POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.08.2017, 21:23:54] • Świnoujście

Niemcy okradli ją w jej własnej restauracji! Teraz prosi o Waszą pomoc!

Niemcy okradli ją w jej własnej restauracji! Teraz prosi o Waszą pomoc!

fot. Czytelnik

Szok i niedowierzanie! Takie uczucia towarzyszyły kobiecie, która została okradziona w swojej własnej restauracji w samym centrum miasta. Rabusiami okazała się niemiecka rodzina z dzieckiem... Zniknęła czarna skórzana torebka, w której znajdował się dowód osobisty, niemieckie ubezpieczenie, bardzo ważna karta choroby, klucze oraz kilkaset złotych. Jak mówi nam poszkodowana najbardziej zależy jej na odzyskaniu bardzo ważnej dokumentacji medycznej i tutaj pojawia się prośba do naszych Czytelników. Może Wy rozpoznajecie tych złodziejaszków? Jeżeli tak, to dzwońcie pod numer telefonu 535 899 616. Czeka nagroda!

Wszystko wydarzyło się 9 sierpnia około godziny 13:00, w jednej z restauracji przy ulicy Bohaterów Września.

Jak poinformowała nas właścicielka restauracji złodzieje byli na tyle bezczelni, że swój łup schowali do wózka.

- Wjechali z wózkiem do restauracji, tam schowali torebkę, następnie zjedli to co zamówili, zapłacili i poszli - mówią nam właściciele restauracji.

Sprawa została zgłoszona na policję. Poszkodowana za informację o rabusiach daje nagrodę! Jeżeli ich rozpoznajecie to dzwońcie pod numer telefonu 535 899 616.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 94, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 94

Gość • Wtorek [15.08.2017, 10:56:38] • [IP: 94.254.231.***]

Oj nieładnie wypierac się rodziny !! Co wstyd ??

Gość • Wtorek [15.08.2017, 00:23:30] • [IP: 37.47.171.***]

Właścicielka lokalu i Pani, która ma firmę sprzątającą to dwie różne osoby.Od jakiegoś czasu jest nowa właścicielka, która poważnie choruje...Zanim wylejecie wiadro pomyj na niewinną osobę, najpierw uaktualnijcie informacje.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 19:12:44] • [IP: 92.42.114.**]

NAJPIERW DOWIEDZCIE SIE KTO TO PROWADZI A POTEM SIE WYPOWIADAJCIE!! Już od dawna jest nowy właściciel ;)

Jawa • Poniedziałek [14.08.2017, 18:32:35] • [IP: 95.129.225.**]

O jacy święci ! Tak najeżdżają na Niemców a pół Świnoujścia jeździ tam pracować. Jeżeli Niemcy tacy be, to powinniście mądrale mijać ich z daleka a nie wylewać swoje żale na forum.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 18:28:21] • [IP: 80.245.183.***]

Ta całkiem inna Pani to siostra - tamtej Pani hahahaha

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 17:11:39] • [IP: 80.187.106.**]

Tyle tu dziecinnych wypowiedzi ze aż Was żal ludzie. Mówicie o wykorzystywaczce, złodziejce, wymalowanym ryju, itp. A nikt nie wspomniał że ona już tej restauracji nie prowadzi i chodzi o zupełnie inną panią. Zanim coś napiszesz to pomyśl Czy byś sie odważył te same słowa w twarz powiedzieć. Mądralińscy ONLINE!! Haha. Jak nie możesz pomòc to sie nie udzielaj Bando i Chołoto

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 15:25:09] • [IP: 31.0.23.***]

Super tylko jak ktokolwiek ma rozpoznać kogoś na tym zdjęciu jak nic nie widać, powodzenia

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 14:22:32] • [IP: 178.8.88.***]

Jezeli chodzi o wozek, to przypomina mi sie polska rodzina ze swinoujscia na weselu (w dolna Odra) znajomego corki, tez przyjechali z wozkiem i w czasie weselnego wieczoru zwijali flaszki wodki ze stolow i niby szli pic na zewnatrz, a w rzeczywistosci upychali je w dziecinnym wozku. No i tak zaopatrzyli sie na wiele dni...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 14:07:17] • [IP: 62.216.205.***]

Tyle tu dziecinnych wypowiedzi ze aż Was żal ludzie. Mówicie o wykorzystywaczce, złodziejce, wymalowanym ryju, itp. A nikt nie wspomniał że ona już tej restauracji nie prowadzi i chodzi o zupełnie inną panią. Zanim coś napiszesz to pomyśl Czy byś sie odważył te same słowa w twarz powiedzieć. Mądralińscy ONLINE!! Haha. Jak nie możesz pomòc to sie nie udzielaj Bando i Chołoto

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 10:41:44] • [IP: 109.241.63.**]

W koncu ktoś wykorzystał WYKORZYSTYWACZY

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 10:16:46] • [IP: 94.254.225.**]

Jegomość z ip119 pisze prawdę nie jednego okradła, oszukała, nie żal mi jej wcale, dostała to na co zasłużyła

