░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [21.04.2017, 18:01:40] • Świnoujście

Plac zabaw niczym pułapka...

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

Wybierając się na plac zabaw z naszą pociecha, chcemy aby było przede wszystkim bezpiecznie. To co zaobserwowali nasi Czytelnicy na placu zabaw przy ulicy Krzywoustego, przerazi prawdopodobnie każdego rodzica...

Popękane deski z wystającymi, ostrymi kawałkami drewna, połamane belki dachowe czy pęknięte zabezpieczenia huśtawek. To tylko niektóre zdjęcia jakie otrzymaliśmy na temat placu zabaw przy ulicy Krzywoustego.

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

- Kolejny plac zabaw pozostawiony SAM SOBIE. Tym razem przy policji. Co roku to samo, długi weekend za nami, zaraz majówka a place zabaw grożą wypadkiem. Brak numeru telefonu żeby poinformować służby o niebezpieczeństwie. Połamana że starości kładka, belki, zadaszenie zameczku, uszkodzona huśtawka dla maluszków i kilka innych... - informują rodzice.

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

O odniesienie się do sprawy poprosiliśmy rzecznika prezydenta miasta.

- Firma zajmująca się placem zabaw zna temat; i jak nas poinformowała - zabezpieczy i postara się jak najszybciej wymienić uszkodzone elementy obiektu - odpowiada Robert Karelus.

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Niedziela [23.04.2017, 12:53:26] • [IP: 78.11.122.***]

Kiedyś place zabaw były czysto prowizoryczne i bezpieczne inaczej. Jakoś 99% dzieciarni przeżyło a na 1% zadziałała selekcja naturalna. Teraz kilka desek ułamanych i od razu larum. A potem wychodzą takie dzieciaki spod maminego klosza i nic w życiu nie potrafią.

Gość • Sobota [22.04.2017, 12:07:56] • [IP: 178.238.253.**]

Gołym okiem widać, że belki są zmruszałe a śruby przerdzewiałe. Na Chrobrego twistera, który został dawno zdemontowany i zabrany do naprawy(tak myślę) nie wrócił na swoje miejsce, pozostał po nim tylko słupek, który jest wkopany nieprawidłowo, ale kto by się tym przejmował. U nas to tylko bylejakość i tyle w temacie.Sprzętu na Chrobrego i nie tylko tam się nie konserwuje bo i po co.

Gość • Sobota [22.04.2017, 10:11:39] • [IP: 92.42.119.***]

WSZYSTKIE OBIEKTY TYPU. .PLAC ZABAW;SILOWNIE ; POWINNY BYC MONITOROWANE. ...ZAWSZE BY TO ODSTRASZALO WANDALI, A ZARAZEM OPLACILOBY SIE GDYZ NAPRAWA Z CZASEM PRZEKROCZY KOSZTY ZAGOSPODAROWANIA TAKICH MIEJSC !!CZEMU WLADZE MIASTA MAJA TO GDZIES. ..ZARAZ ROSPOCZNA PIKNIKI I INNE BZDETY I BEDA MIELI JUZ CALKOWICIE WYRABANE NA TO WSZYSTKO WYMYSLAJAC ROZNE PIERDOLY BY OMIJAC TEMAT. ...NO UWAZAM BARDZO WAZNY DLA NASZEGO MIASTA. ...PANIE PREZYDENCIE TO PANA WIZYTOWKA !!

Gość • Sobota [22.04.2017, 08:26:22] • [IP: 92.42.117.***]

No cóż. Młodzież musi się wyszumieć... Szkoda że nie ma monitoringu, bo najlepiej by się młodzież wyszumiała naprawiając to co zniszczyła. Bezmyślne głupie osiłki.

Gość • Sobota [22.04.2017, 07:56:10] • [IP: 83.11.235.**]

SAMO SIĘ NIE ZEPSUŁO, KTOS TO ZEPSUŁ A WY JUŻ KOMENYUJECIE, TERAZ WIDZISZ A GDZIE BYŁES JAK TO KTOS PSUŁ.MY UMIEMY TYLKO NARZEKAC I DONOSIC, NIC ODWROTNIE,

Gość • Sobota [22.04.2017, 07:03:38] • [IP: 94.254.225.**]

Ludzie sprzet jesst stary eiec trzeba naprawiac to nie wandalizm za tym stoi tylko opieszalosc tego co za to odpowiada !! Dzieci to przyszlosc naszego narodu jest !!

