POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [14.09.2017, 07:55:38] • Świnoujście

Słowackiego wyjątkowo pechowa. Kolejne usterki do poprawki

Słowackiego wyjątkowo pechowa. Kolejne usterki do poprawki

fot. iswinoujscie.pl

W środę, od samego rana na ulicy Słowackiego praca wre. Wielu mieszkańców zastanawiało się, co takiego dzieje się, że na ulicę wyjechał ciężki sprzęt. Jak się okazało, powodem wizyty drogowców w tej części dzielnicy nadmorskiej były uszkodzenia fragmentów jezdni.

Usuwaniem usterek zajęła się firma Strabag, która od początku odpowiada ze realizację tej inwestycji.

- W ramach prac gwarancyjnych Firma Strabag usuwa usterki, które powstały podczas sezonu letniego - chodzi o fragmenty nawierzchni jezdnej. Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą ,prace powinny zakończyć się do końca tygodnia- informuje rzecznik prezydenta miasta

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Czwartek [14.09.2017, 21:19:22] • [IP: 92.42.118.**]

A kiedy namalują czytelne napisy na fontannie za ogromne pieniądze? Toż to już XXI wiek !

Gość • Czwartek [14.09.2017, 20:55:38] • [IP: 80.245.180.***]

To nie pech to świadome partactwo tak jest taniej.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 18:40:35] • [IP: 62.69.229.***]

Ale premie nie oddane

Gość • Czwartek [14.09.2017, 18:22:06] • [IP: 184.168.46.**]

Czyżby odbierała, to spec od gówien Michalska, czy wysłała swoich przydupasów, bo miała tak za dużo w dupie?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 18:07:15] • [IP: 184.168.46.**]

Czyżby odbierała spec Michalska, czy wysłała przydupasów, bo miała za dużo w dupie?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 18:05:25] • [IP: 184.168.46.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [14.09.2017, 16:53:16] • [IP: 92.42.116.***]

To ta firma, co jak" naprawi" drogę to jest zawsze gorzej? Wywalcie toto z miasta!! Nie znają się na drogownictwie, nie lubią tej roboty, nie potrafią.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 14:11:44] • [IP: 2.108.233.***]

A ponoć wszystko na ulicy Słowackiego było wykonane na piątkę z plusem !!

Gość • Czwartek [14.09.2017, 12:14:36] • [IP: 83.12.178.***]

Ciągle będą naprawiać., firma dziadowska, taka sama jak ta co kładka asfalt na ul Grunwaldzka, same pęknięcia i dziury że strach jechać. A przecież to ul wlotowa do miasta nie wstyd panie prezydencie ! Ale ma pan służby odpowiedzialne za drogi.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 11:57:46] • [IP: 37.248.159.***]

Pewnie odbiór tej ulicy był taki jak redissona...

Gość • Czwartek [14.09.2017, 11:41:57] • [IP: 93.94.186.**]

żenada, po co zatrudniacie te polskie firmy co nic nie potrafią?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 11:03:17] • [IP: 217.153.7.***]

aleś ty durny ! wiesz kto !

Gość • Czwartek [14.09.2017, 11:02:11] • [IP: 184.168.27.***]

Partacze...

Gość • Czwartek [14.09.2017, 09:31:48] • [IP: 176.221.113.**]

Naprawy w ramach gwarancji ?

A świstak siedzi i zawija • Czwartek [14.09.2017, 08:58:59] • [IP: 94.254.135.***]

"Strabag usuwa usterki, które powstały podczas sezonu letniego" czyżby upalne lato i temperatury sięgające 60 °C ??

Oglądasz 1-15 z 15
■ ODKRYJ LOGOS Zapraszamy Na spotkanie rekrutacyjne do Klas Szkoły Podstawowej oraz Liceum 29.05.2018 (wtorek) godz.17.00, ul. Grunwaldzka 47 ■ Do świnoujskiego portu wszedł jeden z trzech największych żaglowców świata Kruzensztern. W Świnoujściu będzie do poniedziałku włącznie. Jednostka zacumowana będzie przy nabrzeżu Władysława IV (koło Kapitanatu Portu). Godziny bezpłatnego zwiedzania: 25. V (piątek) 14.00 - 20.00 26. V (sobota) 10.00 - 19.00 27. V (niedziela) 10.00 - 19.00 28. V (poniedziałek) 10.00 - 12.00 ■
■ 25.05 przy wejściu na plaże (pierwsze wejście na wschód od głównego) lub na plaży zgubiono iPhone czarnego w okładce. Proszę znalazce o kontakt pod tel 0048 783736099 lub 0049 17624948800 dziękuje ■ XI Festyn Rodzinny w Forcie Anioła już w niedzielę Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (27 maja 2018) o godz. 12.00 – 15.00 na XI Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w FORCIE ANIOŁA ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie prezydenta Świnoujścia i udzieliła mu absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta w roku 2017.■ Skarbnik Miasta Iwona Górecka-Sęczek: "Rok budżetowy kończy się w Świnoujściu nadwyżką wysokości 103 milionów złotych.Odkąd pracuję w urzędzie z taka wysoką nadwyżką nie mieliśmy jeszcze do czynienia" ■ Poszukiwania kobiety zakończyły się pomyślnie; została ona przewieziona do szpitala - informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnpoujściu ■