POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 11:32:03] • 安inouj軼ie

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

9 os鏏 zatrzymanych, zabezpieczone 4 kg kokainy, 11 kg amfetaminy, 1,6 kg heroiny i nowego na polskim rynku narkotyku 25C-NBOMe, zlikwidowane dwa kana造 przerzutowe z Polski do Szwecji i Niemiec – to efekt pracy policjant闚 warszawskiego CB同. Policjanci zlikwidowali r闚nie magazyn narkotykowy. Zatrzymani us造szeli w Prokuraturze Okr璕owej w Lublinie zarzuty przemytu i obrotu znacznymi ilo軼iami narkotyk闚, a 8 z nich zosta這 tymczasowo aresztowanych. Grozi m do 15 lat pozbawienia wolno軼i. Jednym z kana堯w przerzutowych by這 安inouj軼ie!



Policjanci Centralnego Biura 奸edczego Policji od d逝窺zego czasu rozpracowywali grup przest瘼cz, zajmuj帷 si przemytem i wprowadzaniem na warszawski rynek znacznych ilo軼i narkotyk闚. Pracuj帷 nad spraw funkcjonariusze zlikwidowali dwa kana造 przemytnicze amfetaminy. Narkotyk trafia z Polski do Szwecji i Niemiec. Jak ustalili policjanci, narkotyki do odbiorc闚 w Szwecji trafia造 za pomoc przesy貫k kurierskich. Dla zakamuflowania kontrabandy amfetamina by豉 ukrywana w u篡wanym sprz璚ie AGD.

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

Jeden z takich przemyt闚 funkcjonariusze udaremnili w pobli簑 granicy z Niemcami w 安inouj軼iu. Po wpadce, przest瘼cy zrezygnowali z tej formy dzia豉lno軼i, koncentruj帷 si na uzyskiwaniu dochod闚 z handlu narkotykami w Warszawie.

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

Kolejnym etapem rozbijania tej struktury przest瘼czej by這 skonfiskowanie narkotyk闚, kt鏎ymi dysponowali przest瘼cy. Policjanci namierzyli magazyniera i zlikwidowali nale膨cy do tej grupy przest瘼czej magazyn z kokain, heroin i mefedronem. W sumie policjanci zabezpieczyli narkotyki o szacunkowej warto軼i 1,2 mln z. By造 to: 4 kg kokainy, 1,6 kg heroiny, 11 kg amfetaminy, 700 g mefedronu, a tak瞠 400 listk闚, nowego na polskim rynku, narkotyku 25-NBOMe (podobne w dzia豉niu do LSD).

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

W ostatnich dniach, przy wsp馧pracy z prokuratorami z Prokuratury Okr璕owej w Lublinie, policjanci zatrzymali 9 os鏏 tworz帷ych rozpracowywan grup przest瘼cz. Przest瘼cy us造szeli zarzuty przemytu (kara do 15 lat) i wprowadzenia do obrotu znacznych ilo軼i narkotyk闚, za co grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolno軼i. O鄉iu z zatrzymanych m篹czyzn zosta這 tymczasowo aresztowanych.

kom. Rafa Szyma雟ki
CB同


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 51

Go嗆 • 字oda [26.04.2017, 11:51:36] • [IP: 88.156.206.***]

Zgadzam sie nikt nikomu na sile nic nie wciska ale te osoby ktore te swinstwa kupuia sa uzaleznieni chlopak mial rodzine dzieci prace w niemczech dzisiaj jest wrakiem rodzice jego pomagaja synowej i wnukom a wlasnego syna wyrzucili z domu taraz sie blaka po miescie pije cpa do domu wracal nacpany cyrki odstawial czesto byl widziany jak wychodzil od pajaka do czego doprowadzaa nalog wspolczuje rodzicom i rodzinie jego imie zaczyna sie na K to wszystko

Go嗆 • Niedziela [23.04.2017, 14:06:53] • [IP: 83.8.46.**]

Oni nikomu tego na si喚 nie wciskaj, skoro jest popyt to musi by i poda. Niby wolny kraj, ale jednak nie mo積a robi ze swoim 篡ciem czego si chce. Smutne.

