POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.10.2017, 12:30:10] • Świnoujście

Barkowa zmieni swoje oblicze. Ulica zostanie utwardzona płytami betonowymi

Barkowa zmieni swoje oblicze. Ulica zostanie utwardzona płytami betonowymi

fot. iswinoujscie.pl

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Karsiborza. Już wkrótce jedna ze znajdujących się tam ulic zmieni się nie do poznania. Wszystko za sprawą prac, które niedawno się tam rozpoczęły. Świnoujska firma PRD utwardzi ulicę płytami betonowymi. Układanie płyt powinno się zakończyć w przyszłym tygodniu.

- W ramach środków przeznaczonych na bieżące utrzymanie dróg i chodników firma PRD Świnoujście utwardzi ulicę płytami betonowymi. Prace powinny zakończyć się do końca przyszłego tygodnia – informuje rzecznik prezydenta miasta, Robert Karelus.


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

fororak 👹 • Piątek [13.10.2017, 18:52:34] • [IP: 46.101.220.***]

DO :Gość • Czwartek [12.10.2017, 13:02:52] • [IP: 109.241.63.***] Ulicę Wierzbową należy w nocy przemianować na Brzozową, i posadzić kilka brzóz smoleńskich, a wtedy z polecenia samego Prezesa PIS-u Jarosława, ulica zostanie wyremontowana w trybie pilnym, oraz zostanie postawiona tablica pamiątkowa...Spróbujcie a przekonacie się sami...✈

Gość • Czwartek [12.10.2017, 20:20:19] • [IP: 93.94.190.**]

A ja myślę, że ta droga robiona jest dla leśników, żeby mogli bez problemu wywozić wycinane drzewa z lasu. Trzeba dziękować ministrowi Szyszko za pomysł remontu tej drogi. Brawo.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:06:04] • [IP: 83.8.119.***]

Tyle lat po potopie Szwedzkim, tyle lat po wojnie i niemożna jednej normalnej drogi zrobić dla mieszkańców wyspy Karsibór.Tylko tymczasowe?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:04:10] • [IP: 89.229.238.***]

Budżet obywatelski 2015 - Łęgowa; położenie płyt betonowych, wyrównanie nawierzchni, wykonanie pętli autobusowej na końcu ulicy Łęgowej (425 ważnych głosów) - mimo zapewnień Prezydenta do dzisiaj inwestycji nie udało się zrealizować i co tu dalej komentować

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:46:04] • [IP: 31.0.120.**]

Najpilniejsze to budowa ulicy KANAŁOWEJ w pełmym wymiarze jako droga dla samochodów ciężarowych - OBWODNICA z pełnym wymiarem, chodnikami-ścieszką rowerową, pełnymi mediami / w planach od 1976 r./ Panier prezydencie, proszę się udać do KAMINKE i zobaczyć jak się robi pożyteczne rzeczy dla mieszkańców. Tam jest gaz, ścieki-kanalizacja bez zapisu na 1 km., wyremontowano stare budynki, drogę brukowaną, są ścieszki, a w KARSIBORZE diabeł mówi dobronoc, a Karelus ciągnie go za ogon, jaki PREZYDENT NAKAZAŁ. Te inwestycje należało wykonać jak istaniało sołestwo 10 - 15 % wkładu, reszta z dotacji, należało tylko dołożyć max. 20 % na inwestycje, a tak mamy to co mamy. Najważniejusze to HOTELE, my jesteśmy na samym końcu, nielubiani przez władze a zapomniani prze boga.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 16:38:44] • [IP: 80.245.179.***]

robiona jest ulica Barkowa - to dobrze, ale na ulicę Wąską nie można ani wjechać, ani po niej jeździć. Znajdują się na doły, wgłębienia, dziury i tylko obiecują, że będzie robiona a termin prac tylko się przesuwa. Tak samo jak droga od Promu Karsibór do Ognicy.Łata na łacie i dziur pełno i nic też się nie dzieje. Do czasu aż się ktoś zabije to może to podziała na włodarzy naszego miasta.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 16:24:52] • [IP: 93.94.190.**]

No tak płyty położą i cieszą się że przed wyborami zrobili coś dla mieszkańców a główna ulica 1maja to o zgrozo tym się głównie trzeba zająć bo jest bardzo niebezpiecznie i nikt nawet nie wspomni że mieszkańcy boją się po niej chodzić

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:43:33] • [IP: 31.0.122.***]

A co z kanalizacją ?? I co z innymi ulicami??

Gość • Czwartek [12.10.2017, 15:25:45] • [IP: 185.210.39.**]

Jednak są fragmenty miasta drugiej, trzeciej a nawet dziesiątej kategorii. Liczą się tylko prace pod przyjezdnych, a ty mieszkańcu zdychaj!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:56:25] • [IP: 77.115.62.***]

A nie fajniej (i taniej) aby tą ulice wylać asfaltem ?

RT • Czwartek [12.10.2017, 14:44:06] • [IP: 46.162.98.***]

Będzie autostrada na 100 lat

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:40:36] • [IP: 188.146.161.**]

Dla mieszkańców Karsiboru!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:38:23] • [IP: 5.172.235.**]

Wielkie osiągnięcie w 21 wieku. A co z rozgrzebanymi ulicami od ubiegłego roku?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:31:21] • [IP: 93.94.186.**]

Karsiborzanie dziękują panie prezydencie! Jest Pan naszym najlepszym gospodarzem i zawsze otrzymujemy od Pana należyte wsparcie.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 13:28:15] • [IP: 198.7.62.***]

Ciąg dalszy Polskiego bylejactwa.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 13:16:10] • [IP: 188.146.66.***]

120 brzydkich plyt betonowych w ciągu xxx lat brawo panie prezydencie!! I co dalej z zapomniana dzielnica...?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 13:11:47] • [IP: 31.0.65.***]

Ul.Kłusowników ma remont, nie może być.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 13:02:52] • [IP: 109.241.63.***]

Co z ulicą Wierzbową !! Tam sa potrzebna plyty !!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 12:58:55] • [IP: 46.112.30.**]

Panie Karelus, utwardza się odcinek ulicy Kanałowej.Ulica Barkowa nadal pokryta ŻUŻLEM(obszar Natura 2000).Proszę nie kłamać, a odpowiedzieć na pytanie:KIEDY zostanie usunięty ŻUŻEL z ul.Barkowej i położona nawierzchnia zgodna z prawem?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 12:43:56] • [IP: 86.0.43.**]

Moze ``zahacza`` o Okolna ;)

Gość • Czwartek [12.10.2017, 12:33:21] • [IP: 91.199.250.**]

Pozdrowienia dla p.Leszka z Barkowej od Krzysztofa

Oglądasz 1-21 z 21
■ W niedzielę 22 pażdziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja „15”Złotej Jesieni , biegu zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Zapisy od 11.00 , start o 12.00 spod szałasu nad Jeziorem Wolgastsee. Trasa wiedzie wokół jeziora ( 4 pętle po 3.750m każda ) . Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■