POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.09.2017, 23:05:51] • Świnoujście

Wichura szaleje nad Świnoujściem. Wielkie drzewo spadło na stację Orlenu. Zobacz film!

Wichura szaleje nad Świnoujściem. Wielkie drzewo spadło na stację Orlenu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Zapowiada się niespokojna noc. Szalejąca wichura łamie kolejne drzewa, jak dotąd najwięcej dzieje się nad kanałem. Interweniowała tam jednostka straży pożarnej. Kilka godzin później złamane zostało kolejne drzewo. Tym razem tuż obok budynku stacji paliw Orlen. Całe drzewo, złamane jak zapałka upadło na boczną ścianę budynku. Spróchniały pień nie mógł wytrzymać siły wiatru.



Przed godziną 22.00 przyjechały dwa wozy straży pożarnej, strażacy na wysięgniku etapami obcinają górną część korony. Jest to bardzo powolna i żmudna praca, która może potrwać aż do północy. Stacja paliw jednak funkcjonuje.

Wichura szaleje nad Świnoujściem. Wielkie drzewo spadło na stację Orlenu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wichura szaleje nad Świnoujściem. Wielkie drzewo spadło na stację Orlenu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Czwartek [28.09.2017, 10:04:27] • [IP: 92.42.115.***]

Co do komentarza na temat Pani przy kości to się zgadzam jest hamska, powinna sama odejść a nie truć życie załogi. Jak można być taka Kobietą. Pewnie sobie uroiła że jest kierowniczą '' schizofremia ''

Gość • Niedziela [17.09.2017, 01:28:54] • [IP: 172.17.1.**]

Kiedyś tam robiłem. H nie praca. ile tam się zarabia teraz? 2000pln brutto?

Gość • Sobota [16.09.2017, 18:17:30] • [IP: 80.245.179.***]

TA BLONDYNECZKA O IMIENIU BEATA ;)?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 22:10:28] • [IP: 88.156.234.***]

Teraz ta stacja to koszmar, jeszcze 2-3 lata temu to było wspaniałe miejsce i świetna grupa ludzi tam pracowała niestety ci najlepsi juz odeszli, teraz nikt nie patrzy tam na człowieka tylko pieniądze się liczą i jak najwięcej jedzenia wcisnąć ludziom a jak ktoś chce tylko kupić  paliwo to już się nie liczy smutna rzeczywistość

Gość • Czwartek [14.09.2017, 21:23:16] • [IP: 92.42.118.**]

Dzieło czynu pierwszomajowego padło. Ile takich dzieł czyha jeszcze na nasze życie ?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 21:07:36] • [IP: 88.156.234.***]

czyżby znowu topola ?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 19:07:21] • [IP: 184.168.46.**]

Blondynka już dawno przechwycona, a Wy jesteście frajerami i pozostała Wam jedynie pamięciówka szczury, hee hee 😁

Gość • Czwartek [14.09.2017, 18:27:03] • [IP: 94.254.230.***]

Jak rozmowa na temat załogi którą tam pracuje jest rzeczywiście tam bardzo miła Pani ale nie blondyneczka kiedy byla Ale juz nie jest. Bardzo sympatyczna. A spotkałem się też z sytuacją kiedy Pani przy kości wulgarne siw odzywała do załogi do klientów.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 17:50:19] • [IP: 5.60.40.**]

To nie drzewo tylko topola

kelek • Czwartek [14.09.2017, 17:22:31] • [IP: 46.231.60.**]

Kupując paliwo na stacji Orlen wspierasz pisobolszewię.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 16:55:53] • [IP: 92.42.116.***]

"Czym ma się posilać system korzeni takiego drzewa?" - to nie truskawka, korzenie ma głęboko w ziemi, sięga wody podskórnej. Co wy z tym betonem macie? Miasteczko pełne niezabudowanych dziur, większość to zaśmiecony las i nieużytki a wy o betonie...

