POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [21.04.2017, 18:01:40] • Świnoujście

Plac zabaw niczym pułapka...

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

Wybierając się na plac zabaw z naszą pociecha, chcemy aby było przede wszystkim bezpiecznie. To co zaobserwowali nasi Czytelnicy na placu zabaw przy ulicy Krzywoustego, przerazi prawdopodobnie każdego rodzica...

Popękane deski z wystającymi, ostrymi kawałkami drewna, połamane belki dachowe czy pęknięte zabezpieczenia huśtawek. To tylko niektóre zdjęcia jakie otrzymaliśmy na temat placu zabaw przy ulicy Krzywoustego.

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

- Kolejny plac zabaw pozostawiony SAM SOBIE. Tym razem przy policji. Co roku to samo, długi weekend za nami, zaraz majówka a place zabaw grożą wypadkiem. Brak numeru telefonu żeby poinformować służby o niebezpieczeństwie. Połamana że starości kładka, belki, zadaszenie zameczku, uszkodzona huśtawka dla maluszków i kilka innych... - informują rodzice.

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

O odniesienie się do sprawy poprosiliśmy rzecznika prezydenta miasta.

- Firma zajmująca się placem zabaw zna temat; i jak nas poinformowała - zabezpieczy i postara się jak najszybciej wymienić uszkodzone elementy obiektu - odpowiada Robert Karelus.

Plac zabaw niczym pułapka...

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Niedziela [23.04.2017, 12:53:26] • [IP: 78.11.122.***]

Kiedyś place zabaw były czysto prowizoryczne i bezpieczne inaczej. Jakoś 99% dzieciarni przeżyło a na 1% zadziałała selekcja naturalna. Teraz kilka desek ułamanych i od razu larum. A potem wychodzą takie dzieciaki spod maminego klosza i nic w życiu nie potrafią.

Gość • Sobota [22.04.2017, 12:07:56] • [IP: 178.238.253.**]

Gołym okiem widać, że belki są zmruszałe a śruby przerdzewiałe. Na Chrobrego twistera, który został dawno zdemontowany i zabrany do naprawy(tak myślę) nie wrócił na swoje miejsce, pozostał po nim tylko słupek, który jest wkopany nieprawidłowo, ale kto by się tym przejmował. U nas to tylko bylejakość i tyle w temacie.Sprzętu na Chrobrego i nie tylko tam się nie konserwuje bo i po co.

Gość • Sobota [22.04.2017, 10:11:39] • [IP: 92.42.119.***]

WSZYSTKIE OBIEKTY TYPU. .PLAC ZABAW;SILOWNIE ; POWINNY BYC MONITOROWANE. ...ZAWSZE BY TO ODSTRASZALO WANDALI, A ZARAZEM OPLACILOBY SIE GDYZ NAPRAWA Z CZASEM PRZEKROCZY KOSZTY ZAGOSPODAROWANIA TAKICH MIEJSC !!CZEMU WLADZE MIASTA MAJA TO GDZIES. ..ZARAZ ROSPOCZNA PIKNIKI I INNE BZDETY I BEDA MIELI JUZ CALKOWICIE WYRABANE NA TO WSZYSTKO WYMYSLAJAC ROZNE PIERDOLY BY OMIJAC TEMAT. ...NO UWAZAM BARDZO WAZNY DLA NASZEGO MIASTA. ...PANIE PREZYDENCIE TO PANA WIZYTOWKA !!

Gość • Sobota [22.04.2017, 08:26:22] • [IP: 92.42.117.***]

No cóż. Młodzież musi się wyszumieć... Szkoda że nie ma monitoringu, bo najlepiej by się młodzież wyszumiała naprawiając to co zniszczyła. Bezmyślne głupie osiłki.

Gość • Sobota [22.04.2017, 07:56:10] • [IP: 83.11.235.**]

SAMO SIĘ NIE ZEPSUŁO, KTOS TO ZEPSUŁ A WY JUŻ KOMENYUJECIE, TERAZ WIDZISZ A GDZIE BYŁES JAK TO KTOS PSUŁ.MY UMIEMY TYLKO NARZEKAC I DONOSIC, NIC ODWROTNIE,

Gość • Sobota [22.04.2017, 07:03:38] • [IP: 94.254.225.**]

Ludzie sprzet jesst stary eiec trzeba naprawiac to nie wandalizm za tym stoi tylko opieszalosc tego co za to odpowiada !! Dzieci to przyszlosc naszego narodu jest !!

