POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.10.2017, 19:44:42] • Świnoujście

Czytelnik: Przez źle zaparkowany samochód strażacy nie mogli dojechać na miejsce interwencji

Czytelnik: Przez źle zaparkowany samochód strażacy nie mogli dojechać na miejsce interwencji

fot. Czytelnik

Jeden z naszych Czytelników był świadkiem zdarzenia drogowego z udziałem samochodu straży pożarnej i osobowego golfa. Mieszkaniec ulicy Monte Cassino twierdzi, że powodem kolizji był źle zaparkowany samochód, który uniemożliwił strażakom swobodny przejazd. - Zdjęcie zrobione w kilka sekund po zdarzeniu z samochodem strażackim. W sumie nie widać uszkodzeń samochodu ale tak stał zaparkowany pojazd w momencie zdarzenia. Gołym okiem widać, że samochód stoi zaparkowany nieprawidłowo - opisuje Czytelnik.

Zdaniem Czytelnika w momencie wykonania zdjęcia po drugiej stronie ulicy również stał źle zaparkowany pojazd.

- Po drugiej stronie ulicy samochód stoi również zaparkowany nieprawidłowo. Ulica wyremontowana chyba 3 lata temu. Rozwiązanie komunikacyjne na tak krótkim odcinku było błędem. Zresztą można to przeczytać w pierwszych komentarzach do w/w artykułu – dodaje Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Sobota [14.10.2017, 23:26:57] • [IP: 80.245.179.**]

najlepsze że Straż nie jechała do interwencji tyko na próbne manewry mogła się wycofać!!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 20:25:45] • [IP: 176.114.232.**]

Tam codziennie tak są zaparkowane te samochody stoją poza miejscami wyznaczonymi to nie straż powinna być zganiona

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:32:59] • [IP: 80.245.186.***]

Panowie jak w każdym przypadku jest brak policji nie wiem co robi komendant że nie dyscyplinuje swoich ludzi ale powinni karać bez taryfy ulgowej ale policji prawie wcale nie widać w naszym mieście czyżby braki z paliwem a noże co innego

Gość • Czwartek [12.10.2017, 14:11:11] • [IP: 2.108.234.**]

Po chodnikach nie można jeździć, dlatego na chodnikach nie stawia się znaków dla pojazdów drogi internauto. Samochód jest zaparkowany na drodze, w miejscu gdzie nie ma znaku zakazu parkowania. Jeśli to jeszcze niejasne, to odsyłam do Kodeksu Drogowego - tam można uzupełnić swoją wiedzę :). Pozdrawiam

Gość • Czwartek [12.10.2017, 12:18:36] • [IP: 94.254.228.***]

Na wysepkach powinny być namalowane białe pasy" pole wyłączone" - wtedy nie można parkować. Teraz można!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 12:04:04] • [IP: 88.156.232.***]

A pracownik i kierowca od apartamentow to zostawia poltora metra dla przegodniow? Ciagle tam na chodniku ich auto stoi, caly czas przyworzą brudy w workach... Taka firma a wynajela lokal bez miejsca parkingowego.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 11:22:08] • [IP: 78.10.206.**]

A po drugie, to projekt tej ulicy jest spier.

Gość x • Czwartek [12.10.2017, 10:33:51] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Czwartek [12.10.2017, 09:09:58] • [IP: 2.108.234.**]Na chodniku też nie ma znaku " zakaz jazdy" wiec można jeździć ?!! Następny głupio-mądry troll internetowy.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 10:19:48] • [IP: 37.47.164.***]

Stało się i tyle. Czytelnik z tego okna to innych problemów nie ma. Jak mu się nudzi to niech stanie pod klatką i poucza kierowców o przepisach ruchu drogowego.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 09:58:28] • [IP: 178.238.252.***]

Postawic na wysepkach mocno zamocowane slupki i skonczy sie parkowanie na nich.

WP • Czwartek [12.10.2017, 09:45:54] • [IP: 83.8.134.***]

w USA by się nie przejmowali czy stoi zaparkowany czy nie, a nie daj Boże żaby stał zaparkowany obok hydrantu - wtedy wybijają szyby i wąż przez środek auta przeciągają jak jest potrzeba. Trochę wyobraźni i poszanowania dla drugiego człowieka. U nas w mieście tzw" MAMTOWDUPIZM" jest na kosmicznie dużym poziomie.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 09:28:41] • [IP: 62.69.254.***]

Policja powinna skierować sprawę do sądu a ten powinien po 10 tyś każdemu nieprawidłowo zaparkowanemu

Gość • Czwartek [12.10.2017, 09:25:45] • [IP: 93.94.189.***]

Co wy piep... samochód przed wysepką jest w trakcie załadunku. Przy otwartych drzwiach za samochodem był jego kierowca i pracownik tej firmy bo ładują towar i nie byłoby żadnego problemu aby odjechał gdyby taki sygnał był nie nie było. A co do straży to nie powinni się przejmować taki źle zaparkowanymi samochodami podobnie jak jest za granicą. Straż w akcji nie zważa, przestawia samochód i tyle.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 09:09:58] • [IP: 2.108.234.**]

