POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [11.08.2017, 20:38:59] • Świnoujście

Agresywne Niemki za pobicie policjantów dostały karę grzywny wysokości 1000 złotych! To dużo, czy mało?

Agresywne Niemki za pobicie policjantów dostały karę grzywny wysokości 1000 złotych! To dużo, czy mało?

fot. Agnieszka Puszcz

Wiemy już jaką decyzję podjął sąd w związku z agresywnym zachowaniem dwóch Niemek, które miały naruszyć nietykalność cielesną świnoujskich policjantów. Obywatelki Niemiec zostały ukarane przez sąd karą grzywny wysokości 1000 złotych. 54 - latka i jej 76 - letnia matka stanęły wczoraj w trybie przyspieszonym przed sądem. Obie kobiety przyznały się do winy.



Jak się okazuje, właścicielka psa została jeszcze dodatkowo ukarana mandatem karnym za wykroczenie. Policja ustaliła, że pies był szczepiony.

Przypomnijmy, w środę na świnoujskiej plaży doszło do awantury. Pies rasy rottweiler pogryzł 8 - letniego chłopca. Właścicielka psa, którą okazała się być 54- letnia Niemka nie tylko nie zareagował ale zaczęła uciekać! Rodzina chłopca o zdarzeniu poinformowała policję. Chcieli mieć pewność, że pies był szczepiony. Później było już tylko gorzej. Niemki były bardzo agresywne nie tylko w stosunku do rodziny chłopca, ale także policjantów.

Agresywne Niemki za pobicie policjantów dostały karę grzywny wysokości 1000 złotych! To dużo, czy mało?

fot. Agnieszka Puszcz

- Obu oskarżonym zostały wymierzone kary grzywny w wymiarze po 100 stawek dziennych przyjmując wysokość jednej stawki za równą kwocie 10 zł. Czyny dotyczyły naruszenia nietykalności cielesnej policjantów - wyjaśnia Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 201, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 201

Gość • Wtorek [22.08.2017, 16:54:36] • [IP: 93.94.188.***]

A za pogryzienie dziecka?

Gość • Środa [16.08.2017, 12:20:14] • [IP: 92.42.114.*]

Posadzić na 48 i wytoczyć proces za dokonanie przestępstwa.Wreszcie przestaną się panoszyć. Polska ma swoją godność. Nie dawajmy się więcej poniżać.

AGENDA 21 • Wtorek [15.08.2017, 17:32:25] • [IP: 80.245.178.***]

DZICZ, SZKOPSKA PATOLOGIA KRAJ RUJNUJE

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:55:39] • [IP: 91.199.250.**]

I znów kompromitacja Świnoujskiego Sądu. Co to za kara, jakaś masakra.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 07:07:00] • [IP: 88.156.206.***]

Zróbcie coś Wy u Niemców to zobaczycie jak się kara a policjant to jest świętość...no spróbujcie z niemiecką policją to zobaczycie...a nasi to. ... nie chcę pisać bo znajdą i dowalą kolejne 1000 zł.przykro

kacper • Poniedziałek [14.08.2017, 07:02:35] • [IP: 88.156.206.***]

Hańba i wstyd. A może z 1 tysiąc euro ? albo 2 i poł tysiąca eurasów? Pewnie wtedy by szanowali nas.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:35:37] • [IP: 88.156.232.**]

skoro Niemcy zachować się nie umią niech nie przekraczają granicy.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 11:28:08] • [IP: 95.129.228.***]

w Grecji i Hiszpani już zaczeli wyganiać turystów bo rozrabiają

Gość • Niedziela [13.08.2017, 09:43:18] • [IP: 51.175.113.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [13.08.2017, 09:38:12] • [IP: 92.42.118.***]

Takie cuda to tylko u nas że za cenę mandatu w niemczech można pobić policjanta, pogryźć polskie dziecko psem, pochodzić w kajdankach, zwiedzić polski areszt, nawet wziąć udział w procesie z udziałem polskiego sędziego i prokuratora oraz adwokata z urzędu! Wszystko to w cenie 250Euro! Szok..

Ams • Niedziela [13.08.2017, 09:13:53] • [IP: 80.245.183.***]

Na podstawie wyroku sądu skazujacego prawomocnego rodzice dziecka powinni skarżyć cywilnie o odszkodowanie warto wybrać dobrego prawnika i działać. Pozdrawiam

Trepanacja • Niedziela [13.08.2017, 09:12:31] • [IP: 83.22.254.***]

Czyli jasny sygnał dla Niemców, że można robić co się chce w Polase jak w 39 bo kary symboliczne są. Za uszkodzenie ciała dziecka, za napaść na plażowiczów, za napaść na policjantów... 1000 zł?? Szkoda, że nie 100. Gorszy sort pewnie się cieszy bo to ich panowie z Zachodu dokopują" polaczkom".

Gość • Niedziela [13.08.2017, 09:04:16] • [IP: 83.20.254.***]

w Warszawie Pan Frasyniuk nikogo nie pobił i jest krzyk że powinien trafić do więzienia ??

Gość • Niedziela [13.08.2017, 09:04:01] • [IP: 80.245.182.***]

Robić porządek z sądami, !!polak za takie coś dostał by wyrok!to dziadostwo u nas mają się niewiadomo za kogo.wszystko przez tych wlazacych w niemieckie dupska handlarzy, wlascicieli wszelakich bud gastronomicznych i choteli.wstyd!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 08:57:28] • [IP: 94.197.120.**]

Kasta działa ale na korzyść szkopow...za nasze podatki. Polskojęzyczni w togach.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 08:40:42] • [IP: 79.201.174.***]

Nowy sposób Policji na KASĘ.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 07:55:22] • [IP: 83.8.131.**]

Polak by pobił to poszedłby siedziec

Gość • Niedziela [13.08.2017, 07:37:45] • [IP: 37.8.215.***]

w ubieglym roku widzialam jak niemiecki piesek robil kupe na grobie dziecka.na kazdej bramie jest informacja o zakazie wprowadzania zwierzat.no ale kto bogatemu zabroni.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 05:47:19] • [IP: 92.42.119.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 22:37:39] • [IP: 37.8.215.***]

Szanowna Polska Policjo. Wiem, nie macie wpływu oczywiście na to co niektórzy na powiedzmy sankcję.Bardzo mi przykro ale za to co się stało.

fiodor • Sobota [12.08.2017, 22:36:16] • [IP: 46.231.60.**]

Za pogryzienie bez morusa 8 koła ? Jeszcze niemieckiego? przynajmniejh 150000$ - gnoić tą swołocz do bólu

Gość • Sobota [12.08.2017, 22:01:38] • [IP: 37.249.55.***]

To za mało, powinny dostać 1000 Oiro i to by było sprawiedliwie, takie mamy sądy, moja sprawa ciągnie się już 14 lat, to zakrawa na pomste do nieba...

Gość • Sobota [12.08.2017, 21:57:15] • [IP: 80.245.179.***]

1000zł ? To jakby powiedzieć uderz mnie jeszcze raz. Kpina nie kara.

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:41:58] • [IP: 37.47.175.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin