POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [21.04.2017, 13:08:59] • Szczecin

Dwa razy w tym samym miejscu

Dwa razy w tym samym miejscu

fot. Izba Skarbowa w Szczecinie

Nielegalna gra na automacie przy okazji zakupów? Przedsiębiorca prowadzący sklep spożywczy w centrum Szczecina „dbał” o swoich klientów.

19 kwietnia br. funkcjonariusze zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie wyeliminowali z rynku nielegalnych gier hazardowych kolejne 2 automaty do gier.

Tym razem do kontroli wytypowano punkt zlokalizowany w sklepie spożywczym w centrum Szczecina. W przypadku tego przedsiębiorcy była to już druga skuteczna kontrola funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego.

W ubiegłym tygodniu, w wyniku sprawnie przeprowadzonej akcji funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej i policjantów, zatrzymano tam 2 nielegalne automaty do gier hazardowych. Jak zatem widać, tego przedsiębiorcy nie odstraszyły nawet drakońskie kary wprowadzone przez nowelizację ustawy o grach hazardowych.
Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie na bieżąco monitorują potencjalne miejsca urządzania gier hazardowych.

Od rozpoczęcia Akcji Pasaż, tj. od 1.04.2017r, funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zlikwidowali 11 nielegalnych punktów urządzania gier na automatach hazardowych, eliminując z rynku nielegalnych gier hazardowych łącznie 34 automaty.

Małgorzata Brzoza
Rzecznik prasowy
Izby Administracji Skarbowej
w Szczecinie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■