POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.05.2017, 08:13:09] • Świnoujście

W tym roku wakacje nad morzem i w górach będą droższe. Hotelarze podnoszą ceny za noclegi

W tym roku wakacje nad morzem i w górach będą droższe. Hotelarze podnoszą ceny za noclegi

fot. Andrzej Ryfczyński

Dziennik Gazeta Prawna donosi, że w tym roku turyści muszą być przygotowani na większe wydatki na urlopie. Wszystko przez zapowiedź branży hotelarskiej o podniesieniu cen za noclegi. Jak informuje DGP, w tym roku ceny mogą wzrosnąć nawet o 20 %. Gazeta informuje, że wszystko to jest spowodowane dużą frekwencją turystów, zarówno w kurortach nadmorskich jak i górskich.

Jak widać, na wakacje w Polsce decyduje się coraz większa liczba osób. W ubiegłym roku branża hotelarska odnotowała rekordowe wyniki. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku może być podobnie. Mało prawdopodobny wydaje się być scenariusz, że turyści przestraszą się wyższych cen za noclegi.

A Wy gdzie wolicie spędzać wakacje? W Polsce czy za granicą?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Sobota [01.07.2017, 14:06:06] • [IP: 178.238.252.***]

Nikt nie kaze ci placic za piwo 10 zlotych i nietylko za piwo , na promenadzie jest ZABKA, ceny sa takie same jak w miescie , nic dodac . ..

Gość • Wtorek [16.05.2017, 18:23:45] • [IP: 37.47.60.**]

188* nie, nie jesteś jeleniem ale poprostu biedakiem skoro ceny są dla Ciebie zaporowe. Kto matoly powiedział że to ma być dostępne dla wszystkich? Jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi albo wybiera wczasy na Rodos! (rodzinne ogrody działkowe ogrodzone siatka)!

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 20:04:30] • [IP: 51.15.56.***]

Do wszystkich chejterów Świnoujścia, zapraszam do Międzyzdrojów i innych takich, takich. Nie podobają się promy i ceny? Płakać za Wami nie będziemy. Wolicie gnieździć się na wązkiej plaży, wasza sprawa, prestiż kosztuje.

fororak • Poniedziałek [15.05.2017, 18:53:54] • [IP: 162.253.130.**]

Do : Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:25] • [IP: 176.11.35.***]...Jak ktoś pragnie dobrej i atrakcyjnej rozrywki to jedzie do Międzyzdrojów, tam jest wspaniała rozrywka, gra w trzy kubeczki...Niesamowita adrenalina, co niektórzy zapamiętują tę atrakcyjną gierkę do końca swych dni na tym padole...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:45] • [IP: 83.11.91.***]

Jak się chce mieszkać w hotelu, mieć komfortowe warunki to trzeba płacić. Za granią pokoik dwuosobowy od 380 zł za dobę i jeszcze 40 euro za sprzątanie. A w kraju jak zbyt drogo to jechać w maju. czerwcu, wrześniu -jest 50 % taniej. Nie wszyscy mają dzieci w wieku szkolnym, a oni mają 500+. Wynajmuję w lipcu pokój z łazienka, lodówką, 300 m od morza dla 3 osób za 135 zł i co, to jest drogo?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:25] • [IP: 176.11.35.***]

Wszyscy powystawiali stoliki, ogródki piwne, restauracyjki itp ale żeby zrobić coś dla rozrywki cyrk z prawdziwego zdarzenia jaki i wesołe miasteczko bo niema gdzie z dziećmi pójść lub coś innego to nie typowe zagrody dla Niemców z piwem itp kiedyś na promenadzie był jarmark było kolorowo ładnie a teraz hotelikow i żarcie na całej dlugosci gdzie tu atrakcje...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:07:04] • [IP: 80.245.188.***]

piwo po 10, rybka po 100 za kg, szaszłyk drugie tyle cola mała 6 złotych woda 5 zł dziękuję za promkę wole działke. nie jestem jeleniem żeby mnie w rogi walić

