POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [04.05.2017, 21:05:30] • Świnoujście

Było wzorowe wypełnianie obowiązków, były też nagrody

Było wzorowe wypełnianie obowiązków, były też nagrody

fot. Sławomir Ryfczyński

W ubiegłym roku 205 pracowników świnoujskiego magistratu dostało roczne nagrody. Po 8 tysięcy złotych brutto przyznano zastępcom Janusza Żmurkiewicza Barbarze Michalskiej i Pawłowi Sujce.

W tym roku nagrodę w wysokości 500 złotych brutto otrzymał tylko jeden urzędnik świnoujskiego magistratu. Czy będą kolejne?

- Trudno mi na to pytanie odpowiedzieć – odpowiada rzecznik prezydenta Robert Karelus.

Było wzorowe wypełnianie obowiązków, były też nagrody

fot. Sławomir Ryfczyński

W roku ubiegłym nagrodę roczną w wysokości od 300 do 5000 złotych brutto otrzymało 205 urzędników. Zastępcy prezydenta, Barbara Michalska i Paweł Sujka dostali po 8000 złotych brutto.

Zapytaliśmy też o samego Janusza Żmurkiewicza. Między innymi o to, czy za podpisanie umowy na tunel prezydent i jego zastępca otrzymali jakieś nagrody.

- Pan Prezydent w czasie ponad 14 lat swojej kadencji nie otrzymał nigdy żądnej nagrody finansowej - informuje jego rzecznik. - Nikt nie został wyróżniony za doprowadzenie do podpisania umowy o dofinansowaniu inwestycji budowy stałego połączenia pomiędzy wyspami Uznam i Wolin.

Było wzorowe wypełnianie obowiązków, były też nagrody

Rzecznik prezydenta Robert Karelus(fot. Sławomir Ryfczyński )

Nie mogło zabraknąć pytania, za co nagradzani są urzędnicy.

- Nagrody finansowe mogą być przyznane pracownikom, którzy poprzez wzorowe wypełnianie swoich obowiązków, przejawianie inicjatywy w pracy i podnoszenie jej wydajności oraz jakości przyczyniają się szczególnie do efektywnego wykonywania zadań urzędu – odpowiada Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 95, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 95

Gość • Wtorek [09.05.2017, 23:48:11] • [IP: 37.47.160.***]

Roczną nagrodę otrzymała 1-osoba, babcia od spirytusu bez akcyzy bo ciężko pracowała tym rozległym terenie U.M. i wzorowo wypełniała obowiązki, lub urzędnik Magistratu który był najwięcej na zwolnieniach lekarskich w ostatnich, np.3-latach.to pytanie do rzecznik pana R.K.

Gość • Poniedziałek [08.05.2017, 15:25:52] • [IP: 62.69.231.***]

Po co w mieście takim jak Świnoujście jest dwóch zastępców, dwóch rzeczników itd.? Czy to nie jest marnotrawstwo. Te komuchy godziny uczciwie nie przepracowali. Partia tym" dałnom" uratowała życie.

Gość • Poniedziałek [08.05.2017, 15:23:28] • [IP: 62.69.231.***]

11:04:14 - Zgadza się, ale czego się spodziewać po parówach ze wsi, jak to siłą od pługa oderwane?

Gość • Poniedziałek [08.05.2017, 11:04:14] • [IP: 80.245.187.***]

Efektywnie pracował Sójka dostał 8000zł, a dziki jak były tak są.To nazywa się efektywna praca w urzędzie.Nie jego pieniądze to rozdaje na prawo i lewo.Wystarczy popatrzeć na obrady RADY MIASTA chamstwo, arogancja i buta.Wstyd że mamy takiego prezydenta i wice-prezydentów

Gość • Niedziela [07.05.2017, 05:09:41] • [IP: 93.94.186.***]

Premia...?? za robotę która do nich należy. żeby zrobili coś szczególnego to rozumiem ale tak...?.. jakieś nieporozumienie.

Gość • Sobota [06.05.2017, 16:57:10] • [IP: 92.42.118.**]

a sujka za co?! za lans i niszczenie innych ludzi?!

Gość • Sobota [06.05.2017, 13:55:14] • [IP: 80.245.182.***]

Paskudne nienapasione, pazerne ludzie!nie zasłużyli na te nagrody w żadnym stopniu.kto to wybrał tych ludzi ?bo sądząc po komentarzach są to najbardziej znienawidzeni ludzie w mieście..

Gość • Sobota [06.05.2017, 07:58:55] • [IP: 92.42.116.**]

A ten pomocnik co tak chowa się za drzwiami?

Gość • Piątek [05.05.2017, 21:36:34] • [IP: 37.47.167.***]

pamiętam jak PO i Mucha dali 2mln premii temu co budował stadion narodowy. Była tam wtopa a i tak musieli wypłacić premię bo to jest właśnie" państwo teoretyczne" w samorządach. Ale Wy i tak zagłosujecie na swojego uśmiechniętego milionera.

