POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.06.2017, 13:54:00] • Świnoujście

Młodzi świnoujścianie: Przed nami najtrudniejsze i najważniejsze wybory w historii Świnoujścia!

Młodzi świnoujścianie: Przed nami najtrudniejsze i najważniejsze wybory w historii Świnoujścia!

fot. Sławomir Ryfczyński

W piątek, 23.06 o godz. 18.00 odbędą się wybory uzupełniające do zarządu Osiedla Warszów. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nasze miasto stoi przed historyczną szansą dołączenia do jednych z najbardziej rozwijających się miast współczesnej Europy. Obecne i przyszłe inwestycje takie jak budowa tunelu i drogi S3, rozwój portu, terminala promowego oraz stoczni, pozwolą na stworzenie nowych miejsc pracy, wzrost znaczenia Waszej dzielnicy a także rozwój Świnoujścia i całego regionu. Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą młodych, ambitnych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem pracują dla tego miasta i jego mieszkańców.

Chcemy równego, sprawiedliwego i uczciwego rozwoju zarówno części lewobrzeżnej jak i prawobrzeżnej.

Nie chcemy wskazywać czy sugerować kandydatów na których warto oddać głos 23 czerwca.

Sami Państwo wiecie najlepiej kto i z jakimi osiągnięciami pracował na rzecz prawobrzeża przez ostatnie kilkanaście lat. Jesteśmy przekonani, że potrzebna jest zmiana.

Wierzymy, że zasługujecie na więcej. Warszów jako dzielnica, która znosi tak duże przemysłowe obciążenia powinna być traktowana z należytym szacunkiem zarówno w obszarze społecznym i finansowym.

Jan Borowski
Kamil Janta-Lipiński
Marek Gawrylczyk
Olaf Szymański
Paweł Dziubek

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 74, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 74

Gość • Środa [21.06.2017, 18:41:06] • [IP: 5.172.255.*]

hahahaha żałosna" reklama"!! jakie miejsca pracy?! tak jak w gazoporcie? wystarczy się przejść pod gazoport żeby zobaczyć tablice rejestracyjne aut i od razu wiadomo, że pracownicy gazoportu ze Świnoujścia to nie są! no może oprócz panów z ochrony i sprzątaczki! tak samo będzie z portem kontenerowym!! Panowie miastowi, a nagle się wpierdzielają i o Warszowie sobie przypomnieli... ŻAL ŻAL ŻAL... nie dajmy się omamić!

Gość • Wtorek [20.06.2017, 20:24:38] • [IP: 89.183.101.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [20.06.2017, 18:06:25] • [IP: 164.126.216.***]

młodzi??!! hahahahahaah młodzi to oni byli dekadę temu... ps powinniście zadbać o siebie chłopcy bo naprawdę, fryzjer, żel na włosy, modny ciuch np marynarkę kupicie w corso, OGOLIĆ te brodę bo to nie do przyjęcia takie coś. CHCECIE COŚ REPREZENTOWAĆ TO WYGLĄDAJCIE REPREZENTACYJNIE!

Gość • Wtorek [20.06.2017, 09:08:23] • [IP: 62.69.231.***]

Peowskie konie Trojańskie.

Gość • Wtorek [20.06.2017, 07:43:13] • [IP: 81.190.99.***]

Młodzi? Kto i gdzie? Na zdjęciach mamy podtatusiałych, " starych partyjnych wyjadaczy" z brzuszkami. Młodzi to oni byli, ale wiele lat temu. Nie wciskajcie ludziom takiej ściemy, bo ludzie maja jednak oczy i rozum!

