POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.10.2017, 12:30:10] • Świnoujście

Barkowa zmieni swoje oblicze. Ulica zostanie utwardzona płytami betonowymi

Barkowa zmieni swoje oblicze. Ulica zostanie utwardzona płytami betonowymi

fot. iswinoujscie.pl

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Karsiborza. Już wkrótce jedna ze znajdujących się tam ulic zmieni się nie do poznania. Wszystko za sprawą prac, które niedawno się tam rozpoczęły. Świnoujska firma PRD utwardzi ulicę płytami betonowymi. Układanie płyt powinno się zakończyć w przyszłym tygodniu.

- W ramach środków przeznaczonych na bieżące utrzymanie dróg i chodników firma PRD Świnoujście utwardzi ulicę płytami betonowymi. Prace powinny zakończyć się do końca przyszłego tygodnia – informuje rzecznik prezydenta miasta, Robert Karelus.


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

fororak 👹 • Piątek [13.10.2017, 18:52:34] • [IP: 46.101.220.***]

DO :Gość • Czwartek [12.10.2017, 13:02:52] • [IP: 109.241.63.***] Ulicę Wierzbową należy w nocy przemianować na Brzozową, i posadzić kilka brzóz smoleńskich, a wtedy z polecenia samego Prezesa PIS-u Jarosława, ulica zostanie wyremontowana w trybie pilnym, oraz zostanie postawiona tablica pamiątkowa...Spróbujcie a przekonacie się sami...✈

Gość • Czwartek [12.10.2017, 20:20:19] • [IP: 93.94.190.**]

A ja myślę, że ta droga robiona jest dla leśników, żeby mogli bez problemu wywozić wycinane drzewa z lasu. Trzeba dziękować ministrowi Szyszko za pomysł remontu tej drogi. Brawo.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:06:04] • [IP: 83.8.119.***]

Tyle lat po potopie Szwedzkim, tyle lat po wojnie i niemożna jednej normalnej drogi zrobić dla mieszkańców wyspy Karsibór.Tylko tymczasowe?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:04:10] • [IP: 89.229.238.***]

Budżet obywatelski 2015 - Łęgowa; położenie płyt betonowych, wyrównanie nawierzchni, wykonanie pętli autobusowej na końcu ulicy Łęgowej (425 ważnych głosów) - mimo zapewnień Prezydenta do dzisiaj inwestycji nie udało się zrealizować i co tu dalej komentować

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:46:04] • [IP: 31.0.120.**]

Najpilniejsze to budowa ulicy KANAŁOWEJ w pełmym wymiarze jako droga dla samochodów ciężarowych - OBWODNICA z pełnym wymiarem, chodnikami-ścieszką rowerową, pełnymi mediami / w planach od 1976 r./ Panier prezydencie, proszę się udać do KAMINKE i zobaczyć jak się robi pożyteczne rzeczy dla mieszkańców. Tam jest gaz, ścieki-kanalizacja bez zapisu na 1 km., wyremontowano stare budynki, drogę brukowaną, są ścieszki, a w KARSIBORZE diabeł mówi dobronoc, a Karelus ciągnie go za ogon, jaki PREZYDENT NAKAZAŁ. Te inwestycje należało wykonać jak istaniało sołestwo 10 - 15 % wkładu, reszta z dotacji, należało tylko dołożyć max. 20 % na inwestycje, a tak mamy to co mamy. Najważniejusze to HOTELE, my jesteśmy na samym końcu, nielubiani przez władze a zapomniani prze boga.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 16:38:44] • [IP: 80.245.179.***]

robiona jest ulica Barkowa - to dobrze, ale na ulicę Wąską nie można ani wjechać, ani po niej jeździć. Znajdują się na doły, wgłębienia, dziury i tylko obiecują, że będzie robiona a termin prac tylko się przesuwa. Tak samo jak droga od Promu Karsibór do Ognicy.Łata na łacie i dziur pełno i nic też się nie dzieje. Do czasu aż się ktoś zabije to może to podziała na włodarzy naszego miasta.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 16:24:52] • [IP: 93.94.190.**]

No tak płyty położą i cieszą się że przed wyborami zrobili coś dla mieszkańców a główna ulica 1maja to o zgrozo tym się głównie trzeba zająć bo jest bardzo niebezpiecznie i nikt nawet nie wspomni że mieszkańcy boją się po niej chodzić

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:43:33] • [IP: 31.0.122.***]

A co z kanalizacją ?? I co z innymi ulicami??

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:25:45] • [IP: 185.210.39.**]

Jednak są fragmenty miasta drugiej, trzeciej a nawet dziesiątej kategorii. Liczą się tylko prace pod przyjezdnych, a ty mieszkańcu zdychaj!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:56:25] • [IP: 77.115.62.***]

A nie fajniej (i taniej) aby tą ulice wylać asfaltem ?

RT • Czwartek [12.10.2017, 14:44:06] • [IP: 46.162.98.***]

Będzie autostrada na 100 lat

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:40:36] • [IP: 188.146.161.**]

Dla mieszkańców Karsiboru!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:38:23] • [IP: 5.172.235.**]

Wielkie osiągnięcie w 21 wieku. A co z rozgrzebanymi ulicami od ubiegłego roku?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:31:21] • [IP: 93.94.186.**]

Karsiborzanie dziękują panie prezydencie! Jest Pan naszym najlepszym gospodarzem i zawsze otrzymujemy od Pana należyte wsparcie.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 13:28:15] • [IP: 198.7.62.***]

Ciąg dalszy Polskiego bylejactwa.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 13:16:10] • [IP: 188.146.66.***]

120 brzydkich plyt betonowych w ciągu xxx lat brawo panie prezydencie!! I co dalej z zapomniana dzielnica...?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 13:11:47] • [IP: 31.0.65.***]

Ul.Kłusowników ma remont, nie może być.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 13:02:52] • [IP: 109.241.63.***]

Co z ulicą Wierzbową !! Tam sa potrzebna plyty !!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 12:58:55] • [IP: 46.112.30.**]

Panie Karelus, utwardza się odcinek ulicy Kanałowej.Ulica Barkowa nadal pokryta ŻUŻLEM(obszar Natura 2000).Proszę nie kłamać, a odpowiedzieć na pytanie:KIEDY zostanie usunięty ŻUŻEL z ul.Barkowej i położona nawierzchnia zgodna z prawem?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 12:43:56] • [IP: 86.0.43.**]

Moze ``zahacza`` o Okolna ;)

Gość • Czwartek [12.10.2017, 12:33:21] • [IP: 91.199.250.**]

Pozdrowienia dla p.Leszka z Barkowej od Krzysztofa

Oglądasz 1-21 z 21
■ W niedzielę 19. listopada przeprowadzona zostanie IX edycja Biegu Pawła. Zapisy od 11.00, start o 12.00 na Górze Słowiańskiej w Worku za strzelnicą. Trasa wiedzie z G.Słowiańskiej do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia jeziora i powrót na G.Sł. i liczy 12 km. Bieg ten jest zaliczany do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Do zdobycia puchary ufundowane przez żonę i córkę śp. Pawła Dodka. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■