░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.05.2017, 08:13:09] • Świnoujście

W tym roku wakacje nad morzem i w górach będą droższe. Hotelarze podnoszą ceny za noclegi

W tym roku wakacje nad morzem i w górach będą droższe. Hotelarze podnoszą ceny za noclegi

fot. Andrzej Ryfczyński

Dziennik Gazeta Prawna donosi, że w tym roku turyści muszą być przygotowani na większe wydatki na urlopie. Wszystko przez zapowiedź branży hotelarskiej o podniesieniu cen za noclegi. Jak informuje DGP, w tym roku ceny mogą wzrosnąć nawet o 20 %. Gazeta informuje, że wszystko to jest spowodowane dużą frekwencją turystów, zarówno w kurortach nadmorskich jak i górskich.

Jak widać, na wakacje w Polsce decyduje się coraz większa liczba osób. W ubiegłym roku branża hotelarska odnotowała rekordowe wyniki. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku może być podobnie. Mało prawdopodobny wydaje się być scenariusz, że turyści przestraszą się wyższych cen za noclegi.

A Wy gdzie wolicie spędzać wakacje? W Polsce czy za granicą?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Wtorek [16.05.2017, 18:23:45] • [IP: 37.47.60.**]

188* nie, nie jesteś jeleniem ale poprostu biedakiem skoro ceny są dla Ciebie zaporowe. Kto matoly powiedział że to ma być dostępne dla wszystkich? Jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi albo wybiera wczasy na Rodos! (rodzinne ogrody działkowe ogrodzone siatka)!

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 20:04:30] • [IP: 51.15.56.***]

Do wszystkich chejterów Świnoujścia, zapraszam do Międzyzdrojów i innych takich, takich. Nie podobają się promy i ceny? Płakać za Wami nie będziemy. Wolicie gnieździć się na wązkiej plaży, wasza sprawa, prestiż kosztuje.

fororak • Poniedziałek [15.05.2017, 18:53:54] • [IP: 162.253.130.**]

Do : Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:25] • [IP: 176.11.35.***]...Jak ktoś pragnie dobrej i atrakcyjnej rozrywki to jedzie do Międzyzdrojów, tam jest wspaniała rozrywka, gra w trzy kubeczki...Niesamowita adrenalina, co niektórzy zapamiętują tę atrakcyjną gierkę do końca swych dni na tym padole...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:45] • [IP: 83.11.91.***]

Jak się chce mieszkać w hotelu, mieć komfortowe warunki to trzeba płacić. Za granią pokoik dwuosobowy od 380 zł za dobę i jeszcze 40 euro za sprzątanie. A w kraju jak zbyt drogo to jechać w maju. czerwcu, wrześniu -jest 50 % taniej. Nie wszyscy mają dzieci w wieku szkolnym, a oni mają 500+. Wynajmuję w lipcu pokój z łazienka, lodówką, 300 m od morza dla 3 osób za 135 zł i co, to jest drogo?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:25] • [IP: 176.11.35.***]

Wszyscy powystawiali stoliki, ogródki piwne, restauracyjki itp ale żeby zrobić coś dla rozrywki cyrk z prawdziwego zdarzenia jaki i wesołe miasteczko bo niema gdzie z dziećmi pójść lub coś innego to nie typowe zagrody dla Niemców z piwem itp kiedyś na promenadzie był jarmark było kolorowo ładnie a teraz hotelikow i żarcie na całej dlugosci gdzie tu atrakcje...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:07:04] • [IP: 80.245.188.***]

piwo po 10, rybka po 100 za kg, szaszłyk drugie tyle cola mała 6 złotych woda 5 zł dziękuję za promkę wole działke. nie jestem jeleniem żeby mnie w rogi walić

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:04:31] • [IP: 62.69.252.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną. Chamem to ty jesteś, a mieszkańcy Świnoujścia wcale się wczasowiczami nie cieszą, poza garstką obcych właścicieli hoteli. Czy ktoś cię tu zaprasza, chamie?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:01:58] • [IP: 62.69.252.***]