Gość • Sobota [22.04.2017, 06:47:35] • [IP: 109.173.155.***]

Urzdzenia zabawowe powinny byc tak zaprojektowane, ze nie zniszcza sie, nawet gdy posluzy sie nimi strongman. Ten placyk jest niedopilnowany i źlee zaprojektowany, poniewaz plac zabaw musi być ogrodzony, by dzieci byly bezpieczne od pijakow i narkomanow oraz nie wchodzono tam z psami. Nalezy oddzielic czesc dla najmlodszych od czesci dla starszych, powiesic tablice info z telefonami do osoby odpowiedzialnej, policji i informacja, ze osobom o klopotliwym zachowaniu wstep wbroniony itd. Wieo tym juz nawet SM" Słowianin". Tymczasem ojcowie miasta zamiast karuzeli dla dzieci marnuja nasze podatki i organizuja karuzele cooltury oraz dyskusje z ksiedzem i paniami prezydentowymi o seksie. Od tych dyskusji rodzi sie coraz wiecej dzieci, tak ze urzad miasta nie nadaza z budowaniem i konserwacja placykow zabaw. Na co idanasze podatki ??

Gość • Piątek [21.04.2017, 22:21:06] • [IP: 5.174.60.***]

Na kazdym placu zabaw jest wiele rzeczy do naprawy.wiem bo chodze z dzieckiem czesto.kazdy kto ma piecze nad tymi obiektami powinien wziasc sie do roboty.zima minela.niewiem tylko co ma firma Thomas do placow zabaw?oni sa od zieleni!

Gość • Piątek [21.04.2017, 22:01:21] • [IP: 88.156.235.***]

Przerażają mnie skutki i skala wandalizmu, a nie urzędnik, który nie jest w stanie naprawiać systematycznie dewastowanych urządzeń. Wandale to święte krowy, ich się nie czepiacie bo się ich boicie. Urzędnikowi możecie anonimowo" dowalić" na forum. Kto z tych bohaterów klawiatury zwrócił uwagę wandalom lub powiadomił o niszczeniu sprzętu Policję.

Gość • Piątek [21.04.2017, 21:09:14] • [IP: 83.11.64.**]

A który urzędas nadzoruje siłownię na Chrobrego że wykręcono Twister do ćwiczeń i już drugi rok jak nie jest naprawiony. To jest dopiero skandal. Po co komu siłownia bez głównego urządzenia.

Gość • Piątek [21.04.2017, 20:42:06] • [IP: 80.245.187.***]

tak to jest jeśli zatrudnia się ludzi, którzy są" znajomymi królika"lub mężami urzędniczek!Może by tak pan P.odpowiedzialny za place zabaw w końcu się obudził z zimowego snu??Może obudzi się przełożony pana P.i dobierze mu się do skóry, zanim jakiemuś dziecku stanie się krzywda!

Gość • Piątek [21.04.2017, 20:06:05] • [IP: 62.69.253.**]

Ale pytam kto gom dewastuje? Sami rodzice nie zwracaja uwagi na to co robia dzieci, a gdy starsza mlodziez pezyjdzie tez nie reaguja.

Gość • Piątek [21.04.2017, 18:27:48] • [IP: 94.254.227.**]

KTORY URZEDAS TO NADZRUJE ?? DOJE...Ć KARE MU !!

Gość • Piątek [21.04.2017, 18:25:39] • [IP: 37.47.150.**]

Od ponad roku tak jest, a artykuł dopiero się pojawia jak firma Thomas przegrała wstępny przetarg... Zbieg okoliczności czy sabotaż? Żal firmy co ma opiekę tymczasową...

Gość • Piątek [21.04.2017, 18:03:44] • [IP: 80.245.189.***]

Huśtawki tak wyglądają bo nastolatki włażą na nie nogami!

Oglądasz 1-15 z 15
■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■