POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.05.2017, 08:13:09] • Świnoujście

W tym roku wakacje nad morzem i w górach będą droższe. Hotelarze podnoszą ceny za noclegi

W tym roku wakacje nad morzem i w górach będą droższe. Hotelarze podnoszą ceny za noclegi

fot. Andrzej Ryfczyński

Dziennik Gazeta Prawna donosi, że w tym roku turyści muszą być przygotowani na większe wydatki na urlopie. Wszystko przez zapowiedź branży hotelarskiej o podniesieniu cen za noclegi. Jak informuje DGP, w tym roku ceny mogą wzrosnąć nawet o 20 %. Gazeta informuje, że wszystko to jest spowodowane dużą frekwencją turystów, zarówno w kurortach nadmorskich jak i górskich.

Jak widać, na wakacje w Polsce decyduje się coraz większa liczba osób. W ubiegłym roku branża hotelarska odnotowała rekordowe wyniki. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku może być podobnie. Mało prawdopodobny wydaje się być scenariusz, że turyści przestraszą się wyższych cen za noclegi.

A Wy gdzie wolicie spędzać wakacje? W Polsce czy za granicą?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Sobota [01.07.2017, 14:06:06] • [IP: 178.238.252.***]

Nikt nie kaze ci placic za piwo 10 zlotych i nietylko za piwo , na promenadzie jest ZABKA, ceny sa takie same jak w miescie , nic dodac . ..

Gość • Wtorek [16.05.2017, 18:23:45] • [IP: 37.47.60.**]

188* nie, nie jesteś jeleniem ale poprostu biedakiem skoro ceny są dla Ciebie zaporowe. Kto matoly powiedział że to ma być dostępne dla wszystkich? Jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi albo wybiera wczasy na Rodos! (rodzinne ogrody działkowe ogrodzone siatka)!

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 20:04:30] • [IP: 51.15.56.***]

Do wszystkich chejterów Świnoujścia, zapraszam do Międzyzdrojów i innych takich, takich. Nie podobają się promy i ceny? Płakać za Wami nie będziemy. Wolicie gnieździć się na wązkiej plaży, wasza sprawa, prestiż kosztuje.

fororak • Poniedziałek [15.05.2017, 18:53:54] • [IP: 162.253.130.**]

Do : Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:25] • [IP: 176.11.35.***]...Jak ktoś pragnie dobrej i atrakcyjnej rozrywki to jedzie do Międzyzdrojów, tam jest wspaniała rozrywka, gra w trzy kubeczki...Niesamowita adrenalina, co niektórzy zapamiętują tę atrakcyjną gierkę do końca swych dni na tym padole...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:45] • [IP: 83.11.91.***]

Jak się chce mieszkać w hotelu, mieć komfortowe warunki to trzeba płacić. Za granią pokoik dwuosobowy od 380 zł za dobę i jeszcze 40 euro za sprzątanie. A w kraju jak zbyt drogo to jechać w maju. czerwcu, wrześniu -jest 50 % taniej. Nie wszyscy mają dzieci w wieku szkolnym, a oni mają 500+. Wynajmuję w lipcu pokój z łazienka, lodówką, 300 m od morza dla 3 osób za 135 zł i co, to jest drogo?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 17:30:25] • [IP: 176.11.35.***]

Wszyscy powystawiali stoliki, ogródki piwne, restauracyjki itp ale żeby zrobić coś dla rozrywki cyrk z prawdziwego zdarzenia jaki i wesołe miasteczko bo niema gdzie z dziećmi pójść lub coś innego to nie typowe zagrody dla Niemców z piwem itp kiedyś na promenadzie był jarmark było kolorowo ładnie a teraz hotelikow i żarcie na całej dlugosci gdzie tu atrakcje...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:07:04] • [IP: 80.245.188.***]

piwo po 10, rybka po 100 za kg, szaszłyk drugie tyle cola mała 6 złotych woda 5 zł dziękuję za promkę wole działke. nie jestem jeleniem żeby mnie w rogi walić

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:04:31] • [IP: 62.69.252.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną. Chamem to ty jesteś, a mieszkańcy Świnoujścia wcale się wczasowiczami nie cieszą, poza garstką obcych właścicieli hoteli. Czy ktoś cię tu zaprasza, chamie?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 16:01:58] • [IP: 62.69.252.***]

Wali na głowę średnia cena 70zl osoba za dobę niektórzy tyle dniówki w pracy nie mają Jedź na. ...Majorkę. Albo opalaj się na działce. W Świnoujściu brak wody i brak na nią widoków. W czasie sezonu wczasowiczów jest 4 razy tyle co mieszkańców.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:58:02] • [IP: 62.69.252.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną. Złapali cię na złodziejstwie?? Ostatni taki" wczasowicz" zdemontował mi baterię w umywalce, Warszawiak...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:55:43] • [IP: 62.69.252.***]

Masakra bezmyślność brak słów na ludzką głupotę.. .. Też tam byłem nie raz i już mi się nie chce. To jednak za daleko na plażę!

