POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [21.04.2017, 12:09:15] • Świnoujście

Chcesz rozwinąć znajomość angielskiego? Przyjdź do ICE!

Chcesz rozwinąć znajomość angielskiego? Przyjdź do ICE!

fot. internet

Wiele osób chciałoby porozmawiać w języku angielskim, aby rozwinąć jego znajomość lub po prostu aby przypomnieć sobie zwroty oraz słówka. Jeżeli należysz do tej grupy, przyjdź na ICE Club już w piątek o godzinie 18.00!

ICE Club zaprasza na rozmowy w jęz. angielskim w piątek 21.04.2017 o godz. 18:00 przy ul. Staffa 26. Come and have fun!

ICE Club


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [25.04.2017, 09:57:41] • [IP: 109.173.155.***]

Już za Gomułki, że nie wspomnę o tow. Edziu były w radio lekcje języków obcych, których słuchałam jako dziecko w szkole podstawowej (angielski, niemiecki, łacina, francuski, rosyjski) a nawet esperanto -"Bonan matenoj karandaj sultanto", a za Jaruzelskiego w telewizji.

Gość • Niedziela [23.04.2017, 21:48:50] • [IP: 92.42.112.***]

Podobno za złej komuny w TV były lekcje języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego. Nie trzeba było łazić nie wiadomo gdzie aby się uczyć.

Oglądasz 1-2 z 2
■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■