POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [15.11.2017, 07:08:28] • Świnoujście

Kierowca kolejki turystycznej bez wyobraźni? Zobacz film!

Kierowca kolejki turystycznej bez wyobraźni? Zobacz film!

fot. Czytelnik

Kolejki turystyczne, jeżdżące ulicami naszego miasta, już wielokrotnie były tematem publikacji. Zazwyczaj artykuły dotyczą zbyt wolnego tempa, z jakim się poruszają. Przez to w sezonie tworzą się korki, które irytują kierowców. Jednak okazuje się, że również brawurowa i bezmyślna jazda kolejek stwarza niebezpieczeństwa. Przekonała się o tym nasza Czytelniczka, która była świadkiem prawdziwego popisu wyprzedzania autobusu przez kolejkę pełną pasażerów.



- 23 października około godziny 15:00 na ulicy Moniuszki wydarzyła się bardzo niebezpieczna sytuacja - opisuje Czytelniczka - Czy to brak wyobraźni kierowcy ciuchci, nieznajomość przepisów drogowych, idiotyzm, a może wszystko razem? Mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie. Pal licho jak jemu życie niemiłe, ale ciągnął 2 wagoniki pełne ludzi!- dodaje Czytelniczka.

Oburzenie Czytelniczki jadącej swoim autem za opisaną ciuchcią jest w pełni zrozumiałe. Kierowca kolejki w swoim "zrywie" wyprzedzania naraził siebie, swoich pasażerów i pozostałych kierowców na wypadek. Dokąd się tak spieszył? Przecież taka kolejka nie musi nigdzie zdążyć na czas...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

fororak 👹 • Czwartek [16.11.2017, 12:13:25] • [IP: 165.227.151.***]

"Kierowacz"tej kolejki widać jest katolikiem, uważa on że go chroni boska opatrzność i nic jemu się złego nie przytrafi...Katolicy uważają też że ważniejsze jest prawo boże niż to ustanowione przez człowieka i oni są chronieni przez swych aniołów stróżów, stąd takie sceny dzieją się na drogach w Polsce...amen

Gość • Czwartek [16.11.2017, 10:04:57] • [IP: 93.94.184.**]

Gość • Środa [15.11.2017, 07:52:04] • [IP: 46.134.170.***]Czytelniku, twój tok dedukowania jest typowy dla lemingów.Nie kompreomituj się już może więcej.

Gość • Czwartek [16.11.2017, 08:05:03] • [IP: 109.241.63.**]

Sami harcerzy i mega kierowcy. A już w grudniu będzie można kolejka się za darmo przejechać i Ci co tu bluzgają przylega z pociechami i będą się świnie aby się przejechać. I wtedy kolejki i kierowcy cacy. Sam bywam z dziećmi co roku i dziękuję firmie za atrakcje. Kierowcą jestem ale gdzie indziej i proszę kierowców tej firmy o nie przejmowanie się hajtem. Pozdrawiam i szerokości. A autorka nagrania i redaktorem portalu za darmo tez jeździli?

Gość • Środa [15.11.2017, 21:06:26] • [IP: 37.8.215.***]

Puscic kolejki na Szczecin.Albo na trase dookola wyspy Wolin.

Gość • Środa [15.11.2017, 20:27:01] • [IP: 94.254.227.***]

Nie długo pewnie będzie wiadomo kto donosi bo z twgo co widziałem to i koleji sa okamerowane

Gość • Środa [15.11.2017, 19:58:26] • [IP: 46.231.58.***]

Ci od kolejek i autobusow to mistrzowie wymuszanie i inne to na porzadku dziennym.zabrac prawka januszom

Gość • Środa [15.11.2017, 17:58:30] • [IP: 80.245.184.*]

Pytanie do straży miejskiej, dlaczego te kolejki jeżdżą po nabrzeżu to teren portowy a obok jest ulica...

Gość • Środa [15.11.2017, 17:36:57] • [IP: 109.243.247.**]

Pół godziny temu zatrzymałem sie na ul.Roosevelta na chwileczkę, by coś z kims załatwić, wysiadłem z samochodu, a tu... patrzę... jedzie w moim kierunku ulicą W.Polskiego ta feralna kolejka... zacząłem działać ekspresowo, jakby napęd taśmy magnetofonowej się zepsuł, mówiłem dwa razy szybciej, by sie wyrobić... ale...na próżno, kolejka juz zaczęła skręcać...rozsiadła się na ulicy Roosevelta jak kokosz, zaczęła pierdzieć spalinami i już było pozamiatane, zacząłem wlec się jak dżdżownica, która wyszła z puszki po piwie... ale odzyskałem nadzieję, gdy kilka razy zakukałem, czy ktoś z przeciwka nie jedzie, więc wtedy dałem gazu... wyprzedziłem i wulgarnie wypiąłem się na nią bagażnikiem, aż Niemcy w środku zawyli:" O, szajse, o Tusek Donek'wetter und Angela!"

Gość • Środa [15.11.2017, 17:06:32] • [IP: 94.254.227.***]

Ewidentnie niebieska kolejka sobie w h... leci bo przecież zielona kidy musiała wyprzedzać pewnie ze 100m przed skrzyżowaniem a on sobie olał

Gość • Środa [15.11.2017, 16:33:40] • [IP: 31.0.68.***]

Czekamy na stanowisko policji... A może poinformować KWPSzczecin o bezczynności KMP Świnoujście?

Gość • Środa [15.11.2017, 15:49:48] • [IP: 93.227.16.***]

Do Gość • Środa [15.11.2017, 13:48:56] • [IP: 108.29.78.***] Powypadała ci z butów gościu. Idioci jeżdżą tymi kolejkami i jeszcze pyskują bo im wszystko wolno - g@@@no ci wolno idioto jeden z drugim, następnym razem nie będę tak wyrozumiały i zarobisz w czapę.

Gość • Środa [15.11.2017, 15:13:35] • [IP: 80.245.184.**]

Gość • Środa [15.11.2017, 14:24:06] • [IP: 94.254.225.**]Ej, no co ty gadasz ? Kolejka hamuje przed pasami aby wpuścić inną kolejkę przed sobą ? Czy ty masz po kolei w głowie? To są dwa wagoniki - nie hulajnoga ! No, a jezeli faktycznie tak było, to oboje powinni stracić uprawnienia.

Gość • Środa [15.11.2017, 15:04:10] • [IP: 31.0.35.**]

A czytelniczka jak na kółku rozancowym zamula

Gość • Środa [15.11.2017, 14:59:57] • [IP: 109.241.63.**]

NO WŁASNIE COS W TYM JEST KAZDEMU COS PRZESZKADZA I JAK ZWYKLE DUZO TU SWIĘTOSZKÓW I SAMYCH WZOROWYCH KIEROWCÓW, NIECH KAAZDY PUKNIE SIĘ W GŁOWE I SAMEMU SOBIE ZROBI RACHUNEK SUMIENIA.

Gość • Środa [15.11.2017, 14:58:30] • [IP: 37.249.114.***]

Gość z 9:28, nie pielgrzymka tylko procesja. Ewentualnie. .. a gdyby w tej kolejce jechała wasza matka

Gość • Środa [15.11.2017, 14:24:06] • [IP: 94.254.225.**]

Odezwali się jak zwykle sami świeci kierowcy. Widać jak jedna kolejka hamuje aby puścić druą. Ot problem. Jednym przeszkadza śmieciraka innym" L" innym autobus o innym kolejki. Kolejny tani artykuł.

Gość • Środa [15.11.2017, 13:48:56] • [IP: 108.29.78.***]

z kat tyle kapusty w naszym miasteczku

Gość • Środa [15.11.2017, 13:29:42] • [IP: 80.245.189.***]

Ten zielony to" dobra zmiana" ten niebieski... to przeżytek :-)))

Gość • Środa [15.11.2017, 12:20:09] • [IP: 188.146.168.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [15.11.2017, 12:08:28] • [IP: 80.245.184.**]

1. Z przodu jest niebieska kolejka 2. Podwójna ciągła nie bez powodu- przejście dla pieszych 3. Za pasami skrzyżowanie Moniuszki z Sienkiewicza 4. Wagoniki pełne ludzi, widać na dojeździe do skrzyżowania Słusznie ktoś zauważył, że kolejka nie powinna się nigdzie spieszyć a jednak kierowca coś miał na myśli... Poza tym świadomie wykonał taki manewr bo ulice i okolice zna na pmięć. Tak myślę, że to był wyścig: kto pierwszy wjedzie na przystanek i zgarnie pasażerów. Moim zdaniem kierowca idiota i szkoda mi czasu na dalszą argumentację.

Gość • Środa [15.11.2017, 11:49:24] • [IP: 78.88.28.***]

Bartek

Gość • Środa [15.11.2017, 11:48:01] • [IP: 94.254.146.***]

GŁUPOTY PISZECIE, TO PRZECIEŻ BYŁ EXPRES POLARNY! ZOBACZCIE TEŻ JAKIE MAJĄ PASECZKI Z PRZODU PSEUDO ŚWIATŁA DZIENNE! MADE IN CHINA, POLICJA SIĘ POWINNA NIMI ZAJĄĆ!! WOGOLE ICH NIE WIDAĆ Z PRZODU!

Gość • Środa [15.11.2017, 11:20:04] • [IP: 83.23.187.***]

Jak sie zmieni wladza w miescie to z pewnoscia pojazdy tego typu" zawalidrogi" nie uzyskaja zezwolenia na poruszanie sie po drogach publicznych. Pozdrawiam czerwony miejski beton

Gość • Środa [15.11.2017, 11:06:45] • [IP: 95.160.158.***]

To nie pierwszy raz.To samo robili na Grottgera, ze az samochody musialy stawac..

Gość • Środa [15.11.2017, 10:53:17] • [IP: 80.245.178.***]

Gość • Środa [15.11.2017, 07:52:04] • [IP: 46.134.170.***] czyli nie wiesz, czy wyprzedzanie na podwojnej ciaglej i pasach to zlamanie prawa? mam nadzieje, ze nie masz prawa jazdy.

Oglądasz 1-25 z 48
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■