░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 07:43:28] • Świnoujście

Kierowca ma jakiś szczególny przywilej, że tak staje?

 Kierowca ma jakiś szczególny przywilej, że tak staje?

fot. Czytelnik

Widząc tak zaparkowane samochód, chyba każdy zastanawia się, jakie "przywileje" na to pozwalają? Nasuwa się ich kilka: głupota, bezmyślność, bezczelność, arogancja oraz lekceważenie wszystkich. Mistrz parkowania widocznego na zdjęciu podobno robi to dość często. W tej sprawie napisał do naszej redakcji Czytelnik, który obserwuje te praktyki.

- Witam, przesyłam wam zdjęcie samochodu zaparkowanego na chodniku przy ul.Bohaterów Września. Chciałbym, aby zdjęcie to zobaczyli wszyscy mieszkańcy, ponieważ właściciel samochodu niejednokrotnie go tam parkuje, postój przeważnie trwa ponad godzinę.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Czwartek [20.04.2017, 00:06:49] • [IP: 95.129.224.***]

No i cóż takiego się stało, że od razu zdjęcie, wyzwiska - ludzie trochę życzliwości!!

Gość • Środa [19.04.2017, 23:50:33] • [IP: 5.45.73.**]

a co nie stac cie na chodnik ze przezywasz, damskie auto wiec jakiejs kobiety sie czepiacie, czas zaczac czepiac sie was

Gość • Środa [19.04.2017, 19:10:14] • [IP: 178.238.249.***]

Jeśli będą tak parkować inne auta lub często to auto w tym miejscu to myślę, że chodnik będzie zniszczony. Już nie chodzi o dywagacje przepisów.

Gość • Środa [19.04.2017, 14:59:24] • [IP: 31.1.176.***]

Ma po prostu wszystkich w d*pie :-)) a to wielki przywilej ważny zawsze i wszędzie

Gość • Środa [19.04.2017, 14:34:49] • [IP: 188.146.131.**]

A co jest nieprawidłowego w tym parkowaniu" miszczu inwigilacji bliźnich"? Samochód stoi na chodniku, nie ma tam zakazu parkowania na chodniku i jak widać zapewne zostawiono 1, 5 m przejścia. To jest w pełni poprawnie i legalnie zaparkowany samochód!

Gość • Środa [19.04.2017, 14:00:15] • [IP: 37.47.156.***]

Powiedz mi to w twarz bohaterze

Gość • Środa [19.04.2017, 12:58:37] • [IP: 93.227.24.***]

Do Gość • Środa [19.04.2017, 11:40:29] • [IP: 178.238.252.***] To idioto zaparkuj na lidlowskim parkingu, albo obok szpitala, ale śmierdzący leń musi mieć auto pod oknami.

Gość • Środa [19.04.2017, 11:40:29] • [IP: 178.238.252.***]

parking który jest pełny :)albo pewnie w tym momencie był. Idioto

Gość • Środa [19.04.2017, 10:15:53] • [IP: 93.227.24.***]

Idiota parkuje bo to leń śmierdzący, 50 metrów dalej ma parking. Pełno takich upośledzonych umysłowo w tym miasteczku kierowców.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 22:37:29] • [IP: 93.94.188.***]

Jak regularnie i ponad godzinę to może jakaś ROKSA tam jest?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 21:08:30] • [IP: 77.88.191.**]

Konfidencie, nie ma tam zakazu parkowania! To o co kaman.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 16:17:42] • [IP: 92.42.116.***]

"głupota, bezmyślność, bezczelność, arogancja oraz lekceważenie wszystkich" - te cechy można raczej przypisać Czytelnikowi oraz po części gospodarzom miasta, nie kierowcy samochodu.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 13:30:56] • [IP: 178.238.252.***]

a gdzie jest ten znak ??

Gość • Wtorek [18.04.2017, 10:09:28] • [IP: 178.238.252.***]

Znak zatrzymania i postoju dotyczy jezdni i chodnika. Czyli nie wolno zatrzymywac sie i parkowac na jezdni i chodniku.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 09:56:13] • [IP: 37.47.191.**]

15 met od skrzyżowania lub wyjazdu gdzie jest tylko jeden pas wyjazd lub wjazdu czyli zgodnie z przepisami.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 09:39:58] • [IP: 80.245.178.***]

15 metrow od skrzyzowania. jak zgodnie z przepisami?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 09:26:52] • [IP: 95.129.228.***]

jak chodnik jest szeroki to samochody mogą tam stac

Gość • Wtorek [18.04.2017, 09:19:22] • [IP: 178.238.252.***]

mieć takiego sąsiada to porażka. .

Gość • Wtorek [18.04.2017, 08:40:40] • [IP: 80.245.177.***]

i niech sobie tam spokojnie parkuje a konfident spi dalej, zacznie zyc to sam bedzie tak parkowal bo miejsc malo za malo

Gość • Wtorek [18.04.2017, 08:28:36] • [IP: 89.231.7.***]

Myślę że, czytelnik nie zna przepisów. Zakaz zatrzymywania/postoju dotyczy jezdni (znak nie pokazuję chodnika ani nie piszę nie dotyczy chodnika). Kierowca zmieścił się bezpiecznie na chodniku, zostawiając miejsce do przejścia - 1, 5 metra.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 07:59:46] • [IP: 62.69.231.***]

🚙💨" Głupota, bezmyślność, bezczelność, arogancja oraz lekceważenie wszystkich" wychodzi z łbów urzędników, a w szczególności takiej jednej w pod lubelskiej wsi, która ulice zwęża i likwiduje miejsca parkingowe w zamian za deptaki i fontanny. W sumie nikomu jen pojazd nie zawadza oprócz ubekowi od zdjęcia.ⰕⰜⰡ 🚗