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:21:28] • [IP: 184.168.46.**]

✅ 23:13:53 - Dziecko, Ty się wysłowić nie potrafisz. Czyżby ojciec Ciebie bił po głowie mokrym 𝓺➖𝓽𝓪𝓼𝓮
;𝓶❓❓❓

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:15:57] • [IP: 184.168.46.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:07:10] • [IP: 94.254.227.**]

do : Gość • Niedziela [13.08.2017, 12:13:51] • [IP: 94.254.226.***] Moze chcieli sobie wzieli zaplate za kawe ktora sie tylko nazywa kawa. Pare dni temu bylam w tej knajpie i zamowilam LATTE okazalo sie, ze zamiast kawy dostalam letnie mleko hihi a co w tym dziwnego?? Przecież LATTE to właśnie mleko. Jeśli chciała Pani kawę z mlekiem trzeba było zamówić Cafee Latte

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 00:01:16] • [IP: 83.20.204.***]

Odciski palców !

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:13:53] • [IP: 92.42.119.***]

Znów tel przekręcić chodziło mi O TO że RYJ WYMALOWAC I PIEKNISIA BAJERUJE TYLKO ŻE NIE MNIE. CAŁE MIASTO HUCZY ŻE TO JEBANA ZLODZIEJKA. ZŁODZIEJSTWO WYSŁAŁA Z MLECZKIEM MATKI JAK TO MOWIA BARDZO DOBRZE SIĘ STAŁO. KTO NIE SZANUJE LUDZI TEN SAM W KTÓRYMŚ MOMENCIE NIE BĘDZIE SZANOWANY ZŁO WRACA MAM NADZIEJĘ

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:03:31] • [IP: 93.94.187.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:38:54] • [IP: 92.42.119.***]

Ortografia może po chińsku japońsku rozkazesz się nauczać. Chodzi oto że ta Panii to zwykły zlodziej na legalu i nie należy jej pomagać. Bo ma to samo co sama robiła czyli okradla to niech się teraz czuję tak samo jak ludzie przez nią okradli A CO TO TAKIGO STRASZNEGO DLA NIEJ NORMALKA RYJ WYLĄDOWAĆ I BAJEROWAC O, , , ..!!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:21:37] • [IP: 92.42.119.***]

A na jaki huj ta ortografia komuś chyba tylko tobie. Bo 1000lat temu jakiś debel NAWACHANY wymyślił o. U. Ch. H. Rz. Z. Sz. Cz i inne gówna których NIKT NA ŚWICIE NIE CHCE SIĘ TAKIGO GUWNA UCZYĆ BO SZKODA MUZGU SOBIE TYM ZASRYWAC ANGOLE NIE MAJĄ ORTOGRAFII I ŻYJĄ NA LEPSZYM POZIOMIE NIŻ TY. PRACY NIE MA BO PEŁNO UKRAINY ALE ORTOGRAFIA NA 1500 1900 DEB...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:25:30] • [IP: 62.216.205.***]

19.27 Ty piszesz tu o dwóch różnych osobach. Zbierz bieżące informacje i później przelewaj tu te swoje" mądrości". Zresztą połowa wpisów jest żenująca. Jeden mądrzejszy od drugiego. Litości

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:05:06] • [IP: 184.168.46.**]

19:27:56- Co ma wspólnego nowy telefon z ortografią i niedojebaniem mózgowym? -Czyżby cywilizacyjny szok? Rozumiem, że Twoja rodzina pochodzi od małpy i" Z TAD" ta pokaleczona ortografia.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:55:08] • [IP: 46.231.62.***]

Gość • Niedziela [13.08.2017, 17:14:01] • [IP: 92.42.119.***]. ...Przeczytaj SWÓJ tekst (komentarz)kilka razy i postaraj się go zrozumieć bo ja to zrobiłem kilka razy i...ni huhu!!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:52:10] • [IP: 46.231.62.***]

Więcej wazeliny trzeba zastosować a niemiaszek nic nie ukradnie. Niemiaszki uwielbiają wazeliniarzy zwłaszcza polaczków!! Czas zacząć lizać du...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:27:56] • [IP: 92.42.119.***]

Do osoby od pierdziszewa MAM NOWY TEL. I Z TAD TE POMYŁKI CHODZI O TO ŻE ZŁODZIEJE OKRADLI ZŁODZIEJI TOW PRZYRODZIE NATURALNY SPOSÓB SELEKCJI WŚRÓD ZWIERZĄT. A LUDZIE TO TEŻ ZWIERZETA BO POCHODZĄ OD MAŁPY. TO DOBRZE IM TAK ŻE JA OKRADLI A CZEMU NIE JAKĄŚ LEPSZĄ CZY CO, , ,. ...?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:44:16] • [IP: 184.168.46.**]

17:14:01 - A do szkoły, to chyba chodziłaś w Pierdziszewie...

Oglądasz 1-25 z 94
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■