POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.06.2017, 13:54:00] • Świnoujście

Młodzi świnoujścianie: Przed nami najtrudniejsze i najważniejsze wybory w historii Świnoujścia!

Młodzi świnoujścianie: Przed nami najtrudniejsze i najważniejsze wybory w historii Świnoujścia!

fot. Sławomir Ryfczyński

W piątek, 23.06 o godz. 18.00 odbędą się wybory uzupełniające do zarządu Osiedla Warszów. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nasze miasto stoi przed historyczną szansą dołączenia do jednych z najbardziej rozwijających się miast współczesnej Europy. Obecne i przyszłe inwestycje takie jak budowa tunelu i drogi S3, rozwój portu, terminala promowego oraz stoczni, pozwolą na stworzenie nowych miejsc pracy, wzrost znaczenia Waszej dzielnicy a także rozwój Świnoujścia i całego regionu. Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą młodych, ambitnych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem pracują dla tego miasta i jego mieszkańców.

Chcemy równego, sprawiedliwego i uczciwego rozwoju zarówno części lewobrzeżnej jak i prawobrzeżnej.

Nie chcemy wskazywać czy sugerować kandydatów na których warto oddać głos 23 czerwca.

Sami Państwo wiecie najlepiej kto i z jakimi osiągnięciami pracował na rzecz prawobrzeża przez ostatnie kilkanaście lat. Jesteśmy przekonani, że potrzebna jest zmiana.

Wierzymy, że zasługujecie na więcej. Warszów jako dzielnica, która znosi tak duże przemysłowe obciążenia powinna być traktowana z należytym szacunkiem zarówno w obszarze społecznym i finansowym.

Jan Borowski
Kamil Janta-Lipiński
Marek Gawrylczyk
Olaf Szymański
Paweł Dziubek

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 74, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 74

Gość • Środa [21.06.2017, 18:41:06] • [IP: 5.172.255.*]

hahahaha żałosna" reklama"!! jakie miejsca pracy?! tak jak w gazoporcie? wystarczy się przejść pod gazoport żeby zobaczyć tablice rejestracyjne aut i od razu wiadomo, że pracownicy gazoportu ze Świnoujścia to nie są! no może oprócz panów z ochrony i sprzątaczki! tak samo będzie z portem kontenerowym!! Panowie miastowi, a nagle się wpierdzielają i o Warszowie sobie przypomnieli... ŻAL ŻAL ŻAL... nie dajmy się omamić!

Gość • Wtorek [20.06.2017, 20:24:38] • [IP: 89.183.101.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [20.06.2017, 18:06:25] • [IP: 164.126.216.***]

młodzi??!! hahahahahaah młodzi to oni byli dekadę temu... ps powinniście zadbać o siebie chłopcy bo naprawdę, fryzjer, żel na włosy, modny ciuch np marynarkę kupicie w corso, OGOLIĆ te brodę bo to nie do przyjęcia takie coś. CHCECIE COŚ REPREZENTOWAĆ TO WYGLĄDAJCIE REPREZENTACYJNIE!

Gość • Wtorek [20.06.2017, 09:08:23] • [IP: 62.69.231.***]

Peowskie konie Trojańskie.

Gość • Wtorek [20.06.2017, 07:43:13] • [IP: 81.190.99.***]

Młodzi? Kto i gdzie? Na zdjęciach mamy podtatusiałych, " starych partyjnych wyjadaczy" z brzuszkami. Młodzi to oni byli, ale wiele lat temu. Nie wciskajcie ludziom takiej ściemy, bo ludzie maja jednak oczy i rozum!

