POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.10.2017, 19:44:42] • Świnoujście

Czytelnik: Przez źle zaparkowany samochód strażacy nie mogli dojechać na miejsce interwencji

Czytelnik: Przez źle zaparkowany samochód strażacy nie mogli dojechać na miejsce interwencji

fot. Czytelnik

Jeden z naszych Czytelników był świadkiem zdarzenia drogowego z udziałem samochodu straży pożarnej i osobowego golfa. Mieszkaniec ulicy Monte Cassino twierdzi, że powodem kolizji był źle zaparkowany samochód, który uniemożliwił strażakom swobodny przejazd. - Zdjęcie zrobione w kilka sekund po zdarzeniu z samochodem strażackim. W sumie nie widać uszkodzeń samochodu ale tak stał zaparkowany pojazd w momencie zdarzenia. Gołym okiem widać, że samochód stoi zaparkowany nieprawidłowo - opisuje Czytelnik.

Zdaniem Czytelnika w momencie wykonania zdjęcia po drugiej stronie ulicy również stał źle zaparkowany pojazd.

- Po drugiej stronie ulicy samochód stoi również zaparkowany nieprawidłowo. Ulica wyremontowana chyba 3 lata temu. Rozwiązanie komunikacyjne na tak krótkim odcinku było błędem. Zresztą można to przeczytać w pierwszych komentarzach do w/w artykułu – dodaje Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Sobota [14.10.2017, 23:26:57] • [IP: 80.245.179.**]

najlepsze że Straż nie jechała do interwencji tyko na próbne manewry mogła się wycofać!!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 20:25:45] • [IP: 176.114.232.**]

Tam codziennie tak są zaparkowane te samochody stoją poza miejscami wyznaczonymi to nie straż powinna być zganiona

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:32:59] • [IP: 80.245.186.***]

Panowie jak w każdym przypadku jest brak policji nie wiem co robi komendant że nie dyscyplinuje swoich ludzi ale powinni karać bez taryfy ulgowej ale policji prawie wcale nie widać w naszym mieście czyżby braki z paliwem a noże co innego

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:11:11] • [IP: 2.108.234.**]

Po chodnikach nie można jeździć, dlatego na chodnikach nie stawia się znaków dla pojazdów drogi internauto. Samochód jest zaparkowany na drodze, w miejscu gdzie nie ma znaku zakazu parkowania. Jeśli to jeszcze niejasne, to odsyłam do Kodeksu Drogowego - tam można uzupełnić swoją wiedzę :). Pozdrawiam

Gość • Czwartek [12.10.2017, 12:18:36] • [IP: 94.254.228.***]

Na wysepkach powinny być namalowane białe pasy" pole wyłączone" - wtedy nie można parkować. Teraz można!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 12:04:04] • [IP: 88.156.232.***]

A pracownik i kierowca od apartamentow to zostawia poltora metra dla przegodniow? Ciagle tam na chodniku ich auto stoi, caly czas przyworzą brudy w workach... Taka firma a wynajela lokal bez miejsca parkingowego.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 11:22:08] • [IP: 78.10.206.**]

A po drugie, to projekt tej ulicy jest spier.

Gość x • Czwartek [12.10.2017, 10:33:51] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Czwartek [12.10.2017, 09:09:58] • [IP: 2.108.234.**]Na chodniku też nie ma znaku " zakaz jazdy" wiec można jeździć ?!! Następny głupio-mądry troll internetowy.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 10:19:48] • [IP: 37.47.164.***]

Stało się i tyle. Czytelnik z tego okna to innych problemów nie ma. Jak mu się nudzi to niech stanie pod klatką i poucza kierowców o przepisach ruchu drogowego.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 09:58:28] • [IP: 178.238.252.***]

Postawic na wysepkach mocno zamocowane slupki i skonczy sie parkowanie na nich.

WP • Czwartek [12.10.2017, 09:45:54] • [IP: 83.8.134.***]

w USA by się nie przejmowali czy stoi zaparkowany czy nie, a nie daj Boże żaby stał zaparkowany obok hydrantu - wtedy wybijają szyby i wąż przez środek auta przeciągają jak jest potrzeba. Trochę wyobraźni i poszanowania dla drugiego człowieka. U nas w mieście tzw" MAMTOWDUPIZM" jest na kosmicznie dużym poziomie.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 09:28:41] • [IP: 62.69.254.***]

Policja powinna skierować sprawę do sądu a ten powinien po 10 tyś każdemu nieprawidłowo zaparkowanemu

Gość • Czwartek [12.10.2017, 09:25:45] • [IP: 93.94.189.***]

Co wy piep... samochód przed wysepką jest w trakcie załadunku. Przy otwartych drzwiach za samochodem był jego kierowca i pracownik tej firmy bo ładują towar i nie byłoby żadnego problemu aby odjechał gdyby taki sygnał był nie nie było. A co do straży to nie powinni się przejmować taki źle zaparkowanymi samochodami podobnie jak jest za granicą. Straż w akcji nie zważa, przestawia samochód i tyle.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 09:09:58] • [IP: 2.108.234.**]

