POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [21.04.2017, 18:01:40] • Świnoujście

Plac zabaw niczym pułapka...

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

Wybierając się na plac zabaw z naszą pociecha, chcemy aby było przede wszystkim bezpiecznie. To co zaobserwowali nasi Czytelnicy na placu zabaw przy ulicy Krzywoustego, przerazi prawdopodobnie każdego rodzica...

Popękane deski z wystającymi, ostrymi kawałkami drewna, połamane belki dachowe czy pęknięte zabezpieczenia huśtawek. To tylko niektóre zdjęcia jakie otrzymaliśmy na temat placu zabaw przy ulicy Krzywoustego.

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

- Kolejny plac zabaw pozostawiony SAM SOBIE. Tym razem przy policji. Co roku to samo, długi weekend za nami, zaraz majówka a place zabaw grożą wypadkiem. Brak numeru telefonu żeby poinformować służby o niebezpieczeństwie. Połamana że starości kładka, belki, zadaszenie zameczku, uszkodzona huśtawka dla maluszków i kilka innych... - informują rodzice.

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

O odniesienie się do sprawy poprosiliśmy rzecznika prezydenta miasta.

- Firma zajmująca się placem zabaw zna temat; i jak nas poinformowała - zabezpieczy i postara się jak najszybciej wymienić uszkodzone elementy obiektu - odpowiada Robert Karelus.

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Niedziela [23.04.2017, 12:53:26] • [IP: 78.11.122.***]

Kiedyś place zabaw były czysto prowizoryczne i bezpieczne inaczej. Jakoś 99% dzieciarni przeżyło a na 1% zadziałała selekcja naturalna. Teraz kilka desek ułamanych i od razu larum. A potem wychodzą takie dzieciaki spod maminego klosza i nic w życiu nie potrafią.

Gość • Sobota [22.04.2017, 12:07:56] • [IP: 178.238.253.**]

Gołym okiem widać, że belki są zmruszałe a śruby przerdzewiałe. Na Chrobrego twistera, który został dawno zdemontowany i zabrany do naprawy(tak myślę) nie wrócił na swoje miejsce, pozostał po nim tylko słupek, który jest wkopany nieprawidłowo, ale kto by się tym przejmował. U nas to tylko bylejakość i tyle w temacie.Sprzętu na Chrobrego i nie tylko tam się nie konserwuje bo i po co.

Gość • Sobota [22.04.2017, 10:11:39] • [IP: 92.42.119.***]

WSZYSTKIE OBIEKTY TYPU. .PLAC ZABAW;SILOWNIE ; POWINNY BYC MONITOROWANE. ...ZAWSZE BY TO ODSTRASZALO WANDALI, A ZARAZEM OPLACILOBY SIE GDYZ NAPRAWA Z CZASEM PRZEKROCZY KOSZTY ZAGOSPODAROWANIA TAKICH MIEJSC !!CZEMU WLADZE MIASTA MAJA TO GDZIES. ..ZARAZ ROSPOCZNA PIKNIKI I INNE BZDETY I BEDA MIELI JUZ CALKOWICIE WYRABANE NA TO WSZYSTKO WYMYSLAJAC ROZNE PIERDOLY BY OMIJAC TEMAT. ...NO UWAZAM BARDZO WAZNY DLA NASZEGO MIASTA. ...PANIE PREZYDENCIE TO PANA WIZYTOWKA !!

Gość • Sobota [22.04.2017, 08:26:22] • [IP: 92.42.117.***]

No cóż. Młodzież musi się wyszumieć... Szkoda że nie ma monitoringu, bo najlepiej by się młodzież wyszumiała naprawiając to co zniszczyła. Bezmyślne głupie osiłki.

Gość • Sobota [22.04.2017, 07:56:10] • [IP: 83.11.235.**]

SAMO SIĘ NIE ZEPSUŁO, KTOS TO ZEPSUŁ A WY JUŻ KOMENYUJECIE, TERAZ WIDZISZ A GDZIE BYŁES JAK TO KTOS PSUŁ.MY UMIEMY TYLKO NARZEKAC I DONOSIC, NIC ODWROTNIE,

Gość • Sobota [22.04.2017, 07:03:38] • [IP: 94.254.225.**]

Ludzie sprzet jesst stary eiec trzeba naprawiac to nie wandalizm za tym stoi tylko opieszalosc tego co za to odpowiada !! Dzieci to przyszlosc naszego narodu jest !!

