POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.09.2017, 09:26:57] • Świnoujście

Niemcy kręcą u nas film!

Niemcy kręcą u nas film!

fot. iswinoujscie.pl

Już po raz kolejny, do Świnoujścia zawitała niemiecka ekipa filmowców. Nasi sąsiedzi kręcą kolejne odcinki do popularnego w Niemczech serialu kryminalnego. We wtorek, filmowcy odwiedzili okolice przeprawy promowej. Budynek znajdujący się przy Bielikach na jakiś czas zamienił się w Komendę Policji.

Wielu naszych Czytelników zastanawiało się, co stało się przed Bielikami.

Niemcy kręcą u nas film!

fot. Agnieszka Puszcz

We wtorkowe popołudnie przed promem panowało ogólne poruszenie. Jeden z mieszkańców nawet zadzwonił na policję, twierdząc, że coś niepokojącego dzieje się przed Bielikami. Mieszkaniec twierdził, że ktoś zdejmuje niemieckie tablice rejestracyjne z pojazdów i zmienia je na polskie tablice. Mieszkańcy podejrzewali, że pojazdy chcą wjechać na prom bocznym pasem dla pojazdów uprzywilejowanych. Jak się szybko okazało auta zostały wykorzystane na potrzeby filmu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Czwartek [14.09.2017, 09:31:57] • [IP: 87.176.162.**]

czy te nasze wladze juz totalnie zidiocialy? To nie bedzie film promujacy Polske tylko pokazujacy jaki syfiasty pelen bandytow i zlodzieji jest to kraj!

Gość • Środa [13.09.2017, 21:54:43] • [IP: 93.207.75.**]

Plujcie piana bo o was

Gość • Środa [13.09.2017, 21:50:08] • [IP: 93.207.75.**]

Kreca o was!

Gość • Środa [13.09.2017, 20:41:30] • [IP: 109.243.191.***]

16:19 - Częsc wpisów niechętnych Niemcom rozumiem, bo jeśli ma sie z Niemcami kontakt, to regularnie pojawia sie taki zachodni sąsiad (a nawet zniemczony Polak), który ma w sobie cos protekcjonalnego wobec nas, poczucie wyższości. Mógłbym tu szczegółowiej to opisac, ale nie ma czasu i miejsca na to. Troche to i u siebie możemy znaleźć, bo tak z dystansem patrzymy np. na Ukrainę. Kiedys byłem prostolinijny, na pytania po niemiecku o droge itp.odpowiadałem po angielsku, bo ten język znam, a wplatałem czasem słowa niemieckie. Po jakims czasie zadałem sobie pytanie, dlaczego JA z tym wychodze do nich, niech oni mnie zapytaja o język, jakim operuję, niech nie mysla, co kiedyś wyczytałem w opinii Niemca w tygodniku, że MY MUSIMY znac ich język, jesli chcemy zarobić. Ja do cholery jestem Polakiem pytanym o drogę, a nie handlarzem.

Gość • Środa [13.09.2017, 18:51:25] • [IP: 93.207.75.**]

Komendancie Banan komendant Kreska na lini...

Gość • Środa [13.09.2017, 16:37:33] • [IP: 62.69.253.**]

O czym? o muzułmanach uciekających z polskich obozów dla uchodźców??

Gość • Środa [13.09.2017, 16:19:36] • [IP: 87.139.65.***]

U Swinoujscian rozpoznaje pewna jednostke chorobowa, ktora nazywa sie" nie lubie Niemcow i wszystkiego co niemieckie"... no chyba, ze chodzi o niemieckie... oj przepraszam... europejskie euro. To sie powinno leczyc, bo inaczej przeradza sie najpierw w nienawisc do wszystkiego co obce, a potem w nienawisc do siebie samego i w konsekwencji do samozniszczenia... ale tutaj Polska jest na najlepszej drodze, by w krotkim czysie osiagnac taki wlasnie cel...

Gość • Środa [13.09.2017, 15:54:08] • [IP: 109.243.191.***]

Komendą filmową był już kapitanat, teraz jest pawilon promowy, a na co padnie następne" bęc"? Może będzie to magistrat, ale chyba nada sie jako miejsce" 13 Posterunku 3"? Żmurek byłby Perepeczką, Karelus Cezarym, Królowa Żarówek Chotecką... a może zmaskulinizowaną matką" Arniego"?