Przecież na wysepce nie ma zakazu postoju, więc samochód jest zaparkowany prawidłowo.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 07:51:57] • [IP: 46.231.63.***]

na markiewicz jak sie skreca w strone przedszkola jest przy bloku po prawej stronie znak droga pozarowa. ludzi i tak tam parkuja swoje samochody.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 06:46:16] • [IP: 46.231.63.**]

Do [IP: 80.245.180.***] Masz rację czołgiem przejedziesz bez problemu, on skręca w miejscu, wóz strażacki takich możliwości nie ma i to ja zapraszam na egzamin.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 01:33:38] • [IP: 37.249.87.***]

22:10:59 gdzie ty widziales/as nosze przenoszone ze zmalymi nad dachami aut.lecz sie na nogi bo na glowe to chyba juz za pozno

Gość • Środa [11.10.2017, 22:43:01] • [IP: 88.156.232.***]

Do kolizji znacząco przyczynił się samochód stojący po drugiej stronie ulicy. Samochód ten stoi wyraźnie przed wysepka. Zresztą samochody z tej firmy stoją tam ciągle, tak samo jak samochody z różnych pralni które przyworzą tam pranie. Samochod strazacki musiałby mieć skrzydła żeby przejechać tam bezkolizyjnie.

Gość • Środa [11.10.2017, 22:19:52] • [IP: 2.27.27.***]

To powinni zachaczyc i tyle i bez mozliwosci zwrotu kosztow bo pojaz byl zle zaparkowany i zabrac prawo jazdy o :)

Gość • Środa [11.10.2017, 22:10:59] • [IP: 80.245.186.***]

Podobnie jest z parkowaniem np. na OSIEDLU SRODMIESCIE!kIEROWCY PARKUJA NA CHODNIKACH NIE BACZAC, ZE AUTO STOI PRZED WEJSCIEM DO KLATKI SCHODOWEJ, ZADNEJ PRZERWY BY REMONDIS MOGL SPOKOJNIE WYJECHAC Z KOSZAMI DO SMIECIARKI, A JUZ O ZGROZO NIE MA MOZLIWOSCI DOJAZDU STRAZY POZARNEJ, KARETKI POGOTOWIA CZY HADESU POD KLATKE SCHODOWA!!DLACZEGO NIKT DIE TYM ZAJMIE?!POWINNY BYC WYZNACZONE MIEJSCA POPRZEZ KOPERTE I DODATKOWO ZNAK ZABRANIAJACY PARKOWANIA, ZE JEST TO WJAZD WYLACZNIE DLA AUT UPRZYWILEJOWANYCH!CZY MUSI NASTAPIC JAKAS TRAGEDIA?WYSTARCZY, ZE NOSZE ZE ZWLOKAMI PRZENOSZONE SA PONAD DACHAMI AUT, ZE JEST PROBLEM PRZETRANSPORTOWAC CHOREGO DO KARETKI SLALOMEM MIEDZY AUTAMI, A JAK MA PODJECHAC STRAZ POZARNA?NIECH WRESZCIE ODPOWIEDNIE SLUZBY ZADBAJA O NASZE BEZPIECZENSTWO!!AUT CORAZ WIECEJ, POWINIEN BYC DODATKOWY PARKING POD BALKONAMI WIEZOWCA PIASTOWSKIEJ, BO OD STRONY ULICY TO MIEJSCA TYLKO DLA KILKU AUT.W POBLIZU JEST DZIKI PARKING PRZED WJAZDEM DO KOMISU SAMOCHODOWEGO, DLACZEGO TAM NIE PARKUJECIE?WYOBRAZNI!

Gość • Środa [11.10.2017, 22:02:10] • [IP: 37.47.182.***]

Zle zaparkowal przyglup powinien zaplacic za uszkodzenia w wozie strazackim

Gość • Środa [11.10.2017, 21:08:31] • [IP: 95.129.228.***]

zmienic znaki drogowe zawsze jedziemy prawą stroną a po lewej niech będzie parking

Gość • Środa [11.10.2017, 20:54:21] • [IP: 188.147.236.**]

Przez te" wysepki" mniej aut moze zaparkowac. Utrudniaja przejazd. Kiedys auta staly po jednej stronie i nie trzebabylo jezdzic zygzakiem. Po co te wysepki ??

Gość • Środa [11.10.2017, 20:51:44] • [IP: 62.69.251.***]

Zamontować znak D-40 strefa zamieszkania a służby zrobią szybko porzadek

Gość • Środa [11.10.2017, 20:39:05] • [IP: 80.245.180.***]

Na tej wysepce nie ma znaku zakazu postoju! a straż powinna jechac kostką a nie po wysepkach!

Oglądasz 1-25 z 32
■ W środę, 13.12.2017r. odbędzie się uroczystość składania zniczy pod Pomnikiem Orła Białego na skwerze u zbiegu ulic Krzywoustego i Wyszyńskiego , w hołdzie poszkodowanym przez stan wojenny. Komitet Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości zaprasza mieszkańców na godzinę 06.00 (godzinę obwieszczenia stanu wojennego ) - rzecznik KP PiS w Świnoujściu, Andrzej Mrozek ■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■