POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [12.06.2017, 10:00:34] • 安inouj軼ie

By造 emocje i dobra gra B喚kitni Trzyg堯w - Flota 3-4 (2-2)

0-1 Kamil Trzeciak 21 minuta 1-1 Bart這miej U豉siuk 23 minuta z karnego 1-2 Damian Staniszewski 45 minuta 2-2 Bart這miej U豉siuk 45+1 minuta 2-3 Grzegorz Skwara 51 minuta 3-3 Bart這miej U豉siuk 78 minuta z wolnego 3-4 Damian Staniszewski 90+3 minuta

Flota: Oskar Bochen, Mateusz B徠kowski (46 Maciej Rombalski), Dariusz Koz這wski, Micha Wnuk (73 Piotr Tkaczonek), Piotr Bursa, Rados豉w Welka, Mariusz Helt (40 Filip 畝bi雟ki), Grzegorz Skwara, Kamil Trzeciak, Micha Nowak, Damian Staniszewski.
Nie grali: Grzegorz Hnat, Oskar Zi皻y, Patryk Harokt, Marcin Krzy磬owski.
Trener: Tomasz B這tny.
Kierownik dru篡ny: Lech Nowak.

B喚kitni: Eryk Wr鏏el, Grzegorz Jarmoszewicz, B豉瞠j Lisiak (70 Bart這miej Cymkiej), Arkadiusz Siedlecki, Mateusz Zakrzewski, Krzysztof W這darczyk, Jakub Gnat, Szymon Stefaniak (73 Eryk Roszkowski), Patryk Zi馧kowski, Maciej Cymkiej (87 Adam Romanko), Bart這miej U豉siuk.
Nie grali: Dawid Choj皻a, Damian Ragus, Jakub Ragus, Jaros豉w Lisiak.
Trener: Damian Ragus
Kierownik dru篡ny: Arkadiusz Ta鄉i雟ki.

草速e kartki: Wnuk (12), Koz這wski (23), Skwara (32), Tkaczonek (77), Bursa (85), Staniszewski (89).

S璠ziowali: Mateusz Augustynowicz, Piotr Bieniek, Micha Kaczmarek.

Widz闚: 75.

Je郵i kto narzeka w dotychczasowych meczach Floty na brak adrenaliny, a nie wybra si do Trzyg這wa, to niech 瘸逝je. Dzi emocji nie brakowa這. Wynik ani przez moment nie by bezpieczny, a bramki pada造 te w czasie doliczonym obydw鏂h po堯wek.
Mecz poprzedzi豉 jednak smutna chwila. Minut ciszy uczczono pami耩 Marysi Wa. Gdy zacz窸a si gra zaatakowali wyspiarze. Najpierw Wnuk z wolnego strzeli celnie, ale zbyt lekko i Wr鏏el pi趾 z豉pa, potem B徠kowski z daleka uderzy zbyt wysoko. Gospodarze (a konkretnie U豉siuk) pierwsze ostrze瞠nie dali w 鏀mej minucie. Najpierw Bochenowi uda這 si go ubiec, a chwil potem napastnik B喚kitnych strzeli ponad poprzeczk. W 14 minucie s璠zia nie uzna bramki Trzeciaka, kt鏎y w momencie strza逝 Staniszewskiego by na pozycji minimalnie spalonej i dobi odbit przez Wr鏏la pi趾. W 21 minucie jednak spalonego ju nie by這 i Flota po strzale z bliskiej odleg這軼i w豉郾ie Kamila obj窸a prowadzenie. Rado嗆 trwa豉 tylko dwie minuty. Poddenerwowani gospodarze ruszyli do ataku, interweniowa Koz這wski. On sam zapewnia, 瞠 dotkn掖 pi趾i boczn cz窷ci twarzy, s璠zia jednak uzna, 瞠 pom鏬 sobie r瘯 i wskaza na jedenasty metr. Polecam obejrzenie filmiku. U豉siuk nie da szans Bochenowi i wr鏂ili鄉y do punktu wyj軼ia. Gospodarze wyra幡ie si o鄉ielili, cho nadal grali z kontry przeszkadzaj帷 naszemu zespo這wi na ile si da這. Okazje mieli Staniszewski, kt鏎ego strza z 10 metr闚 Wr鏏el z trudem wybi na r鏬, Helt kt鏎y z 6 metr闚 z ostrego k徠a strzeli nad poprzeczk i B徠kowski, kt鏎y z wolnego trafi w zewn皻rzn cz窷 s逝pka. Ze strony B喚kitnych strzela Lisiak, ale Bochen obroni. Wreszcie w 45 minucie Flota obj窸a prowadzenie po raz drugi. Po zagraniu z kornera Wnuka pi趾a wr鏂i豉 do niego, lecz tym razem poda skutecznie do Staniszewskiego, kt鏎y strza貫m przy s逝pku zdoby ponowne prowadzenie dla Floty. Je郵i jednak kto s康zi, 瞠 by豉 to bramka do szatni, ten si pomyli. Tym razem rado嗆 trwa豉 jeszcze kr鏂ej. U豉siuk znalaz si na sam, Bochen ju prawie wygra, lecz zgubi pi趾 i snajper B喚kitnych zdoby faktyczn bramk do szatni.

Druga po這wa rozpocz窸a si obiecuj帷o. W 51 minucie Skwara, po pokazowym rozegraniu pi趾i ze Staniszewskim, zdoby trzeciego gola dla Floty. Zanim pad豉 kolejna bramka, cztery pr鏏y podj掖 Staniszewski, a ze strony gospodarzy U豉siuk trzy. Najbli窺zy zdobycia gola by jednak Nowak, kt鏎y w 64 minucie trafi w wewn皻rzn cz窷 s逝pka, ale pi趾a jakim cudem wr鏂i豉 na boisko. W 78 s璠zia podyktowa rzut wolny dla B喚kitnych z 20 metr闚. Strza逝 podj掖 si oczywi軼ie U豉siuk i strzeli odpowiednio mocno i precyzyjnie aby Bochen m鏬 obroni, cho intencje strzelca wyczu. W czasie doliczonym pr鏏owa najpierw Bursa, ale zwyci瘰kiego gola zdoby chwil potem strza貫m przy s逝pku Staniszewski. Tym razem czasu na wyr闚nanie ju nie starczy這, ale i tak gospodarzom nale篡 si uznanie za animusz, determinacj i wytrzyma這嗆. W tej lidze ma這 kto wytrzymuje mecz z Flot do ko鎍a. Brawo.
S璠ziowanie? Nie zarzucam braku obiektywizmu, ale wed逝g mnie panowie w czerni za bardzo reagowali na krzyki.