POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.10.2017, 14:28:56] • Świnoujście

Bójka na promenadzie! Interweniowały policja i pogotowie!

Bójka na promenadzie! Interweniowały policja i pogotowie!

fot. iswinoujscie.pl

Piątkowy wieczór. Na świnoujskiej promenadzie pojawia się policyjny radiowóz oraz karetka. Mieszkańcy, jak i turyści zastanawiają się, co takiego mogło wydarzyć się na popularnym deptaku. Jak się okazało służby zostały wezwane do awanturujących się mężczyzn. Mężczyznom skończyła się siła perswazji, rzucili się więc do bicia! W sumie, w bijatyce wzięło udział 3 mężczyzn!

Na miejscu funkcjonariusze ukarali mężczyzn mandatami karnymi.

Do zdarzenia doszło 6 października.

- W piątek, około godziny 22.30 interweniowaliśmy w okolicach promenady, gdzie osoby awanturowały się. Ustaliliśmy, że między trzema mężczyznami doszło do szarpaniny, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Interwencja zakończyła się ukaraniem uczestników zdarzenia mandatami karnymi za zakłócenie ładu i porządku publicznego - informuje rzecznik KMP w Świnoujściu, Beata Olszewska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Niedziela [15.10.2017, 17:36:35] • [IP: 31.0.84.**]

Wyjątkowo aktualne informacje

Gość • Piątek [13.10.2017, 16:37:17] • [IP: 188.146.106.**]

czytać pajace ze zrozumieniem - Do zdarzenia doszło 6 października.

Gość • Piątek [13.10.2017, 11:25:47] • [IP: 92.42.115.***]

poltora na poltora wiec napewno sprawiedliwie ;)

Gość • Piątek [13.10.2017, 06:45:14] • [IP: 109.196.114.**]

Czwartek [12.10.2017, 19:25:40] • [IP: 89.1.108.***] , Motłoch to cię spłodził.Po twoim wpisie widać że tradycje rodzinne wysyłania ludzi na wschód i tam wymierzania im kary jest nadal kultywowany w twojej rodzinie.Ch.h ci na grób zamiast krzyża czerwona świnio.Dobrze że masz internet bo w realu gdybys tak wyskoczył to była by potrzebna karetka i radiolka ale do ciebie.Raz sierpem raz młotem w czerwoną chołotę.

Gość • Piątek [13.10.2017, 02:07:29] • [IP: 95.129.226.***]

DO ZDARZENIA DOSZŁO 6 PAŹDZIERNIKA - dla tych niepełnosprytnych co nie łumieją doczytać...BRAWO WY!!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 21:19:01] • [IP: 178.238.247.**]

powinno zaczynać się tak. ...Piątkowy wieczór 1969 r. Na świnoujskiej promenadzie pojawia się milicyjny radiowóz oraz karetka - portal grzebie w przeszłości jak zwykle bo o czym tu pisać

fororak 🐲 • Czwartek [12.10.2017, 21:18:38] • [IP: 46.101.204.***]

No tak! Jak Kowalscy szarpali się na promenadzie, to wezwano policję i oskarżono o zakłócanie porządku publicznego oraz ukarano mandatami...Ale jak Posłowie w sejmowej sali obrad urządzili hucpę na cały świat, to nic takiego się nie stało, rozeszło się po kościach i obeszło się bez żadnych konsekwencji...Wniosek nasuwa się sam:Są równi i równiejsi...amen

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:59:11] • [IP: 92.42.116.***]

Niezborne usiłowania ubarwienia opisów jak tutaj:" Mieszkańcy, jak i turyści zastanawiają się, co takiego mogło wydarzyć się na popularnym deptaku." są takie niezręczne, parafialne w posmaku, niepotrzebne. W mieście jest wielu potrafiących pisać, dajcie im szansę a odklejcie proszę owego poetę od klawiatury. On tego robić nie umie.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:28:50] • [IP: 79.186.131.***]

ALE TĘPAKI, DZIS JEST CZWARTEK, ALE CO SIĘ DZIWIC NIEUKOM ZE SWINOUJSCIA, CO JUTRO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, , , PIĄTEK 13...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:26:44] • [IP: 185.137.19.**]

dzis czwarteck a jutro dopiero piateck znaczy sie bujka planowana dopiero ?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:25:40] • [IP: 89.1.108.***]

Motloch sie zbroi na niemcow i ruskich. Wszyscy sa be, lecz najgorszym wrogiem dla Polaka jest Polak. Nawet poza granicam iPolski okradaja sie i okladaja sie po ryjach. Kultura ze sloma w butach. Dobrze ze pilkarze jada na mistrzostwa do ruskich bo tam kibice rosyjscy juz czekaja na burakow.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:46:33] • [IP: 93.94.187.***]

W piątek a dzisiaj czwartek grunt to szybka informacja

AGENDA 21 • Czwartek [12.10.2017, 18:23:13] • [IP: 80.245.178.***]

WYBATOŻYĆ OBWIESI po BOŻEMU, WRZUCIĆ DO LOCHU I ZAKUĆ W DYBY DO WIOSNY. TROCHĘ TRESURY I CHŁYSTKI WYJDĄ NA LUDZI.

moondek • Czwartek [12.10.2017, 17:39:00] • [IP: 78.88.31.***]

Podajcie jeszcze info sprzed 4 tygodni - też wypełni normę na mus pisaństwa...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:35:15] • [IP: 80.245.179.***]

Pewnie pseudopatriotyczna hołota. Po co mandaty, na Karsiborską, pałowanie i z buta do domu.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:13:21] • [IP: 37.249.87.***]

Byla nierowna sciepa na nalewke i chlopy zaczely sie klocic ktory ma wieksze udzialy.ot cala filozofia.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 16:48:10] • [IP: 198.7.62.***]

15:20:45 - Ej, Ziomek odmul się." Do zdarzenia doszło 6 października." - Kumasz?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 16:23:14] • [IP: 178.235.40.*]

ALE SENSACJA ŁOOOO JEJUUUU... NIEDŁUGO BĘDZIE ARTYKUŁ pt." ZABÓJSTWO NA DZIAŁCE" a okaże się że Kaziu ubijał królika na jedzenie...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:50:33] • [IP: 62.69.251.**]

Nawdychali się siarki i rozum im odjęło.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:46:48] • [IP: 178.238.247.**]

Pewnie kumpelki

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:28:40] • [IP: 10.196.182.**]

Nawet normalnie po ryju nie umieja sobie teraz chlopy dac!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:20:45] • [IP: 37.47.170.***]

Jaki piątek jak dzisiaj czwartek hihi dobre a może przespałem coś

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:15:12] • [IP: 198.7.62.***]

O jakim zakłócaniem ładu i porządku publicznego na tym zadupiu informuje Pani rzecznik?. .bo kilku szkopom się nie podobało? To niech cisną do siebie, do swojej Muzulandii.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:06:55] • [IP: 95.129.226.**]

No i jeszcze rachunek za przyjazd pogotowia ratunkowego.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:49:32] • [IP: 62.69.251.***]

Islamiści, kurna. Albo niemieccy emeryci. Bo Janusz Cebulak o tej porze już śpi z rączkami na kołdrze.

Oglądasz 1-25 z 25
■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■