POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.10.2017, 22:17:21] • Świnoujście

Można oddawać głosy na Nikolę w Konkursie Miss Polonia

Można oddawać głosy na Nikolę w Konkursie Miss Polonia

fot. Organizator

Trzy miesiące temu dowiedzieliśmy się, że Świnoujścianka jest w finałowej 20 najpiękniejszych kobiet w Polsce. Dziś już można oddawać na nią głosy w konkursie Miss Polonia Przypominamy że Gala finałowa odbędzie już wkrótce - 26 listopada. Trzymamy kciuki !

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2017, ponieważ... namówiła mnie do tego mama. Kilka lat powtarza: „Nikolka, Ty to powinnaś zostać Miss Polonią”. I tak właśnie któregoś nudnego wieczoru wysłałam zgłoszenie online. Nie sądziłam, że nawet dostanę e-mail zwrotny… a jednak... jestem w FINALE! Warto słuchać mamy.
Idealna Miss to... kobieta piękna w środku jak i na zewnątrz. Kobieta, która stawia sobie wysoko poprzeczkę i realizuje wszystkie swoje cele, kobieta która nie boi się wyzwań jest gotowa zmierzyć się z krytyka i jest silna psychicznie. Tytuł miss czyni nas z dnia na dzień osobą publiczną co zobowiązuje do bycia pewną siebie. Idealną miss cechuje klasa i wdzięk, wysoka kultura osobista, skromność oraz dobre serce.

Inspirują mnie... osoby, które chętnie pomagają innym, robiąc to szczerze i z radością. Dwa razy do roku moi rodzice organizują zbiórkę pieniążków w swoim zakładzie pracy w celu zakupu prezentów wielkanocnych i bożonarodzeniowych dla osób z domu starców. Radość dawania jest na równi radości obdarowanych. Właśnie takie osoby są dla mnie inspirujące i zachęcają innych do wspólnego działania. Od jakiegoś czasu również z rodzicami dokarmiamy koty wolno bytujące, leczymy, sterylizujemy i szukamy domów na terenie rodzinnego Świnoujścia.
Moim największym marzeniem jest... otwarcie własnej restauracji. Wbrew modelingowym stereotypom kocham jeść, kocham próbować nowości. Chciałabym mieć restaurację taką aby goście zawsze chętnie do niej wracali i czuli się tam jak najbardziej komfortowo.
Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... tytuł MISS UNIVERSE musi w końcu trafić do Polski! Nie boję się żadnych wyzwań. Z tytułem Miss Polonia wiążę się duża odpowiedzialność oraz podróże – coś co uwielbiam. Udział w tak prestiżowym konkursie to niepowtarzalna szansa na zrobienie czegoś dla siebie i swoich marzeń.

