POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 11:32:03] • 安inouj軼ie

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

9 os鏏 zatrzymanych, zabezpieczone 4 kg kokainy, 11 kg amfetaminy, 1,6 kg heroiny i nowego na polskim rynku narkotyku 25C-NBOMe, zlikwidowane dwa kana造 przerzutowe z Polski do Szwecji i Niemiec – to efekt pracy policjant闚 warszawskiego CB同. Policjanci zlikwidowali r闚nie magazyn narkotykowy. Zatrzymani us造szeli w Prokuraturze Okr璕owej w Lublinie zarzuty przemytu i obrotu znacznymi ilo軼iami narkotyk闚, a 8 z nich zosta這 tymczasowo aresztowanych. Grozi m do 15 lat pozbawienia wolno軼i. Jednym z kana堯w przerzutowych by這 安inouj軼ie!



Policjanci Centralnego Biura 奸edczego Policji od d逝窺zego czasu rozpracowywali grup przest瘼cz, zajmuj帷 si przemytem i wprowadzaniem na warszawski rynek znacznych ilo軼i narkotyk闚. Pracuj帷 nad spraw funkcjonariusze zlikwidowali dwa kana造 przemytnicze amfetaminy. Narkotyk trafia z Polski do Szwecji i Niemiec. Jak ustalili policjanci, narkotyki do odbiorc闚 w Szwecji trafia造 za pomoc przesy貫k kurierskich. Dla zakamuflowania kontrabandy amfetamina by豉 ukrywana w u篡wanym sprz璚ie AGD.

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

Jeden z takich przemyt闚 funkcjonariusze udaremnili w pobli簑 granicy z Niemcami w 安inouj軼iu. Po wpadce, przest瘼cy zrezygnowali z tej formy dzia豉lno軼i, koncentruj帷 si na uzyskiwaniu dochod闚 z handlu narkotykami w Warszawie.

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

Kolejnym etapem rozbijania tej struktury przest瘼czej by這 skonfiskowanie narkotyk闚, kt鏎ymi dysponowali przest瘼cy. Policjanci namierzyli magazyniera i zlikwidowali nale膨cy do tej grupy przest瘼czej magazyn z kokain, heroin i mefedronem. W sumie policjanci zabezpieczyli narkotyki o szacunkowej warto軼i 1,2 mln z. By造 to: 4 kg kokainy, 1,6 kg heroiny, 11 kg amfetaminy, 700 g mefedronu, a tak瞠 400 listk闚, nowego na polskim rynku, narkotyku 25-NBOMe (podobne w dzia豉niu do LSD).

Funkcjonariusze CB同 rozbili gang narkotykowy. Jeden z przemyt闚 policjanci udaremnili w 安inouj軼iu! Zobacz film!

fot. Policja

W ostatnich dniach, przy wsp馧pracy z prokuratorami z Prokuratury Okr璕owej w Lublinie, policjanci zatrzymali 9 os鏏 tworz帷ych rozpracowywan grup przest瘼cz. Przest瘼cy us造szeli zarzuty przemytu (kara do 15 lat) i wprowadzenia do obrotu znacznych ilo軼i narkotyk闚, za co grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolno軼i. O鄉iu z zatrzymanych m篹czyzn zosta這 tymczasowo aresztowanych.

kom. Rafa Szyma雟ki
CB同


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 51

Go嗆 • 字oda [26.04.2017, 11:51:36] • [IP: 88.156.206.***]

Zgadzam sie nikt nikomu na sile nic nie wciska ale te osoby ktore te swinstwa kupuia sa uzaleznieni chlopak mial rodzine dzieci prace w niemczech dzisiaj jest wrakiem rodzice jego pomagaja synowej i wnukom a wlasnego syna wyrzucili z domu taraz sie blaka po miescie pije cpa do domu wracal nacpany cyrki odstawial czesto byl widziany jak wychodzil od pajaka do czego doprowadzaa nalog wspolczuje rodzicom i rodzinie jego imie zaczyna sie na K to wszystko

Go嗆 • Niedziela [23.04.2017, 14:06:53] • [IP: 83.8.46.**]

Oni nikomu tego na si喚 nie wciskaj, skoro jest popyt to musi by i poda. Niby wolny kraj, ale jednak nie mo積a robi ze swoim 篡ciem czego si chce. Smutne.

Go嗆 • Pi徠ek [21.04.2017, 11:43:12] • [IP: 88.156.206.***]

mozna zapiepszac na zmywaku i robic swoje kto raz zaczal to trudno z tym skonczyc to latwy pieniadz

Go嗆 • Czwartek [20.04.2017, 16:29:39] • [IP: 148.122.184.***]

Do [19.04.2017, 23:45:52] • [IP: 87.118.116.**] wez sie do uczciwej roboty czlowieku, a nie wyglaszaj swoje teorie.takim jak ty i podobnym nie mozna dac zyc tylko zamykac!!

olo • Czwartek [20.04.2017, 16:27:27] • [IP: 37.47.171.**]

* jest teraz z dala od 熜un闚, uczciwie pracuje i zarabia szmal a wam dupska 軼iska i nadal kradniecie co si da 瞠by na grama starczy這. Masakra.