Przecież na wysepce nie ma zakazu postoju, więc samochód jest zaparkowany prawidłowo.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 07:51:57] • [IP: 46.231.63.***]

na markiewicz jak sie skreca w strone przedszkola jest przy bloku po prawej stronie znak droga pozarowa. ludzi i tak tam parkuja swoje samochody.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 06:46:16] • [IP: 46.231.63.**]

Do [IP: 80.245.180.***] Masz rację czołgiem przejedziesz bez problemu, on skręca w miejscu, wóz strażacki takich możliwości nie ma i to ja zapraszam na egzamin.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 01:33:38] • [IP: 37.249.87.***]

22:10:59 gdzie ty widziales/as nosze przenoszone ze zmalymi nad dachami aut.lecz sie na nogi bo na glowe to chyba juz za pozno

Gość • Środa [11.10.2017, 22:43:01] • [IP: 88.156.232.***]

Do kolizji znacząco przyczynił się samochód stojący po drugiej stronie ulicy. Samochód ten stoi wyraźnie przed wysepka. Zresztą samochody z tej firmy stoją tam ciągle, tak samo jak samochody z różnych pralni które przyworzą tam pranie. Samochod strazacki musiałby mieć skrzydła żeby przejechać tam bezkolizyjnie.

Gość • Środa [11.10.2017, 22:19:52] • [IP: 2.27.27.***]

To powinni zachaczyc i tyle i bez mozliwosci zwrotu kosztow bo pojaz byl zle zaparkowany i zabrac prawo jazdy o :)

Gość • Środa [11.10.2017, 22:10:59] • [IP: 80.245.186.***]

Podobnie jest z parkowaniem np. na OSIEDLU SRODMIESCIE!kIEROWCY PARKUJA NA CHODNIKACH NIE BACZAC, ZE AUTO STOI PRZED WEJSCIEM DO KLATKI SCHODOWEJ, ZADNEJ PRZERWY BY REMONDIS MOGL SPOKOJNIE WYJECHAC Z KOSZAMI DO SMIECIARKI, A JUZ O ZGROZO NIE MA MOZLIWOSCI DOJAZDU STRAZY POZARNEJ, KARETKI POGOTOWIA CZY HADESU POD KLATKE SCHODOWA!!DLACZEGO NIKT DIE TYM ZAJMIE?!POWINNY BYC WYZNACZONE MIEJSCA POPRZEZ KOPERTE I DODATKOWO ZNAK ZABRANIAJACY PARKOWANIA, ZE JEST TO WJAZD WYLACZNIE DLA AUT UPRZYWILEJOWANYCH!CZY MUSI NASTAPIC JAKAS TRAGEDIA?WYSTARCZY, ZE NOSZE ZE ZWLOKAMI PRZENOSZONE SA PONAD DACHAMI AUT, ZE JEST PROBLEM PRZETRANSPORTOWAC CHOREGO DO KARETKI SLALOMEM MIEDZY AUTAMI, A JAK MA PODJECHAC STRAZ POZARNA?NIECH WRESZCIE ODPOWIEDNIE SLUZBY ZADBAJA O NASZE BEZPIECZENSTWO!!AUT CORAZ WIECEJ, POWINIEN BYC DODATKOWY PARKING POD BALKONAMI WIEZOWCA PIASTOWSKIEJ, BO OD STRONY ULICY TO MIEJSCA TYLKO DLA KILKU AUT.W POBLIZU JEST DZIKI PARKING PRZED WJAZDEM DO KOMISU SAMOCHODOWEGO, DLACZEGO TAM NIE PARKUJECIE?WYOBRAZNI!

Gość • Środa [11.10.2017, 22:02:10] • [IP: 37.47.182.***]

Zle zaparkowal przyglup powinien zaplacic za uszkodzenia w wozie strazackim

Gość • Środa [11.10.2017, 21:08:31] • [IP: 95.129.228.***]

zmienic znaki drogowe zawsze jedziemy prawą stroną a po lewej niech będzie parking

Gość • Środa [11.10.2017, 20:54:21] • [IP: 188.147.236.**]

Przez te" wysepki" mniej aut moze zaparkowac. Utrudniaja przejazd. Kiedys auta staly po jednej stronie i nie trzebabylo jezdzic zygzakiem. Po co te wysepki ??

Gość • Środa [11.10.2017, 20:51:44] • [IP: 62.69.251.***]

Zamontować znak D-40 strefa zamieszkania a służby zrobią szybko porzadek

Gość • Środa [11.10.2017, 20:39:05] • [IP: 80.245.180.***]

Na tej wysepce nie ma znaku zakazu postoju! a straż powinna jechac kostką a nie po wysepkach!

Oglądasz 1-25 z 32
■ W rejonach północnych od rana będzie rozwijać się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-90 km/h, lokalnie 95 km/h. ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■