POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 11:32:03] • 安inouj軼ie

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

9 os鏏 zatrzymanych, zabezpieczone 4 kg kokainy, 11 kg amfetaminy, 1,6 kg heroiny i nowego na polskim rynku narkotyku 25C-NBOMe, zlikwidowane dwa kana造 przerzutowe z Polski do Szwecji i Niemiec – to efekt pracy policjant闚 warszawskiego CB同. Policjanci zlikwidowali r闚nie magazyn narkotykowy. Zatrzymani us造szeli w Prokuraturze Okr璕owej w Lublinie zarzuty przemytu i obrotu znacznymi ilo軼iami narkotyk闚, a 8 z nich zosta這 tymczasowo aresztowanych. Grozi m do 15 lat pozbawienia wolno軼i. Jednym z kana堯w przerzutowych by這 安inouj軼ie!



Policjanci Centralnego Biura 奸edczego Policji od d逝窺zego czasu rozpracowywali grup przest瘼cz, zajmuj帷 si przemytem i wprowadzaniem na warszawski rynek znacznych ilo軼i narkotyk闚. Pracuj帷 nad spraw funkcjonariusze zlikwidowali dwa kana造 przemytnicze amfetaminy. Narkotyk trafia z Polski do Szwecji i Niemiec. Jak ustalili policjanci, narkotyki do odbiorc闚 w Szwecji trafia造 za pomoc przesy貫k kurierskich. Dla zakamuflowania kontrabandy amfetamina by豉 ukrywana w u篡wanym sprz璚ie AGD.

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

Jeden z takich przemyt闚 funkcjonariusze udaremnili w pobli簑 granicy z Niemcami w 安inouj軼iu. Po wpadce, przest瘼cy zrezygnowali z tej formy dzia豉lno軼i, koncentruj帷 si na uzyskiwaniu dochod闚 z handlu narkotykami w Warszawie.

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

Kolejnym etapem rozbijania tej struktury przest瘼czej by這 skonfiskowanie narkotyk闚, kt鏎ymi dysponowali przest瘼cy. Policjanci namierzyli magazyniera i zlikwidowali nale膨cy do tej grupy przest瘼czej magazyn z kokain, heroin i mefedronem. W sumie policjanci zabezpieczyli narkotyki o szacunkowej warto軼i 1,2 mln z. By造 to: 4 kg kokainy, 1,6 kg heroiny, 11 kg amfetaminy, 700 g mefedronu, a tak瞠 400 listk闚, nowego na polskim rynku, narkotyku 25-NBOMe (podobne w dzia豉niu do LSD).

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

W ostatnich dniach, przy wsp馧pracy z prokuratorami z Prokuratury Okr璕owej w Lublinie, policjanci zatrzymali 9 os鏏 tworz帷ych rozpracowywan grup przest瘼cz. Przest瘼cy us造szeli zarzuty przemytu (kara do 15 lat) i wprowadzenia do obrotu znacznych ilo軼i narkotyk闚, za co grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolno軼i. O鄉iu z zatrzymanych m篹czyzn zosta這 tymczasowo aresztowanych.

kom. Rafa Szyma雟ki
CB同


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 51

Go嗆 • 字oda [26.04.2017, 11:51:36] • [IP: 88.156.206.***]

Zgadzam sie nikt nikomu na sile nic nie wciska ale te osoby ktore te swinstwa kupuia sa uzaleznieni chlopak mial rodzine dzieci prace w niemczech dzisiaj jest wrakiem rodzice jego pomagaja synowej i wnukom a wlasnego syna wyrzucili z domu taraz sie blaka po miescie pije cpa do domu wracal nacpany cyrki odstawial czesto byl widziany jak wychodzil od pajaka do czego doprowadzaa nalog wspolczuje rodzicom i rodzinie jego imie zaczyna sie na K to wszystko

Go嗆 • Niedziela [23.04.2017, 14:06:53] • [IP: 83.8.46.**]

Oni nikomu tego na si喚 nie wciskaj, skoro jest popyt to musi by i poda. Niby wolny kraj, ale jednak nie mo積a robi ze swoim 篡ciem czego si chce. Smutne.

