POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.08.2017, 14:40:32] • Świnoujście

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

fot. Czytelnik

Nie pierwszy to sygnał jaki otrzymaliśmy w tej sprawie. Tym razem czytelnik dołączył swoje fotografie i przemyślenia. Chodzi o sznur samochodów ustawiających się w kolejce do stacji paliw przy ul. Nowokarsiborskiej. Zdaniem mieszkańca, auta próbujące wcisnąć się na teren stacji uniemożliwiają przejazd tym zdążającym z miasta w kierunku przeprawy promowej Centrum.

Sytuację, która powtarza się w ostatnim czasie praktycznie każdego dnia, internauta zilustrował zdjęciami wykonanymi z stojącego nieopodal wieżowca. Dzięki nim widać jak na dłoni jak starający się o wjazd na teren stacji paliw blokują przejazd przelotową ulicą. Dla osób śpieszących się w tej samej chwili na prom liczy się nieraz każda chwila. Dlatego zwracają uwagę, na bałagan w organizacji ruchu w tym miejscu.

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

fot. Czytelnik

Czytelnik uważa, że sprawą powinny bardziej niż dotychczas zainteresować się Straż Miejska oraz, przede wszystkim- Policja. Wydaje się bowiem, że blokowanie w ten sposób pasa ruchu może kolidować z przepisami.

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

fot. Sławomir Ryfczyński

W tej sprawie skierowaliśmy zapytanie do rzecznika KMP Świnoujście. Czekamy na odpowiedź.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:10:33] • [IP: 78.10.206.**]

Do niespełnionego nauczyciela języka polskiego z 22:11:29 - Głupia jesteś i nie wcinaj się jak nie wiesz co miałem na myśli. Nie mówiłem, że" spod" tylko z pod... ↓.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 11:19:11] • [IP: 95.129.228.***]

Prezydent Miasta powinien postawić Znak Drogowy taki jak postawił na ul Wojska Polskiego i po sprawie i Niemcy nie będą blokować ulicy

Gość • Niedziela [13.08.2017, 09:36:13] • [IP: 80.245.180.***]

to jest najgorsze skrzyzowanie w miescie, przejazd tam to jest koszmar, karsiborska z grunwaldzka. Potrzebne rondo na gwalt i poszerzenie ulicy grunwaldzkien od 11 listopada do granicy. Co bedzie jak zbuduja tunel? Nie bedzie jak przejechac wogole!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 08:53:53] • [IP: 94.197.120.**]

A gdzie wasz umiłowany przywódca trzody swinoujskiej, słońce narodu niejaki burmistrz? " Kręci" interes?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 06:41:57] • [IP: 80.245.180.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 22:11:29] • [IP: 80.245.188.***]

Do gościa z 15:13:41: nie pisze się" z pod", ale" spod"; uczą o tym już w 4 lub 5 klasie szkoły podstawowej, szkoda, że zakończyłeś edukację wcześniej...

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:55:47] • [IP: 159.205.193.**]

Istnieje bardzo proste rozwiązanie - podwójna linia ciągła (separująca kierunki ruchu) na całej długości ulicy Nowokarsiborskiej, aż do skrzyżowania z Karsiborską. Kto chce wjechać na stację niech najpierw zawróci na tym skrzyżowaniu lub przejedzie obok cmentarza. Proste rozwiązanie.

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:04:01] • [IP: 37.47.139.**]

Arogancja i buta naszych sąsiadów jest powszechnie znana czego przykładem jest ciagle blokowanie drogi na prom mimo tablic z zakazem zatrzymywania się. Panowie Policjanci proszę o podiecie stosownych kontroli

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:53:09] • [IP: 79.186.194.**]

Jak zwykle głos zabralo kilku wiejskich glupkow

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:46:35] • [IP: 62.69.229.**]

Ale dodatkowe pasy powinna stacja BP wybudować. Skoro Kaufland potrafił, to BP też.Brakuje tam patrolu policji z mandatami za blokowanie ruchu drogowego.

