POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.07.2017, 09:05:01] • Świnoujście

Nie możesz wyjechać na wakacje? Wyjdź z domu!

Nie możesz wyjechać na wakacje? Wyjdź z domu!

fot. Organizator

Jesteś w wieku 13 -19 lat, lubisz być aktywny/wna, nie masz większych planów na wakacje?! Ten projekt jest dla Ciebie! Czterech Koordynatorów w czasie wakacji przeprowadzi dla Was warsztaty rozwoju osobistego, zajęcia sportowe z deskorolką, loangbordem czy skimboardem, a także coś, na co niektórzy czekali – warsztatami malowania sprayem!

Ruszyły nabory do Letniej Szkoły Młodego Animatora. Nie zwlekaj! Na zapisy są tylko 2 dni, a liczba miejsc ograniczona tak samo, jak ilość puszek z farbami świecącymi w ciemności, kul do gry w boule oraz skimboardów.
Letnią Szkołę Młodego Animatora organizuje Fundacja Motywacja i Działanie we współpracy z Miastem Świnoujście, które współfinansuje ten projekt dlatego udział w nim jest bezpłatny!

Zapisy pod nr tel: 795 850 569 lub przez www.facebook.com/motywacjaidzialanie
Czekamy na Ciebie!


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 16:53:37] • [IP: 164.127.39.***]

13:50 - Ja już mam za sobą dociekanie, jakie sa dokładnie treści ich zajęć, klikałem kiedys pracowicie na ich stronie, nie dowiedziałem się. Szkoły mają swoje programy, wszystko jest jasne. Różne fundacje szukające kontaktu z naszymi dziećmi, mają różne programy, nie zawsze wiadome rodzicom.

Bagatelka • Poniedziałek [17.07.2017, 15:00:39] • [IP: 37.47.133.***]

Na zapisy tylko 2 dni... Motywacja i Dzialanie - dobra sciema buhaha I niby gdzie bedziecie tymi swiecami w ciemnosciach sprejami bazgrac? Bo jak zobacze u mnie pod blokiem to u****

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 13:50:01] • [IP: 80.245.179.***]

Nikt z nas nie był, nie wie czego dotyczą zajęcia i jak są realizowane ale już piszmy, że nic z tego nie wyniknie. A My? Dalej siedźmy i komentujmy ;-) Może ktoś wie jak żyją seniorzy w Japonii? To też może być dla czytelników interesujące.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 13:39:12] • [IP: 164.127.39.***]

12:35- Mój post nie wyczerpuje wszystkiego. Wiem, że np. zajęcia sportowe pomagają w wyjściu z nudy, która jest rozsadnikiem zepsucia, np.ćpania. Ale napisałem post wzywający do czegoś jeszcze lepszego. Mój post można by np.przetłumaczyć na (ale to dla ludzi w pewnym wieku)" pójdźcie do harcerstwa". O to mi chodzi. O coś" mocnego", całościowego. Harcerstwo jest tylko jednym z przykładów. Natomiast ta Fundacja Motywacja i Działanie... hm... widziałem panią z zapałem wykładająca w ramach tej działalności. We współczesnej Polsce jednak trzeba uważać. Mam sugestię dla rodziców. Zapoznajcie się z treściami tej Fundacji,. Gdy kiedys wszedłem na ich stronę, nie mogłem poza ogólnikami zapoznac sie - jako ewentualny rodzic - z treściami wykładów. Dziś mozna wlewać do główki młodego wszystko (np.tzw."tolerancję"). Rodzice - pilnujcie.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 12:48:07] • [IP: 178.238.253.**]

Dobry temat, znajoma przyjechała z Anglii na urlop i mówi nic się nie zmieniło, nikt nie myśli że mieszkańcy się starzeją, więc gdzie mają pójść, jak już zdrowie nie to, a w Anglii, klub prawie na każdej ulicy dla osób po 50 można pójść pogadać z rówiesnikami napić się kawy, herbaty, ziółek a ktoś i piwa, dużo klubów tak zwanych fitness, żeby można się rozruszać, wejść nie po krętych schodach na 2-3 piętro, i nie tłuc mięśni tylko np.rozruszać się, ale dla naszych władz to jak wiedza o kosmosie, znajoma miała chęć wrócić, ale do miasta gdzie się urodziła na pewno nie, zdjęcie dobrze temat też ale co z tego wynika zwyczajne ble, ble, ble

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 12:35:35] • [IP: 80.245.179.***]

Popieram przedmówcę. Nie wychodźcie z domu. Najlepsza rozrywka to czytanie i pisanie komentarzy. To między innymi na fb, wszelkich forach internetowych i portalach takich jak ten można uczyć się fundamentalnych cnót i ćwiczyć charakter polemizując na wszelakie tematy (także takie, o których nie ma się zielonego pojęcia). Może przez ten rodzaj aktywności nie będzie się miało płaskiego brzucha jak panny na zdjęciu ale poczucie wartości 100% do góry. Internetowi aktywiści - dyskusja strat.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 11:41:56] • [IP: 178.238.246.***]

Popieram poprzedni komentarz i dodam że taka rozrywka jest dla lewaków, które nie wyjechały do Warszawy na KOD.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 09:36:26] • [IP: 164.127.39.***]

Kiedy młody człowiek staje na szczycie wieżowca w mieście i rzuca się w dół, nie wystarczyła mu nauka malowania sprayem.Zabrakło mu czegoś fundamentalnego. Dlatego radzę, szukajcie tego, co trudne i co stawia wam progi, wymagania dotyczące cech charakteru i cnót. A cnota to stała umiejętność czynienia dobra.- Macie jeszcze czas, namyślcie się i nie zadowalajcie sie zajęciami, które nie odmieniają życia od fundamentów.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■