Go嗆 • Czwartek [20.04.2017, 12:37:31] • [IP: 88.156.206.***]

nie wiem o co chodzi jak piszecie piscie jasno zza buga

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 23:45:52] • [IP: 87.118.116.**]

nagadaliscie sie panstwo sterylni, nagadaliscie sie, a teraz lyp, tableteczke i spac na wasza chorobe a innym dajcie zyc, zyjcie i dajcie zyc innym, wam nikt nie broni i nie zaglada w ten nudne poukladane etatowe zycie i moze to was tak boli, dla was tez sa rozwiazania nudziarze, starczy szukac, ja tam wole niech maja z czego ludzie zyc niz krasc rabowac bic i zabijac jak kiedys ale wam wiecznie zle no to widocznie chcecie powrotu takich czasow, niestety zyc z czegos trzeba a z waszych ust alternatyw zadnych a to co komu zyczycie samych was spotka, pozdrawiam zza buga

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 19:51:53] • [IP: 88.156.206.***]

fantastycznie uczciwie wzial sie x cudownie szacun pozdrawiam

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 18:22:50] • [IP: 80.245.180.***]

17:54:23] Paj彗 sie skonczy, cisnie na zmywaku w DDR ;)

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 17:54:23] • [IP: 88.156.206.***]

pajak gdzie dziala

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 17:01:47] • [IP: 46.231.63.***]

Bardzo dobrze. Kilku handlarzy 鄉ierci mniej.

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 09:44:06] • [IP: 80.245.188.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 09:32:00] • [IP: 163.172.217.**]

Bracia W. to 安inoujskie 鄉ieci! Wida ze maj" dogadane" i lataj ale w ko鎍u wkurwi si jaki zwyk造 szary rodzic dziecka kt鏎e wpad這 w szpony narkotyk闚 i po prostu ich od...jebie. Takich 鄉ieci jak oni jest jeszcze troche w tym miescie

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 09:22:18] • [IP: 57.79.24.*]

Si tylko czepiacie. A politycy okradaj was w bia造 dzie na mld z i CB co robi nic. ch這paki chcieli tylko dorobi par z這tych.

Go嗆 • 字oda [19.04.2017, 08:16:39] • [IP: 80.245.180.***]

A ty degeneruchu poni瞠j od tych komentarzy o zazdro軼iach dla degeneruch闚 W.. Jak jest przyzwolenie na h****e to sie ona dzieje. Chocia tak mog swoje sprzeciw mieszka鎍y zg豉sza. A ty robisz z nimi interesy 瞠 tak bronisz?

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 23:26:32] • [IP: 92.42.116.***]

Jpd po co te g逝pie komentarze o braciach W? Zazdro軼i im czego specjalnie tu piszecie bo czujecie si bezkarni dla mnie to wy jeste軼ie 鄉iecie i gnidy zza monitora a w realu by by szczoch w rajtuzy hahahaaaa

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 22:57:02] • [IP: 80.245.180.**]

uwaga rodzice pod centrum uznam mieszka cpun i diler

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 22:27:40] • [IP: 188.146.137.**]

Do" go軼ia"IP:80.245.180**z ceraty lepiej si zbiera resztki np.okruchy z ciasta lub inne.Ty pewnie jednak nie kumasz!

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 22:27:04] • [IP: 95.129.225.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:51:19] • [IP: 162.247.72.***]

W*rze dalej w swoich l郾iacych audicach i 瘸dne CB czy rz康y PiSu si ich nie imaj.

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:34:16] • [IP: 77.88.191.**]

To chyba ten co mieszka na platanie... .

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:21:43] • [IP: 188.146.130.***]

Pisze gostek, 瞠 on, " osoba nie bra豉 nigdy narkotyk闚"...?Bo to mo瞠 nie ty bierzesz i masz bra.Chcesz tym g闚nem kogo karmi!

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:21:25] • [IP: 80.245.180.***]

a n kt鏎ym podw鏎ku ten diler z kujawskiej?

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:12:09] • [IP: 95.129.226.**]

3 zdj璚ie jak 鈔ubka?

Go嗆 • Wtorek [18.04.2017, 20:10:13] • [IP: 94.254.229.**]

Ja bym kaza im ze穋e to 鈍i雟two a co do naszej policji to oni tylko mandaty umiej wlepia. Brawo CB t瘼i gnoi.

