POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.11.2017, 19:52:08] • Świnoujście

Woda wdarła się do budynku Komendy Miejskiej Policji!

Woda wdarła się do budynku Komendy Miejskiej Policji!

fot. iswinoujscie.pl

11 listopada, a więc Dzień Niepodległości nie był szczęśliwym dniem dla policjantów z KMP w Świnoujściu. Woda wdarła się do pomieszczenia pompowni wody komendy policji. Na miejsce wezwano strażaków. Do akcji ruszył 1 zastęp. Po przyjeździe na miejsce strażaków, zawór wody był już zakręcony. - Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji.

Wody było całkiem sporo, z informacji, które przekazała nam świnoujska straż pożarna wynika, że w pomieszczeniu woda sięgała na wysokość około 40 cm.

Wszystko wydarzyło się 11 listopada, między godziną 17:00 a 18:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Środa [15.11.2017, 18:25:47] • [IP: 83.8.23.**]

To sobie poplywali

Gość • Środa [15.11.2017, 14:49:01] • [IP: 31.0.124.***]

A może tu chodzi o wódę

Gość • Środa [15.11.2017, 12:02:17] • [IP: 37.47.132.***]

ZAKRĘĆ SIĘ TRZY RAZY I PODEJDZ DO UKOCHANEJ OSOBY KTÓRĄ KOCHASZ I JĄ UTUL A POTEM POCAŁUJ DO 12:15 A POTEM KOMPLETNY, I UCAŁUJ UKOCHANĄ

Gość • Środa [15.11.2017, 11:48:45] • [IP: 81.7.3.***]

, , Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji." Czyli strażaków tam nie bylo, policjanci wypompowali wodę pompą turbinową.

Gość • Środa [15.11.2017, 11:38:48] • [IP: 62.69.254.**]

Woda włamała się do pomieszczeń Komendy Policji. Dzięki ofiarnej akcji policjantów i wspierającego jej zastępu strażaków woda została zatrzymana i przepompowana do zbiornika. Prokuratura bada czy woda włamała się przypadkiem, trafiając na otwór czy było to celowe działanie osób trzecich. Specjalny oddział dochodzeniowy pod dowództwem Kulsona jest już w drodze.

Gość • Środa [15.11.2017, 11:02:27] • [IP: 109.243.247.**]

1:09 - He, he, he... chyba najlepszy komentarz:" Witamy gości z szerokiego...półświatka!!"

Gość • Środa [15.11.2017, 11:00:25] • [IP: 37.47.174.**]

Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji " a może dyżurny straży pożarnej ?!?!?!

Gość • Środa [15.11.2017, 10:03:19] • [IP: 109.243.247.**]

Hołdys, Leming z funkcją szczekania, powinien wizytować komende w takiej sytuacji, jego uszy (usłyszenie" ku...wo" zamiast" Kulson") sa chyba dziś zmęczone muzyką, jego uszy powinny miec emeryturę od może 10 lat, czyli dostawać np.50 zł co miesiąc, bo reszta ciała dostanie ją pewnie w tym roku, gdyż kończy on 65 lat.

Gość • Środa [15.11.2017, 09:16:49] • [IP: 92.42.116.***]

Jak notka o strażakach to ZAWSZE taki sam tekst" do akcji ruszyło X zastępów". Zawsze Tak Samo :) Zmieńcie software.

Gość • Środa [15.11.2017, 08:38:30] • [IP: 178.238.240.**]

woda chyba się wlała. ...

Gość • Środa [15.11.2017, 05:14:23] • [IP: 80.245.188.***]

Siadaj Kulson

Gość • Środa [15.11.2017, 04:42:02] • [IP: 80.245.189.***]

Przecież prawie nie padało!! a może Policja zrobiła zaporę i ta padła ? Skąd się wdarła ta woda ??

Gość • Środa [15.11.2017, 01:09:24] • [IP: 92.42.114.**]

no i jak tu przyjmować gości z szerokiego. ...no może półświatka.

Gość • Środa [15.11.2017, 00:50:10] • [IP: 78.88.31.***]

Nareszcie

Gość • Wtorek [14.11.2017, 23:11:38] • [IP: 95.129.229.**]

jakiś przeciek!

LOB • Wtorek [14.11.2017, 22:34:18] • [IP: 46.231.62.**]

Masz hydraulik racje! Ktoś na dołku przegryzł rurę! Dobrze że nie odpływową!

Gość • Wtorek [14.11.2017, 22:24:50] • [IP: 31.0.38.***]

Jak się sama wdarła to trzeba było zatrzymać do wyjaśnienia w celi

hydraulik • Wtorek [14.11.2017, 21:54:58] • [IP: 80.245.188.***]

Niestety, nadal nie wiemy, jaka była przyczyna nagłego i niepożądanego nawodnienia komendy. Mój typ to pęknięcie rurki, doprowadzającej wodę do spłuczki klozetowej (najprawdopodobniej w piwnicy, czyli na dołku)

LOB • Wtorek [14.11.2017, 21:09:56] • [IP: 46.231.62.**]

Szczeniaki pewnie chcieli utopić. Hau!

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:51:54] • [IP: 94.254.165.***]

Ten budynek się wali

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:45:13] • [IP: 109.243.247.**]

Mam nadzieje, że przed wjazdem na teren komendy sprawdzono aktualność przeglądu technicznego samochodu strażackiego. Czy jest apteczka w wozie... I tak dalej. A strażacy powinni sprawdzić, czy wyjścia ewakuacyjne na komendzie są drożne, a jak nie, to mam nadzieję, że wezwały policję, by udrożniła. A kto podrzucił taki zawór?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:44:31] • [IP: 94.254.225.***]

A co oznacza, że zawór wody był już zakręcony?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:21:18] • [IP: 92.42.118.**]

Do 134, dobrze, że znów jesteś:) Brakowało mi tej procesji, matki i staruszki:):):)

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:06:56] • [IP: 37.47.134.***]

I to jest bardzo groźna sytuacja tym bardziej że do komendy policji mogłaby się wedrzeć staruszka ! A to przecież mogła być akurat również matka wasza ! Albo co to byłoby jakby tak sobie do komendy policji wdarła się procesja ?

Oglądasz 1-24 z 24
■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■