POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.08.2017, 14:00:03] • Świnoujście

Ford i renault zderzyły się na 11 Listopada. Dwie osoby zabrane do szpitala

Ford i renault zderzyły się na 11 Listopada. Dwie osoby zabrane do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński

Do groźnego wypadku doszło na ulicy 11 Listopada. W piątkowy wieczór, między godziną 21:00 a 22:00 zderzyły się tam dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że kierowca forda wyjeżdżał z ulicy Chełmońskiego, a kierujący renault jechał ulicą 11 Listopada. Na środku skrzyżowania doszło do zderzenia. W wypadku poszkodowanych zostało dwóch mężczyzn, którzy zostali przetransportowani do świnoujskiego szpitala.

Do wypadku doszło w piątkowy wieczór. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Ulica 11 Listopada była przez jakiś czas całkowicie zablokowana.

Ford i renault zderzyły się na 11 Listopada. Dwie osoby zabrane do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński

Ford był na niemieckich numerach rejestracyjnych.

Ford i renault zderzyły się na 11 Listopada. Dwie osoby zabrane do szpitala

fot. Czytelnik

Rzecznik świnoujskiej policji zapytaliśmy, jak doszło do tego zdarzenia. Czekamy na odpowiedź.

Ford i renault zderzyły się na 11 Listopada. Dwie osoby zabrane do szpitala

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:40:18] • [IP: 94.254.228.***]

Wina Niemca

Gość • Niedziela [13.08.2017, 00:26:50] • [IP: 37.248.162.***]

Zsw" Tim" hahahaha.. Szoda renault : (bylo takie Francuakie ^^

mieszkanka • Niedziela [13.08.2017, 00:13:33] • [IP: 92.42.114.***]

Jak to historia lubi się powtarzać. Kiedyś, Kiedyś kilka lat wstecz starsi ludzie pamiętają i mówią. Że w Gdańsku też od takich drobnostek prawie nic nie znaczących wszystko się zaczęło. A prawo dla wszystkich w Polsce powinno być równe.

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:11:45] • [IP: 93.94.185.***]

W druga stronę to kierowca renaulta by stracił prawo jazdy.. a tak to pięć stowek albo i nie. Podwójne standardy

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:46:00] • [IP: 80.245.180.***]

jezdza 30 km/h po miescie, nie wlaczaja swiatel, kierunek w ostatnim momencie i puszczanie wszystkich z prawej (dzis mnie baba probowala puszczac jadac glowna- ja mialem stop...) ma sa kra. Karac!

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:15:22] • [IP: 92.42.114.***]

IP. 224 całkowicie ciebie popieram. Nasze władze chcą by Polacy służyli Niemcom za papier toaletowy. Na promenadzie też tylko napisy i cenniki po niemiecku. Polaku pokaż trochę dumy i szanuj się. Policjant nie chce interweniować przy Niemcu bo dostanie w pysk, a Niemiec rzuci 1000 złoty na odchodne.

Gość • Sobota [12.08.2017, 17:37:49] • [IP: 62.69.203.***]

I znowu szkopy.

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:51:32] • [IP: 31.0.120.***]

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:48:19] • [IP: 37.47.170.***] - Wydarzenie było wczoraj po godzinie 21..

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:48:19] • [IP: 37.47.170.***]

Stara informacja, w innych mediach swinoujskich oraz radio Szczecin pisano i mówiono o tym już wczoraj. A tak na marginesie widziałem z okna jak kierowca Forda śmiało wyjeżdża z ulicy podporządkowanej i myślę sobie pewnie Niemiec i ta ich zasada prawej strony i słyszę bum hahaha. A i wypadek był ok godz 21 szanowna redakcjo.

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:20:01] • [IP: 80.245.179.***]

IP 224*** - CAŁKOWICIE CIEBIE POPIERAM !! Bo mieszkańcom to za byle bzdurę - nie ma pouczenia, ostrzeżenia tylko porządny mandat !- a oni, święte krowy !! Dziwne że u nich nas nie" oszczędzają", mają nas gdzieś i wchodzą nam tak jak MY IM !! NALEŻY MIEĆ SWOJĄ GODNOŚĆ

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:19:03] • [IP: 80.153.7.***]

NIEMIC WYMUSIL PIERWSZENSTWO

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:06:26] • [IP: 37.8.215.***]

Spoko -mandacik będzie symboliczny-przecież nie będziemy karać naszych" kochanych" germańskich sąsiadów :-(

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:01:42] • [IP: 78.10.206.**]

Dwa szczury się zderzyły i afera we wsi.

Popek Monster • Sobota [12.08.2017, 14:37:34] • [IP: 94.254.224.***]

O co chodzi z ta poblazliwoscia sluzb wobec tych drogowych imbecylow...tak wiem ze jakas tam kase tu zostawiaja ale to nie dlatego ze nas lubia a dlatego ze te zydosknery licza kazdego centa i patrza co sie oplaca...Nasse ulice sa nieprzejezdne i sorry albo sluzby wezma sie za to bardziej niz za wlepianie mandacikow gimbazie w stuningowanym seicento to w koncu moze byc tak ze...My wezmiemy sprawy w swoje rece...bo to nie jest szwabski kraj. TO JEST NASZA POLSKAi Nasze SWINOUJSCIE a nie niemcy...brac sie za nich trzeba az zaczna nas szanowac...czekam na szczekaczy internetowych co zaraz zaczna bronic ich. Szkoda chlopaka bo podobno cos z kregoslupem ma...ehhh POPEK - WODOSPADY