POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [17.09.2017, 20:29:51] • Świnoujście

Czytelnik o powtarzającym się procederze - autokary po raz kolejny

Czytelnik o powtarzającym się procederze - autokary po raz kolejny

fot. Czytelnik

Spory wokół pojazdów użytkujących nasze drogi, przystanki i parkingi, są wciąż aktualne. Problematyczne niemieckie tablice rejestracyjne wzbudzają wyjątkową czujność i iście obywatelską postawę wśród mieszkańców naszego miasta. Znacznie częściej dostrzegamy bowiem złamanie czy naruszenie przepisów przez kierowców niemieckich, niż innych. Tym razem problem dotyczy dowolnego czasu parkowania przez autokarów, co jak zauważył nasz Czytelnik, na długo blokuje drogi; pozostając bezkarnym...

- W załączonym zdjęciu przedstawiam powtarzający się proceder, czyli autobusy niemieckie zatrzymujące się gdzie chcą i na ile chcą - pisze Czytelnik - Potrafią stać nawet 10 lub 15 minut i blokować po kolei w różnych miejscach ruch, kierowcy tych autobusów mają w głębokim poważaniu stojący sznur aut za nimi i trąbiący, co na to nasze służby porządkowe? Można stawać na środku ulicy i blokować ruch przez tak długi czas, bo ma się niemieckie tablice?


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Piątek [22.09.2017, 23:07:22] • [IP: 5.60.141.**]

"Niemiec zawsze przepuści a Polak? zapomnij. " - widać nigdy w życiu nie byłeś w Świnoujściu. Zapraszamy tutaj - piesi chodzą jak święte krowy, wchodzą bezpośrednio pod samochody, bo im nakłamano, że mają pierwszeństwo. Tacy ważni.

Gość • Wtorek [19.09.2017, 19:33:49] • [IP: 81.204.98.**]

Dziwne ze nie mozna zrobic z tym porzadku...jak tlumacza to wladze miasta...odpowiedzialne za ten stan rzeczy...

Gość • Wtorek [19.09.2017, 13:12:10] • [IP: 92.42.114.***]

ciekawe jest to ze tępe babska nigdy na pasach sie nie zatrzymają by kogos przepuscic, czas na nagrywanie, na kazdym przejsciu z pasami i dla rowerów powinny stac kamery

Gość • Wtorek [19.09.2017, 00:10:14] • [IP: 80.245.184.**]

Przepuszczają pieszych na pasach ? Koomedia ! Zapraszam na 11 Listopada !

Gość • Poniedziałek [18.09.2017, 22:46:37] • [IP: 95.129.229.***]

Autokary (także polskie), busiki, dorożki, ciuchcie, taksówki, ciężarówki, traktory, śmieciarki, rowery, elektro pojazdy itp. bardzo utrudniają poruszanie się po nadmorskiej strefie uzdrowiskowej. Całą winą obarczamy tych wcześniej wymienionych a ja bym wskazał na Prezydenta Miasta. To On i jego załoga pozbawiona jest charyzmy i odwagi w podejmowaniu zdecydowanych działań, które by tę część miasta zamknęły dla zdecydowanej części tych pojazdów. Wysadzanie i odbieranie klientów hoteli ograniczyć do tzw. patelni na zachodzie miasta i podobnej na ul. Uzdrowiskowej (trzeba dokończyć ul. Zdrojową w kierunku Jachtowej) a dowożenie do hoteli pozostawić drobnym przewoźnikom.

Gość • Poniedziałek [18.09.2017, 21:40:18] • [IP: 178.238.247.**]

Tu nic nie ma uprzejmosc niemieckich kierowcow-------w niemczech jest takie prawo ze kazdy kierowca ma zwolnic przed pasami!!bo jak cos sie przydazy to ma przechlapane!!

Banda ignorantów • Poniedziałek [18.09.2017, 14:14:39] • [IP: 93.94.186.**]

Kierowcy niemieccy są najbardziej uprzejmi ze wszystkich. Stoi pieszy, to Niemiec zawsze przepuści a Polak? zapomnij. Polacy nie są tak kulturalni jak Niemcy. Ciekawe czy są też takimi super kierowcami jak wyjadą w Europę, gdzie są nieco inne znaki i wszystko jest nieco inne. Oczywiście, żadnych błędów nie popełniają. Skoro jest tak super to czemu Ci" głupi" Niemcy mają tak bardzo rozwinięte państwo a wy macie bałagan? Czemu skoro jest tak dobrze z wami to tak źle żyje się w tym kraju?:)

Gość • Poniedziałek [18.09.2017, 09:36:52] • [IP: 178.238.252.***]

Na obecny czas zrobienie z czesci ulicy Slowackiego deptaka i prawie wylaczenia go z ruchu samochodowego to byl zly pomysl.Sam wielokrotnie stalem na wysokosci Rybniczanki i czekalem az stojacy autokar zrobi wolny przejazd. Kierowcy ktorzy wczesniej sie spostrzega, jada przez deptak narazajac sie na mandat.

Gość • Poniedziałek [18.09.2017, 09:24:06] • [IP: 95.129.228.***]

w Uni Europejskiej tam gdzie jest EURO to sa Mandaty Policja cały czas zarabia EURO