POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.10.2017, 18:09:33] • Świnoujście

Dwie firmy zainteresowane budową przedszkola przy Bydgoskiej

Dwie firmy zainteresowane budową przedszkola przy Bydgoskiej

fot. iswinoujscie.pl

Czy budowa przedszkola przy ulicy Bydgoskiej odwlecze się w czasie? Jak na razie trwa procedura przetargowa. Zainteresowane budową przedszkola są dwie firmy: ze Szczecina oraz Skierniewic. Firma Calbud ze Szczecina zaoferowała, że jest w stanie wybudować placówkę za ponad 21 milionów złotych. Nieco mniej bo 19 milionów złotych zaproponowała firma MIRBUD ze Skierniewic.

Z informacji rzecznika prezydenta miasta wynika, że komisja przetargowa nie podjęła jeszcze decyzji, która firma wybuduje przedszkole przy Bydgoskiej.

- Procedura przetargowa na zadanie Budowa przedszkola i rozbudowa ulicy Bydgoskiej nie została zakończona; komisja przetargowa nie podjęła jeszcze decyzji o jego rozstrzygnięciu. Ma to nastąpić w najbliższych dniach. Do przetargu zgłosiły się dwie firmy; jedna ze Szczecina, a druga Skierniewic- informuje rzecznik prezydenta miasta, Robert Karelus.

Przypomnijmy, że ośmioddziałowa placówka miałaby pomieścić aż 200 dzieci. Do przedszkola mogłyby chodzić także dzieci niepełnosprawne. Nowe przedszkole przeznaczone byłoby dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Sobota [14.10.2017, 08:49:56] • [IP: 188.146.165.**]

Oby jak najpóźniej te przedszkole, kto to lasy karczuje żeby budować tam skandal

Gość • Piątek [13.10.2017, 15:04:23] • [IP: 92.42.114.***]

Obiecani, obiecanki, obiecanki a czas leci. ...

Gość • Piątek [13.10.2017, 15:02:10] • [IP: 92.42.114.***]

A kiedy przetarg na budowę Ośrodka Pielęgnacyjnego bo już pażdziernik się kończy.

Gość • Piątek [13.10.2017, 14:24:34] • [IP: 178.238.253.**]

A może by tak zapytać pana burmistrza co z REMONTEM WOJSKA POLSKIEGO, JAKE SIŁY ZADZIAŁAAŁY NA BANGLADESZU I OSIEDLU, NIGDYS BARDZO BRZYDKO NAZYWANYM chyba jakoś tak złodziejowo, pamiętacie!

Gość • Piątek [13.10.2017, 09:37:24] • [IP: 93.94.187.***]

A ja myślałem że tam już dawno budują przeczkole. Tyle się o tym mówiło. Miejsce Super. Dużo zieleni to i powietrze będzie lepsze.

Gość • Piątek [13.10.2017, 08:35:12] • [IP: 94.254.239.***]

DOM SENIORA, KONIECZNIE

Gość • Piątek [13.10.2017, 08:04:18] • [IP: 92.42.114.***]

Urzednicy sprzedaja działki w centrum miasta za grube miliony a póżniej podejmują decyzję o budowie przedszkola na, , końcu świata". Trzeba myśleć o przyszłosci miasta na 30 czy 50 lat a nie z dnia na dzień ! Mierne urzędasy . .. dziś proponuje nazwanie przedszkola, , Koniec Świata" ...

Gość • Piątek [13.10.2017, 06:08:35] • [IP: 78.10.206.**]

A kto zasiada w tej komisji przetargowej, omnibus" Beton Lejdi"?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:45:34] • [IP: 78.88.28.**]

Przedszkole na bydgoskiej... Dobrze z Ż##rek z Barabarą nie wymyślili żłobka na końcu Krzywej... szkoda słów. Dajcie mi ich dilera

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:44:01] • [IP: 95.129.229.***]

Obie firmy, w internecie mają ciekawe opinie. Trzeba dokładnie sprawdzić.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:43:08] • [IP: 93.94.187.*]

I tak największym hitem jest przedszkole kryte azbestem na Gdyńskiej, przeznaczona do rozbiórki od dobrych kilka lat temu. Co roku dopuszczane warunkowo do bezwzględnego trucia dzieci i pracowników. Wszystkim tam przebywającym życzę zdrowia. Duuuuużo zdrowia...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:42:11] • [IP: 92.42.118.**]

A która firma jest znajomym znajomych?;)

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:33:33] • [IP: 78.88.29.***]

Z Kościuszki prowadzam dziecko na warszawską a potem do pracy na Wyspiańskiego lub tatuś na warszow...to już jest utrudnienie a tam do lasu to kto by chciał prowadząc zero komunikacji autobusowej równiej w stronę przedszkola

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:32:00] • [IP: 46.134.157.***]

Z 2 lata temu, przyszedł list do mieszkańców bydgoskiej Projekt przebudowy ulicy i budowy przedszkola. ... Potem las wycieli, działki sprzedali, juz tam mieszkają Nowe rodziny... A przdszkole to propaganda. Iwyciaganie kasy za projekty

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:33:41] • [IP: 62.69.251.**]

Ja tam mogę wybudować za 15 milionów. Piasek wymiesza się z wodą i będzie git.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:21:54] • [IP: 92.42.119.**]

CIEKAWE KTO NA TO WYGWIZDOWO BEDZIE PROWADZAL DZIECI

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:42:00] • [IP: 77.112.238.**]

Przypomnijmy, że ośmioddziałowa placówka miałaby pomieścić aż 200 dzieci. # A PM nr 10 ma na dziś ponad 250 dzieci - czy to normalne, dwa stare przedwojenne budynki i oddziały w Szkole podstawowej... ciężkie jest życie w oświacie. Tak przed Dniem Nauczyciela.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:33:53] • [IP: 178.238.247.**]

Sraty mazgaty, obiecywanki cacanki!!jak by mieli budowac nowy hotel!!to juz!!, co tam przedszkole, dom seniora ??mydlic oczy i do wyborow!! Brawo!! O jacy wspaniali!!

Oglądasz 1-18 z 18
■ W niedzielę 19. listopada przeprowadzona zostanie IX edycja Biegu Pawła. Zapisy od 11.00, start o 12.00 na Górze Słowiańskiej w Worku za strzelnicą. Trasa wiedzie z G.Słowiańskiej do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia jeziora i powrót na G.Sł. i liczy 12 km. Bieg ten jest zaliczany do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Do zdobycia puchary ufundowane przez żonę i córkę śp. Pawła Dodka. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■