POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.06.2017, 13:54:00] • Świnoujście

Młodzi świnoujścianie: Przed nami najtrudniejsze i najważniejsze wybory w historii Świnoujścia!

Młodzi świnoujścianie: Przed nami najtrudniejsze i najważniejsze wybory w historii Świnoujścia!

fot. Sławomir Ryfczyński

W piątek, 23.06 o godz. 18.00 odbędą się wybory uzupełniające do zarządu Osiedla Warszów. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nasze miasto stoi przed historyczną szansą dołączenia do jednych z najbardziej rozwijających się miast współczesnej Europy. Obecne i przyszłe inwestycje takie jak budowa tunelu i drogi S3, rozwój portu, terminala promowego oraz stoczni, pozwolą na stworzenie nowych miejsc pracy, wzrost znaczenia Waszej dzielnicy a także rozwój Świnoujścia i całego regionu. Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą młodych, ambitnych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem pracują dla tego miasta i jego mieszkańców.

Chcemy równego, sprawiedliwego i uczciwego rozwoju zarówno części lewobrzeżnej jak i prawobrzeżnej.

Nie chcemy wskazywać czy sugerować kandydatów na których warto oddać głos 23 czerwca.

Sami Państwo wiecie najlepiej kto i z jakimi osiągnięciami pracował na rzecz prawobrzeża przez ostatnie kilkanaście lat. Jesteśmy przekonani, że potrzebna jest zmiana.

Wierzymy, że zasługujecie na więcej. Warszów jako dzielnica, która znosi tak duże przemysłowe obciążenia powinna być traktowana z należytym szacunkiem zarówno w obszarze społecznym i finansowym.

Jan Borowski
Kamil Janta-Lipiński
Marek Gawrylczyk
Olaf Szymański
Paweł Dziubek

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 74, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 74

Gość • Środa [21.06.2017, 18:41:06] • [IP: 5.172.255.*]

hahahaha żałosna" reklama"!! jakie miejsca pracy?! tak jak w gazoporcie? wystarczy się przejść pod gazoport żeby zobaczyć tablice rejestracyjne aut i od razu wiadomo, że pracownicy gazoportu ze Świnoujścia to nie są! no może oprócz panów z ochrony i sprzątaczki! tak samo będzie z portem kontenerowym!! Panowie miastowi, a nagle się wpierdzielają i o Warszowie sobie przypomnieli... ŻAL ŻAL ŻAL... nie dajmy się omamić!

Gość • Wtorek [20.06.2017, 20:24:38] • [IP: 89.183.101.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [20.06.2017, 18:06:25] • [IP: 164.126.216.***]

młodzi??!! hahahahahaah młodzi to oni byli dekadę temu... ps powinniście zadbać o siebie chłopcy bo naprawdę, fryzjer, żel na włosy, modny ciuch np marynarkę kupicie w corso, OGOLIĆ te brodę bo to nie do przyjęcia takie coś. CHCECIE COŚ REPREZENTOWAĆ TO WYGLĄDAJCIE REPREZENTACYJNIE!

Gość • Wtorek [20.06.2017, 09:08:23] • [IP: 62.69.231.***]

Peowskie konie Trojańskie.

Gość • Wtorek [20.06.2017, 07:43:13] • [IP: 81.190.99.***]

Młodzi? Kto i gdzie? Na zdjęciach mamy podtatusiałych, " starych partyjnych wyjadaczy" z brzuszkami. Młodzi to oni byli, ale wiele lat temu. Nie wciskajcie ludziom takiej ściemy, bo ludzie maja jednak oczy i rozum!