Gość • Piątek [05.05.2017, 20:49:38] • [IP: 92.42.119.**]

Zwykly pracownik przez cale lata pracy wzorowo wypelnia woje obowiazki i jakos takiej nagrody w takiej kwocie nie otrzymal, ----nawet 13tki pozabierali o premii nie ma mowy

Gość • Piątek [05.05.2017, 19:59:35] • [IP: 2.108.233.***]

Nagrody?? Za co?? Za robienie tego, co się powinno??

Gość • Piątek [05.05.2017, 19:59:02] • [IP: 80.245.186.***]

A ZA CO BIORA PENSJE?MAJA ZAKRESY CZYNNOSCI?!bANDYTYZM!

𝔻𝕣𝕖𝕤𝕫x • Piątek [05.05.2017, 19:35:52] • [IP: 62.69.231.***]

Aborcję na takich wprowadzić.

Gość • Piątek [05.05.2017, 19:15:02] • [IP: 81.204.98.**]

Wzorowe wypelnianie obowiazkow sluzbowych...wlasnie na tym polega praca i za to dostaje sie pensje...wiec nie rozumie ekstra nagrody pienieznej juz raz zaplaconej...

Gość • Piątek [05.05.2017, 18:57:00] • [IP: 178.238.249.***]

Dlaczego reszta płacących na te fanaberie w podatkach ma się z tego cieszyć, to zwykła PROWOKACJA.

Gość • Piątek [05.05.2017, 18:25:41] • [IP: 62.69.252.***]

I ten towarzyszący wciąż szyderczy uśmiech... tak jak wietrzyk zawieje tak się usmieszek kieruje!! Janosik, zdobywa z Maryną i powierza sobie. .. tutaj to się cyrkus dzieje !!

Gość • Piątek [05.05.2017, 18:15:15] • [IP: 80.245.182.***]

To jakaś kpina!cały ten urząd to towarzystwo wzajemnej adoracji jak to ktoś z komentujacych słusznie zauważył.a jak się kadencja skończy to towarzystwo ma już pozałatwiane stanowiska na innych państwowych stołkach po koleżeńsku i dalej będą sobie przyznawać nagrody.

Gość • Piątek [05.05.2017, 17:40:10] • [IP: 83.20.74.**]

Ta Pani nigdy nie patrzy w oczy!

Gość • Piątek [05.05.2017, 17:34:06] • [IP: 83.20.74.**]

Można się uśmiechac po takiej kasie !! A wszedzie brud, smród ! Wystarczy wyjśc z plaży i pochodzić po lesie. Brak toalet sie kłania od lat !! Kiedy, to się zmieni ?? A miasto nam pięknieje, jak to mawia nasz Pan Prezydent!

Gość • Piątek [05.05.2017, 17:09:49] • [IP: 37.47.205.**]

TO własnie gwarantuje władzy władzę KONSTYTUCJA-i co nam zrobicie

andrzej • Piątek [05.05.2017, 16:22:28] • [IP: 93.190.188.**]

Wzorowo wypelnioac obowiazki zawodowe to normalnosc, niewazne czy to lekarz, listonosz cz tez brukarz. Ale zeby za to brac dodatkowe pieniadze to juz skandal !! Jestescie pazerni i smieszni jednoczesnie, mysle ze wyborcy odpowiednio was potraktuja. Wstyd !!

Gość • Piątek [05.05.2017, 16:21:02] • [IP: 37.47.173.*]

bo to jest właśnie" lepszy sort" a jak jest lepszy to jest też i" gorszy" więc nie manipulujcie dziećmi bo to o to tutaj chodzi !!

Gość • Piątek [05.05.2017, 16:20:16] • [IP: 95.154.230.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [05.05.2017, 16:20:01] • [IP: 80.245.189.***]

TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI CIĄGLE TE SAME FACJATY PRZY KORYCIE

Gość • Piątek [05.05.2017, 16:19:29] • [IP: 95.154.230.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 95
■ Potrącenie na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Piłsudskiego. Część ulicy Piastowskiej była wyłączona z ruchu ■ W imieniu zarządu SLD w Świnoujściu serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz Wiceprzewodniczącym SLD prof. Bogusławem Liberadzkim z Mieszkańcami Świnoujścia pod tytułem: "Porozmawiajmy o Polsce", które odbędzie się w dniu 27 lipca (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Kameralnej MDK (2 piętro) ■ Synoptycy ostrzegają: dziś od godziny 18:00 do godziny 18:00 dnia następnego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu od umiarkowanego do silnego, chwilami intensywnego. Prognozowana suma opadu wyniesie od 60mm do 85mm, lokalnie może dojść do 100mm ■ Mija 10 lat od chwili, gdy Zachodniopomorskie wstrzymało oddech… Dziś rocznica wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami pod Grenoble ■ Czytelnik o nowym Radisson Blu Resort Świnoujście: Kto i za ile dał pozwolenie na przyjęcie gości hotelowych do obiektu, który zagraża ich bezpieczeństwu? ■ Czytelnik: „Idiota świecił laserem”. Domorosły amator mocnych świateł oślepiał z okna. ■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■