POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.05.2017, 08:13:09] • Świnoujście

W tym roku wakacje nad morzem i w górach będą droższe. Hotelarze podnoszą ceny za noclegi

W tym roku wakacje nad morzem i w górach będą droższe. Hotelarze podnoszą ceny za noclegi

fot. Andrzej Ryfczyński

Dziennik Gazeta Prawna donosi, że w tym roku turyści muszą być przygotowani na większe wydatki na urlopie. Wszystko przez zapowiedź branży hotelarskiej o podniesieniu cen za noclegi. Jak informuje DGP, w tym roku ceny mogą wzrosnąć nawet o 20 %. Gazeta informuje, że wszystko to jest spowodowane dużą frekwencją turystów, zarówno w kurortach nadmorskich jak i górskich.

Jak widać, na wakacje w Polsce decyduje się coraz większa liczba osób. W ubiegłym roku branża hotelarska odnotowała rekordowe wyniki. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku może być podobnie. Mało prawdopodobny wydaje się być scenariusz, że turyści przestraszą się wyższych cen za noclegi.

A Wy gdzie wolicie spędzać wakacje? W Polsce czy za granicą?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Sobota [01.07.2017, 14:06:06] • [IP: 178.238.252.***]

Nikt nie kaze ci placic za piwo 10 zlotych i nietylko za piwo , na promenadzie jest ZABKA, ceny sa takie same jak w miescie , nic dodac . ..

Gość • Wtorek [16.05.2017, 18:23:45] • [IP: 37.47.60.**]

188* nie, nie jesteś jeleniem ale poprostu biedakiem skoro ceny są dla Ciebie zaporowe. Kto matoly powiedział że to ma być dostępne dla wszystkich? Jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi albo wybiera wczasy na Rodos! (rodzinne ogrody działkowe ogrodzone siatka)!

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 20:04:30] • [IP: 51.15.56.***]

Do wszystkich chejterów Świnoujścia, zapraszam do Międzyzdrojów i innych takich, takich. Nie podobają się promy i ceny? Płakać za Wami nie będziemy. Wolicie gnieździć się na wązkiej plaży, wasza sprawa, prestiż kosztuje.

fororak • Poniedziałek [15.05.2017, 18:53:54] • [IP: 162.253.130.**]

Do : Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:25] • [IP: 176.11.35.***]...Jak ktoś pragnie dobrej i atrakcyjnej rozrywki to jedzie do Międzyzdrojów, tam jest wspaniała rozrywka, gra w trzy kubeczki...Niesamowita adrenalina, co niektórzy zapamiętują tę atrakcyjną gierkę do końca swych dni na tym padole...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:45] • [IP: 83.11.91.***]

Jak się chce mieszkać w hotelu, mieć komfortowe warunki to trzeba płacić. Za granią pokoik dwuosobowy od 380 zł za dobę i jeszcze 40 euro za sprzątanie. A w kraju jak zbyt drogo to jechać w maju. czerwcu, wrześniu -jest 50 % taniej. Nie wszyscy mają dzieci w wieku szkolnym, a oni mają 500+. Wynajmuję w lipcu pokój z łazienka, lodówką, 300 m od morza dla 3 osób za 135 zł i co, to jest drogo?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:25] • [IP: 176.11.35.***]

Wszyscy powystawiali stoliki, ogródki piwne, restauracyjki itp ale żeby zrobić coś dla rozrywki cyrk z prawdziwego zdarzenia jaki i wesołe miasteczko bo niema gdzie z dziećmi pójść lub coś innego to nie typowe zagrody dla Niemców z piwem itp kiedyś na promenadzie był jarmark było kolorowo ładnie a teraz hotelikow i żarcie na całej dlugosci gdzie tu atrakcje...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:07:04] • [IP: 80.245.188.***]

piwo po 10, rybka po 100 za kg, szaszłyk drugie tyle cola mała 6 złotych woda 5 zł dziękuję za promkę wole działke. nie jestem jeleniem żeby mnie w rogi walić

