POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.07.2017, 09:05:01] • Świnoujście

Nie możesz wyjechać na wakacje? Wyjdź z domu!

Nie możesz wyjechać na wakacje? Wyjdź z domu!

fot. Organizator

Jesteś w wieku 13 -19 lat, lubisz być aktywny/wna, nie masz większych planów na wakacje?! Ten projekt jest dla Ciebie! Czterech Koordynatorów w czasie wakacji przeprowadzi dla Was warsztaty rozwoju osobistego, zajęcia sportowe z deskorolką, loangbordem czy skimboardem, a także coś, na co niektórzy czekali – warsztatami malowania sprayem!

Ruszyły nabory do Letniej Szkoły Młodego Animatora. Nie zwlekaj! Na zapisy są tylko 2 dni, a liczba miejsc ograniczona tak samo, jak ilość puszek z farbami świecącymi w ciemności, kul do gry w boule oraz skimboardów.
Letnią Szkołę Młodego Animatora organizuje Fundacja Motywacja i Działanie we współpracy z Miastem Świnoujście, które współfinansuje ten projekt dlatego udział w nim jest bezpłatny!

Zapisy pod nr tel: 795 850 569 lub przez www.facebook.com/motywacjaidzialanie
Czekamy na Ciebie!


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 16:53:37] • [IP: 164.127.39.***]

13:50 - Ja już mam za sobą dociekanie, jakie sa dokładnie treści ich zajęć, klikałem kiedys pracowicie na ich stronie, nie dowiedziałem się. Szkoły mają swoje programy, wszystko jest jasne. Różne fundacje szukające kontaktu z naszymi dziećmi, mają różne programy, nie zawsze wiadome rodzicom.

Bagatelka • Poniedziałek [17.07.2017, 15:00:39] • [IP: 37.47.133.***]

Na zapisy tylko 2 dni... Motywacja i Dzialanie - dobra sciema buhaha I niby gdzie bedziecie tymi swiecami w ciemnosciach sprejami bazgrac? Bo jak zobacze u mnie pod blokiem to u****

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 13:50:01] • [IP: 80.245.179.***]

Nikt z nas nie był, nie wie czego dotyczą zajęcia i jak są realizowane ale już piszmy, że nic z tego nie wyniknie. A My? Dalej siedźmy i komentujmy ;-) Może ktoś wie jak żyją seniorzy w Japonii? To też może być dla czytelników interesujące.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 13:39:12] • [IP: 164.127.39.***]

12:35- Mój post nie wyczerpuje wszystkiego. Wiem, że np. zajęcia sportowe pomagają w wyjściu z nudy, która jest rozsadnikiem zepsucia, np.ćpania. Ale napisałem post wzywający do czegoś jeszcze lepszego. Mój post można by np.przetłumaczyć na (ale to dla ludzi w pewnym wieku)" pójdźcie do harcerstwa". O to mi chodzi. O coś" mocnego", całościowego. Harcerstwo jest tylko jednym z przykładów. Natomiast ta Fundacja Motywacja i Działanie... hm... widziałem panią z zapałem wykładająca w ramach tej działalności. We współczesnej Polsce jednak trzeba uważać. Mam sugestię dla rodziców. Zapoznajcie się z treściami tej Fundacji,. Gdy kiedys wszedłem na ich stronę, nie mogłem poza ogólnikami zapoznac sie - jako ewentualny rodzic - z treściami wykładów. Dziś mozna wlewać do główki młodego wszystko (np.tzw."tolerancję"). Rodzice - pilnujcie.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 12:48:07] • [IP: 178.238.253.**]

Dobry temat, znajoma przyjechała z Anglii na urlop i mówi nic się nie zmieniło, nikt nie myśli że mieszkańcy się starzeją, więc gdzie mają pójść, jak już zdrowie nie to, a w Anglii, klub prawie na każdej ulicy dla osób po 50 można pójść pogadać z rówiesnikami napić się kawy, herbaty, ziółek a ktoś i piwa, dużo klubów tak zwanych fitness, żeby można się rozruszać, wejść nie po krętych schodach na 2-3 piętro, i nie tłuc mięśni tylko np.rozruszać się, ale dla naszych władz to jak wiedza o kosmosie, znajoma miała chęć wrócić, ale do miasta gdzie się urodziła na pewno nie, zdjęcie dobrze temat też ale co z tego wynika zwyczajne ble, ble, ble

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 12:35:35] • [IP: 80.245.179.***]

Popieram przedmówcę. Nie wychodźcie z domu. Najlepsza rozrywka to czytanie i pisanie komentarzy. To między innymi na fb, wszelkich forach internetowych i portalach takich jak ten można uczyć się fundamentalnych cnót i ćwiczyć charakter polemizując na wszelakie tematy (także takie, o których nie ma się zielonego pojęcia). Może przez ten rodzaj aktywności nie będzie się miało płaskiego brzucha jak panny na zdjęciu ale poczucie wartości 100% do góry. Internetowi aktywiści - dyskusja strat.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 11:41:56] • [IP: 178.238.246.***]

Popieram poprzedni komentarz i dodam że taka rozrywka jest dla lewaków, które nie wyjechały do Warszawy na KOD.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 09:36:26] • [IP: 164.127.39.***]

Kiedy młody człowiek staje na szczycie wieżowca w mieście i rzuca się w dół, nie wystarczyła mu nauka malowania sprayem.Zabrakło mu czegoś fundamentalnego. Dlatego radzę, szukajcie tego, co trudne i co stawia wam progi, wymagania dotyczące cech charakteru i cnót. A cnota to stała umiejętność czynienia dobra.- Macie jeszcze czas, namyślcie się i nie zadowalajcie sie zajęciami, które nie odmieniają życia od fundamentów.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■