POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.07.2017, 09:05:01] • Świnoujście

Nie możesz wyjechać na wakacje? Wyjdź z domu!

Nie możesz wyjechać na wakacje? Wyjdź z domu!

fot. Organizator

Jesteś w wieku 13 -19 lat, lubisz być aktywny/wna, nie masz większych planów na wakacje?! Ten projekt jest dla Ciebie! Czterech Koordynatorów w czasie wakacji przeprowadzi dla Was warsztaty rozwoju osobistego, zajęcia sportowe z deskorolką, loangbordem czy skimboardem, a także coś, na co niektórzy czekali – warsztatami malowania sprayem!

Ruszyły nabory do Letniej Szkoły Młodego Animatora. Nie zwlekaj! Na zapisy są tylko 2 dni, a liczba miejsc ograniczona tak samo, jak ilość puszek z farbami świecącymi w ciemności, kul do gry w boule oraz skimboardów.
Letnią Szkołę Młodego Animatora organizuje Fundacja Motywacja i Działanie we współpracy z Miastem Świnoujście, które współfinansuje ten projekt dlatego udział w nim jest bezpłatny!

Zapisy pod nr tel: 795 850 569 lub przez www.facebook.com/motywacjaidzialanie
Czekamy na Ciebie!


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 16:53:37] • [IP: 164.127.39.***]

13:50 - Ja już mam za sobą dociekanie, jakie sa dokładnie treści ich zajęć, klikałem kiedys pracowicie na ich stronie, nie dowiedziałem się. Szkoły mają swoje programy, wszystko jest jasne. Różne fundacje szukające kontaktu z naszymi dziećmi, mają różne programy, nie zawsze wiadome rodzicom.

Bagatelka • Poniedziałek [17.07.2017, 15:00:39] • [IP: 37.47.133.***]

Na zapisy tylko 2 dni... Motywacja i Dzialanie - dobra sciema buhaha I niby gdzie bedziecie tymi swiecami w ciemnosciach sprejami bazgrac? Bo jak zobacze u mnie pod blokiem to u****

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 13:50:01] • [IP: 80.245.179.***]

Nikt z nas nie był, nie wie czego dotyczą zajęcia i jak są realizowane ale już piszmy, że nic z tego nie wyniknie. A My? Dalej siedźmy i komentujmy ;-) Może ktoś wie jak żyją seniorzy w Japonii? To też może być dla czytelników interesujące.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 13:39:12] • [IP: 164.127.39.***]

12:35- Mój post nie wyczerpuje wszystkiego. Wiem, że np. zajęcia sportowe pomagają w wyjściu z nudy, która jest rozsadnikiem zepsucia, np.ćpania. Ale napisałem post wzywający do czegoś jeszcze lepszego. Mój post można by np.przetłumaczyć na (ale to dla ludzi w pewnym wieku)" pójdźcie do harcerstwa". O to mi chodzi. O coś" mocnego", całościowego. Harcerstwo jest tylko jednym z przykładów. Natomiast ta Fundacja Motywacja i Działanie... hm... widziałem panią z zapałem wykładająca w ramach tej działalności. We współczesnej Polsce jednak trzeba uważać. Mam sugestię dla rodziców. Zapoznajcie się z treściami tej Fundacji,. Gdy kiedys wszedłem na ich stronę, nie mogłem poza ogólnikami zapoznac sie - jako ewentualny rodzic - z treściami wykładów. Dziś mozna wlewać do główki młodego wszystko (np.tzw."tolerancję"). Rodzice - pilnujcie.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 12:48:07] • [IP: 178.238.253.**]

Dobry temat, znajoma przyjechała z Anglii na urlop i mówi nic się nie zmieniło, nikt nie myśli że mieszkańcy się starzeją, więc gdzie mają pójść, jak już zdrowie nie to, a w Anglii, klub prawie na każdej ulicy dla osób po 50 można pójść pogadać z rówiesnikami napić się kawy, herbaty, ziółek a ktoś i piwa, dużo klubów tak zwanych fitness, żeby można się rozruszać, wejść nie po krętych schodach na 2-3 piętro, i nie tłuc mięśni tylko np.rozruszać się, ale dla naszych władz to jak wiedza o kosmosie, znajoma miała chęć wrócić, ale do miasta gdzie się urodziła na pewno nie, zdjęcie dobrze temat też ale co z tego wynika zwyczajne ble, ble, ble

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 12:35:35] • [IP: 80.245.179.***]

Popieram przedmówcę. Nie wychodźcie z domu. Najlepsza rozrywka to czytanie i pisanie komentarzy. To między innymi na fb, wszelkich forach internetowych i portalach takich jak ten można uczyć się fundamentalnych cnót i ćwiczyć charakter polemizując na wszelakie tematy (także takie, o których nie ma się zielonego pojęcia). Może przez ten rodzaj aktywności nie będzie się miało płaskiego brzucha jak panny na zdjęciu ale poczucie wartości 100% do góry. Internetowi aktywiści - dyskusja strat.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 11:41:56] • [IP: 178.238.246.***]

Popieram poprzedni komentarz i dodam że taka rozrywka jest dla lewaków, które nie wyjechały do Warszawy na KOD.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 09:36:26] • [IP: 164.127.39.***]

Kiedy młody człowiek staje na szczycie wieżowca w mieście i rzuca się w dół, nie wystarczyła mu nauka malowania sprayem.Zabrakło mu czegoś fundamentalnego. Dlatego radzę, szukajcie tego, co trudne i co stawia wam progi, wymagania dotyczące cech charakteru i cnót. A cnota to stała umiejętność czynienia dobra.- Macie jeszcze czas, namyślcie się i nie zadowalajcie sie zajęciami, które nie odmieniają życia od fundamentów.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ Spotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■