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:04:31] • [IP: 62.69.252.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną. Chamem to ty jesteś, a mieszkańcy Świnoujścia wcale się wczasowiczami nie cieszą, poza garstką obcych właścicieli hoteli. Czy ktoś cię tu zaprasza, chamie?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:01:58] • [IP: 62.69.252.***]

Wali na głowę średnia cena 70zl osoba za dobę niektórzy tyle dniówki w pracy nie mają Jedź na. ...Majorkę. Albo opalaj się na działce. W Świnoujściu brak wody i brak na nią widoków. W czasie sezonu wczasowiczów jest 4 razy tyle co mieszkańców.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:58:02] • [IP: 62.69.252.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną. Złapali cię na złodziejstwie?? Ostatni taki" wczasowicz" zdemontował mi baterię w umywalce, Warszawiak...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:55:43] • [IP: 62.69.252.***]

Masakra bezmyślność brak słów na ludzką głupotę.. .. Też tam byłem nie raz i już mi się nie chce. To jednak za daleko na plażę!

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:49:17] • [IP: 62.69.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:42:54] • [IP: 50.7.78.**]

Trzeba być masochistą, żeby tutaj przyjeżdżać. W tym smutnym jak dupa zabetonowanym komercyjnym mieście nic się nie dzieje. Zero baletów, zero atrakcji poza Bielikami, Latarnią, Wiatrakiem, dzikami i menelami. Plaża też już jest zniszczona przez jełopów, którzy na siłę chcą Świnoujście zamienić w Miami. Apropo, jest w tym mieście jakaś atrakcja, która nie jest poniemiecka?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 14:59:44] • [IP: 194.179.96.***]

Pochodzę ze Świnoujścia i akurat przebywam na Majorce, nie ma porównania. Jestem za Majorką.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 14:05:24] • [IP: 92.42.114.*]

No do Egiptu i innych krajów muzułmańskich to już raczej nikt nie pojedzie.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:40:19] • [IP: 80.245.180.**]

a zarobki bez zmain, , nigdy nie pojde do pracy za 1800 zl

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:23:37] • [IP: 178.238.246.**]

Przyjazne państwo ale tylko dla bogatych. Bieda musi spędzać wakacje w domciu lub na działce przy pieleniu grządek.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:15:36] • [IP: 80.245.184.**]

Woda, prąd, gaz, wszystkie usługi poszły w górę. I tak to własnie 500+ jest oacane kosztem wszystkich. ceny poszły wszędzie do góry, a z Katowic to raczej oni jada nad morze a nie odwrotnie.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 12:27:42] • [IP: 89.76.26.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 11:09:17] • [IP: 87.204.191.***]

Myśleli że jak dostano pińcet+ to bedo wakacje a tu ceny fik do góry I dalej w czarnej d..ie. No Co za paskudne prawa ekonomii...kto by to przewidział...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 11:04:27] • [IP: 80.245.189.***]

Podziwiam ludzi co przyjezdzaja do tej brudnej wioski.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:59:36] • [IP: 95.129.226.**]

TO SĄ NIEZŁE ZŁOTÓWY MERCAMI SIĘ ROZBIJAJĄ ALE PŁAKAĆ UMIEJĄ JAK IM TO ŹLE JAK TU ŻYĆ. Przedobrzą to po rozum pójdą. Tu tym mendom powinni się dobrać do podatków.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:59:08] • [IP: 95.129.228.***]

Wszystko drożeje taka prawda, więc skąd te zdziwienie, utrzymanie hotelu czy pensjonatu to nie są małe pieniądze, zobaczcie jak ceny wynajmu mieszkań poszły do góry za byle pokoik 600 - 700 złoty a o kawalerkach już nie wspomne

Schoolwysyn • Poniedziałek [15.05.2017, 10:50:07] • [IP: 94.254.232.**]

Sa dodatkowe pieniądze z 500+ na rynku. Wzrosło najnizsze wynagrodzenie. Jest inflacja. Nie dziwi mnie to.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:47:29] • [IP: 188.146.135.***]

Wali na głowę średnia cena 70zl osoba za dobę niektórzy tyle dniówki w pracy nie mają

Oglądasz 1-25 z 42
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■