POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.08.2017, 21:23:54] • Świnoujście

Niemcy okradli ją w jej własnej restauracji! Teraz prosi o Waszą pomoc!

Niemcy okradli ją w jej własnej restauracji! Teraz prosi o Waszą pomoc!

fot. Czytelnik

Szok i niedowierzanie! Takie uczucia towarzyszyły kobiecie, która została okradziona w swojej własnej restauracji w samym centrum miasta. Rabusiami okazała się niemiecka rodzina z dzieckiem... Zniknęła czarna skórzana torebka, w której znajdował się dowód osobisty, niemieckie ubezpieczenie, bardzo ważna karta choroby, klucze oraz kilkaset złotych. Jak mówi nam poszkodowana najbardziej zależy jej na odzyskaniu bardzo ważnej dokumentacji medycznej i tutaj pojawia się prośba do naszych Czytelników. Może Wy rozpoznajecie tych złodziejaszków? Jeżeli tak, to dzwońcie pod numer telefonu 535 899 616. Czeka nagroda!

Wszystko wydarzyło się 9 sierpnia około godziny 13:00, w jednej z restauracji przy ulicy Bohaterów Września.

Jak poinformowała nas właścicielka restauracji złodzieje byli na tyle bezczelni, że swój łup schowali do wózka.

- Wjechali z wózkiem do restauracji, tam schowali torebkę, następnie zjedli to co zamówili, zapłacili i poszli - mówią nam właściciele restauracji.

Sprawa została zgłoszona na policję. Poszkodowana za informację o rabusiach daje nagrodę! Jeżeli ich rozpoznajecie to dzwońcie pod numer telefonu 535 899 616.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 94, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 94

Gość • Wtorek [15.08.2017, 10:56:38] • [IP: 94.254.231.***]

Oj nieładnie wypierac się rodziny !! Co wstyd ??

Gość • Wtorek [15.08.2017, 00:23:30] • [IP: 37.47.171.***]

Właścicielka lokalu i Pani, która ma firmę sprzątającą to dwie różne osoby.Od jakiegoś czasu jest nowa właścicielka, która poważnie choruje...Zanim wylejecie wiadro pomyj na niewinną osobę, najpierw uaktualnijcie informacje.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 19:12:44] • [IP: 92.42.114.**]

NAJPIERW DOWIEDZCIE SIE KTO TO PROWADZI A POTEM SIE WYPOWIADAJCIE!! Już od dawna jest nowy właściciel ;)

Jawa • Poniedziałek [14.08.2017, 18:32:35] • [IP: 95.129.225.**]

O jacy święci ! Tak najeżdżają na Niemców a pół Świnoujścia jeździ tam pracować. Jeżeli Niemcy tacy be, to powinniście mądrale mijać ich z daleka a nie wylewać swoje żale na forum.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 18:28:21] • [IP: 80.245.183.***]

Ta całkiem inna Pani to siostra - tamtej Pani hahahaha

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 17:11:39] • [IP: 80.187.106.**]

Tyle tu dziecinnych wypowiedzi ze aż Was żal ludzie. Mówicie o wykorzystywaczce, złodziejce, wymalowanym ryju, itp. A nikt nie wspomniał że ona już tej restauracji nie prowadzi i chodzi o zupełnie inną panią. Zanim coś napiszesz to pomyśl Czy byś sie odważył te same słowa w twarz powiedzieć. Mądralińscy ONLINE!! Haha. Jak nie możesz pomòc to sie nie udzielaj Bando i Chołoto

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 15:25:09] • [IP: 31.0.23.***]

Super tylko jak ktokolwiek ma rozpoznać kogoś na tym zdjęciu jak nic nie widać, powodzenia

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 14:22:32] • [IP: 178.8.88.***]

Jezeli chodzi o wozek, to przypomina mi sie polska rodzina ze swinoujscia na weselu (w dolna Odra) znajomego corki, tez przyjechali z wozkiem i w czasie weselnego wieczoru zwijali flaszki wodki ze stolow i niby szli pic na zewnatrz, a w rzeczywistosci upychali je w dziecinnym wozku. No i tak zaopatrzyli sie na wiele dni...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 14:07:17] • [IP: 62.216.205.***]

Tyle tu dziecinnych wypowiedzi ze aż Was żal ludzie. Mówicie o wykorzystywaczce, złodziejce, wymalowanym ryju, itp. A nikt nie wspomniał że ona już tej restauracji nie prowadzi i chodzi o zupełnie inną panią. Zanim coś napiszesz to pomyśl Czy byś sie odważył te same słowa w twarz powiedzieć. Mądralińscy ONLINE!! Haha. Jak nie możesz pomòc to sie nie udzielaj Bando i Chołoto

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 10:41:44] • [IP: 109.241.63.**]

W koncu ktoś wykorzystał WYKORZYSTYWACZY

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 10:16:46] • [IP: 94.254.225.**]

Jegomość z ip119 pisze prawdę nie jednego okradła, oszukała, nie żal mi jej wcale, dostała to na co zasłużyła

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:21:28] • [IP: 184.168.46.**]

✅ 23:13:53 - Dziecko, Ty się wysłowić nie potrafisz. Czyżby ojciec Ciebie bił po głowie mokrym 𝓺➖𝓽𝓪𝓼𝓮
;𝓶❓❓❓

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:15:57] • [IP: 184.168.46.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:07:10] • [IP: 94.254.227.**]

do : Gość • Niedziela [13.08.2017, 12:13:51] • [IP: 94.254.226.***] Moze chcieli sobie wzieli zaplate za kawe ktora sie tylko nazywa kawa. Pare dni temu bylam w tej knajpie i zamowilam LATTE okazalo sie, ze zamiast kawy dostalam letnie mleko hihi a co w tym dziwnego?? Przecież LATTE to właśnie mleko. Jeśli chciała Pani kawę z mlekiem trzeba było zamówić Cafee Latte

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 00:01:16] • [IP: 83.20.204.***]

Odciski palców !

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:13:53] • [IP: 92.42.119.***]

Znów tel przekręcić chodziło mi O TO że RYJ WYMALOWAC I PIEKNISIA BAJERUJE TYLKO ŻE NIE MNIE. CAŁE MIASTO HUCZY ŻE TO JEBANA ZLODZIEJKA. ZŁODZIEJSTWO WYSŁAŁA Z MLECZKIEM MATKI JAK TO MOWIA BARDZO DOBRZE SIĘ STAŁO. KTO NIE SZANUJE LUDZI TEN SAM W KTÓRYMŚ MOMENCIE NIE BĘDZIE SZANOWANY ZŁO WRACA MAM NADZIEJĘ

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:03:31] • [IP: 93.94.187.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:38:54] • [IP: 92.42.119.***]

Ortografia może po chińsku japońsku rozkazesz się nauczać. Chodzi oto że ta Panii to zwykły zlodziej na legalu i nie należy jej pomagać. Bo ma to samo co sama robiła czyli okradla to niech się teraz czuję tak samo jak ludzie przez nią okradli A CO TO TAKIGO STRASZNEGO DLA NIEJ NORMALKA RYJ WYLĄDOWAĆ I BAJEROWAC O, , , ..!!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:21:37] • [IP: 92.42.119.***]

A na jaki huj ta ortografia komuś chyba tylko tobie. Bo 1000lat temu jakiś debel NAWACHANY wymyślił o. U. Ch. H. Rz. Z. Sz. Cz i inne gówna których NIKT NA ŚWICIE NIE CHCE SIĘ TAKIGO GUWNA UCZYĆ BO SZKODA MUZGU SOBIE TYM ZASRYWAC ANGOLE NIE MAJĄ ORTOGRAFII I ŻYJĄ NA LEPSZYM POZIOMIE NIŻ TY. PRACY NIE MA BO PEŁNO UKRAINY ALE ORTOGRAFIA NA 1500 1900 DEB...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:25:30] • [IP: 62.216.205.***]

19.27 Ty piszesz tu o dwóch różnych osobach. Zbierz bieżące informacje i później przelewaj tu te swoje" mądrości". Zresztą połowa wpisów jest żenująca. Jeden mądrzejszy od drugiego. Litości

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:05:06] • [IP: 184.168.46.**]

19:27:56- Co ma wspólnego nowy telefon z ortografią i niedojebaniem mózgowym? -Czyżby cywilizacyjny szok? Rozumiem, że Twoja rodzina pochodzi od małpy i" Z TAD" ta pokaleczona ortografia.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:55:08] • [IP: 46.231.62.***]

Gość • Niedziela [13.08.2017, 17:14:01] • [IP: 92.42.119.***]. ...Przeczytaj SWÓJ tekst (komentarz)kilka razy i postaraj się go zrozumieć bo ja to zrobiłem kilka razy i...ni huhu!!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:52:10] • [IP: 46.231.62.***]

Więcej wazeliny trzeba zastosować a niemiaszek nic nie ukradnie. Niemiaszki uwielbiają wazeliniarzy zwłaszcza polaczków!! Czas zacząć lizać du...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:27:56] • [IP: 92.42.119.***]

Do osoby od pierdziszewa MAM NOWY TEL. I Z TAD TE POMYŁKI CHODZI O TO ŻE ZŁODZIEJE OKRADLI ZŁODZIEJI TOW PRZYRODZIE NATURALNY SPOSÓB SELEKCJI WŚRÓD ZWIERZĄT. A LUDZIE TO TEŻ ZWIERZETA BO POCHODZĄ OD MAŁPY. TO DOBRZE IM TAK ŻE JA OKRADLI A CZEMU NIE JAKĄŚ LEPSZĄ CZY CO, , ,. ...?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:44:16] • [IP: 184.168.46.**]

17:14:01 - A do szkoły, to chyba chodziłaś w Pierdziszewie...

Oglądasz 1-25 z 94
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■