POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.11.2017, 19:52:08] • Świnoujście

Woda wdarła się do budynku Komendy Miejskiej Policji!

Woda wdarła się do budynku Komendy Miejskiej Policji!

fot. iswinoujscie.pl

11 listopada, a więc Dzień Niepodległości nie był szczęśliwym dniem dla policjantów z KMP w Świnoujściu. Woda wdarła się do pomieszczenia pompowni wody komendy policji. Na miejsce wezwano strażaków. Do akcji ruszył 1 zastęp. Po przyjeździe na miejsce strażaków, zawór wody był już zakręcony. - Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji.

Wody było całkiem sporo, z informacji, które przekazała nam świnoujska straż pożarna wynika, że w pomieszczeniu woda sięgała na wysokość około 40 cm.

Wszystko wydarzyło się 11 listopada, między godziną 17:00 a 18:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Środa [15.11.2017, 18:25:47] • [IP: 83.8.23.**]

To sobie poplywali

Gość • Środa [15.11.2017, 14:49:01] • [IP: 31.0.124.***]

A może tu chodzi o wódę

Gość • Środa [15.11.2017, 12:02:17] • [IP: 37.47.132.***]

ZAKRĘĆ SIĘ TRZY RAZY I PODEJDZ DO UKOCHANEJ OSOBY KTÓRĄ KOCHASZ I JĄ UTUL A POTEM POCAŁUJ DO 12:15 A POTEM KOMPLETNY, I UCAŁUJ UKOCHANĄ

Gość • Środa [15.11.2017, 11:48:45] • [IP: 81.7.3.***]

, , Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji." Czyli strażaków tam nie bylo, policjanci wypompowali wodę pompą turbinową.

Gość • Środa [15.11.2017, 11:38:48] • [IP: 62.69.254.**]

Woda włamała się do pomieszczeń Komendy Policji. Dzięki ofiarnej akcji policjantów i wspierającego jej zastępu strażaków woda została zatrzymana i przepompowana do zbiornika. Prokuratura bada czy woda włamała się przypadkiem, trafiając na otwór czy było to celowe działanie osób trzecich. Specjalny oddział dochodzeniowy pod dowództwem Kulsona jest już w drodze.

Gość • Środa [15.11.2017, 11:02:27] • [IP: 109.243.247.**]

1:09 - He, he, he... chyba najlepszy komentarz:" Witamy gości z szerokiego...półświatka!!"

Gość • Środa [15.11.2017, 11:00:25] • [IP: 37.47.174.**]

Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji " a może dyżurny straży pożarnej ?!?!?!

Gość • Środa [15.11.2017, 10:03:19] • [IP: 109.243.247.**]

Hołdys, Leming z funkcją szczekania, powinien wizytować komende w takiej sytuacji, jego uszy (usłyszenie" ku...wo" zamiast" Kulson") sa chyba dziś zmęczone muzyką, jego uszy powinny miec emeryturę od może 10 lat, czyli dostawać np.50 zł co miesiąc, bo reszta ciała dostanie ją pewnie w tym roku, gdyż kończy on 65 lat.

Gość • Środa [15.11.2017, 09:16:49] • [IP: 92.42.116.***]

Jak notka o strażakach to ZAWSZE taki sam tekst" do akcji ruszyło X zastępów". Zawsze Tak Samo :) Zmieńcie software.

Gość • Środa [15.11.2017, 08:38:30] • [IP: 178.238.240.**]

woda chyba się wlała. ...

Gość • Środa [15.11.2017, 05:14:23] • [IP: 80.245.188.***]

Siadaj Kulson

Gość • Środa [15.11.2017, 04:42:02] • [IP: 80.245.189.***]

Przecież prawie nie padało!! a może Policja zrobiła zaporę i ta padła ? Skąd się wdarła ta woda ??

Gość • Środa [15.11.2017, 01:09:24] • [IP: 92.42.114.**]

no i jak tu przyjmować gości z szerokiego. ...no może półświatka.

Gość • Środa [15.11.2017, 00:50:10] • [IP: 78.88.31.***]

Nareszcie

Gość • Wtorek [14.11.2017, 23:11:38] • [IP: 95.129.229.**]

jakiś przeciek!

LOB • Wtorek [14.11.2017, 22:34:18] • [IP: 46.231.62.**]

Masz hydraulik racje! Ktoś na dołku przegryzł rurę! Dobrze że nie odpływową!

Gość • Wtorek [14.11.2017, 22:24:50] • [IP: 31.0.38.***]

Jak się sama wdarła to trzeba było zatrzymać do wyjaśnienia w celi

hydraulik • Wtorek [14.11.2017, 21:54:58] • [IP: 80.245.188.***]

Niestety, nadal nie wiemy, jaka była przyczyna nagłego i niepożądanego nawodnienia komendy. Mój typ to pęknięcie rurki, doprowadzającej wodę do spłuczki klozetowej (najprawdopodobniej w piwnicy, czyli na dołku)

LOB • Wtorek [14.11.2017, 21:09:56] • [IP: 46.231.62.**]

Szczeniaki pewnie chcieli utopić. Hau!

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:51:54] • [IP: 94.254.165.***]

Ten budynek się wali

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:45:13] • [IP: 109.243.247.**]

Mam nadzieje, że przed wjazdem na teren komendy sprawdzono aktualność przeglądu technicznego samochodu strażackiego. Czy jest apteczka w wozie... I tak dalej. A strażacy powinni sprawdzić, czy wyjścia ewakuacyjne na komendzie są drożne, a jak nie, to mam nadzieję, że wezwały policję, by udrożniła. A kto podrzucił taki zawór?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:44:31] • [IP: 94.254.225.***]

A co oznacza, że zawór wody był już zakręcony?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:21:18] • [IP: 92.42.118.**]

Do 134, dobrze, że znów jesteś:) Brakowało mi tej procesji, matki i staruszki:):):)

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:06:56] • [IP: 37.47.134.***]

I to jest bardzo groźna sytuacja tym bardziej że do komendy policji mogłaby się wedrzeć staruszka ! A to przecież mogła być akurat również matka wasza ! Albo co to byłoby jakby tak sobie do komendy policji wdarła się procesja ?

Oglądasz 1-24 z 24
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■