POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.09.2017, 18:03:20] • Świnoujście

Po interwencji naszego Czytelnika miasto obniżyło wysoki krawężnik przy Uzdrowiskowej

Po interwencji naszego Czytelnika miasto obniżyło wysoki krawężnik przy Uzdrowiskowej

fot. Sławomir Ryfczyński

No i udało się! Po interwencji naszego Czytelnika i liście do redakcji, miasto obniżyło wysoki krawężnik na ścieżce rowerowej przy ulicy Uzdrowiskowej. Przypomnijmy, że z tą sprawą zwróciliśmy się do świnoujskiego magistratu. Jak widać, miasto bardzo szybko zareagowało na uwagę mieszkańca.

Miejsce to przez jakiś czas było ogrodzone specjalną taśmą.

To dobra wiadomość dla wszystkich rowerzystów, którzy będą korzystać z nowej ścieżki. Obniżenie krawężnika, czyli zrobienie łagodnego przejazdu na nową część ścieżki na pewno ułatwi cyklistom przejazd.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Czwartek [14.09.2017, 12:37:34] • [IP: 80.245.179.***]

Gość • Środa [13.09.2017, 18:18:12] • [IP: 178.238.253.***] nawet nie mam chęci odgadywać co autor ma na myśli

Gość • Czwartek [14.09.2017, 09:05:36] • [IP: 62.69.231.**]

Brawo!! To naprawdę ułatwi jazdę. A jednak mamy jakiś wpływ na szare życie w tym mieście..

Gość • Czwartek [14.09.2017, 07:12:03] • [IP: 80.245.180.***]

Ja tam jeżdze az milo a urodzilem sie w Świnoujściu ciulu :)

Gość • Środa [13.09.2017, 20:22:39] • [IP: 184.168.46.**]

Ta ścieżka rowerowa za Wasze pieniądze, nie jest dla Was Świnoujścianie, tylko dla Niemców, którzy będą dojeżdżać wypożyczonymi rowerkami do hoteli, które wkrótce będą tam stały.

Gość • Środa [13.09.2017, 20:18:11] • [IP: 62.69.251.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.09.2017, 19:24:32] • [IP: 80.245.189.***]

Ale dlaczego w Polsce są takie wysokie krawężniki ?? I to nie tylko na ścieżkach rowerowych...

Gość • Środa [13.09.2017, 19:21:08] • [IP: 178.238.251.***]

takich kraweznikow do poprawki jest w miescie duzo wiecej.1111111111111

Gość • Środa [13.09.2017, 19:02:45] • [IP: 93.94.186.***]

A przypadkiem nie po waszej interwencji dzisiaj wzeszło słońce ??

Gość • Środa [13.09.2017, 18:18:12] • [IP: 178.238.253.***]

Jeżeli zrobiliby ścieżkę rowerową w samym centrum miasta i połączyliby pozostałość Jachtową aż do wiatraka (początkowo nabrzeże Władysława IV), to nie zdziwiłbym się takich podobnych fuszerek drogowych jak miało tutaj miejsce, najpewniej byłoby jeszcze takich więcej niż w tym przypadku.

Gość • Środa [13.09.2017, 18:12:05] • [IP: 184.168.46.**]

To już było naprawione chyba z tydzień temu.

Oglądasz 1-10 z 10
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■