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:04:31] • [IP: 62.69.252.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną. Chamem to ty jesteś, a mieszkańcy Świnoujścia wcale się wczasowiczami nie cieszą, poza garstką obcych właścicieli hoteli. Czy ktoś cię tu zaprasza, chamie?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:01:58] • [IP: 62.69.252.***]

Wali na głowę średnia cena 70zl osoba za dobę niektórzy tyle dniówki w pracy nie mają Jedź na. ...Majorkę. Albo opalaj się na działce. W Świnoujściu brak wody i brak na nią widoków. W czasie sezonu wczasowiczów jest 4 razy tyle co mieszkańców.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:58:02] • [IP: 62.69.252.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną. Złapali cię na złodziejstwie?? Ostatni taki" wczasowicz" zdemontował mi baterię w umywalce, Warszawiak...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:55:43] • [IP: 62.69.252.***]

Masakra bezmyślność brak słów na ludzką głupotę.. .. Też tam byłem nie raz i już mi się nie chce. To jednak za daleko na plażę!

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:49:17] • [IP: 62.69.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:42:54] • [IP: 50.7.78.**]

Trzeba być masochistą, żeby tutaj przyjeżdżać. W tym smutnym jak dupa zabetonowanym komercyjnym mieście nic się nie dzieje. Zero baletów, zero atrakcji poza Bielikami, Latarnią, Wiatrakiem, dzikami i menelami. Plaża też już jest zniszczona przez jełopów, którzy na siłę chcą Świnoujście zamienić w Miami. Apropo, jest w tym mieście jakaś atrakcja, która nie jest poniemiecka?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 14:59:44] • [IP: 194.179.96.***]

Pochodzę ze Świnoujścia i akurat przebywam na Majorce, nie ma porównania. Jestem za Majorką.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 14:05:24] • [IP: 92.42.114.*]

No do Egiptu i innych krajów muzułmańskich to już raczej nikt nie pojedzie.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:40:19] • [IP: 80.245.180.**]

a zarobki bez zmain, , nigdy nie pojde do pracy za 1800 zl

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:23:37] • [IP: 178.238.246.**]

Przyjazne państwo ale tylko dla bogatych. Bieda musi spędzać wakacje w domciu lub na działce przy pieleniu grządek.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:15:36] • [IP: 80.245.184.**]

Woda, prąd, gaz, wszystkie usługi poszły w górę. I tak to własnie 500+ jest oacane kosztem wszystkich. ceny poszły wszędzie do góry, a z Katowic to raczej oni jada nad morze a nie odwrotnie.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 12:27:42] • [IP: 89.76.26.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 11:09:17] • [IP: 87.204.191.***]

Myśleli że jak dostano pińcet+ to bedo wakacje a tu ceny fik do góry I dalej w czarnej d..ie. No Co za paskudne prawa ekonomii...kto by to przewidział...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 11:04:27] • [IP: 80.245.189.***]

Podziwiam ludzi co przyjezdzaja do tej brudnej wioski.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:59:36] • [IP: 95.129.226.**]

TO SĄ NIEZŁE ZŁOTÓWY MERCAMI SIĘ ROZBIJAJĄ ALE PŁAKAĆ UMIEJĄ JAK IM TO ŹLE JAK TU ŻYĆ. Przedobrzą to po rozum pójdą. Tu tym mendom powinni się dobrać do podatków.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:59:08] • [IP: 95.129.228.***]

Wszystko drożeje taka prawda, więc skąd te zdziwienie, utrzymanie hotelu czy pensjonatu to nie są małe pieniądze, zobaczcie jak ceny wynajmu mieszkań poszły do góry za byle pokoik 600 - 700 złoty a o kawalerkach już nie wspomne

Schoolwysyn • Poniedziałek [15.05.2017, 10:50:07] • [IP: 94.254.232.**]

Sa dodatkowe pieniądze z 500+ na rynku. Wzrosło najnizsze wynagrodzenie. Jest inflacja. Nie dziwi mnie to.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:47:29] • [IP: 188.146.135.***]

Wali na głowę średnia cena 70zl osoba za dobę niektórzy tyle dniówki w pracy nie mają

Oglądasz 1-25 z 42
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■