POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.10.2017, 18:09:33] • Świnoujście

Dwie firmy zainteresowane budową przedszkola przy Bydgoskiej

Dwie firmy zainteresowane budową przedszkola przy Bydgoskiej

fot. iswinoujscie.pl

Czy budowa przedszkola przy ulicy Bydgoskiej odwlecze się w czasie? Jak na razie trwa procedura przetargowa. Zainteresowane budową przedszkola są dwie firmy: ze Szczecina oraz Skierniewic. Firma Calbud ze Szczecina zaoferowała, że jest w stanie wybudować placówkę za ponad 21 milionów złotych. Nieco mniej bo 19 milionów złotych zaproponowała firma MIRBUD ze Skierniewic.

Z informacji rzecznika prezydenta miasta wynika, że komisja przetargowa nie podjęła jeszcze decyzji, która firma wybuduje przedszkole przy Bydgoskiej.

- Procedura przetargowa na zadanie Budowa przedszkola i rozbudowa ulicy Bydgoskiej nie została zakończona; komisja przetargowa nie podjęła jeszcze decyzji o jego rozstrzygnięciu. Ma to nastąpić w najbliższych dniach. Do przetargu zgłosiły się dwie firmy; jedna ze Szczecina, a druga Skierniewic- informuje rzecznik prezydenta miasta, Robert Karelus.

Przypomnijmy, że ośmioddziałowa placówka miałaby pomieścić aż 200 dzieci. Do przedszkola mogłyby chodzić także dzieci niepełnosprawne. Nowe przedszkole przeznaczone byłoby dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Sobota [14.10.2017, 08:49:56] • [IP: 188.146.165.**]

Oby jak najpóźniej te przedszkole, kto to lasy karczuje żeby budować tam skandal

Gość • Piątek [13.10.2017, 15:04:23] • [IP: 92.42.114.***]

Obiecani, obiecanki, obiecanki a czas leci. ...

Gość • Piątek [13.10.2017, 15:02:10] • [IP: 92.42.114.***]

A kiedy przetarg na budowę Ośrodka Pielęgnacyjnego bo już pażdziernik się kończy.

Gość • Piątek [13.10.2017, 14:24:34] • [IP: 178.238.253.**]

A może by tak zapytać pana burmistrza co z REMONTEM WOJSKA POLSKIEGO, JAKE SIŁY ZADZIAŁAAŁY NA BANGLADESZU I OSIEDLU, NIGDYS BARDZO BRZYDKO NAZYWANYM chyba jakoś tak złodziejowo, pamiętacie!

Gość • Piątek [13.10.2017, 09:37:24] • [IP: 93.94.187.***]

A ja myślałem że tam już dawno budują przeczkole. Tyle się o tym mówiło. Miejsce Super. Dużo zieleni to i powietrze będzie lepsze.

Gość • Piątek [13.10.2017, 08:35:12] • [IP: 94.254.239.***]

DOM SENIORA, KONIECZNIE

Gość • Piątek [13.10.2017, 08:04:18] • [IP: 92.42.114.***]

Urzednicy sprzedaja działki w centrum miasta za grube miliony a póżniej podejmują decyzję o budowie przedszkola na, , końcu świata". Trzeba myśleć o przyszłosci miasta na 30 czy 50 lat a nie z dnia na dzień ! Mierne urzędasy . .. dziś proponuje nazwanie przedszkola, , Koniec Świata" ...

Gość • Piątek [13.10.2017, 06:08:35] • [IP: 78.10.206.**]

A kto zasiada w tej komisji przetargowej, omnibus" Beton Lejdi"?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:45:34] • [IP: 78.88.28.**]

Przedszkole na bydgoskiej... Dobrze z Ż##rek z Barabarą nie wymyślili żłobka na końcu Krzywej... szkoda słów. Dajcie mi ich dilera

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:44:01] • [IP: 95.129.229.***]

Obie firmy, w internecie mają ciekawe opinie. Trzeba dokładnie sprawdzić.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:43:08] • [IP: 93.94.187.*]

I tak największym hitem jest przedszkole kryte azbestem na Gdyńskiej, przeznaczona do rozbiórki od dobrych kilka lat temu. Co roku dopuszczane warunkowo do bezwzględnego trucia dzieci i pracowników. Wszystkim tam przebywającym życzę zdrowia. Duuuuużo zdrowia...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:42:11] • [IP: 92.42.118.**]

A która firma jest znajomym znajomych?;)

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:33:33] • [IP: 78.88.29.***]

Z Kościuszki prowadzam dziecko na warszawską a potem do pracy na Wyspiańskiego lub tatuś na warszow...to już jest utrudnienie a tam do lasu to kto by chciał prowadząc zero komunikacji autobusowej równiej w stronę przedszkola

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:32:00] • [IP: 46.134.157.***]

Z 2 lata temu, przyszedł list do mieszkańców bydgoskiej Projekt przebudowy ulicy i budowy przedszkola. ... Potem las wycieli, działki sprzedali, juz tam mieszkają Nowe rodziny... A przdszkole to propaganda. Iwyciaganie kasy za projekty

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:33:41] • [IP: 62.69.251.**]

Ja tam mogę wybudować za 15 milionów. Piasek wymiesza się z wodą i będzie git.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:21:54] • [IP: 92.42.119.**]

CIEKAWE KTO NA TO WYGWIZDOWO BEDZIE PROWADZAL DZIECI

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:42:00] • [IP: 77.112.238.**]

Przypomnijmy, że ośmioddziałowa placówka miałaby pomieścić aż 200 dzieci. # A PM nr 10 ma na dziś ponad 250 dzieci - czy to normalne, dwa stare przedwojenne budynki i oddziały w Szkole podstawowej... ciężkie jest życie w oświacie. Tak przed Dniem Nauczyciela.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:33:53] • [IP: 178.238.247.**]

Sraty mazgaty, obiecywanki cacanki!!jak by mieli budowac nowy hotel!!to juz!!, co tam przedszkole, dom seniora ??mydlic oczy i do wyborow!! Brawo!! O jacy wspaniali!!

Oglądasz 1-18 z 18
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■