Go嗆 • Pi徠ek [21.04.2017, 11:43:12] • [IP: 88.156.206.***]

mozna zapiepszac na zmywaku i robic swoje kto raz zaczal to trudno z tym skonczyc to latwy pieniadz

Go嗆 • Czwartek [20.04.2017, 16:29:39] • [IP: 148.122.184.***]

Do [19.04.2017, 23:45:52] • [IP: 87.118.116.**] wez sie do uczciwej roboty czlowieku, a nie wyglaszaj swoje teorie.takim jak ty i podobnym nie mozna dac zyc tylko zamykac!!

olo • Czwartek [20.04.2017, 16:27:27] • [IP: 37.47.171.**]

* jest teraz z dala od 熜un闚, uczciwie pracuje i zarabia szmal a wam dupska 軼iska i nadal kradniecie co si da 瞠by na grama starczy這. Masakra.

Go嗆 • Czwartek [20.04.2017, 12:37:31] • [IP: 88.156.206.***]

nie wiem o co chodzi jak piszecie piscie jasno zza buga

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 23:45:52] • [IP: 87.118.116.**]

nagadaliscie sie panstwo sterylni, nagadaliscie sie, a teraz lyp, tableteczke i spac na wasza chorobe a innym dajcie zyc, zyjcie i dajcie zyc innym, wam nikt nie broni i nie zaglada w ten nudne poukladane etatowe zycie i moze to was tak boli, dla was tez sa rozwiazania nudziarze, starczy szukac, ja tam wole niech maja z czego ludzie zyc niz krasc rabowac bic i zabijac jak kiedys ale wam wiecznie zle no to widocznie chcecie powrotu takich czasow, niestety zyc z czegos trzeba a z waszych ust alternatyw zadnych a to co komu zyczycie samych was spotka, pozdrawiam zza buga

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 19:51:53] • [IP: 88.156.206.***]

fantastycznie uczciwie wzial sie x cudownie szacun pozdrawiam

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 18:22:50] • [IP: 80.245.180.***]

17:54:23] Paj彗 sie skonczy, cisnie na zmywaku w DDR ;)

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 17:54:23] • [IP: 88.156.206.***]

pajak gdzie dziala

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 17:01:47] • [IP: 46.231.63.***]

Bardzo dobrze. Kilku handlarzy 鄉ierci mniej.

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 09:44:06] • [IP: 80.245.188.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 09:32:00] • [IP: 163.172.217.**]

Bracia W. to 安inoujskie 鄉ieci! Wida ze maj" dogadane" i lataj ale w ko鎍u wkurwi si jaki zwyk造 szary rodzic dziecka kt鏎e wpad這 w szpony narkotyk闚 i po prostu ich od...jebie. Takich 鄉ieci jak oni jest jeszcze troche w tym miescie

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 09:22:18] • [IP: 57.79.24.*]

Si tylko czepiacie. A politycy okradaj was w bia造 dzie na mld z i CB co robi nic. ch這paki chcieli tylko dorobi par z這tych.

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 08:16:39] • [IP: 80.245.180.***]

A ty degeneruchu poni瞠j od tych komentarzy o zazdro軼iach dla degeneruch闚 W.. Jak jest przyzwolenie na h****e to sie ona dzieje. Chocia tak mog swoje sprzeciw mieszka鎍y zg豉sza. A ty robisz z nimi interesy 瞠 tak bronisz?

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 23:26:32] • [IP: 92.42.116.***]

Jpd po co te g逝pie komentarze o braciach W? Zazdro軼i im czego specjalnie tu piszecie bo czujecie si bezkarni dla mnie to wy jeste軼ie 鄉iecie i gnidy zza monitora a w realu by by szczoch w rajtuzy hahahaaaa

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 22:57:02] • [IP: 80.245.180.**]

uwaga rodzice pod centrum uznam mieszka cpun i diler

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 22:27:40] • [IP: 188.146.137.**]

Do" go軼ia"IP:80.245.180**z ceraty lepiej si zbiera resztki np.okruchy z ciasta lub inne.Ty pewnie jednak nie kumasz!