Wali na głowę średnia cena 70zl osoba za dobę niektórzy tyle dniówki w pracy nie mają Jedź na. ...Majorkę. Albo opalaj się na działce. W Świnoujściu brak wody i brak na nią widoków. W czasie sezonu wczasowiczów jest 4 razy tyle co mieszkańców.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:58:02] • [IP: 62.69.252.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną. Złapali cię na złodziejstwie?? Ostatni taki" wczasowicz" zdemontował mi baterię w umywalce, Warszawiak...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:55:43] • [IP: 62.69.252.***]

Masakra bezmyślność brak słów na ludzką głupotę.. .. Też tam byłem nie raz i już mi się nie chce. To jednak za daleko na plażę!

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:49:17] • [IP: 62.69.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:42:54] • [IP: 50.7.78.**]

Trzeba być masochistą, żeby tutaj przyjeżdżać. W tym smutnym jak dupa zabetonowanym komercyjnym mieście nic się nie dzieje. Zero baletów, zero atrakcji poza Bielikami, Latarnią, Wiatrakiem, dzikami i menelami. Plaża też już jest zniszczona przez jełopów, którzy na siłę chcą Świnoujście zamienić w Miami. Apropo, jest w tym mieście jakaś atrakcja, która nie jest poniemiecka?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 14:59:44] • [IP: 194.179.96.***]

Pochodzę ze Świnoujścia i akurat przebywam na Majorce, nie ma porównania. Jestem za Majorką.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 14:05:24] • [IP: 92.42.114.*]

No do Egiptu i innych krajów muzułmańskich to już raczej nikt nie pojedzie.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:40:19] • [IP: 80.245.180.**]

a zarobki bez zmain, , nigdy nie pojde do pracy za 1800 zl

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:23:37] • [IP: 178.238.246.**]

Przyjazne państwo ale tylko dla bogatych. Bieda musi spędzać wakacje w domciu lub na działce przy pieleniu grządek.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:15:36] • [IP: 80.245.184.**]

Woda, prąd, gaz, wszystkie usługi poszły w górę. I tak to własnie 500+ jest oacane kosztem wszystkich. ceny poszły wszędzie do góry, a z Katowic to raczej oni jada nad morze a nie odwrotnie.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 12:27:42] • [IP: 89.76.26.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 11:09:17] • [IP: 87.204.191.***]

Myśleli że jak dostano pińcet+ to bedo wakacje a tu ceny fik do góry I dalej w czarnej d..ie. No Co za paskudne prawa ekonomii...kto by to przewidział...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 11:04:27] • [IP: 80.245.189.***]

Podziwiam ludzi co przyjezdzaja do tej brudnej wioski.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:59:36] • [IP: 95.129.226.**]

TO SĄ NIEZŁE ZŁOTÓWY MERCAMI SIĘ ROZBIJAJĄ ALE PŁAKAĆ UMIEJĄ JAK IM TO ŹLE JAK TU ŻYĆ. Przedobrzą to po rozum pójdą. Tu tym mendom powinni się dobrać do podatków.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:59:08] • [IP: 95.129.228.***]

Wszystko drożeje taka prawda, więc skąd te zdziwienie, utrzymanie hotelu czy pensjonatu to nie są małe pieniądze, zobaczcie jak ceny wynajmu mieszkań poszły do góry za byle pokoik 600 - 700 złoty a o kawalerkach już nie wspomne

Schoolwysyn • Poniedziałek [15.05.2017, 10:50:07] • [IP: 94.254.232.**]

Sa dodatkowe pieniądze z 500+ na rynku. Wzrosło najnizsze wynagrodzenie. Jest inflacja. Nie dziwi mnie to.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:47:29] • [IP: 188.146.135.***]

Wali na głowę średnia cena 70zl osoba za dobę niektórzy tyle dniówki w pracy nie mają

AGENDA 22 • Poniedziałek [15.05.2017, 10:35:47] • [IP: 78.133.254.***]

z moich obserwacji wynika że jest wręcz odwrotnie ceny są niższe niż w tamtym roku ! Proszę zajrzeć na znany serwis. Powód jest jeden jest WIĘCEJ pokoi i apartamentów. A to jest wypisywane to nieprawda.

