POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.03.2017, 21:29:34] • Świnoujście

Śmierć w Urzędzie Miasta

Śmierć w Urzędzie Miasta

fot. iswinoujscie.pl

Przed godziną 13.00, w Urzędzie Miasta doszło do zgonu. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, mężczyzna będąc w jednym z wydziałów, nagle osunął się na podłogę.

Na miejsce wezwany został zespół ratowników medycznych wraz z lekarzem, jednak jak udało nam się dowiedzieć, ze względu na przewlekły i zaawansowany stan choroby, mężczyzny nie udało się uratować.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Czwartek [23.03.2017, 18:40:28] • [IP: 93.133.13.**]

w Swinoujsciu ludzie umierają coraz cześciej w dziwnych okolicznościach ja mam wrażenie, ze to miasto poza sezonem dawno umarło...smutne jak pi..a miasto...

interesant • Wtorek [21.03.2017, 21:03:29] • [IP: 83.11.229.**]

Co do wydziału architektury, to kompetentna jest ta Pani z Biura Obsługi na dole. Zawsze życzliwie obsługuje.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 19:48:23] • [IP: 94.254.224.***]

Wcale sie nie dziwie, nasz urząd tak wspaniale działa, że za każdym razem jak tam jestem to o krok..

Gość • Wtorek [21.03.2017, 19:09:44] • [IP: 81.204.98.**]

Bardzo smutne, wspolczuje...

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:23:50] • [IP: 94.254.229.**]

ALE NARÓD GŁUPI I BEZDUSZNY . PAMIĘTAJCIE GŁUPKI WSZYSCY TO PRZEJDĄ . 45 KTO CIĘ URODZIŁ TAKIEGO BYDLAKA . ..SZACUNEK DLA ZMARŁEGO , SPOCZYWAJ W SPOKOJU.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:19:51] • [IP: 94.254.224.***]

Do 13:00:10 nie klam, lekarz rodzinny nie dostaje dodatkowo pieniędzy za wizytę, gdyż ma ryczałt. A poza tym komentarze są żałosne. Umarł człowiek a wy chcecie obrażać pracowników magistratu

Gość • Wtorek [21.03.2017, 13:00:10] • [IP: 92.42.119.***]

Tak będzie ja od dwóch tygodni nie mogę dostać się do lekarza rodzinnego po skierowanie na płatne 100% badanie. Głowa mało nie pęknie a tu słyszysz nie ma miejsc. Jakim prawem na badanie za które musimy płacić bez piep...j kolejki nie można otrzymać. Ale jak się dowiedziałam to będzie wizyta i za to kasa dla nich, kiedy zaczniemy żyć jak na to zasługujemy CZYLI Z SZACUNKIEM??

RODZINA • Wtorek [21.03.2017, 12:50:31] • [IP: 80.245.186.***]

LUDZIE NIE WPISUJCIE BZDUR ZMARŁ MÓJ WUJEK PONIEWAŻ BYŁ BARDZO CHORY I TO PRZYPADEK SPRAWIŁ ZE AKURAT W URZĘDZIE NIESTETY ŚMIERĆ NIE WYBIERA A DLA INFORMACJI TO PANI PRACUJĄCA W URZĘDZIE POMAGAŁA NAM W RATOWANIU I REANIMACJI WUJKA DO OSTATNICH CHWIL ZA CO BARDZO CHCIELIŚMY WRAZ Z RODZINĄ PODZIĘKOWAĆ

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:43:08] • [IP: 31.0.45.***]

Wydzial architektury to porażka

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:38:05] • [IP: 80.245.185.***]

w jakim wydziale i w jakiej sprawie trzeba wyjasnic, moze go tak wqurwili ze dostal zawalu-udaru, cisnienie chopu podniesli i padl

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:33:23] • [IP: 217.153.7.***]

Niech spoczywa a pokoju.

Realista • Wtorek [21.03.2017, 12:02:16] • [IP: 77.18.50.**]

Szkoda człowieka - być może był zapłacić tzw klimatyczne.Współczucie dla rodziny

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:56:56] • [IP: 109.47.0.***]

Wyrazy współczucia dla rodziny +++++

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:53:38] • [IP: 178.238.252.***]

tylko ponury żniwiarz jest w stanie uprzątnąć tan partyjniak.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:44:40] • [IP: 178.238.253.**]

Dwa problemy: w magistracie, fakt można dostać zawału i wylewu, to takie miejsce, i drugi, ile razy udało się specjalistom z miejskich przychodni nazwanej szpitalem i ratownictwa uratować, człowiek no chyba że odwiozą i to helikopterem do cywilizowanego świata, tu sie tylko opycha, działki i wycina drzewa, betonuje place dla szmalu a mieszkańcy, no też coś!

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:31:29] • [IP: 62.69.203.**]

Dostał rachunki do zapłaty i serce nie wytrzymało

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:20:53] • [IP: 164.127.170.***]

8:09...183 Ależ to jest właśnie oczywiste w naszym mieście. Moralnie się wzdragasz, czujesz swąd, ale takie powiązania są właśnie tradycyjnie utrwalone w kulisach życia publicznego Czerwonego Grodu. I nawet prawnie dopuszczalne, niestety.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:16:30] • [IP: 164.127.170.***]

To prawda, trzeba miec niezła kondycję, gdy człowiek szturmuje ten magistrat. Ale dla serca najniebezpieczniejsze sa nieuprzejme... panie. O, dlaczego akurat dałem przykład kobiet? Jakoś nieuprzejme bywaja głównie kobiety. To jest moje doświadczenie z wizyt w urzędzie. Nawet zdarzyło mi sie w urzędzie bardzo bliskim magistratu i tez publicznym usłyszec jak - akurat młode - żartują z nazwiska (!) petenta. Gdyby jednak porównac uprzejmość na tle 15-20 lat naszej RP, to uważam, że... poprawiło się. O!

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:32:58] • [IP: 62.69.254.***]

W Urzędzie Miasta winna być winda zewnętrzna. Budynek Urzędu skarbowego ma super dobudówkę i w tym stylu mogła by być przy tym budynku. Prezydent nie dba o mieszkańców i to jest jeden z przykładów. Jedno rondo mniej i jest kasa.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:32:20] • [IP: 109.173.215.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:27:38] • [IP: 83.11.150.***]

Współczuję , tym paniom z urzędu widząc człowieka osuwajacego się na podłogę a później wiadomość źe to zgon, widok im pozostanie na długo, bo to się nieda tak szybko zapomnieć.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:11:14] • [IP: 195.198.46.***]

Człowiek umarł w Urzędzie Miasta, a ludzie rozpisują się o układach tam panujących.. Trochę powagi, może tak przy innej okazji..

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:25:41] • [IP: 80.245.179.***]

IP 229*** to na pewno albo spokrewniony tam z kimś albo sam urzędas - wskazuje na to" lizusowski" wpis. No niestety ale w tych wydziałach to kręcą jak chcą i komu chcą !!, są nieuczciwi i nie lojalni w stosunku do zwykłego Kowalskiego - liczą się tylko znajomości - choć sprawiedliwość i tak ich sięga ale ze Szczecina

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:09:00] • [IP: 80.245.183.***]

Czemu osoba mająca męża, który był politycznym wojskowym za komuny zasiada w jednym z wydziałów? Przecież to jest niedopuszczalne by ktoś taki zasiadał w naszym urzędzie.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 07:54:59] • [IP: 178.238.252.**]

Smutne...wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich zmarłego.

Oglądasz 1-25 z 43
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■