niezidentyfikowana jak dotąd wada konstrukcyjna przyczyną awarii w gazoporcie. Służby operatora terminalu zareagowały bez zarzutu-zapewnili radnych przybyli na dzisiejszą sesję Rady Miasta przedstawiciele spółki Gaz System. W gotowości do odpowiedzi na pytania radnych pojawili się także strażacy Miejskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej na czele z komendantem świnoujskiej PSP. Swoją wiedzą na temat procedur bezpieczeństwa przyszedł podzielić się także naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Jerzy Krawczyk. Powodem tej mobilizacji była niedawna awaria w w gazoporcie i groźne uszkodzenie instalacji ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■