POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.10.2017, 14:28:56] • Świnoujście

Bójka na promenadzie! Interweniowały policja i pogotowie!

Bójka na promenadzie! Interweniowały policja i pogotowie!

fot. iswinoujscie.pl

Piątkowy wieczór. Na świnoujskiej promenadzie pojawia się policyjny radiowóz oraz karetka. Mieszkańcy, jak i turyści zastanawiają się, co takiego mogło wydarzyć się na popularnym deptaku. Jak się okazało służby zostały wezwane do awanturujących się mężczyzn. Mężczyznom skończyła się siła perswazji, rzucili się więc do bicia! W sumie, w bijatyce wzięło udział 3 mężczyzn!

Na miejscu funkcjonariusze ukarali mężczyzn mandatami karnymi.

Do zdarzenia doszło 6 października.

- W piątek, około godziny 22.30 interweniowaliśmy w okolicach promenady, gdzie osoby awanturowały się. Ustaliliśmy, że między trzema mężczyznami doszło do szarpaniny, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Interwencja zakończyła się ukaraniem uczestników zdarzenia mandatami karnymi za zakłócenie ładu i porządku publicznego - informuje rzecznik KMP w Świnoujściu, Beata Olszewska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Niedziela [15.10.2017, 17:36:35] • [IP: 31.0.84.**]

Wyjątkowo aktualne informacje

Gość • Piątek [13.10.2017, 16:37:17] • [IP: 188.146.106.**]

czytać pajace ze zrozumieniem - Do zdarzenia doszło 6 października.

Gość • Piątek [13.10.2017, 11:25:47] • [IP: 92.42.115.***]

poltora na poltora wiec napewno sprawiedliwie ;)

Gość • Piątek [13.10.2017, 06:45:14] • [IP: 109.196.114.**]

Czwartek [12.10.2017, 19:25:40] • [IP: 89.1.108.***] , Motłoch to cię spłodził.Po twoim wpisie widać że tradycje rodzinne wysyłania ludzi na wschód i tam wymierzania im kary jest nadal kultywowany w twojej rodzinie.Ch.h ci na grób zamiast krzyża czerwona świnio.Dobrze że masz internet bo w realu gdybys tak wyskoczył to była by potrzebna karetka i radiolka ale do ciebie.Raz sierpem raz młotem w czerwoną chołotę.

Gość • Piątek [13.10.2017, 02:07:29] • [IP: 95.129.226.***]

DO ZDARZENIA DOSZŁO 6 PAŹDZIERNIKA - dla tych niepełnosprytnych co nie łumieją doczytać...BRAWO WY!!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 21:19:01] • [IP: 178.238.247.**]

powinno zaczynać się tak. ...Piątkowy wieczór 1969 r. Na świnoujskiej promenadzie pojawia się milicyjny radiowóz oraz karetka - portal grzebie w przeszłości jak zwykle bo o czym tu pisać

fororak 🐲 • Czwartek [12.10.2017, 21:18:38] • [IP: 46.101.204.***]

No tak! Jak Kowalscy szarpali się na promenadzie, to wezwano policję i oskarżono o zakłócanie porządku publicznego oraz ukarano mandatami...Ale jak Posłowie w sejmowej sali obrad urządzili hucpę na cały świat, to nic takiego się nie stało, rozeszło się po kościach i obeszło się bez żadnych konsekwencji...Wniosek nasuwa się sam:Są równi i równiejsi...amen

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:59:11] • [IP: 92.42.116.***]

Niezborne usiłowania ubarwienia opisów jak tutaj:" Mieszkańcy, jak i turyści zastanawiają się, co takiego mogło wydarzyć się na popularnym deptaku." są takie niezręczne, parafialne w posmaku, niepotrzebne. W mieście jest wielu potrafiących pisać, dajcie im szansę a odklejcie proszę owego poetę od klawiatury. On tego robić nie umie.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:28:50] • [IP: 79.186.131.***]

ALE TĘPAKI, DZIS JEST CZWARTEK, ALE CO SIĘ DZIWIC NIEUKOM ZE SWINOUJSCIA, CO JUTRO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, , , PIĄTEK 13...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:26:44] • [IP: 185.137.19.**]

dzis czwarteck a jutro dopiero piateck znaczy sie bujka planowana dopiero ?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:25:40] • [IP: 89.1.108.***]

Motloch sie zbroi na niemcow i ruskich. Wszyscy sa be, lecz najgorszym wrogiem dla Polaka jest Polak. Nawet poza granicam iPolski okradaja sie i okladaja sie po ryjach. Kultura ze sloma w butach. Dobrze ze pilkarze jada na mistrzostwa do ruskich bo tam kibice rosyjscy juz czekaja na burakow.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:46:33] • [IP: 93.94.187.***]

W piątek a dzisiaj czwartek grunt to szybka informacja

AGENDA 21 • Czwartek [12.10.2017, 18:23:13] • [IP: 80.245.178.***]

WYBATOŻYĆ OBWIESI po BOŻEMU, WRZUCIĆ DO LOCHU I ZAKUĆ W DYBY DO WIOSNY. TROCHĘ TRESURY I CHŁYSTKI WYJDĄ NA LUDZI.

moondek • Czwartek [12.10.2017, 17:39:00] • [IP: 78.88.31.***]

Podajcie jeszcze info sprzed 4 tygodni - też wypełni normę na mus pisaństwa...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:35:15] • [IP: 80.245.179.***]

Pewnie pseudopatriotyczna hołota. Po co mandaty, na Karsiborską, pałowanie i z buta do domu.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:13:21] • [IP: 37.249.87.***]

Byla nierowna sciepa na nalewke i chlopy zaczely sie klocic ktory ma wieksze udzialy.ot cala filozofia.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 16:48:10] • [IP: 198.7.62.***]

15:20:45 - Ej, Ziomek odmul się." Do zdarzenia doszło 6 października." - Kumasz?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 16:23:14] • [IP: 178.235.40.*]

ALE SENSACJA ŁOOOO JEJUUUU... NIEDŁUGO BĘDZIE ARTYKUŁ pt." ZABÓJSTWO NA DZIAŁCE" a okaże się że Kaziu ubijał królika na jedzenie...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:50:33] • [IP: 62.69.251.**]

Nawdychali się siarki i rozum im odjęło.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:46:48] • [IP: 178.238.247.**]

Pewnie kumpelki

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:28:40] • [IP: 10.196.182.**]

Nawet normalnie po ryju nie umieja sobie teraz chlopy dac!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:20:45] • [IP: 37.47.170.***]

Jaki piątek jak dzisiaj czwartek hihi dobre a może przespałem coś

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:15:12] • [IP: 198.7.62.***]

O jakim zakłócaniem ładu i porządku publicznego na tym zadupiu informuje Pani rzecznik?. .bo kilku szkopom się nie podobało? To niech cisną do siebie, do swojej Muzulandii.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:06:55] • [IP: 95.129.226.**]

No i jeszcze rachunek za przyjazd pogotowia ratunkowego.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:49:32] • [IP: 62.69.251.***]

Islamiści, kurna. Albo niemieccy emeryci. Bo Janusz Cebulak o tej porze już śpi z rączkami na kołdrze.

Oglądasz 1-25 z 25
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■