Go嗆 • Pi徠ek [21.04.2017, 11:43:12] • [IP: 88.156.206.***]

mozna zapiepszac na zmywaku i robic swoje kto raz zaczal to trudno z tym skonczyc to latwy pieniadz

Go嗆 • Czwartek [20.04.2017, 16:29:39] • [IP: 148.122.184.***]

Do [19.04.2017, 23:45:52] • [IP: 87.118.116.**] wez sie do uczciwej roboty czlowieku, a nie wyglaszaj swoje teorie.takim jak ty i podobnym nie mozna dac zyc tylko zamykac!!

olo • Czwartek [20.04.2017, 16:27:27] • [IP: 37.47.171.**]

* jest teraz z dala od 熜un闚, uczciwie pracuje i zarabia szmal a wam dupska 軼iska i nadal kradniecie co si da 瞠by na grama starczy這. Masakra.

Go嗆 • Czwartek [20.04.2017, 12:37:31] • [IP: 88.156.206.***]

nie wiem o co chodzi jak piszecie piscie jasno zza buga

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 23:45:52] • [IP: 87.118.116.**]

nagadaliscie sie panstwo sterylni, nagadaliscie sie, a teraz lyp, tableteczke i spac na wasza chorobe a innym dajcie zyc, zyjcie i dajcie zyc innym, wam nikt nie broni i nie zaglada w ten nudne poukladane etatowe zycie i moze to was tak boli, dla was tez sa rozwiazania nudziarze, starczy szukac, ja tam wole niech maja z czego ludzie zyc niz krasc rabowac bic i zabijac jak kiedys ale wam wiecznie zle no to widocznie chcecie powrotu takich czasow, niestety zyc z czegos trzeba a z waszych ust alternatyw zadnych a to co komu zyczycie samych was spotka, pozdrawiam zza buga

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 19:51:53] • [IP: 88.156.206.***]

fantastycznie uczciwie wzial sie x cudownie szacun pozdrawiam

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 18:22:50] • [IP: 80.245.180.***]

17:54:23] Paj彗 sie skonczy, cisnie na zmywaku w DDR ;)

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 17:54:23] • [IP: 88.156.206.***]

pajak gdzie dziala

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 17:01:47] • [IP: 46.231.63.***]

Bardzo dobrze. Kilku handlarzy 鄉ierci mniej.

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 09:44:06] • [IP: 80.245.188.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 09:32:00] • [IP: 163.172.217.**]

Bracia W. to 安inoujskie 鄉ieci! Wida ze maj" dogadane" i lataj ale w ko鎍u wkurwi si jaki zwyk造 szary rodzic dziecka kt鏎e wpad這 w szpony narkotyk闚 i po prostu ich od...jebie. Takich 鄉ieci jak oni jest jeszcze troche w tym miescie

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 09:22:18] • [IP: 57.79.24.*]

Si tylko czepiacie. A politycy okradaj was w bia造 dzie na mld z i CB co robi nic. ch這paki chcieli tylko dorobi par z這tych.

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 08:16:39] • [IP: 80.245.180.***]

A ty degeneruchu poni瞠j od tych komentarzy o zazdro軼iach dla degeneruch闚 W.. Jak jest przyzwolenie na h****e to sie ona dzieje. Chocia tak mog swoje sprzeciw mieszka鎍y zg豉sza. A ty robisz z nimi interesy 瞠 tak bronisz?

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 23:26:32] • [IP: 92.42.116.***]

Jpd po co te g逝pie komentarze o braciach W? Zazdro軼i im czego specjalnie tu piszecie bo czujecie si bezkarni dla mnie to wy jeste軼ie 鄉iecie i gnidy zza monitora a w realu by by szczoch w rajtuzy hahahaaaa

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 22:57:02] • [IP: 80.245.180.**]

uwaga rodzice pod centrum uznam mieszka cpun i diler

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 22:27:40] • [IP: 188.146.137.**]

Do" go軼ia"IP:80.245.180**z ceraty lepiej si zbiera resztki np.okruchy z ciasta lub inne.Ty pewnie jednak nie kumasz!