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 22:27:04] • [IP: 95.129.225.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:51:19] • [IP: 162.247.72.***]

W*rze dalej w swoich l郾iacych audicach i 瘸dne CB czy rz康y PiSu si ich nie imaj.

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:34:16] • [IP: 77.88.191.**]

To chyba ten co mieszka na platanie... .

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:21:43] • [IP: 188.146.130.***]

Pisze gostek, 瞠 on, " osoba nie bra豉 nigdy narkotyk闚"...?Bo to mo瞠 nie ty bierzesz i masz bra.Chcesz tym g闚nem kogo karmi!

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:21:25] • [IP: 80.245.180.***]

a n kt鏎ym podw鏎ku ten diler z kujawskiej?

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:12:09] • [IP: 95.129.226.**]

3 zdj璚ie jak 鈔ubka?

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:10:13] • [IP: 94.254.229.**]

Ja bym kaza im ze穋e to 鈍i雟two a co do naszej policji to oni tylko mandaty umiej wlepia. Brawo CB t瘼i gnoi.

Ogl康asz 1-25 z 51
■ W niedziel 22 pa盥ziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja „15”Z這tej Jesieni , biegu zaliczanego do klasyfikacji Mi璠zynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Zapisy od 11.00 , start o 12.00 spod sza豉su nad Jeziorem Wolgastsee. Trasa wiedzie wok馧 jeziora ( 4 p皻le po 3.750m ka盥a ) . Szczeg馧y w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Dotyczy utrudnie w ruchu na ul. Bia這ruskiej w 安inouj軼iu. W dniach od 17 pa寮ziernika 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w zwi您ku z prowadzonymi pracami drogowymi, wy陰czona z ruchu zostaje ul. Bia這ruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. pa寮ziernika 2017 r. o godzinie 18.00 nast徙i pr鏏a nowej iluminacji budynku Muzeum Rybo堯wstwa Morskiego. Zapraszamy mieszka鎍闚 i go軼i, aby鄉y wsp鏊nie ocenili i zdecydowali, czy tak w豉郾ie mo瞠 wygl康a o鈍ietlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka 痂urkiewicza wyparowa豉? W co gra 痂urkiewicz z Agatowsk? ■ Na razie nie ma ch皻nych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota 安inouj軼ie pokona豉 Bia造ch S康闚 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kart bankomatow banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. W豉軼icielka mo瞠 si zg這si po kart pod numer 884077722 ■ Potr帷enie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni m篹czyzna wpad pod ko豉 samochodu dostawczego ■ M篹czyzna pobi pracownic MOPR-u! Kobieta trafi豉 do szpitala! ■ Dostojnie i z gracj, jak przysta這 na morskiego szlachcica, tu przed p馧noc z pi徠ku na sobot 瘸glowiec „Kapitan Borchardt” pojawi si na wodach 鈍inoujskiego portu. Cumy podj掖 pracownik Mariny P馧nocnej. „Borchardta" przyprowadzi do 安inouj軼ia jeden z legendarnych kapitan闚, kt鏎y do dzi pe軟i czynn s逝瘺 w polskiej flocie – kpt .w. Ziemowit Bara雟ki. Zanim wyruszy w dalsz drog, 瘸glowiec pozostanie przy kei Mariny P馧nocnej przez najbli窺ze trzy, mo瞠 cztery dni ■ W 鈔od, oko這 godziny 17:30 w okolicy skrzy穎wania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborsk zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednog這郾ie przyj窸a Strategi Realizacji Problem闚 Spo貫cznych dla miasta 安inouj軼ia. Strategia obowi您ywa b璠zie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent 痂urkiewicz: Mi璠zy star promenad na promenad na wydmie zamierzamy wybudowa jeszcze jeden ci庵 spacerowy, tzw. "promenad s這鎍a". Handluj帷y dotychczas w tym ci庵u beda mogli tam handlowa najprawdopodobniej do ko鎍a przysz貫go sezonu. ■