POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.08.2017, 14:40:32] • Świnoujście

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

fot. Czytelnik

Nie pierwszy to sygnał jaki otrzymaliśmy w tej sprawie. Tym razem czytelnik dołączył swoje fotografie i przemyślenia. Chodzi o sznur samochodów ustawiających się w kolejce do stacji paliw przy ul. Nowokarsiborskiej. Zdaniem mieszkańca, auta próbujące wcisnąć się na teren stacji uniemożliwiają przejazd tym zdążającym z miasta w kierunku przeprawy promowej Centrum.

Sytuację, która powtarza się w ostatnim czasie praktycznie każdego dnia, internauta zilustrował zdjęciami wykonanymi z stojącego nieopodal wieżowca. Dzięki nim widać jak na dłoni jak starający się o wjazd na teren stacji paliw blokują przejazd przelotową ulicą. Dla osób śpieszących się w tej samej chwili na prom liczy się nieraz każda chwila. Dlatego zwracają uwagę, na bałagan w organizacji ruchu w tym miejscu.

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

fot. Czytelnik

Czytelnik uważa, że sprawą powinny bardziej niż dotychczas zainteresować się Straż Miejska oraz, przede wszystkim- Policja. Wydaje się bowiem, że blokowanie w ten sposób pasa ruchu może kolidować z przepisami.

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

fot. Sławomir Ryfczyński

W tej sprawie skierowaliśmy zapytanie do rzecznika KMP Świnoujście. Czekamy na odpowiedź.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:10:33] • [IP: 78.10.206.**]

Do niespełnionego nauczyciela języka polskiego z 22:11:29 - Głupia jesteś i nie wcinaj się jak nie wiesz co miałem na myśli. Nie mówiłem, że" spod" tylko z pod... ↓.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 11:19:11] • [IP: 95.129.228.***]

Prezydent Miasta powinien postawić Znak Drogowy taki jak postawił na ul Wojska Polskiego i po sprawie i Niemcy nie będą blokować ulicy

Gość • Niedziela [13.08.2017, 09:36:13] • [IP: 80.245.180.***]

to jest najgorsze skrzyzowanie w miescie, przejazd tam to jest koszmar, karsiborska z grunwaldzka. Potrzebne rondo na gwalt i poszerzenie ulicy grunwaldzkien od 11 listopada do granicy. Co bedzie jak zbuduja tunel? Nie bedzie jak przejechac wogole!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 08:53:53] • [IP: 94.197.120.**]

A gdzie wasz umiłowany przywódca trzody swinoujskiej, słońce narodu niejaki burmistrz? " Kręci" interes?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 06:41:57] • [IP: 80.245.180.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 22:11:29] • [IP: 80.245.188.***]

Do gościa z 15:13:41: nie pisze się" z pod", ale" spod"; uczą o tym już w 4 lub 5 klasie szkoły podstawowej, szkoda, że zakończyłeś edukację wcześniej...

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:55:47] • [IP: 159.205.193.**]

Istnieje bardzo proste rozwiązanie - podwójna linia ciągła (separująca kierunki ruchu) na całej długości ulicy Nowokarsiborskiej, aż do skrzyżowania z Karsiborską. Kto chce wjechać na stację niech najpierw zawróci na tym skrzyżowaniu lub przejedzie obok cmentarza. Proste rozwiązanie.

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:04:01] • [IP: 37.47.139.**]

Arogancja i buta naszych sąsiadów jest powszechnie znana czego przykładem jest ciagle blokowanie drogi na prom mimo tablic z zakazem zatrzymywania się. Panowie Policjanci proszę o podiecie stosownych kontroli

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:53:09] • [IP: 79.186.194.**]

Jak zwykle głos zabralo kilku wiejskich glupkow

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:46:35] • [IP: 62.69.229.**]

Ale dodatkowe pasy powinna stacja BP wybudować. Skoro Kaufland potrafił, to BP też.Brakuje tam patrolu policji z mandatami za blokowanie ruchu drogowego.

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:38:10] • [IP: 95.129.226.**]

[IP: 46.231.63 Ponton odzyskał by kasę za tereny kupione za grosze od miasta do tej pory mu się nie udało cwaniakowi.

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:05:54] • [IP: 62.69.241.**]

Niedługo zaczadzeni będziemy spalinami bardziej niż Kraków lub G.Śląsk. Połowa to z ddr-u.Robi ktoś pomiary w Świnoujściu jak się mają parametry zanieczyszczenia powietrza?

Gość • Sobota [12.08.2017, 18:06:20] • [IP: 31.0.44.***]

A rzecznik odpowie, że nic się nie da zrobić bo brakuje policjantów.

Gość • Sobota [12.08.2017, 17:04:56] • [IP: 92.42.119.**]

Przecież Zmur celowo skierował tam cały ruch samochodowy do swojej stacji, a stacje na 11 listopada zablokował...

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:55:01] • [IP: 37.7.246.**]

A ja myślałem. że jak nie ma zakazu skrętu w lewo to włączam kierunkowskaz i czekam aż będę mógł kontynuować jazdę. Bo inaczej trzeba by karać tych wszystkich co chcą skręcać a inni za nimi nie mogą jechać dalej. ...

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:46:32] • [IP: 5.172.236.**]

Zamknąć Statoil i będzie po sprawie.

Gośćwiols • Sobota [12.08.2017, 16:38:28] • [IP: 46.231.63.***]

BO JAK CHCIANO WYBUDOWAĆ CPN NA PRZECIWKO LIDLA, TO NIE!!PRZESZKADZAŁO!! A TO BYŁOBY BARDZO DOBRE MIEJSCE!!

Kiepski • Sobota [12.08.2017, 16:36:34] • [IP: 46.231.62.***]

Wystarczy postawić na odcinku drogi Grunwaldzka-Karsiborska znaki B-36 i po zawodach. Przy okazji postawienia znaków ustawić z pięć patroli policjantów i budżet państwa lekko poprawiony.

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:08:28] • [IP: 37.47.130.**]

Brakuje tam Panów Policjantów. . to jest po prostu blokowanie jezdni - ruchu i za to należy się mandat.. Panowie kierowcy Proszę dzwonić do odpowiednich służb i oczekiwać Reakcji

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:02:44] • [IP: 80.245.184.***]

Na Karsiborskiej potrzebny jest trzeci pas i to od Grunwaldzkiej aż do przeprawy Karsiborskiej.

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:52:21] • [IP: 80.245.184.***]

i wy chcecie tunelu... przecież już teraz te miasto nie jest przystosowane do takiej ilości aut.

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:39:41] • [IP: 37.47.170.***]

Nudne życie musi mieć czytelnik, a do tego zapewne jest sam. No ale jest aparat który jest niezbędny do życia i szczęścia 😁

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:32:30] • [IP: 94.254.224.**]

Co z tych zdjęć wynika? Zawsze można przejechać koło cmentarza i problem z głowy.

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:17:30] • [IP: 80.153.7.***]

jak zwykle niemcy

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:13:41] • [IP: 78.10.206.**]

A Wy myślicie, że jaki ten ruch na ulicach będzie, jeżeli organizuje go baba z pod lubelskiej wsi, specjalistka od szamb, która nie potrafi jeździć samochodem...?

Oglądasz 1-25 z 32
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■