Można oddawać głosy na Nikolę w Konkursie Miss Polonia

fot. Organizator

Kwestionariusz finalistki Miss Polonia
Kiedy mijam ulicznego grajka... nucę to co gra.
Gdy stoję w korku... śpiewam piosenki z radia.
Ostatnie 10 zł wydałabym... na lody.
Jeszcze raz przeczytałabym… „Kwiat Pustyni”.
Za kierownicą jestem...zachowawcza.
Gdy zaczyna się weekend... ubieram szlafrok, biorę kota i herbatę do łóżka.
Najchętniej wystąpiłabym w reklamie... czekolady!
W portfelu mam... chaos kontrolowany.
Ulubione zdjęcie to... moje zdjęcie w zielonym kapeluszu gdy miałam 3 latka.
Nigdy nie ubiorę... futra.
Kiedy kupuję papier toaletowy... wącham i szukam różowego.
Obejrzę się na ulicy... za małym dzieckiem.
Nie odbiorę telefonu od...operatora sieci.
27 złotych... to 2,7 kg mokrej karmy dla bezdomnych kociaków.
W kuchni zawsze wyjdzie mi... zupa pomidorowa.
Ostatnio rowerem pojechałam... przed siebie.
Nigdy nie odmówię sobie... deseru po obiedzie.
Przez jeden dzień chciałabym być... nauczycielem.
Nie cierpię zapachu... miodu.
Moje kolejne urodziny... spędzę z ukochanym.
Chciałabym zobaczyć świat oczami... zwierząt.
Lubię w sobie... dystans do siebie.
Komfortowo czuję się... w dobrym towarzystwie.
Cofając czas, chciałabym zostać… nie chciałabym cofać czasu.
W kieszeni muszę mieć… drobne pieniądze.
Rano w lustrze...zastanawiam się czy jestem ładniejsza czy mądrzejsza. (Do dziś nie poznałam odpowiedzi)
W kolejce do kasy... sprawdzam Instagram.
Płakałam ostatnio... na pogrzebie.
Nie chciałabym stracić... rodziny.
Zawstydzam się... kiedy mam czkawkę.
Zawsze podziwiałam... osoby, które bezinteresownie pomagają innym.
Mój ulubiony ciuch... sukienka, którą w młodości nosiła moja mama.
Ostatnio przeczytałam... ”Podstawy ekonomii” R. Milewskiego
Chciałabym mieć obraz... kolaż z najlepszymi wspomnieniami z mojego życia.
Najdłuższy dystans jaki przebiegłam... to 8km.
Na wyprzedaży kupiłam ostatnio...czerwoną szminkę.
Podgłaszam radio gdy... słyszę DESPACITO!
Z menu nigdy nie wybiorę... najmniejszej porcji.

10. NIKOLA KORNILUK, Świnoujście
Zagłosuj na Nikolę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.10 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

www.misspolonia.com.pl/finalistki/10-/-nikola-korniluk
Organizator


komentarzy: 120, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 120

Gość • Środa [18.10.2017, 12:00:32] • [IP: 46.134.60.***]

W jakim łóżku? Za kierownica konowale. to jest konkurs dziewczynyy muszą pokazać się w bikini. To nie jest bielizna a i erotycznee zdjęcie tępa babo

Gość • Wtorek [17.10.2017, 20:33:34] • [IP: 176.221.113.**]

Ładna dziewczyna ale takie zdjęcia w bieliznie to powinna zachowac dla przyszlego meza. Miss Polonia powinna byc dziewica.

Gość • Niedziela [15.10.2017, 18:49:39] • [IP: 95.160.159.***]

Inteligencja po mamie

Gość • Niedziela [15.10.2017, 11:24:48] • [IP: 37.47.139.**]

w łóżku jestem - zachowawcza. Co to w ogóle za odpowiedzi ??

Gość • Sobota [14.10.2017, 21:16:05] • [IP: 37.47.169.**]

moja żona jest ładniejsza :)

Gość • Sobota [14.10.2017, 15:57:40] • [IP: 80.67.172.***]

Dziewczyna studiuje w Opolu logistykę i tam są z niej dumni, że mają taką ładną studentkę. Jej chłopak jest zawodnikiem Zaksy Kędzierzyn

Gość • Sobota [14.10.2017, 11:25:52] • [IP: 93.94.189.***]

e tam, widzialem ladniejsze w tym miescie

Gość • Sobota [14.10.2017, 10:44:58] • [IP: 37.47.174.***]

Piękna. Naturalna.idealna na taki konkurs. Sprawdziłem profil na Facebooku Okładka w Elle, reklamy, zdjęcia w Azji, Zanzibar kurde ludzie a wy czepiacie się imienia. Powodzenia dziewczyno

Gość • Sobota [14.10.2017, 01:14:12] • [IP: 178.238.249.***]

pewnie że cudo ma gość z 23 17 05 rację ale brzydka mariola przez małe m ma gruby kark, fryzurę jak szogun oraz duży brzuch i jeszcze trochę czasu poczekamy to nie będzie miała siły wsiąść na własny rower, szkoda tylko że nie pożytkuje czasu na coś wartościowego tylko heytuje fajnych ludzi. może trochę sportu kochana bo ci stare kości zwapnieją