Oglądasz 1-25 z 41
■ W sobotę 26 maja przeprowadzona zostanie coroczna edycja Biegu Abstynenta .Zorganizowana będzie wspólnie przez Stowarzyszenie Trzeżwościowe HOL i Parkrun .Zawodnicy klasyfikowani będą jednocześnie w ramach parkrunu , jak i w ramach Biegu Abstynenta .Start o 09.00—trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego ( 2 pętle po 2,5 km –łącznie 5 km. ).Do zdobycia puchary , medale i dyplomy ufundowane przez ST HOL ■
■ W najbliższą niedzielę, wszyscy biegamy. Start przy policji. Klub Orientacji Sportowej BNO Szczecina zaprasza wszystkich mieszkańców Świnoujścia i gości, bez względu na wiek, na wspólne biegi w Parku Zdrojowym. Biegamy w niedzielę od godziny 9.30 do 12.00. Biuro organizacyjne i start na parkingu przy komendzie policji przy ulicy Krzywoustego. Trasy przygotowane w zależności od wieku uczestników: od 1,5 do 4 kilometrów długości ■ Uwaga! Pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego na falochronie odwołane! W związku z prośbą rodziny śp. Zbigniewa Wodeckiego odwołujemy piątkowe spotkanie na zachodnim falochronie, które miało być formą pożegnania Mistrza. Z szacunku do żałoby w jakiej pozostaje rodzina - poinformował prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej Piotr Piwowarczyk, organizator mającego się dziś odbyć muzycznego pożegnania Artysty ■ Już w niedzielę, Festyn Rodzinny na Forcie Anioła. Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (28.05.2017) o godz. 12.00 – 15.00 na X Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka na FORCIE ANIOŁA. Festyn od wielu lat organizowany społecznie przez członków Platformy Obywatelskiej powiat Świnoujście i ludzi dobrej woli ■ W dniu 26 maja 2017r. od godz. 8.00 do godz. 10.00, w związku z odbywającym się biegiem w ramach imprezy pn. „XVI Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów” wyłączona z ruchu zostaje ul. Matejki na odcinku od ul. Wyspiańskiego do ul. Chopina. Objazd przedmiotowego odcinka nastąpi ulicą Wojska Polskiego, Moniuszki ■ Dziś Dzień Matki. Bądźmy blisko naszych Mam! niech nie czują się samotne! ■ Przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie opinii o lokalizacji kasyna gry w Świnoujściu otworzyło drogę warszawskiej spółce do rozpoczęcia starań o wydanie koncesji na prowadzenie kasyna gry w Świnoujściu przy ulicy Chrobrego 10 ■ Janusz Karp dyrektor departamentu edukacji Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zadeklarował w imieniu swojego resortu przejęcie opieki i finansowanie Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Ministerstwo chce nie tylko utrzymywać szkołę ale także wprowadzać nowe kierunki kształcenia ■ Prezydent Janusz Żmurkiewicz: "Z przyczyn formalnych nadal nie możemy przystąpić do remontu / modernizacji ulicy Wojska Polskiego." ■ Prezydent Świnoujścia: "Do połowy czerwca zostanie ogłoszony przetarg na wyłonienie wykonawcy stałego połączenia tj. firmy, która zaprojektuje i wybuduje tunel pod Świną ■ We wtorkowy wieczór prezydent Janusz Żmurkiewicz spotkał się z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Rozmawiał – jak dowiedział się nasz portal – na tematy związane z rozwojem naszego miasta. We wtorek wieczorem w Świnoujściu gościł Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Z promu Bielik przesiadł się do służbowej skody Urzędu Miasta i odjechał razem z prezydentem Świnoujścia w stronę Basenu Północnego ■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■