Gość • Środa [13.09.2017, 15:21:19] • [IP: 80.245.178.***]

[IP: 37.248.158.*** Brawo... Tak należy komentować Tych cieci...:)

Gość • Środa [13.09.2017, 14:22:36] • [IP: 88.156.233.**]

Jak nie cierpisz S-cia, to WON ze swoimi złotowkami. Chyba sie rozpłacze z żalu po tobie.

Gość • Środa [13.09.2017, 13:55:05] • [IP: 37.248.158.***]

Do IP;37.47.172 Świnoujście i jego mieszkańcy nie cierpią ciebie jeszcze bardziej, wyspa wcale nie chce żeby takie osobniki ja ty ją odwiedzali. ...a swoją złotówkę to wsadż sobie w d... szkoda słów na takiego kmiota...

Gość • Środa [13.09.2017, 13:53:44] • [IP: 80.245.190.***]

A co z odcinkiem który krecili na karsiborskiej w zeszłym roku? Coś nie widać nigdzie

Gość • Środa [13.09.2017, 13:38:51] • [IP: 109.243.191.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.09.2017, 13:31:26] • [IP: 94.222.142.***]

Jak zwykle malkontentom coś się nie podoba.Jak Niemcy kręcą film to źle, a jak dają euro to cudownie. Postawcie mury wokół tej wioski malkontentów i egoistów wtedy nikt obcy nie będzie wjeżdżał.Siedźcie sobie sami w tym grajdole.Śmieszne ludziki jak Niemiec da kilka euro to wejdą takiemu w tyłek, a jak kręci film, to zły człowiek i takiego wygonić.

Gość • Środa [13.09.2017, 12:16:39] • [IP: 37.47.172.***]

Niecierpie Swinoujscia i jego mieszkancow...Ta wyspe powinni wszyscy omijac..wszyscy nie wazne czy Niemcy czy Polacy. W tym miescie nie wydam zlotowki !! Stado zadufanych egoistow. Od strony Niemiec zrobic mur, od Wolina strony zabrac promy i. ...bedzie to co chca.

Gość • Środa [13.09.2017, 12:12:29] • [IP: 37.47.162.***]

ostatnio agladalem serial kryminalny Pfarrer Braun/ Ksiadz Braun. Az przykro jak pokazano w nim Polakow. Ten serial, ktory powstaje nie bedzie lepszy, bo bedzie pewnie tym razem trzeba bedzie pokazac kryminalnych Polakow

Gość • Środa [13.09.2017, 11:29:23] • [IP: 109.243.191.***]

Lepszy film idzie na TVP Info, gdzie niejaki Marat zeznaje i ściemnia nie mniej udatnie niż wczoraj Burak w Krawacie, prezydent Gdańska.

Gość • Środa [13.09.2017, 11:19:13] • [IP: 62.69.203.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.09.2017, 10:35:24] • [IP: 94.254.237.***]

Jasne i może Banan komendantem 😂

Gość • Środa [13.09.2017, 10:31:39] • [IP: 178.9.77.***]

Engelmacher – Der Usedom-Krimi

Gość • Środa [13.09.2017, 10:30:11] • [IP: 94.254.183.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.09.2017, 10:21:15] • [IP: 31.1.70.***]

Tylko ta pani wygląda na Polke ; v (bo jest ładna) a reszta to widać że niemcy...

Gość • Środa [13.09.2017, 10:20:51] • [IP: 83.11.142.**]

PEWNIE POKAZUJĄ POLAKÓW JAKO KRYMINALISTÓW, ALBO I CO GORSZEGO, ŻE TEŻ IM WSZYSTKO WOLNO, CIEKAWE CZY MY MOŻEMY TAK PANOSZYC SIĘ U NICH, MUSIMY PŁACIC NAWET ZA WEJSCIE, , SAMI ROBIMY Z SIEBIE OFIARY EUROPY BO POZWALAMY SOBIE WŁAZIC NA ŁEB.

Gość • Środa [13.09.2017, 10:00:23] • [IP: 87.123.155.***]

A co to za serial? Tatort?

Gość • Środa [13.09.2017, 09:51:52] • [IP: 62.69.251.**]

Dzisiaj od rana kręcą na Wojska Polskiego. Bardzo duża ekipa filmowa.

Oglądasz 1-25 z 27
■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■