Gość • Sobota [14.10.2017, 01:11:07] • [IP: 178.238.249.***]

pewnie że cudo ma gość z 23 17 05 rację ale brzydka mariola przez małe m ma gruby kark, fryzurę jak szogun oraz duży brzuch i jeszcze trochę czasu poczekamy to nie będzie miała siły wsiąść na własny rower, szkoda tylko że nie pożytkuje czasu na coś wartościowego tylko heytuje fajnych ludzi. może trochę sportu kochana bo ci się stare kości zwapnieją

Gość • Sobota [14.10.2017, 00:28:23] • [IP: 178.238.249.***]

pewnie że cudo Nikola pamiętaj że masz swoich fanów już teraz!!jesteś śliczna buziaki

Tomcio • Piątek [13.10.2017, 23:50:22] • [IP: 77.112.148.***]

Piękne imię, Nikola. ..

Gość • Piątek [13.10.2017, 23:17:05] • [IP: 80.245.176.***]

cudo

Gość • Piątek [13.10.2017, 23:07:59] • [IP: 78.88.28.**]

Nikola, życzę szczęścia, dzisiaj zagłosowałam na Ciebie, bo jesteś zdolną, miłą dziewczyną i do tego ładną.Poza tym, jesteś Świnoujścianką, więc trzymam za Ciebie kciuki, abyś jak najlepiej wypadła.

Gość • Piątek [13.10.2017, 22:47:28] • [IP: 178.238.252.**]

Super, seksowna dziewczyna ! Trzymamy kciuki razem z mężem i synek też zerka wie co piękne !

Gość • Piątek [13.10.2017, 22:34:08] • [IP: 178.238.249.***]

i płaska tyczka też może być sexy nie tylko cycata z kaczym kuprem

Gość • Piątek [13.10.2017, 22:32:43] • [IP: 37.47.136.***]

nie chcę być złośliwy ale odpowiedzi do pytań jak na blondynkę przystało ;)

Gość • Piątek [13.10.2017, 22:16:08] • [IP: 85.247.49.***]

Płaska tyczka. Ale niech ma swoje 5 minut.

Gość • Piątek [13.10.2017, 22:16:05] • [IP: 93.94.190.**]

A ja swoją córkę będę namawiała do takiego konkursu bo też jest piękna jak Ty Nikolko.Trzymam kciuki serduszko dla Ciebie.Pamiętaj o sprzymierzeńcach Świnoujścian i wygraj dla Nas

Gość • Piątek [13.10.2017, 22:15:00] • [IP: 178.238.249.***]

lludziska kochane przecież widać że dziewczyna jest piękna o co wam [niektórym] chodzi? ja widziałam ją w realu nie znając jej wcześniej od razu pomyślałam że to modelka i jak się potem okazało nie myliłam się. Ja w kazdym bądz razie kibicuję Ci dziewczyno, przede wszystkim głowa do góry i w dupie miej co jakaś zazdrosna brzydula wypisuje, jasne że w naszym mieście ladnych dziewczyn nie brakuje i sama mam piękną córkę ale ty masz urodę odwagę i to coś

Gość • Piątek [13.10.2017, 21:24:39] • [IP: 80.245.179.***]

Bardzo ładna dziewczyna (po mamie :)) , powodzenia życzę. Nie przejmuj się jak papudraki z zazdrości głupoty piszą.

Gość • Piątek [13.10.2017, 21:16:10] • [IP: 37.47.129.**]

A co miała powiedzieć ? Ze płakała na komedii romantycznej ? Szczere krótkie odpowiedzi. Bez kitu ludzie to sa takie zawisyne *. Idźcie do swoich brajankow i dzesik