Ogl康asz 1-25 z 51
■ Sprawca napadu z Mi璠zyzdroj闚 zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcze郾iej notowany przez policj za posiadanie narkotyk闚. Do Poznania pojecha poci庵iem ■ UBB wyda這 o鈍iadczenie. Z jego tre軼i wynika, 瞠 S康 Okr璕owy w Szczecinie uzna, 瞠 niemiecki przewo幡ik mo瞠 korzysta ze 鈍inoujskich przystank闚 autobusowych ■ Sobotnie popo逝dnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tu przy parku Zdrojowym pojawia si pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszka鎍y zastanawiaj si, co mog這 si sta w ich bloku. Jak si okaza這, wyj徠kowo agresywny tego dnia by 26 - letni m篹czyzna. By na tyle pobudzony, 瞠 瞠 ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptak闚 酥iewaj帷ych i nietoperzy od tych dla jerzyk闚 r騜ni wygl康, a tak瞠 miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze 鈍inoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamkni璚ie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w zwi您ku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wy陰czona z ruchu b璠zie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa M造ny. W przypadku z造ch warunk闚 atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamkni璚ie odcinka, mo瞠 ulec zmianie. Prosimy o rozwa積 jazd i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczeg馧y sporu pomi璠zy UBB a w豉dzami 安inouj軼ia ■ Pluskwy opanowa造 budynek socjalny przy Steyera! Mieszka鎍y stawiaj urz璠nikom ultimatum: Je瞠li nam nie pomo瞠cie, to roz這篡my namioty i zamieszkamy pod Urz璠em Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrze簑 W豉dys豉wa IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na cz窷ci ulicy Wybrze瞠 W豉dys豉wa IV b璠zie obowi您ywa豉 tymczasowa organizacja ruchu. Zamkni皻y zostanie odcinek od skrzy穎wania z ulic Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu P馧nocnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozi雟kiego. Zmiany organizacji ruchu zwi您ane s z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail 安inouj軼ie 2017 oraz XXXIII P造waj帷ego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - 安i皻o Wojska Polskiego w 安inouj軼iu. We wtorek 15 sierpnia, 穎軟ierze, pracownicy wojska, mieszka鎍y i tury軼i 安inouj軼ia obchodzi b璠 鈍i皻o Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zosta造 przedsi瞝zi璚ia patriotyczne i kulturalne, kt鏎e dost瘼ne b璠 dla spo貫cze雟twa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykuj帷 w豉sne 篡cie uratowa 5 - letni dziewczynk! Zobacz film! ■ Jad traw, gryz ziemi, rzuca si pod auta i chodzi na czworaka! Co op皻a這 m篹czyn? ■ Silny wiatr czy 豉pa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej mo積a podziwia taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich s逝瘺? ■ Najwa積iejsi politycy Prawa i Sprawiedliwo軼i otwierali fina regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano te prezydenta 安inouj軼ia Janusza 痂urkiewicza ■ Op騧nione poci庵i to efekt niedzielnego po瘸ru na mo軼ie w Goleniowie. Op騧nione by poci庵i ze 安inouj軼ia, ale tak瞠 w druga stron- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owad闚 ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pog喚bienie toru wodnego-liderzy PiS powt鏎zyli w Szczecinie wcze郾iejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak by kiedy jak pla瘸 ■ W jednym z dni pomi璠zy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedzia貫k - 鈔oda) nast徙i zmiana godzin pracy sygnalizacji 鈍ietlnej na wszystkich skrzy穎waniach. Po zmianie sygnalizacja b璠zie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu dosz這 w pi徠ek przy Wybrze簑 W豉dys豉wa IV. Rowerzysta wpad do kana逝! Na pomoc m篹czy幡ie ruszy豉 za這ga Bielika II. Pracownicy 疾glugi 安inoujskiej rzucili ton帷emu ko這 ratunkowe i drabin. Na szcz窷cie, starszego m篹czyzn uda這 si uratowa. Z naszych informacji wynika, 瞠 by pod wp造wem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policj oraz stra po瘸rn. Funkcjonariusze b璠 wyja郾ia okoliczno軼i tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o S這wackiego: Nowo wyremontowana ulica, a ju zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spe軟ia swoj rol ■ Afera w 鈍inoujskim Przedsi瑿iorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotni豉 si spora cz窷 w璕la? Jak dot康 to wewn皻rzna komisja inwentaryzacyjna Przedsi瑿iorstwa Energetyki Cieplnej w 安inouj軼iu sprawdza czy z placu sk豉dowego przedsi瑿iorstwa znikn掖 w璕iel. Gdyby informacje jakie otrzymali鄉y anonimowo od pracownika firmy mia造 si potwierdzi to ze sk豉du PEC-u znikn望 mia opa wart oko這 400 tysi璚y z這tych. Jak dot康, dyrekcja nie potwierdzi豉 straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, 瞠 trwa intensywna inwentaryzacja ■