POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.10.2017, 18:09:33] • Świnoujście

Dwie firmy zainteresowane budową przedszkola przy Bydgoskiej

Dwie firmy zainteresowane budową przedszkola przy Bydgoskiej

fot. iswinoujscie.pl

Czy budowa przedszkola przy ulicy Bydgoskiej odwlecze się w czasie? Jak na razie trwa procedura przetargowa. Zainteresowane budową przedszkola są dwie firmy: ze Szczecina oraz Skierniewic. Firma Calbud ze Szczecina zaoferowała, że jest w stanie wybudować placówkę za ponad 21 milionów złotych. Nieco mniej bo 19 milionów złotych zaproponowała firma MIRBUD ze Skierniewic.

Z informacji rzecznika prezydenta miasta wynika, że komisja przetargowa nie podjęła jeszcze decyzji, która firma wybuduje przedszkole przy Bydgoskiej.

- Procedura przetargowa na zadanie Budowa przedszkola i rozbudowa ulicy Bydgoskiej nie została zakończona; komisja przetargowa nie podjęła jeszcze decyzji o jego rozstrzygnięciu. Ma to nastąpić w najbliższych dniach. Do przetargu zgłosiły się dwie firmy; jedna ze Szczecina, a druga Skierniewic- informuje rzecznik prezydenta miasta, Robert Karelus.

Przypomnijmy, że ośmioddziałowa placówka miałaby pomieścić aż 200 dzieci. Do przedszkola mogłyby chodzić także dzieci niepełnosprawne. Nowe przedszkole przeznaczone byłoby dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Sobota [14.10.2017, 08:49:56] • [IP: 188.146.165.**]

Oby jak najpóźniej te przedszkole, kto to lasy karczuje żeby budować tam skandal

Gość • Piątek [13.10.2017, 15:04:23] • [IP: 92.42.114.***]

Obiecani, obiecanki, obiecanki a czas leci. ...

Gość • Piątek [13.10.2017, 15:02:10] • [IP: 92.42.114.***]

A kiedy przetarg na budowę Ośrodka Pielęgnacyjnego bo już pażdziernik się kończy.

Gość • Piątek [13.10.2017, 14:24:34] • [IP: 178.238.253.**]

A może by tak zapytać pana burmistrza co z REMONTEM WOJSKA POLSKIEGO, JAKE SIŁY ZADZIAŁAAŁY NA BANGLADESZU I OSIEDLU, NIGDYS BARDZO BRZYDKO NAZYWANYM chyba jakoś tak złodziejowo, pamiętacie!

Gość • Piątek [13.10.2017, 09:37:24] • [IP: 93.94.187.***]

A ja myślałem że tam już dawno budują przeczkole. Tyle się o tym mówiło. Miejsce Super. Dużo zieleni to i powietrze będzie lepsze.

Gość • Piątek [13.10.2017, 08:35:12] • [IP: 94.254.239.***]

DOM SENIORA, KONIECZNIE

Gość • Piątek [13.10.2017, 08:04:18] • [IP: 92.42.114.***]

Urzednicy sprzedaja działki w centrum miasta za grube miliony a póżniej podejmują decyzję o budowie przedszkola na, , końcu świata". Trzeba myśleć o przyszłosci miasta na 30 czy 50 lat a nie z dnia na dzień ! Mierne urzędasy . .. dziś proponuje nazwanie przedszkola, , Koniec Świata" ...

Gość • Piątek [13.10.2017, 06:08:35] • [IP: 78.10.206.**]

A kto zasiada w tej komisji przetargowej, omnibus" Beton Lejdi"?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:45:34] • [IP: 78.88.28.**]

Przedszkole na bydgoskiej... Dobrze z Ż##rek z Barabarą nie wymyślili żłobka na końcu Krzywej... szkoda słów. Dajcie mi ich dilera

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:44:01] • [IP: 95.129.229.***]

Obie firmy, w internecie mają ciekawe opinie. Trzeba dokładnie sprawdzić.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:43:08] • [IP: 93.94.187.*]

I tak największym hitem jest przedszkole kryte azbestem na Gdyńskiej, przeznaczona do rozbiórki od dobrych kilka lat temu. Co roku dopuszczane warunkowo do bezwzględnego trucia dzieci i pracowników. Wszystkim tam przebywającym życzę zdrowia. Duuuuużo zdrowia...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:42:11] • [IP: 92.42.118.**]

A która firma jest znajomym znajomych?;)

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:33:33] • [IP: 78.88.29.***]

Z Kościuszki prowadzam dziecko na warszawską a potem do pracy na Wyspiańskiego lub tatuś na warszow...to już jest utrudnienie a tam do lasu to kto by chciał prowadząc zero komunikacji autobusowej równiej w stronę przedszkola

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:32:00] • [IP: 46.134.157.***]

Z 2 lata temu, przyszedł list do mieszkańców bydgoskiej Projekt przebudowy ulicy i budowy przedszkola. ... Potem las wycieli, działki sprzedali, juz tam mieszkają Nowe rodziny... A przdszkole to propaganda. Iwyciaganie kasy za projekty

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:33:41] • [IP: 62.69.251.**]

Ja tam mogę wybudować za 15 milionów. Piasek wymiesza się z wodą i będzie git.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:21:54] • [IP: 92.42.119.**]

CIEKAWE KTO NA TO WYGWIZDOWO BEDZIE PROWADZAL DZIECI

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:42:00] • [IP: 77.112.238.**]

Przypomnijmy, że ośmioddziałowa placówka miałaby pomieścić aż 200 dzieci. # A PM nr 10 ma na dziś ponad 250 dzieci - czy to normalne, dwa stare przedwojenne budynki i oddziały w Szkole podstawowej... ciężkie jest życie w oświacie. Tak przed Dniem Nauczyciela.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:33:53] • [IP: 178.238.247.**]

Sraty mazgaty, obiecywanki cacanki!!jak by mieli budowac nowy hotel!!to juz!!, co tam przedszkole, dom seniora ??mydlic oczy i do wyborow!! Brawo!! O jacy wspaniali!!

Oglądasz 1-18 z 18
■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■