POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.08.2017, 11:16:08] • Świnoujście

Rekrutacja do HP Świnoujście na rok szkolny 2017/2018

Rekrutacja do HP Świnoujście na rok szkolny 2017/2018

fot. Organizator

ak co roku Hufiec Pracy w Świnoujście z wieloletnim doświadczeniem przyjmuje kolejnych słuchaczy. Część młodzieży ze szkół z różnych przyczyn ma trudności w nauce w systemie dziennym. Przyczyny bywają różne... Mimo to dajemy szansę młodzieży na ukończenie szkoły i zdobycie konkretnych podstaw do wybranego zawodu.

Jest to kluczowe zadanie statutowe HP.

SKOŃCZYŁEŚ 15 LAT ?
PRZYJDŹ DO NAS….CZEKAMY NA CIEBIE !

Obowiązek nauki realizowany jest w następujących formach nauki:
Klasa VII szkoły podstawowej dla dorosłych
Klasy II i III gimnazjum dla dorosłych
Klasa I szkoły branżowej I stopnia
Klasy II i III ZSZ
Klasy I i II Technikum

Przygotowanie zawodowe uczestników odbywa się:
we własnej bazie warsztatowej Centrum Kształcenia Zawodowego,
lub u pracodawców na podstawie umowy o pracę (status pracownika młodocianego).
Po zakończeniu przygotowania zawodowego (zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego młodzież jest gotowa do podjęcia samodzielnej pracy zawodowej.

Hufiec Pracy w Świnoujściu, ul. Sołtana 2 serdecznie zaprasza młodzież z miasta Świnoujście i okolicznych miejscowości.

Warunki przyjęcia do HP:
Uczestnik może być przyjęty do jednostki po spełnieniu następujących warunków:
- ma ukończone 15 lat i nieukończone 18 lat,
- zadeklarował wolę pobytu w określonej jednostce organizacyjnej,
- złożył niezbędne dokumenty,
- zadeklarował kontynuowanie kształcenia ogólnego,
- zawarł z zaproponowanym przez HP zakładem pracy indywidualną umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego,
- dobrowolnie zobowiązał się do przestrzegania zasad organizacyjnych i regulaminu wybranej przez siebie jednostki organizacyjnej HP.

Komendant HP Świnoujście
mgr Waldemar Miller


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ W niedzielę 22 pażdziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja „15”Złotej Jesieni , biegu zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Zapisy od 11.00 , start o 12.00 spod szałasu nad Jeziorem Wolgastsee. Trasa wiedzie wokół jeziora ( 4 pętle po 3.750m każda ) . Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■