POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [09.08.2017, 17:40:14] • zachodniopomorskie

Zlikwidowano nielegalną plantację konopi indyjskich

Zlikwidowano nielegalną plantację konopi indyjskich

fot. Policja

Gryfińscy policjanci zlikwidowali, działającą na terenie powiatu gryfińskiego plantację konopi indyjskich. W związku ze sprawą zatrzymali również mieszkańca Chojny, któremu następnie przedstawili zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Decyzją sądu podejrzany został aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci z gryfińskiej i chojeńskiej jednostki zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej od jakiegoś czasu pracowali nad ta sprawą. Dzięki swojej pracy pod koniec ubiegłego tygodnia na terenie jednej z gmin powiatu gryfińskiego namierzyli i zlikwidowali plantację konopi indyjskiej. W związku ze sprawą zatrzymali również mieszkańca Chojny, który po czynnościach osadzony został w policyjnej izbie zatrzymań.

Zlikwidowano nielegalną plantację konopi indyjskich

fot. Policja

W związku z ujawnieniem plantacji policjanci poprowadzili szereg czynności dochodzeniowo-śledczych, w trakcie których zabezpieczono nie tylko krzewy i sprzęt ale również różnego rodzaju ślady, a miejsce w którym ujawniono plantację poddano szczegółowym oględzinom.

Zlikwidowano nielegalną plantację konopi indyjskich

fot. Policja

Pracujący przy tej sprawie zebrali materiał dowodowy, dzięki któremu zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, a sprawa ostatecznie trafiła do sądu. Tam po posiedzenie w sprawie wniosku o zastosowanie środka zapobiegawczego zapodała decyzja o aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.

Zlikwidowano nielegalną plantację konopi indyjskich

fot. Policja

W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 90 krzaków konopi indyjskich, oprócz tego zabezpieczono również ponad 30 gramów marihuany.

asp. szt. Grzegorz Klimek, podkom. Mirosława Rudzińska


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Czwartek [10.08.2017, 07:46:00] • [IP: 184.168.46.**]

Systemowe pachoły zlikwidowały sobie konkurencję. Ile osób zabiły konopie indyjskie?

Gość • Czwartek [10.08.2017, 02:24:29] • [IP: 92.42.116.***]

Niechby władza dała spokój, nie jest rzeczą rządu decydować o tym, co ludzie chcą wpuszczać do swojego ciała. Tzw. narkotyki są od dawna zakazane, obecnie walczy się z tytoniem, potem kolej na alkohol i" niebezpieczny" cukier. Co dalej?" Straszne ziemniaki"? A na końcu? Obóz Polska?

Gość • Środa [09.08.2017, 20:24:36] • [IP: 93.94.184.***]

a sa legalne ?

Oglądasz 1-3 z 3
■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■