POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [13.08.2017, 14:35:17] • Świnoujście

Plaża nocą - publiczna toaleta i poimprezowy śmietnik

Plaża nocą - publiczna toaleta i poimprezowy śmietnik

fot. Czytelnik

Niejednokrotnie już na łamach portalu iswinoujscie poruszany był problem czystości plaży. Liczne informacje od naszych Czytelników wskazują raczej na problem nie-czystości. Do obrazu przepełnionych koszy na śmieci, nieusuniętych posztormowych "skarbów", porozrzucanych butelek i puszek dochodzi jeszcze jeden problem. Po zmroku plaża służy za toaletę.

Zdjęcie nadesłał Czytelnik oburzony zachowaniem młodzieńca oddającego mocz pod płotem oddzielającym plażę od wydm. Zdaniem Czytelnika, i chyba nie tylko, bo każdy przyzna tu rację, piasek, który za dnia jest miejscem wypoczynku i zabaw dla dzieci, w ciemnościach staje się kloaką. Najlepszym rozwiązaniem oczywiście byłoby zadbanie o większą ilość toalet - zarówno przez właścicieli lokali, jak i miasto, bo przecież nie tylko w nocy chce się siku...


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Czwartek [17.08.2017, 22:32:51] • [IP: 62.69.252.***]

Ale jak pies szcza lub sra w MIEŚCIE w DZIEŃ to już przecież normalne ;)

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 21:58:23] • [IP: 92.42.118.**]

Ja się pytam komu już prostata tak doskwiera że ma bul zadu o każdą pierdołę ? Odlać się kulturalnie na baletach pod wydmami to jeszcze nie zbrodnia... jak sie całe aglomeracje będą załatwiać jak w Azji i Afryce na plażach to zrozumiem kontrowersje...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:56:59] • [IP: 95.129.226.**]

Sracza nie ma to na wydmy zamknięty lub płatny to robimy na wydmach lub w wodzie. Gdzie mają robić jak WC brak lub zamknięte?. Przestańcie dotować kler będzie na toi toi stać biedne miasto na zakup budki dla sraptaków lub wyda na beznadziejną pseudo imprezę czy innych darmozjadów pseudoartystów.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:56:05] • [IP: 80.245.181.***]

wkurzają mnie takie artykuły a może bardziej czytelnicy. .. którzy zajmują się takimi pierdołami a jak wasze psy szczają pod blokami oblewają murki bloki itp i srają to jest dobrze ?? masakra normalnie. ...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:33:33] • [IP: 148.122.184.***]

Propnuje aby wejscie na plaze wymagalo zalozenia pampersa.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:28:03] • [IP: 92.42.115.***]

Tak toalety powinny być DARMOWE!!najwyższy czas to załatwić nawet sprawę rozwiązały by kilka toj tojów !!

Silurus glanis • Poniedziałek [14.08.2017, 12:55:07] • [IP: 77.20.250.**]

od natury do natury...w czym problem 😆

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 11:56:49] • [IP: 89.1.108.***]

Polak burak i kultura? Takiego syfu niema nigdzie, a chamidla w mordach jakie mocne. Polska dla Polakow, to slychac wszedzie i czuc.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 08:52:09] • [IP: 88.156.232.***]

A może tak napiszcie, że społeczeństwo chamieje.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 06:49:35] • [IP: 80.245.180.***]

Zapomnijcie o toytoyach na plaży jak niby je oczyścić przez samochod asenizacyjn ważacy kilka ton, ktory musiałby do tych toyek dojechac przez plażę!! Nie zmusi się amatorów piwska by postali w kolejce do lokalowego szaletu tak bylo i będzie

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 01:54:09] • [IP: 148.122.184.***]

DLACZEGO TOALETY SA PLATNE ?? CZY NIE MOGA BYC DARMOWE >??

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:47:26] • [IP: 5.172.233.**]

jaki typ gdzie się odlewa co mu za daleko do toja lub kibla mógł w gacie puscić i by była mokra plama hy hy hy?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:44:15] • [IP: 95.129.226.**]

A mohery szczają w wodzie. Gdzie mają szczać jak kibla brak?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:47:36] • [IP: 31.0.37.**]

Proponuje zamykać plażę o 20 i sprawa załatwiona

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:42:09] • [IP: 92.42.118.**]

Kto pozwala na stawianie bud na plaży, chyba nie odbywa się to bez wiedzy urzędnika.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:41:16] • [IP: 95.129.227.**]

bo ciężko postawić 10 toj tojów...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:06:05] • [IP: 213.25.129.*]

Niestety toalety w Świnoujściu to wieczny problem.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:03:32] • [IP: 37.47.143.*]

Pytanie: a gdzie ma się wysiusiać wieczorem?, po zamknięciu WC o godz. 20:00 zostaje las za wydmami, plaża albo morze :) po stronie niemieckiej toalety wzdłuż trasy rowerowej są czynne całą dobę... dlaczego nie można tego rozwiązania skopiować po polskiej stronie? Krytykę należy kierować do miasta, jako właściciela gruntu, który jest obowiązany do zabezpieczenia tego typu kwestii.

Bartek • Niedziela [13.08.2017, 20:21:26] • [IP: 93.94.186.**]

Chyba nie chcemy budować toalet na plaży. Może biznes na piasku to nie jest dobry pomysł, degraduje krajobraz. Czy nie dosyć tego, co jest tuż za wydmami ?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:39:50] • [IP: 95.129.229.***]

Plaża powinna być tylko plażą a deptak z całą odpowiednią dla tego typu infrastrukturą tuż przy plaży.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:17:29] • [IP: 37.8.215.***]

chyba już naj wszy czas zadbać o toalety

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:05:01] • [IP: 37.47.147.***]

A ja szczam na was i waszego żura

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:52:29] • [IP: 83.11.144.***]

DEWELOPERZY I WŁAŚCICIELE HOTELI POWINNI BYĆ ZOBOWIĄZANI DO UTRZYMYWANIA DARMOWYCH TOALET Z REKLAMĄ HOTELU NA ŚCIANCE, KOSZY PLAŻOWYCH PARAWANÓW ITP.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:36:51] • [IP: 87.121.87.***]

To po jaką cholerę sprzedają piwo na plaży? A wiadomo, ze po piwie chce sie sikac! Jak pies moze się wylać na piasek to i człowiek może! Tyle ode mnie!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:11:34] • [IP: 94.254.233.***]

Toalety powinny funkcjonować 24 godziny na dobę (darmowe).Przecież to oczywiste, że życie nocne w Świn. na plaży, w sezonie trwa w pełni. Co ma zrobić taki człowiek po piwie?? Nasikać sobie do kieszeni??.Jest inne wyjście...o godz 20 tej zamknąć wszystkie knajpki i sklepy na promenadzie.Ale to chyba się nie opłaci właścicielom. Trzeba postawić toalety DARMOWE!!

Oglądasz 1-25 z 37
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■