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:38:10] • [IP: 95.129.226.**]

[IP: 46.231.63 Ponton odzyskał by kasę za tereny kupione za grosze od miasta do tej pory mu się nie udało cwaniakowi.

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:05:54] • [IP: 62.69.241.**]

Niedługo zaczadzeni będziemy spalinami bardziej niż Kraków lub G.Śląsk. Połowa to z ddr-u.Robi ktoś pomiary w Świnoujściu jak się mają parametry zanieczyszczenia powietrza?

Gość • Sobota [12.08.2017, 18:06:20] • [IP: 31.0.44.***]

A rzecznik odpowie, że nic się nie da zrobić bo brakuje policjantów.

Gość • Sobota [12.08.2017, 17:04:56] • [IP: 92.42.119.**]

Przecież Zmur celowo skierował tam cały ruch samochodowy do swojej stacji, a stacje na 11 listopada zablokował...

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:55:01] • [IP: 37.7.246.**]

A ja myślałem. że jak nie ma zakazu skrętu w lewo to włączam kierunkowskaz i czekam aż będę mógł kontynuować jazdę. Bo inaczej trzeba by karać tych wszystkich co chcą skręcać a inni za nimi nie mogą jechać dalej. ...

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:46:32] • [IP: 5.172.236.**]

Zamknąć Statoil i będzie po sprawie.

Gośćwiols • Sobota [12.08.2017, 16:38:28] • [IP: 46.231.63.***]

BO JAK CHCIANO WYBUDOWAĆ CPN NA PRZECIWKO LIDLA, TO NIE!!PRZESZKADZAŁO!! A TO BYŁOBY BARDZO DOBRE MIEJSCE!!

Kiepski • Sobota [12.08.2017, 16:36:34] • [IP: 46.231.62.***]

Wystarczy postawić na odcinku drogi Grunwaldzka-Karsiborska znaki B-36 i po zawodach. Przy okazji postawienia znaków ustawić z pięć patroli policjantów i budżet państwa lekko poprawiony.

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:08:28] • [IP: 37.47.130.**]

Brakuje tam Panów Policjantów. . to jest po prostu blokowanie jezdni - ruchu i za to należy się mandat.. Panowie kierowcy Proszę dzwonić do odpowiednich służb i oczekiwać Reakcji

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:02:44] • [IP: 80.245.184.***]

Na Karsiborskiej potrzebny jest trzeci pas i to od Grunwaldzkiej aż do przeprawy Karsiborskiej.

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:52:21] • [IP: 80.245.184.***]

i wy chcecie tunelu... przecież już teraz te miasto nie jest przystosowane do takiej ilości aut.

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:39:41] • [IP: 37.47.170.***]

Nudne życie musi mieć czytelnik, a do tego zapewne jest sam. No ale jest aparat który jest niezbędny do życia i szczęścia 😁

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:32:30] • [IP: 94.254.224.**]

Co z tych zdjęć wynika? Zawsze można przejechać koło cmentarza i problem z głowy.

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:17:30] • [IP: 80.153.7.***]

jak zwykle niemcy

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:13:41] • [IP: 78.10.206.**]

A Wy myślicie, że jaki ten ruch na ulicach będzie, jeżeli organizuje go baba z pod lubelskiej wsi, specjalistka od szamb, która nie potrafi jeździć samochodem...?

Oglądasz 1-25 z 32
■ W niedzielę 19. listopada przeprowadzona zostanie IX edycja Biegu Pawła. Zapisy od 11.00, start o 12.00 na Górze Słowiańskiej w Worku za strzelnicą. Trasa wiedzie z G.Słowiańskiej do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia jeziora i powrót na G.Sł. i liczy 12 km. Bieg ten jest zaliczany do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Do zdobycia puchary ufundowane przez żonę i córkę śp. Pawła Dodka. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■