Gość • Sobota [22.04.2017, 06:47:35] • [IP: 109.173.155.***]

Urzdzenia zabawowe powinny byc tak zaprojektowane, ze nie zniszcza sie, nawet gdy posluzy sie nimi strongman. Ten placyk jest niedopilnowany i źlee zaprojektowany, poniewaz plac zabaw musi być ogrodzony, by dzieci byly bezpieczne od pijakow i narkomanow oraz nie wchodzono tam z psami. Nalezy oddzielic czesc dla najmlodszych od czesci dla starszych, powiesic tablice info z telefonami do osoby odpowiedzialnej, policji i informacja, ze osobom o klopotliwym zachowaniu wstep wbroniony itd. Wieo tym juz nawet SM" Słowianin". Tymczasem ojcowie miasta zamiast karuzeli dla dzieci marnuja nasze podatki i organizuja karuzele cooltury oraz dyskusje z ksiedzem i paniami prezydentowymi o seksie. Od tych dyskusji rodzi sie coraz wiecej dzieci, tak ze urzad miasta nie nadaza z budowaniem i konserwacja placykow zabaw. Na co idanasze podatki ??

Gość • Piątek [21.04.2017, 22:21:06] • [IP: 5.174.60.***]

Na kazdym placu zabaw jest wiele rzeczy do naprawy.wiem bo chodze z dzieckiem czesto.kazdy kto ma piecze nad tymi obiektami powinien wziasc sie do roboty.zima minela.niewiem tylko co ma firma Thomas do placow zabaw?oni sa od zieleni!

Gość • Piątek [21.04.2017, 22:01:21] • [IP: 88.156.235.***]

Przerażają mnie skutki i skala wandalizmu, a nie urzędnik, który nie jest w stanie naprawiać systematycznie dewastowanych urządzeń. Wandale to święte krowy, ich się nie czepiacie bo się ich boicie. Urzędnikowi możecie anonimowo" dowalić" na forum. Kto z tych bohaterów klawiatury zwrócił uwagę wandalom lub powiadomił o niszczeniu sprzętu Policję.

Gość • Piątek [21.04.2017, 21:09:14] • [IP: 83.11.64.**]

A który urzędas nadzoruje siłownię na Chrobrego że wykręcono Twister do ćwiczeń i już drugi rok jak nie jest naprawiony. To jest dopiero skandal. Po co komu siłownia bez głównego urządzenia.

Gość • Piątek [21.04.2017, 20:42:06] • [IP: 80.245.187.***]

tak to jest jeśli zatrudnia się ludzi, którzy są" znajomymi królika"lub mężami urzędniczek!Może by tak pan P.odpowiedzialny za place zabaw w końcu się obudził z zimowego snu??Może obudzi się przełożony pana P.i dobierze mu się do skóry, zanim jakiemuś dziecku stanie się krzywda!

Gość • Piątek [21.04.2017, 20:06:05] • [IP: 62.69.253.**]

Ale pytam kto gom dewastuje? Sami rodzice nie zwracaja uwagi na to co robia dzieci, a gdy starsza mlodziez pezyjdzie tez nie reaguja.

Gość • Piątek [21.04.2017, 18:27:48] • [IP: 94.254.227.**]

KTORY URZEDAS TO NADZRUJE ?? DOJE...Ć KARE MU !!

Gość • Piątek [21.04.2017, 18:25:39] • [IP: 37.47.150.**]

Od ponad roku tak jest, a artykuł dopiero się pojawia jak firma Thomas przegrała wstępny przetarg... Zbieg okoliczności czy sabotaż? Żal firmy co ma opiekę tymczasową...

Gość • Piątek [21.04.2017, 18:03:44] • [IP: 80.245.189.***]

Huśtawki tak wyglądają bo nastolatki włażą na nie nogami!

Oglądasz 1-15 z 15
■ W niedzielę 22 pażdziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja „15”Złotej Jesieni , biegu zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Zapisy od 11.00 , start o 12.00 spod szałasu nad Jeziorem Wolgastsee. Trasa wiedzie wokół jeziora ( 4 pętle po 3.750m każda ) . Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■