POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.11.2017, 19:52:08] • Świnoujście

Woda wdarła się do budynku Komendy Miejskiej Policji!

Woda wdarła się do budynku Komendy Miejskiej Policji!

fot. iswinoujscie.pl

11 listopada, a więc Dzień Niepodległości nie był szczęśliwym dniem dla policjantów z KMP w Świnoujściu. Woda wdarła się do pomieszczenia pompowni wody komendy policji. Na miejsce wezwano strażaków. Do akcji ruszył 1 zastęp. Po przyjeździe na miejsce strażaków, zawór wody był już zakręcony. - Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji.

Wody było całkiem sporo, z informacji, które przekazała nam świnoujska straż pożarna wynika, że w pomieszczeniu woda sięgała na wysokość około 40 cm.

Wszystko wydarzyło się 11 listopada, między godziną 17:00 a 18:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Środa [15.11.2017, 18:25:47] • [IP: 83.8.23.**]

To sobie poplywali

Gość • Środa [15.11.2017, 14:49:01] • [IP: 31.0.124.***]

A może tu chodzi o wódę

Gość • Środa [15.11.2017, 12:02:17] • [IP: 37.47.132.***]

ZAKRĘĆ SIĘ TRZY RAZY I PODEJDZ DO UKOCHANEJ OSOBY KTÓRĄ KOCHASZ I JĄ UTUL A POTEM POCAŁUJ DO 12:15 A POTEM KOMPLETNY, I UCAŁUJ UKOCHANĄ

Gość • Środa [15.11.2017, 11:48:45] • [IP: 81.7.3.***]

, , Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji." Czyli strażaków tam nie bylo, policjanci wypompowali wodę pompą turbinową.

Gość • Środa [15.11.2017, 11:38:48] • [IP: 62.69.254.**]

Woda włamała się do pomieszczeń Komendy Policji. Dzięki ofiarnej akcji policjantów i wspierającego jej zastępu strażaków woda została zatrzymana i przepompowana do zbiornika. Prokuratura bada czy woda włamała się przypadkiem, trafiając na otwór czy było to celowe działanie osób trzecich. Specjalny oddział dochodzeniowy pod dowództwem Kulsona jest już w drodze.

Gość • Środa [15.11.2017, 11:02:27] • [IP: 109.243.247.**]

1:09 - He, he, he... chyba najlepszy komentarz:" Witamy gości z szerokiego...półświatka!!"

Gość • Środa [15.11.2017, 11:00:25] • [IP: 37.47.174.**]

Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji " a może dyżurny straży pożarnej ?!?!?!

Gość • Środa [15.11.2017, 10:03:19] • [IP: 109.243.247.**]

Hołdys, Leming z funkcją szczekania, powinien wizytować komende w takiej sytuacji, jego uszy (usłyszenie" ku...wo" zamiast" Kulson") sa chyba dziś zmęczone muzyką, jego uszy powinny miec emeryturę od może 10 lat, czyli dostawać np.50 zł co miesiąc, bo reszta ciała dostanie ją pewnie w tym roku, gdyż kończy on 65 lat.

Gość • Środa [15.11.2017, 09:16:49] • [IP: 92.42.116.***]

Jak notka o strażakach to ZAWSZE taki sam tekst" do akcji ruszyło X zastępów". Zawsze Tak Samo :) Zmieńcie software.

Gość • Środa [15.11.2017, 08:38:30] • [IP: 178.238.240.**]

woda chyba się wlała. ...

Gość • Środa [15.11.2017, 05:14:23] • [IP: 80.245.188.***]

Siadaj Kulson

Gość • Środa [15.11.2017, 04:42:02] • [IP: 80.245.189.***]

Przecież prawie nie padało!! a może Policja zrobiła zaporę i ta padła ? Skąd się wdarła ta woda ??

Gość • Środa [15.11.2017, 01:09:24] • [IP: 92.42.114.**]

no i jak tu przyjmować gości z szerokiego. ...no może półświatka.

Gość • Środa [15.11.2017, 00:50:10] • [IP: 78.88.31.***]

Nareszcie

Gość • Wtorek [14.11.2017, 23:11:38] • [IP: 95.129.229.**]

jakiś przeciek!

LOB • Wtorek [14.11.2017, 22:34:18] • [IP: 46.231.62.**]

Masz hydraulik racje! Ktoś na dołku przegryzł rurę! Dobrze że nie odpływową!

Gość • Wtorek [14.11.2017, 22:24:50] • [IP: 31.0.38.***]

Jak się sama wdarła to trzeba było zatrzymać do wyjaśnienia w celi

hydraulik • Wtorek [14.11.2017, 21:54:58] • [IP: 80.245.188.***]

Niestety, nadal nie wiemy, jaka była przyczyna nagłego i niepożądanego nawodnienia komendy. Mój typ to pęknięcie rurki, doprowadzającej wodę do spłuczki klozetowej (najprawdopodobniej w piwnicy, czyli na dołku)

LOB • Wtorek [14.11.2017, 21:09:56] • [IP: 46.231.62.**]

Szczeniaki pewnie chcieli utopić. Hau!

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:51:54] • [IP: 94.254.165.***]

Ten budynek się wali

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:45:13] • [IP: 109.243.247.**]

Mam nadzieje, że przed wjazdem na teren komendy sprawdzono aktualność przeglądu technicznego samochodu strażackiego. Czy jest apteczka w wozie... I tak dalej. A strażacy powinni sprawdzić, czy wyjścia ewakuacyjne na komendzie są drożne, a jak nie, to mam nadzieję, że wezwały policję, by udrożniła. A kto podrzucił taki zawór?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:44:31] • [IP: 94.254.225.***]

A co oznacza, że zawór wody był już zakręcony?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:21:18] • [IP: 92.42.118.**]

Do 134, dobrze, że znów jesteś:) Brakowało mi tej procesji, matki i staruszki:):):)

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:06:56] • [IP: 37.47.134.***]

I to jest bardzo groźna sytuacja tym bardziej że do komendy policji mogłaby się wedrzeć staruszka ! A to przecież mogła być akurat również matka wasza ! Albo co to byłoby jakby tak sobie do komendy policji wdarła się procesja ?

Oglądasz 1-24 z 24
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Uwaga na silne wiatry W związku z zapowiadanym, w najbliższych dniach, silnym wiatrem administratorzy miejskich parków i cmentarzy komunalnych apelują do mieszkańców i gości, aby w tym czasie nie wchodzić do parków, na teren cmentarzy i innych zadrzewionych terenów, gdzie wichura może łamać gałęzie, a nawet przewracać drzewa ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■