POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.08.2017, 12:58:02] • Świnoujście

Zmiana godziny. Maria Callas z Krystyną Jandą

Zmiana godziny. Maria Callas z Krystyną Jandą

fot. Organizator

W poniedziałek 14 sierpnia 2017 r. o godzinie 22.00 w świnoujskim amfiteatrze rozpocznie się spektakl „Maria Callas” z udziałem Krystyny Jandy. Bilety w cenie 30 złotych można kupić na portalu: www.kulturairozrywka.pl; kasa MDK, od pon. – pt., 8.00 – 15.00; Galeria Art od wt. – sob., 12.00 – 18.00; ul. Wojska Polskiego 1/1;kasa przy amfiteatrze, ul. Chopina 30, codziennie 14.30 – 20.30; kasa przy Muszli Koncertowej – promenada, codziennie 14.00 – 20.00.

Jednocześnie informujemy tych, którzy już kupili bilety, że pierwotna godzina rozpoczęcia spektaklu (20.30) została zmieniona na 22.00.

Organizator MDK Świnoujście


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Sobota [12.08.2017, 17:15:30] • [IP: 184.168.46.**]

Zaczynają kombinować.

Gość • Piątek [11.08.2017, 09:47:03] • [IP: 92.42.118.*]

Przesada z tą godziną!

Gość • Piątek [11.08.2017, 07:34:47] • [IP: 92.42.112.***]

Jako gospodyni domowa wypowiadam się nastepujaco: Bylam na" Danucie". Przereklamowane. Spektakl, ktory nadaje sie do wystawienia i ogladania w malym gronie, wcisnieto do wielkiej sali w Heringsdorfie. Slabo bylo widac i slychac, a pierwsze rzedy dla niemieckich VIPów stały puste. Żałowałam wydanej kasy. Nawołuję zatem - gospodyniom domowym miasto funduje ten spektakl, albo bierzemy bialo-czerwone i wystawiamy cos na placu wolnosci.

Gość • Czwartek [10.08.2017, 09:32:31] • [IP: 88.156.232.***]

Bardzo się cieszę jak czytam że na spektal nie przyjdą zwolennicy TT oraz RM. Będzie przynajmniej kulturalnie i przyjemnie.

Gość • Czwartek [10.08.2017, 00:10:58] • [IP: 157.25.47.**]

ogłupili ją aby wykorzystać instrumentalnie jej wizerunek dla celów politycznych. Wyraziła swoje poglądy polityczne bo karmiona przez laty dotacjami musiała zejść na ziemię i chałturzy w prowincjonalnych miasteczkach swoim wizerunkiem diwy :-)))

Gość • Wtorek [08.08.2017, 21:24:28] • [IP: 46.231.62.**]

nie masz ochoty to nie idź, tak wysoka kultura nie jest dla wszystkich czy aktorka czy lekarka czy nauczycielka ma prawo do wyrażania poglądów, byle kaczyński nie decyduje kto ma rację a kto nie, polecam samodzielne myślenie

Gość • Wtorek [08.08.2017, 19:57:59] • [IP: 92.42.117.***]

ELEKTORSKI PIS W KOMENTARZACH PRZEMÓWIŁ

Gość • Wtorek [08.08.2017, 18:37:40] • [IP: 37.47.180.***]

Kto to jest janda??

Gość • Wtorek [08.08.2017, 05:32:14] • [IP: 80.245.186.**]

przejadla sie

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 22:42:41] • [IP: 92.42.118.**]

Ciekawe ile darmówek poszło i ile za*ił sujka dla siebie;) Zobaczymy w pon w pierwszych rzędach, gdzie się vice lansuje ciągle i wciąż.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 21:48:04] • [IP: 92.42.113.**]

Do 79.186.113***Cieszymy się, że nie przyjdziesz, masz przecież swoje rozgłośnie do oglądania i słuchania, więc nie będziesz nam zabierał powietrza i marnował swego czasu.No i na kompie możesz swobodnie wypluć swój jad i frustrację.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 21:18:05] • [IP: 178.238.247.**]

bez przesady, co na 22 mam isc, co pani gwiazda sie spozni czy bedzie stala w kolejce na prom, zwracam bilety

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 18:30:41] • [IP: 79.186.113.***]

Ciekawe czy będzie zwoływać przy okazji czarne marsze.; (Aktorkom- agitatorkom...dziękuję. Nie przyjdę, nie chcę oglądać gry aktorskiej tej pani.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 17:53:51] • [IP: 62.69.241.***]

Odezwał się specjalista od polityki, Wielkiej Orkiestry Owsiaka, i innych niezależnych od pis i kościoła imprez.Bóg zapłać.Dobrze że każdy ma własny rozum i wole.

zuzia • Poniedziałek [07.08.2017, 15:32:41] • [IP: 178.238.247.***]

Precz z Jandą!Aktorka wdała się w nakręcanie politycznej nienawiści za brak dotacji do prywatnego teatru!

Oglądasz 1-15 z 15
■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■