POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [13.08.2017, 14:35:17] • Świnoujście

Plaża nocą - publiczna toaleta i poimprezowy śmietnik

Plaża nocą - publiczna toaleta i poimprezowy śmietnik

fot. Czytelnik

Niejednokrotnie już na łamach portalu iswinoujscie poruszany był problem czystości plaży. Liczne informacje od naszych Czytelników wskazują raczej na problem nie-czystości. Do obrazu przepełnionych koszy na śmieci, nieusuniętych posztormowych "skarbów", porozrzucanych butelek i puszek dochodzi jeszcze jeden problem. Po zmroku plaża służy za toaletę.

Zdjęcie nadesłał Czytelnik oburzony zachowaniem młodzieńca oddającego mocz pod płotem oddzielającym plażę od wydm. Zdaniem Czytelnika, i chyba nie tylko, bo każdy przyzna tu rację, piasek, który za dnia jest miejscem wypoczynku i zabaw dla dzieci, w ciemnościach staje się kloaką. Najlepszym rozwiązaniem oczywiście byłoby zadbanie o większą ilość toalet - zarówno przez właścicieli lokali, jak i miasto, bo przecież nie tylko w nocy chce się siku...


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Czwartek [17.08.2017, 22:32:51] • [IP: 62.69.252.***]

Ale jak pies szcza lub sra w MIEŚCIE w DZIEŃ to już przecież normalne ;)

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 21:58:23] • [IP: 92.42.118.**]

Ja się pytam komu już prostata tak doskwiera że ma bul zadu o każdą pierdołę ? Odlać się kulturalnie na baletach pod wydmami to jeszcze nie zbrodnia... jak sie całe aglomeracje będą załatwiać jak w Azji i Afryce na plażach to zrozumiem kontrowersje...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:56:59] • [IP: 95.129.226.**]

Sracza nie ma to na wydmy zamknięty lub płatny to robimy na wydmach lub w wodzie. Gdzie mają robić jak WC brak lub zamknięte?. Przestańcie dotować kler będzie na toi toi stać biedne miasto na zakup budki dla sraptaków lub wyda na beznadziejną pseudo imprezę czy innych darmozjadów pseudoartystów.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:56:05] • [IP: 80.245.181.***]

wkurzają mnie takie artykuły a może bardziej czytelnicy. .. którzy zajmują się takimi pierdołami a jak wasze psy szczają pod blokami oblewają murki bloki itp i srają to jest dobrze ?? masakra normalnie. ...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:33:33] • [IP: 148.122.184.***]

Propnuje aby wejscie na plaze wymagalo zalozenia pampersa.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:28:03] • [IP: 92.42.115.***]

Tak toalety powinny być DARMOWE!!najwyższy czas to załatwić nawet sprawę rozwiązały by kilka toj tojów !!

Silurus glanis • Poniedziałek [14.08.2017, 12:55:07] • [IP: 77.20.250.**]

od natury do natury...w czym problem 😆

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 11:56:49] • [IP: 89.1.108.***]

Polak burak i kultura? Takiego syfu niema nigdzie, a chamidla w mordach jakie mocne. Polska dla Polakow, to slychac wszedzie i czuc.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 08:52:09] • [IP: 88.156.232.***]

A może tak napiszcie, że społeczeństwo chamieje.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 06:49:35] • [IP: 80.245.180.***]

Zapomnijcie o toytoyach na plaży jak niby je oczyścić przez samochod asenizacyjn ważacy kilka ton, ktory musiałby do tych toyek dojechac przez plażę!! Nie zmusi się amatorów piwska by postali w kolejce do lokalowego szaletu tak bylo i będzie

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 01:54:09] • [IP: 148.122.184.***]

DLACZEGO TOALETY SA PLATNE ?? CZY NIE MOGA BYC DARMOWE >??

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:47:26] • [IP: 5.172.233.**]

jaki typ gdzie się odlewa co mu za daleko do toja lub kibla mógł w gacie puscić i by była mokra plama hy hy hy?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:44:15] • [IP: 95.129.226.**]

A mohery szczają w wodzie. Gdzie mają szczać jak kibla brak?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:47:36] • [IP: 31.0.37.**]

Proponuje zamykać plażę o 20 i sprawa załatwiona

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:42:09] • [IP: 92.42.118.**]

Kto pozwala na stawianie bud na plaży, chyba nie odbywa się to bez wiedzy urzędnika.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:41:16] • [IP: 95.129.227.**]

bo ciężko postawić 10 toj tojów...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:06:05] • [IP: 213.25.129.*]

Niestety toalety w Świnoujściu to wieczny problem.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:03:32] • [IP: 37.47.143.*]

Pytanie: a gdzie ma się wysiusiać wieczorem?, po zamknięciu WC o godz. 20:00 zostaje las za wydmami, plaża albo morze :) po stronie niemieckiej toalety wzdłuż trasy rowerowej są czynne całą dobę... dlaczego nie można tego rozwiązania skopiować po polskiej stronie? Krytykę należy kierować do miasta, jako właściciela gruntu, który jest obowiązany do zabezpieczenia tego typu kwestii.

Bartek • Niedziela [13.08.2017, 20:21:26] • [IP: 93.94.186.**]

Chyba nie chcemy budować toalet na plaży. Może biznes na piasku to nie jest dobry pomysł, degraduje krajobraz. Czy nie dosyć tego, co jest tuż za wydmami ?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:39:50] • [IP: 95.129.229.***]

Plaża powinna być tylko plażą a deptak z całą odpowiednią dla tego typu infrastrukturą tuż przy plaży.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:17:29] • [IP: 37.8.215.***]

chyba już naj wszy czas zadbać o toalety

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:05:01] • [IP: 37.47.147.***]

A ja szczam na was i waszego żura

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:52:29] • [IP: 83.11.144.***]

DEWELOPERZY I WŁAŚCICIELE HOTELI POWINNI BYĆ ZOBOWIĄZANI DO UTRZYMYWANIA DARMOWYCH TOALET Z REKLAMĄ HOTELU NA ŚCIANCE, KOSZY PLAŻOWYCH PARAWANÓW ITP.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:36:51] • [IP: 87.121.87.***]

To po jaką cholerę sprzedają piwo na plaży? A wiadomo, ze po piwie chce sie sikac! Jak pies moze się wylać na piasek to i człowiek może! Tyle ode mnie!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:11:34] • [IP: 94.254.233.***]

Toalety powinny funkcjonować 24 godziny na dobę (darmowe).Przecież to oczywiste, że życie nocne w Świn. na plaży, w sezonie trwa w pełni. Co ma zrobić taki człowiek po piwie?? Nasikać sobie do kieszeni??.Jest inne wyjście...o godz 20 tej zamknąć wszystkie knajpki i sklepy na promenadzie.Ale to chyba się nie opłaci właścicielom. Trzeba postawić toalety DARMOWE!!

Oglądasz 1-25 z 37
■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■