POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.09.2017, 19:29:59] • Świnoujście

Turysta zrobił sobie z chodnika parking. Piesi musieli chodzić ulicą

Turysta zrobił sobie z chodnika parking. Piesi musieli chodzić ulicą

fot. Czytelnik

Turysta z województwa śląskiego postanowił na długo zapaść w pamięci mieszkańcom Świnoujścia. W poniedziałkowy wieczór, przy ulicy Wilków Morskich postanowił zatarasować cały chodnik. Ten temat poruszył jeden z naszych Czytelników. - Tak parkuje kierowca z województwa Śląskiego na ulicy Wilków Morskich przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki kierowca zatarasował cały chodnik, a piesi zmuszeni byli wchodzić na ulicę. Jak wiadomo o wypadek w tej sytuacji nie trudno.

Według relacji naszego Czytelnika na miejsce wezwana została policja.
- Ciekawe, jaką karę poniósł kierowca? - pyta Czytelnik.

To pytanie zadaliśmy rzecznikowi świnoujskiej policji. Czekamy na odpowiedź.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Czwartek [05.10.2017, 16:17:48] • [IP: 77.253.199.***]

Do Gościa z:{o2.027.25.}.To Ty raczej psychiatrii wymagasz...!

Gość • Niedziela [01.10.2017, 02:27:25] • [IP: 92.42.116.***]

Cholera, ale mściwa hałastra mieszka w Ś-ciu." Poprzekłuwać opony", " mieszkancy na długo zapamiętają..." - usiłowalem sobie wyobrazić mieszkańca, który jeszcze długo po odjeździe samochodu rozpamiętuje tę sytuację i dochodzę do wniosku, że powinien się spotkać z psychiatrą.

Gość • Piątek [29.09.2017, 11:00:45] • [IP: 89.1.108.***]

W tym Swinoujsciu powinno wreszcie cos piznac aby ludzeie wreszcie dla siebie bardziej zyczliwi byli, moze jakis gazociag.

Gość • Czwartek [28.09.2017, 18:53:38] • [IP: 95.129.226.**]

Już tydzień minął. Czyżby wszyscy turyści wyjechali? Może tak foto miejscowych mistrzów.

Gość • Czwartek [28.09.2017, 17:25:14] • [IP: 37.201.225.**]

szanujcie turystow, bo za chwile przejda za zachodnia granice...tam jednak inna kultura..

Gość • Czwartek [28.09.2017, 08:19:15] • [IP: 46.169.231.**]

A to nie kurier ?

Gość • Środa [27.09.2017, 13:08:55] • [IP: 80.245.177.***]

za komuny tez tak kablowali jeden na drugiego? jak ich nazywano? w japoni robia parkingi pietrowe to jeszcze chwile pewnie

Gość • Wtorek [26.09.2017, 13:10:12] • [IP: 149.156.152.***]

A czy przypadkiem nie bywało regułą takie parkowanie na Uzdrowiskowej pomiędzy Chrobrego, a InterferieMedicalSpa. Jak pamiętam w sezonie cały chodnik potrafił się zmieścić pomiędzy kołami, dodatkowo czasami nawet przód, lub bok samochodu znajdował się już pomiędzy drzewami, a dla pieszych pozostawała jezdnia. To jest raczej lokalny standard niż wyjątek. Oczywiście dla wolniej myślących - nie akceptuję takich zachowań.

max ⛔⛔ • Poniedziałek [25.09.2017, 16:30:16] • [IP: 85.195.110.**]

DO :Gość • Piątek [22.09.2017, 10:41:10] • [IP: 95.129.228.**]>>>>>NO nie przesadzaj, na pierwszy raz to by jemu wystarczyło dwa kółka załatwić..Ma tylko jedno koło zapasowe to i tak by to zajęło około półtorej godziny aby usprawnić samochodzik...W internecie są do nabycia naklejki tzw:(Karny kutas) po naklejeniu najlepiej na przednią szybę zdarcie tego zajmuje około godziny...Nikomu to nie robi żadnej krzywdy, ale przez to gościowi dużo da do myślenia...amen 🚗🚗

Gość • Niedziela [24.09.2017, 09:53:03] • [IP: 195.67.99.**]

Ktoś pisze spoko koleś, to dlaczego ten spoko kolo ma w dupie innych ?

Gość • Sobota [23.09.2017, 06:27:43] • [IP: 37.8.215.***]

na wilków morskich parkują na zakręcie i przy linii ciągłej zmuszając innych kierowców do łamania przepisówpanowie od porządku do dzieła!!

stokrotek • Piątek [22.09.2017, 21:42:03] • [IP: 85.252.65.**]

Ogolnie to cala organizacja ruchu w tym miecie to wielka klapa. Miss z urzedu miejskiego (wiadomo o kim mowa) t wspanialosc oryginalnej glupoty nadal uzywa tych dwoch komorek w celach wymyslania debilizmow w miescie udajac ze to wszystko dla dobra mieszkancow.

Gość • Piątek [22.09.2017, 17:21:47] • [IP: 80.245.179.***]

Skąd wiecie że to turysta ? Turyści raczej nie jeżdżą na wczasy autami przemysłowymi. Może być jeszcze leasing (takie trudne słowo, pewnie nie słyszeliście) albo nie przerejstrowane auto. To auto jest chłopaka ze Świnoujścia, spoko koleś, nie jak czytelnik ormowiec.

Gość • Piątek [22.09.2017, 10:41:10] • [IP: 95.129.228.**]

Po co policja, wystarczyło spuścić mu powietrze w 4 kółeczkach. Przecież w takim przypadku nie jest to przestępstwem, ani wyrządzeniem szkody materialnej.

Gość • Czwartek [21.09.2017, 10:02:07] • [IP: 92.42.114.***]

to pikuś, ciekawe kto postawił znaki jednokierunkowe na osiedlu Matejki, jak kobiety jeżdzą pod prąd i olewają znaki czy przepisy, czy kobiety nie znają sie na znakach i przepisach że jeżdzą pod prąd i nie przepuszczają pieszych na pasach?

Gość • Środa [20.09.2017, 21:58:47] • [IP: 80.245.189.***]

Zapewne NIC nie zapłacił :-))

Gość • Środa [20.09.2017, 20:23:03] • [IP: 62.69.254.**]

Jakby hanys ręcznie napompował wszystkie koła to by pewnie na długo zapamiętał lekcje otrzymaną w naszym mieście.

Gość • Środa [20.09.2017, 19:42:07] • [IP: 78.10.206.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-18 z 18
■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■