POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.10.2017, 14:28:56] • Świnoujście

Bójka na promenadzie! Interweniowały policja i pogotowie!

Bójka na promenadzie! Interweniowały policja i pogotowie!

fot. iswinoujscie.pl

Piątkowy wieczór. Na świnoujskiej promenadzie pojawia się policyjny radiowóz oraz karetka. Mieszkańcy, jak i turyści zastanawiają się, co takiego mogło wydarzyć się na popularnym deptaku. Jak się okazało służby zostały wezwane do awanturujących się mężczyzn. Mężczyznom skończyła się siła perswazji, rzucili się więc do bicia! W sumie, w bijatyce wzięło udział 3 mężczyzn!

Na miejscu funkcjonariusze ukarali mężczyzn mandatami karnymi.

Do zdarzenia doszło 6 października.

- W piątek, około godziny 22.30 interweniowaliśmy w okolicach promenady, gdzie osoby awanturowały się. Ustaliliśmy, że między trzema mężczyznami doszło do szarpaniny, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Interwencja zakończyła się ukaraniem uczestników zdarzenia mandatami karnymi za zakłócenie ładu i porządku publicznego - informuje rzecznik KMP w Świnoujściu, Beata Olszewska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Niedziela [15.10.2017, 17:36:35] • [IP: 31.0.84.**]

Wyjątkowo aktualne informacje

Gość • Piątek [13.10.2017, 16:37:17] • [IP: 188.146.106.**]

czytać pajace ze zrozumieniem - Do zdarzenia doszło 6 października.

Gość • Piątek [13.10.2017, 11:25:47] • [IP: 92.42.115.***]

poltora na poltora wiec napewno sprawiedliwie ;)

Gość • Piątek [13.10.2017, 06:45:14] • [IP: 109.196.114.**]

Czwartek [12.10.2017, 19:25:40] • [IP: 89.1.108.***] , Motłoch to cię spłodził.Po twoim wpisie widać że tradycje rodzinne wysyłania ludzi na wschód i tam wymierzania im kary jest nadal kultywowany w twojej rodzinie.Ch.h ci na grób zamiast krzyża czerwona świnio.Dobrze że masz internet bo w realu gdybys tak wyskoczył to była by potrzebna karetka i radiolka ale do ciebie.Raz sierpem raz młotem w czerwoną chołotę.

Gość • Piątek [13.10.2017, 02:07:29] • [IP: 95.129.226.***]

DO ZDARZENIA DOSZŁO 6 PAŹDZIERNIKA - dla tych niepełnosprytnych co nie łumieją doczytać...BRAWO WY!!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 21:19:01] • [IP: 178.238.247.**]

powinno zaczynać się tak. ...Piątkowy wieczór 1969 r. Na świnoujskiej promenadzie pojawia się milicyjny radiowóz oraz karetka - portal grzebie w przeszłości jak zwykle bo o czym tu pisać

fororak 🐲 • Czwartek [12.10.2017, 21:18:38] • [IP: 46.101.204.***]

No tak! Jak Kowalscy szarpali się na promenadzie, to wezwano policję i oskarżono o zakłócanie porządku publicznego oraz ukarano mandatami...Ale jak Posłowie w sejmowej sali obrad urządzili hucpę na cały świat, to nic takiego się nie stało, rozeszło się po kościach i obeszło się bez żadnych konsekwencji...Wniosek nasuwa się sam:Są równi i równiejsi...amen

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:59:11] • [IP: 92.42.116.***]

Niezborne usiłowania ubarwienia opisów jak tutaj:" Mieszkańcy, jak i turyści zastanawiają się, co takiego mogło wydarzyć się na popularnym deptaku." są takie niezręczne, parafialne w posmaku, niepotrzebne. W mieście jest wielu potrafiących pisać, dajcie im szansę a odklejcie proszę owego poetę od klawiatury. On tego robić nie umie.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:28:50] • [IP: 79.186.131.***]

ALE TĘPAKI, DZIS JEST CZWARTEK, ALE CO SIĘ DZIWIC NIEUKOM ZE SWINOUJSCIA, CO JUTRO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, , , PIĄTEK 13...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:26:44] • [IP: 185.137.19.**]

dzis czwarteck a jutro dopiero piateck znaczy sie bujka planowana dopiero ?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:25:40] • [IP: 89.1.108.***]

Motloch sie zbroi na niemcow i ruskich. Wszyscy sa be, lecz najgorszym wrogiem dla Polaka jest Polak. Nawet poza granicam iPolski okradaja sie i okladaja sie po ryjach. Kultura ze sloma w butach. Dobrze ze pilkarze jada na mistrzostwa do ruskich bo tam kibice rosyjscy juz czekaja na burakow.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:46:33] • [IP: 93.94.187.***]

W piątek a dzisiaj czwartek grunt to szybka informacja

AGENDA 21 • Czwartek [12.10.2017, 18:23:13] • [IP: 80.245.178.***]

WYBATOŻYĆ OBWIESI po BOŻEMU, WRZUCIĆ DO LOCHU I ZAKUĆ W DYBY DO WIOSNY. TROCHĘ TRESURY I CHŁYSTKI WYJDĄ NA LUDZI.

moondek • Czwartek [12.10.2017, 17:39:00] • [IP: 78.88.31.***]

Podajcie jeszcze info sprzed 4 tygodni - też wypełni normę na mus pisaństwa...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:35:15] • [IP: 80.245.179.***]

Pewnie pseudopatriotyczna hołota. Po co mandaty, na Karsiborską, pałowanie i z buta do domu.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:13:21] • [IP: 37.249.87.***]

Byla nierowna sciepa na nalewke i chlopy zaczely sie klocic ktory ma wieksze udzialy.ot cala filozofia.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 16:48:10] • [IP: 198.7.62.***]

15:20:45 - Ej, Ziomek odmul się." Do zdarzenia doszło 6 października." - Kumasz?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 16:23:14] • [IP: 178.235.40.*]

ALE SENSACJA ŁOOOO JEJUUUU... NIEDŁUGO BĘDZIE ARTYKUŁ pt." ZABÓJSTWO NA DZIAŁCE" a okaże się że Kaziu ubijał królika na jedzenie...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:50:33] • [IP: 62.69.251.**]

Nawdychali się siarki i rozum im odjęło.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:46:48] • [IP: 178.238.247.**]

Pewnie kumpelki

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:28:40] • [IP: 10.196.182.**]

Nawet normalnie po ryju nie umieja sobie teraz chlopy dac!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:20:45] • [IP: 37.47.170.***]

Jaki piątek jak dzisiaj czwartek hihi dobre a może przespałem coś

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:15:12] • [IP: 198.7.62.***]

O jakim zakłócaniem ładu i porządku publicznego na tym zadupiu informuje Pani rzecznik?. .bo kilku szkopom się nie podobało? To niech cisną do siebie, do swojej Muzulandii.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:06:55] • [IP: 95.129.226.**]

No i jeszcze rachunek za przyjazd pogotowia ratunkowego.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:49:32] • [IP: 62.69.251.***]

Islamiści, kurna. Albo niemieccy emeryci. Bo Janusz Cebulak o tej porze już śpi z rączkami na kołdrze.

Oglądasz 1-25 z 25
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■