Popek • Poniedziałek [19.06.2017, 23:45:16] • [IP: 94.254.227.***]

Nieeee co to to nie...mieszkalem na Warszowie i mam ogromny sentyment wynocha Popaprance!! Lypaa i Borostwor w symbiozie na pohybel Polsce Kochanej...nigdzie ich nie chca to tu do korytka ciagna.Lyypa bierz stworka z boro:-) i na gryyyl by bebzon rosl w sile...won od Warszowa i od Swinoujscia...kazdy tylko nie wy...Port kontenerowy jelopy zrobia i Warszow umrze...Nie!! Dobrze ze Ludzie sie juz na was poznali.Kocham Warszow i Swinoujscie

fororak • Poniedziałek [19.06.2017, 23:29:39] • [IP: 188.166.81.***]

Czy te dwa bubki są już małżeństwem jednopłciowym?Bo jak widać z tej fotki to mają się ku sobie...amen

antybiotykobiorca • Poniedziałek [19.06.2017, 23:03:37] • [IP: 62.69.203.**]

młodzi a juz takie brzuchy maja pewnie kluseczki i kolduniki babusi wcinaja na kolacje:) testosteronik mocno obnizony w tak jurnym wieku to dobrze nie wróży. PO juz nigdy nie powróci i tak za dlugo kradli i oslabiali kraj a od tuska mozna co najwyzej uczyc sie trzymac linie osy.

AGENDA 21 • Poniedziałek [19.06.2017, 22:57:41] • [IP: 80.245.178.***]

poPIS MUTANCI ZA NOWYM GESZEFTEM WĘSZĄ po PLAŻACH WARSZOWA. JAK TU PLAŻĘ ZŁUPIĆ I ODDAĆ KORpoRACYJNYM PRZYBŁĘDOM.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 22:37:25] • [IP: 92.42.113.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 22:26:47] • [IP: 62.69.203.***]

Weżcie się wy dwaj do roboty a nie tylko wymyślać bzdety cwaniaczki my was tu nie chcemy, bo nic dobrego dla Warszowa nie robicie, patrzycie tylko gdzie tu zarobić a się nie narobić a od Warszowa won, wyglądacie jak sieroty i coś jeszcze.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 22:06:57] • [IP: 37.47.174.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 21:52:20] • [IP: 31.0.84.**]

szkoda taśmy he he

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 20:17:24] • [IP: 164.127.132.**]

Brzuszki rosną, rzeczywistość się nie zmienia.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 20:16:49] • [IP: 188.146.3.***]

Takie trochę ciepłe kluchy

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 20:15:32] • [IP: 87.58.166.***]

chłopcy? w co wy się tu bawicie?...prawdziwa polityka jest rozgrywana w syrii z tamtejszymi graczami a wy tu macie ochłapy dla plebsu...

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:45:56] • [IP: 62.69.229.**]

I to jest przerażające, że takie miernoty pchają się do władzy!

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:40:21] • [IP: 92.221.96.**]

mam nadzieje ze mieszkancy Warszowa pogonia to cale szemrane towarzystwo

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:30:14] • [IP: 94.254.227.***]

A brzuszki rosną :-):-):-) żałosny ten obrazek jak dla mnie :-P

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:25:31] • [IP: 46.134.16.***]

Te ślimaki do piet nie dorastają pani Agatowskiej i wara od niej! Ona walczyła z nami o stocznie i pracę dla nas. Kobieta, ale nie boi się tych wielkich polityków wtedy z PO a teraz z PiS i konkretnie walczy o mieszkancow. A te bubki tylko interesikow szukają. Nie wierzę w ich intencje bo są falszywi i sprzedali się teraz razem z prezydentem PIS.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:19:13] • [IP: 37.47.75.**]

Śmiechu warte. ..wara od Warszowa

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:04:17] • [IP: 188.146.143.***]

Sprzedawczyki z PO którzy są za termianlem kontenerowym, a nic nie obchodzi ich Warszów z mieszkańcami oraz cenną przyrodą.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 18:36:50] • [IP: 95.129.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 18:28:00] • [IP: 93.94.191.**]

PO-wcom już dziękujemy !!

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 18:17:27] • [IP: 94.254.226.**]

Tłuściochy! Na salkę. Nic nie robicie, tylko żrecie ! Czas zrzucić trochę kilogramów. Wstyd w tak młodym wieku mieć taki wielki śmietnik przed sobą.

Oglądasz 1-25 z 74
■ W niedzielę 22 pażdziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja „15”Złotej Jesieni , biegu zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Zapisy od 11.00 , start o 12.00 spod szałasu nad Jeziorem Wolgastsee. Trasa wiedzie wokół jeziora ( 4 pętle po 3.750m każda ) . Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Na cmentarzu stanęła tablica smoleńska! ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■