Popek • Poniedziałek [19.06.2017, 23:45:16] • [IP: 94.254.227.***]

Nieeee co to to nie...mieszkalem na Warszowie i mam ogromny sentyment wynocha Popaprance!! Lypaa i Borostwor w symbiozie na pohybel Polsce Kochanej...nigdzie ich nie chca to tu do korytka ciagna.Lyypa bierz stworka z boro:-) i na gryyyl by bebzon rosl w sile...won od Warszowa i od Swinoujscia...kazdy tylko nie wy...Port kontenerowy jelopy zrobia i Warszow umrze...Nie!! Dobrze ze Ludzie sie juz na was poznali.Kocham Warszow i Swinoujscie

fororak • Poniedziałek [19.06.2017, 23:29:39] • [IP: 188.166.81.***]

Czy te dwa bubki są już małżeństwem jednopłciowym?Bo jak widać z tej fotki to mają się ku sobie...amen

antybiotykobiorca • Poniedziałek [19.06.2017, 23:03:37] • [IP: 62.69.203.**]

młodzi a juz takie brzuchy maja pewnie kluseczki i kolduniki babusi wcinaja na kolacje:) testosteronik mocno obnizony w tak jurnym wieku to dobrze nie wróży. PO juz nigdy nie powróci i tak za dlugo kradli i oslabiali kraj a od tuska mozna co najwyzej uczyc sie trzymac linie osy.

AGENDA 21 • Poniedziałek [19.06.2017, 22:57:41] • [IP: 80.245.178.***]

poPIS MUTANCI ZA NOWYM GESZEFTEM WĘSZĄ po PLAŻACH WARSZOWA. JAK TU PLAŻĘ ZŁUPIĆ I ODDAĆ KORpoRACYJNYM PRZYBŁĘDOM.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 22:37:25] • [IP: 92.42.113.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 22:26:47] • [IP: 62.69.203.***]

Weżcie się wy dwaj do roboty a nie tylko wymyślać bzdety cwaniaczki my was tu nie chcemy, bo nic dobrego dla Warszowa nie robicie, patrzycie tylko gdzie tu zarobić a się nie narobić a od Warszowa won, wyglądacie jak sieroty i coś jeszcze.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 22:06:57] • [IP: 37.47.174.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 21:52:20] • [IP: 31.0.84.**]

szkoda taśmy he he

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 20:17:24] • [IP: 164.127.132.**]

Brzuszki rosną, rzeczywistość się nie zmienia.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 20:16:49] • [IP: 188.146.3.***]

Takie trochę ciepłe kluchy

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 20:15:32] • [IP: 87.58.166.***]

chłopcy? w co wy się tu bawicie?...prawdziwa polityka jest rozgrywana w syrii z tamtejszymi graczami a wy tu macie ochłapy dla plebsu...

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:45:56] • [IP: 62.69.229.**]

I to jest przerażające, że takie miernoty pchają się do władzy!

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:40:21] • [IP: 92.221.96.**]

mam nadzieje ze mieszkancy Warszowa pogonia to cale szemrane towarzystwo

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:30:14] • [IP: 94.254.227.***]

A brzuszki rosną :-):-):-) żałosny ten obrazek jak dla mnie :-P

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:25:31] • [IP: 46.134.16.***]

Te ślimaki do piet nie dorastają pani Agatowskiej i wara od niej! Ona walczyła z nami o stocznie i pracę dla nas. Kobieta, ale nie boi się tych wielkich polityków wtedy z PO a teraz z PiS i konkretnie walczy o mieszkancow. A te bubki tylko interesikow szukają. Nie wierzę w ich intencje bo są falszywi i sprzedali się teraz razem z prezydentem PIS.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:19:13] • [IP: 37.47.75.**]

Śmiechu warte. ..wara od Warszowa

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:04:17] • [IP: 188.146.143.***]

Sprzedawczyki z PO którzy są za termianlem kontenerowym, a nic nie obchodzi ich Warszów z mieszkańcami oraz cenną przyrodą.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 18:36:50] • [IP: 95.129.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 18:28:00] • [IP: 93.94.191.**]

PO-wcom już dziękujemy !!

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 18:17:27] • [IP: 94.254.226.**]

Tłuściochy! Na salkę. Nic nie robicie, tylko żrecie ! Czas zrzucić trochę kilogramów. Wstyd w tak młodym wieku mieć taki wielki śmietnik przed sobą.

Oglądasz 1-25 z 74
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Uwaga na silne wiatry W związku z zapowiadanym, w najbliższych dniach, silnym wiatrem administratorzy miejskich parków i cmentarzy komunalnych apelują do mieszkańców i gości, aby w tym czasie nie wchodzić do parków, na teren cmentarzy i innych zadrzewionych terenów, gdzie wichura może łamać gałęzie, a nawet przewracać drzewa ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■