Gość • Sobota [22.04.2017, 06:47:35] • [IP: 109.173.155.***]

Urzdzenia zabawowe powinny byc tak zaprojektowane, ze nie zniszcza sie, nawet gdy posluzy sie nimi strongman. Ten placyk jest niedopilnowany i źlee zaprojektowany, poniewaz plac zabaw musi być ogrodzony, by dzieci byly bezpieczne od pijakow i narkomanow oraz nie wchodzono tam z psami. Nalezy oddzielic czesc dla najmlodszych od czesci dla starszych, powiesic tablice info z telefonami do osoby odpowiedzialnej, policji i informacja, ze osobom o klopotliwym zachowaniu wstep wbroniony itd. Wieo tym juz nawet SM" Słowianin". Tymczasem ojcowie miasta zamiast karuzeli dla dzieci marnuja nasze podatki i organizuja karuzele cooltury oraz dyskusje z ksiedzem i paniami prezydentowymi o seksie. Od tych dyskusji rodzi sie coraz wiecej dzieci, tak ze urzad miasta nie nadaza z budowaniem i konserwacja placykow zabaw. Na co idanasze podatki ??

Gość • Piątek [21.04.2017, 22:21:06] • [IP: 5.174.60.***]

Na kazdym placu zabaw jest wiele rzeczy do naprawy.wiem bo chodze z dzieckiem czesto.kazdy kto ma piecze nad tymi obiektami powinien wziasc sie do roboty.zima minela.niewiem tylko co ma firma Thomas do placow zabaw?oni sa od zieleni!

Gość • Piątek [21.04.2017, 22:01:21] • [IP: 88.156.235.***]

Przerażają mnie skutki i skala wandalizmu, a nie urzędnik, który nie jest w stanie naprawiać systematycznie dewastowanych urządzeń. Wandale to święte krowy, ich się nie czepiacie bo się ich boicie. Urzędnikowi możecie anonimowo" dowalić" na forum. Kto z tych bohaterów klawiatury zwrócił uwagę wandalom lub powiadomił o niszczeniu sprzętu Policję.

Gość • Piątek [21.04.2017, 21:09:14] • [IP: 83.11.64.**]

A który urzędas nadzoruje siłownię na Chrobrego że wykręcono Twister do ćwiczeń i już drugi rok jak nie jest naprawiony. To jest dopiero skandal. Po co komu siłownia bez głównego urządzenia.

Gość • Piątek [21.04.2017, 20:42:06] • [IP: 80.245.187.***]

tak to jest jeśli zatrudnia się ludzi, którzy są" znajomymi królika"lub mężami urzędniczek!Może by tak pan P.odpowiedzialny za place zabaw w końcu się obudził z zimowego snu??Może obudzi się przełożony pana P.i dobierze mu się do skóry, zanim jakiemuś dziecku stanie się krzywda!

Gość • Piątek [21.04.2017, 20:06:05] • [IP: 62.69.253.**]

Ale pytam kto gom dewastuje? Sami rodzice nie zwracaja uwagi na to co robia dzieci, a gdy starsza mlodziez pezyjdzie tez nie reaguja.

Gość • Piątek [21.04.2017, 18:27:48] • [IP: 94.254.227.**]

KTORY URZEDAS TO NADZRUJE ?? DOJE...Ć KARE MU !!

Gość • Piątek [21.04.2017, 18:25:39] • [IP: 37.47.150.**]

Od ponad roku tak jest, a artykuł dopiero się pojawia jak firma Thomas przegrała wstępny przetarg... Zbieg okoliczności czy sabotaż? Żal firmy co ma opiekę tymczasową...

Gość • Piątek [21.04.2017, 18:03:44] • [IP: 80.245.189.***]

Huśtawki tak wyglądają bo nastolatki włażą na nie nogami!

Oglądasz 1-15 z 15
■ Komunikat. Utrudnienia na rogu Roosevelta i Gałczyńskiego. UWAGA KIEROWCY. Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że z powodu naprawy sieci kanalizacyjnej, od dziś mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na rogu ulicy Roosevelta i Gałczyńskiego. Prowadzone prace nie spowodują natomiast przerw w dostawie wody do odbiorców ■
■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■