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 22:27:04] • [IP: 95.129.225.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:51:19] • [IP: 162.247.72.***]

W*rze dalej w swoich l郾iacych audicach i 瘸dne CB czy rz康y PiSu si ich nie imaj.

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:34:16] • [IP: 77.88.191.**]

To chyba ten co mieszka na platanie... .

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:21:43] • [IP: 188.146.130.***]

Pisze gostek, 瞠 on, " osoba nie bra豉 nigdy narkotyk闚"...?Bo to mo瞠 nie ty bierzesz i masz bra.Chcesz tym g闚nem kogo karmi!

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:21:25] • [IP: 80.245.180.***]

a n kt鏎ym podw鏎ku ten diler z kujawskiej?

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:12:09] • [IP: 95.129.226.**]

3 zdj璚ie jak 鈔ubka?

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:10:13] • [IP: 94.254.229.**]

Ja bym kaza im ze穋e to 鈍i雟two a co do naszej policji to oni tylko mandaty umiej wlepia. Brawo CB t瘼i gnoi.

Ogl康asz 1-25 z 51
■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo 幢e potraktowa kilkunastoletni dziewczynk. Je瞠li ktokolwiek zauwa篡 jasno zielon osob闚k proszony jest o kontakt z redakcj portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd by widziany mi璠zy sklepem Stokrotka, a pasa瞠m Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane s burze, kt鏎ym towarzyszy b璠zie g堯wnie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz cz窷ciowo w centrum nale篡 spodziewa si upa堯w, z temperatur dochodz帷 do 30蚓/33蚓 ■ Kabaret Skecz闚 M璚z帷ych na fali! Nie wiemy, ile stopni b璠zie mia w tym roku Ba速yk, czy zmie軼icie si na pla篡 ze swoim parawanem i czy rybka w sma瘸lni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, 瞠 wakacje nad morzem b璠 w tym roku niepowtarzalne dzi瘯i Kabaretowi Skecz闚 M璚z帷ych ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywie潭 si nie daj. Sta造 si symbolem 安inouj軼ia, troch jak "wiatrak", tyle 瞠 ruchomym i zapewniaj帷ym sta造 kontakt. Mo瞠 wi璚 umie軼i "dziczy akcent" w pejza簑 naszego miasta? Na pewien pomys wpad jeden z Czytelnik闚 ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji szykuje si na sytuacj, kt鏎a na razie wydaje si nam abstrakcj. Liczby s jednak nieub豉galne. Za kilka lat w naszym mie軼ie b璠zie za ma這 wody pitnej. Czy uda si nam zapobiec tej sytuacji? Opr鏂z dostawy wody z uj璚ia w Kodr帳ka rozpatrywane s jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodr帳ka ju nie tak korzystne? Po這穎nemu nad Ba速ykiem 安inouj軼iu za kilka lat zacznie brakowa pitnej wody. Najgorzej b璠zie na Lewobrze簑. - Liczymy si z brakiem mo磧iwo軼i zaspokojenia potrzeb w pe軟ej dostawie - m闚i wprost Rados豉w Wrzeszcz z Zak豉du Wodoci庵闚 i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowa豉 si niemowl璚iem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mog這 doj嗆 do tragedii, gdyby nie interweniowa豉 policja. Matka dwumiesi璚znego niemowl璚ia by豉 kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja mia豉 miejsce w jednym z mieszka przy ulicy Chopina. W pi徠ek po godzinie 20.00 patrol policji podjecha przed kamienic przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano r闚nie ratownik闚 medycznych z lekarzem ■ Nie mo瞠 by tak, 瞠 ludzie w bia造 dzie uciekaj przed szczurami! - m闚i w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyra幡ie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na w豉sne oczy widzia豉, jak w sobotnie po逝dnie m這de ma鹵e雟two z dzie熤i na r瘯ach ucieka這 przed watah szczur闚. Wszystko wydarzy這 si w samym centrum miasta, na Placu S這wia雟kim. - Nie liczy豉m ich, ale by這 ich du穎. Mo磧iwe, 瞠 kilkana軼ie. Przebieg造 przez Plac S這wia雟ki i schowa造 si w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczur闚? ■