Gość • Czwartek [14.09.2017, 16:05:30] • [IP: 178.238.253.***]

Uwaga, przy ulicy Zamkowej na wysokości Basztowej i Rycerskiej co dziesiąte drzewo ze złamaną gałęzią.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 15:41:14] • [IP: 77.114.31.***]

To jak tam pracują takie fajne blondynki to trzeba iść na hot doga, a jak ma na imię ta blondynka?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 14:11:58] • [IP: 176.221.114.**]

Do Gość • Środa [13.09.2017, 23:37:12] • [IP: 80.245.181.***] Piszemy tu o drzewie, a nie o blondynkach -Zakochałeś się czy Co? To idz jej to wyznaj, może Cię zechce?? I nie będziesz miał problemu życiowego.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 13:05:29] • [IP: 178.238.253.**]

Poszłam dziś na spacerek drobny nad morze, powietrze jak" kryształ", a meduzy, to prawd morze je zabierze zpowrotem do siebie, ale widok piękny!

Gość • Czwartek [14.09.2017, 12:36:22] • [IP: 37.8.215.***]

a gdzie w ty czasie byli ekolodzy jak same lamią się drzewa, zaraz na ulicy Matejki też będą leciały jak zapałki, na Hołdu lipa większa od hali sportowej gdzie są ogrodnicy tego miasta ?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 12:33:15] • [IP: 188.146.33.***]

Ktoś wcześniej napisał-więcej betonu i miał rację.Czym ma się posilać system korzeni takiego drzewa?Z jednej strony 1, 5m zieleni a z drugiej zatoczka parkingowa przy samym pniu.Wracając do usychających drzew, zobaczcie w jakim teraz stanie są drzewa przy nowo budowanych budynkach po" Sztabie Flotylli".Jeszcze rok, a inwestor wystąpi o ich usunięcie ze względu na ich stan zagrażający tym budynkom.Rosły piękne, póki nie rozpoczęto prac budowlanych, ale teraz zasłaniają widok i. ...resztę dopiszcie sobie sam!

Gość • Czwartek [14.09.2017, 12:09:28] • [IP: 80.245.179.***]

Szyszko i wytnie wszystko

Gość • Czwartek [14.09.2017, 11:51:45] • [IP: 88.156.232.**]

miałem coś napisać -ale powielił bym wpis z 14.09.h.10:17 Wytną drzewo a na iŚ.będą wpisy i larum że 'zli ludzie. ..'

Gość • Czwartek [14.09.2017, 10:50:53] • [IP: 80.245.187.***]

Odczepcie się od blondyneczki ona już wcześniej mi sie podobała.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 10:30:27] • [IP: 92.42.118.**]

Gość • Czwartek [14.09.2017, 08:35:03] • [IP: 94.254.228.***] Dobrze pisze. Popieram.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 10:22:36] • [IP: 178.238.251.***]

To jeszcze nic, wczoraj po południu jak zawiało to odleciał Toi Toi z 13-ego piętra budowanego apartamentowca przy Wojska P.na szczęście w tym czasie nikt nie przechodził tam chodnikiem.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 10:17:11] • [IP: 92.42.113.***]

Może by tak powycinać te spróchniałe, stare drzewa? Ale moment, Unia, ekolodzy, KOD i TVN. A tam niech stoją, jak kogoś zabiją to się będziemy martwić.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 10:05:33] • [IP: 78.10.206.**]

Gdybyś" fororak 👹" został/a księdzem, to skończył by się Twój ból dupy w stosunku do kleru.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 09:24:05] • [IP: 176.221.113.**]

To był znak aby obniżyli ceny bo zdzierają strasznie. W Szczecinie diesel kosztuje nawet 3, 99zl a 95-tka 4, 12zl.

Oglądasz 1-25 z 43
■ W niedzielę 19. listopada przeprowadzona zostanie IX edycja Biegu Pawła. Zapisy od 11.00, start o 12.00 na Górze Słowiańskiej w Worku za strzelnicą. Trasa wiedzie z G.Słowiańskiej do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia jeziora i powrót na G.Sł. i liczy 12 km. Bieg ten jest zaliczany do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Do zdobycia puchary ufundowane przez żonę i córkę śp. Pawła Dodka. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■