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:49:17] • [IP: 62.69.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 15:42:54] • [IP: 50.7.78.**]

Trzeba być masochistą, żeby tutaj przyjeżdżać. W tym smutnym jak dupa zabetonowanym komercyjnym mieście nic się nie dzieje. Zero baletów, zero atrakcji poza Bielikami, Latarnią, Wiatrakiem, dzikami i menelami. Plaża też już jest zniszczona przez jełopów, którzy na siłę chcą Świnoujście zamienić w Miami. Apropo, jest w tym mieście jakaś atrakcja, która nie jest poniemiecka?

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 14:59:44] • [IP: 194.179.96.***]

Pochodzę ze Świnoujścia i akurat przebywam na Majorce, nie ma porównania. Jestem za Majorką.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 14:05:24] • [IP: 92.42.114.*]

No do Egiptu i innych krajów muzułmańskich to już raczej nikt nie pojedzie.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:40:19] • [IP: 80.245.180.**]

a zarobki bez zmain, , nigdy nie pojde do pracy za 1800 zl

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:23:37] • [IP: 178.238.246.**]

Przyjazne państwo ale tylko dla bogatych. Bieda musi spędzać wakacje w domciu lub na działce przy pieleniu grządek.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 13:15:36] • [IP: 80.245.184.**]

Woda, prąd, gaz, wszystkie usługi poszły w górę. I tak to własnie 500+ jest oacane kosztem wszystkich. ceny poszły wszędzie do góry, a z Katowic to raczej oni jada nad morze a nie odwrotnie.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 12:27:42] • [IP: 89.76.26.***]

W tej norze, w tym grajdole z chamskimi mieszkańcami i cenami z kosmosu ?? NIGDY !! Lepiej będzie zniszczyć promy, żeby to całe chamstwo nie wydostawało się za granice tego grajdołu. Coś mi sięwydaje, że mieszkańcy (nazwę ich delikatnie) nienawidzący przyjezdnych, bardzo chętnie przenoszą się w inne rejony kraju. Siedzieć zatem na dupie w swoim grajdole, i nie wychylać się na świat, bo zarazicie ludzi swoim zezwierzęceniem, i dopiero będzie !! Ceny sobie podnoście do woli. Już i tak niewiele osób do was przyjeżdża, a i Niemcy przestaną.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 11:09:17] • [IP: 87.204.191.***]

Myśleli że jak dostano pińcet+ to bedo wakacje a tu ceny fik do góry I dalej w czarnej d..ie. No Co za paskudne prawa ekonomii...kto by to przewidział...

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 11:04:27] • [IP: 80.245.189.***]

Podziwiam ludzi co przyjezdzaja do tej brudnej wioski.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:59:36] • [IP: 95.129.226.**]

TO SĄ NIEZŁE ZŁOTÓWY MERCAMI SIĘ ROZBIJAJĄ ALE PŁAKAĆ UMIEJĄ JAK IM TO ŹLE JAK TU ŻYĆ. Przedobrzą to po rozum pójdą. Tu tym mendom powinni się dobrać do podatków.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:59:08] • [IP: 95.129.228.***]

Wszystko drożeje taka prawda, więc skąd te zdziwienie, utrzymanie hotelu czy pensjonatu to nie są małe pieniądze, zobaczcie jak ceny wynajmu mieszkań poszły do góry za byle pokoik 600 - 700 złoty a o kawalerkach już nie wspomne

Schoolwysyn • Poniedziałek [15.05.2017, 10:50:07] • [IP: 94.254.232.**]

Sa dodatkowe pieniądze z 500+ na rynku. Wzrosło najnizsze wynagrodzenie. Jest inflacja. Nie dziwi mnie to.

Gość • Poniedziałek [15.05.2017, 10:47:29] • [IP: 188.146.135.***]

Wali na głowę średnia cena 70zl osoba za dobę niektórzy tyle dniówki w pracy nie mają

Oglądasz 1-25 z 42
■ W niedzielę 19. listopada przeprowadzona zostanie IX edycja Biegu Pawła. Zapisy od 11.00, start o 12.00 na Górze Słowiańskiej w Worku za strzelnicą. Trasa wiedzie z G.Słowiańskiej do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia jeziora i powrót na G.Sł. i liczy 12 km. Bieg ten jest zaliczany do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Do zdobycia puchary ufundowane przez żonę i córkę śp. Pawła Dodka. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■