Popek • Poniedziałek [19.06.2017, 23:45:16] • [IP: 94.254.227.***]

Nieeee co to to nie...mieszkalem na Warszowie i mam ogromny sentyment wynocha Popaprance!! Lypaa i Borostwor w symbiozie na pohybel Polsce Kochanej...nigdzie ich nie chca to tu do korytka ciagna.Lyypa bierz stworka z boro:-) i na gryyyl by bebzon rosl w sile...won od Warszowa i od Swinoujscia...kazdy tylko nie wy...Port kontenerowy jelopy zrobia i Warszow umrze...Nie!! Dobrze ze Ludzie sie juz na was poznali.Kocham Warszow i Swinoujscie

fororak • Poniedziałek [19.06.2017, 23:29:39] • [IP: 188.166.81.***]

Czy te dwa bubki są już małżeństwem jednopłciowym?Bo jak widać z tej fotki to mają się ku sobie...amen

antybiotykobiorca • Poniedziałek [19.06.2017, 23:03:37] • [IP: 62.69.203.**]

młodzi a juz takie brzuchy maja pewnie kluseczki i kolduniki babusi wcinaja na kolacje:) testosteronik mocno obnizony w tak jurnym wieku to dobrze nie wróży. PO juz nigdy nie powróci i tak za dlugo kradli i oslabiali kraj a od tuska mozna co najwyzej uczyc sie trzymac linie osy.

AGENDA 21 • Poniedziałek [19.06.2017, 22:57:41] • [IP: 80.245.178.***]

poPIS MUTANCI ZA NOWYM GESZEFTEM WĘSZĄ po PLAŻACH WARSZOWA. JAK TU PLAŻĘ ZŁUPIĆ I ODDAĆ KORpoRACYJNYM PRZYBŁĘDOM.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 22:37:25] • [IP: 92.42.113.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 22:26:47] • [IP: 62.69.203.***]

Weżcie się wy dwaj do roboty a nie tylko wymyślać bzdety cwaniaczki my was tu nie chcemy, bo nic dobrego dla Warszowa nie robicie, patrzycie tylko gdzie tu zarobić a się nie narobić a od Warszowa won, wyglądacie jak sieroty i coś jeszcze.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 22:06:57] • [IP: 37.47.174.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 21:52:20] • [IP: 31.0.84.**]

szkoda taśmy he he

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 20:17:24] • [IP: 164.127.132.**]

Brzuszki rosną, rzeczywistość się nie zmienia.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 20:16:49] • [IP: 188.146.3.***]

Takie trochę ciepłe kluchy

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 20:15:32] • [IP: 87.58.166.***]

chłopcy? w co wy się tu bawicie?...prawdziwa polityka jest rozgrywana w syrii z tamtejszymi graczami a wy tu macie ochłapy dla plebsu...

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:45:56] • [IP: 62.69.229.**]

I to jest przerażające, że takie miernoty pchają się do władzy!

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:40:21] • [IP: 92.221.96.**]

mam nadzieje ze mieszkancy Warszowa pogonia to cale szemrane towarzystwo

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:30:14] • [IP: 94.254.227.***]

A brzuszki rosną :-):-):-) żałosny ten obrazek jak dla mnie :-P

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:25:31] • [IP: 46.134.16.***]

Te ślimaki do piet nie dorastają pani Agatowskiej i wara od niej! Ona walczyła z nami o stocznie i pracę dla nas. Kobieta, ale nie boi się tych wielkich polityków wtedy z PO a teraz z PiS i konkretnie walczy o mieszkancow. A te bubki tylko interesikow szukają. Nie wierzę w ich intencje bo są falszywi i sprzedali się teraz razem z prezydentem PIS.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:19:13] • [IP: 37.47.75.**]

Śmiechu warte. ..wara od Warszowa

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 19:04:17] • [IP: 188.146.143.***]

Sprzedawczyki z PO którzy są za termianlem kontenerowym, a nic nie obchodzi ich Warszów z mieszkańcami oraz cenną przyrodą.

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 18:36:50] • [IP: 95.129.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 18:28:00] • [IP: 93.94.191.**]

PO-wcom już dziękujemy !!

Gość • Poniedziałek [19.06.2017, 18:17:27] • [IP: 94.254.226.**]

Tłuściochy! Na salkę. Nic nie robicie, tylko żrecie ! Czas zrzucić trochę kilogramów. Wstyd w tak młodym wieku mieć taki wielki śmietnik przed sobą.

Oglądasz 1-25 z 74
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■