POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.03.2017, 21:29:34] • Świnoujście

Śmierć w Urzędzie Miasta

Śmierć w Urzędzie Miasta

fot. iswinoujscie.pl

Przed godziną 13.00, w Urzędzie Miasta doszło do zgonu. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, mężczyzna będąc w jednym z wydziałów, nagle osunął się na podłogę.

Na miejsce wezwany został zespół ratowników medycznych wraz z lekarzem, jednak jak udało nam się dowiedzieć, ze względu na przewlekły i zaawansowany stan choroby, mężczyzny nie udało się uratować.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Czwartek [23.03.2017, 18:40:28] • [IP: 93.133.13.**]

w Swinoujsciu ludzie umierają coraz cześciej w dziwnych okolicznościach ja mam wrażenie, ze to miasto poza sezonem dawno umarło...smutne jak pi..a miasto...

interesant • Wtorek [21.03.2017, 21:03:29] • [IP: 83.11.229.**]

Co do wydziału architektury, to kompetentna jest ta Pani z Biura Obsługi na dole. Zawsze życzliwie obsługuje.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 19:48:23] • [IP: 94.254.224.***]

Wcale sie nie dziwie, nasz urząd tak wspaniale działa, że za każdym razem jak tam jestem to o krok..

Gość • Wtorek [21.03.2017, 19:09:44] • [IP: 81.204.98.**]

Bardzo smutne, wspolczuje...

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:23:50] • [IP: 94.254.229.**]

ALE NARÓD GŁUPI I BEZDUSZNY . PAMIĘTAJCIE GŁUPKI WSZYSCY TO PRZEJDĄ . 45 KTO CIĘ URODZIŁ TAKIEGO BYDLAKA . ..SZACUNEK DLA ZMARŁEGO , SPOCZYWAJ W SPOKOJU.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:19:51] • [IP: 94.254.224.***]

Do 13:00:10 nie klam, lekarz rodzinny nie dostaje dodatkowo pieniędzy za wizytę, gdyż ma ryczałt. A poza tym komentarze są żałosne. Umarł człowiek a wy chcecie obrażać pracowników magistratu

Gość • Wtorek [21.03.2017, 13:00:10] • [IP: 92.42.119.***]

Tak będzie ja od dwóch tygodni nie mogę dostać się do lekarza rodzinnego po skierowanie na płatne 100% badanie. Głowa mało nie pęknie a tu słyszysz nie ma miejsc. Jakim prawem na badanie za które musimy płacić bez piep...j kolejki nie można otrzymać. Ale jak się dowiedziałam to będzie wizyta i za to kasa dla nich, kiedy zaczniemy żyć jak na to zasługujemy CZYLI Z SZACUNKIEM??

RODZINA • Wtorek [21.03.2017, 12:50:31] • [IP: 80.245.186.***]

LUDZIE NIE WPISUJCIE BZDUR ZMARŁ MÓJ WUJEK PONIEWAŻ BYŁ BARDZO CHORY I TO PRZYPADEK SPRAWIŁ ZE AKURAT W URZĘDZIE NIESTETY ŚMIERĆ NIE WYBIERA A DLA INFORMACJI TO PANI PRACUJĄCA W URZĘDZIE POMAGAŁA NAM W RATOWANIU I REANIMACJI WUJKA DO OSTATNICH CHWIL ZA CO BARDZO CHCIELIŚMY WRAZ Z RODZINĄ PODZIĘKOWAĆ

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:43:08] • [IP: 31.0.45.***]

Wydzial architektury to porażka

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:38:05] • [IP: 80.245.185.***]

w jakim wydziale i w jakiej sprawie trzeba wyjasnic, moze go tak wqurwili ze dostal zawalu-udaru, cisnienie chopu podniesli i padl

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:33:23] • [IP: 217.153.7.***]

Niech spoczywa a pokoju.

Realista • Wtorek [21.03.2017, 12:02:16] • [IP: 77.18.50.**]

Szkoda człowieka - być może był zapłacić tzw klimatyczne.Współczucie dla rodziny

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:56:56] • [IP: 109.47.0.***]

Wyrazy współczucia dla rodziny +++++

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:53:38] • [IP: 178.238.252.***]

tylko ponury żniwiarz jest w stanie uprzątnąć tan partyjniak.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:44:40] • [IP: 178.238.253.**]

Dwa problemy: w magistracie, fakt można dostać zawału i wylewu, to takie miejsce, i drugi, ile razy udało się specjalistom z miejskich przychodni nazwanej szpitalem i ratownictwa uratować, człowiek no chyba że odwiozą i to helikopterem do cywilizowanego świata, tu sie tylko opycha, działki i wycina drzewa, betonuje place dla szmalu a mieszkańcy, no też coś!

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:31:29] • [IP: 62.69.203.**]

Dostał rachunki do zapłaty i serce nie wytrzymało

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:20:53] • [IP: 164.127.170.***]

8:09...183 Ależ to jest właśnie oczywiste w naszym mieście. Moralnie się wzdragasz, czujesz swąd, ale takie powiązania są właśnie tradycyjnie utrwalone w kulisach życia publicznego Czerwonego Grodu. I nawet prawnie dopuszczalne, niestety.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:16:30] • [IP: 164.127.170.***]

To prawda, trzeba miec niezła kondycję, gdy człowiek szturmuje ten magistrat. Ale dla serca najniebezpieczniejsze sa nieuprzejme... panie. O, dlaczego akurat dałem przykład kobiet? Jakoś nieuprzejme bywaja głównie kobiety. To jest moje doświadczenie z wizyt w urzędzie. Nawet zdarzyło mi sie w urzędzie bardzo bliskim magistratu i tez publicznym usłyszec jak - akurat młode - żartują z nazwiska (!) petenta. Gdyby jednak porównac uprzejmość na tle 15-20 lat naszej RP, to uważam, że... poprawiło się. O!

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:32:58] • [IP: 62.69.254.***]

W Urzędzie Miasta winna być winda zewnętrzna. Budynek Urzędu skarbowego ma super dobudówkę i w tym stylu mogła by być przy tym budynku. Prezydent nie dba o mieszkańców i to jest jeden z przykładów. Jedno rondo mniej i jest kasa.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:32:20] • [IP: 109.173.215.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:27:38] • [IP: 83.11.150.***]

Współczuję , tym paniom z urzędu widząc człowieka osuwajacego się na podłogę a później wiadomość źe to zgon, widok im pozostanie na długo, bo to się nieda tak szybko zapomnieć.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:11:14] • [IP: 195.198.46.***]

Człowiek umarł w Urzędzie Miasta, a ludzie rozpisują się o układach tam panujących.. Trochę powagi, może tak przy innej okazji..

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:25:41] • [IP: 80.245.179.***]

IP 229*** to na pewno albo spokrewniony tam z kimś albo sam urzędas - wskazuje na to" lizusowski" wpis. No niestety ale w tych wydziałach to kręcą jak chcą i komu chcą !!, są nieuczciwi i nie lojalni w stosunku do zwykłego Kowalskiego - liczą się tylko znajomości - choć sprawiedliwość i tak ich sięga ale ze Szczecina

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:09:00] • [IP: 80.245.183.***]

Czemu osoba mająca męża, który był politycznym wojskowym za komuny zasiada w jednym z wydziałów? Przecież to jest niedopuszczalne by ktoś taki zasiadał w naszym urzędzie.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 07:54:59] • [IP: 178.238.252.**]

Smutne...wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich zmarłego.

Oglądasz 1-25 z 43
■ ODKRYJ LOGOS Zapraszamy Na spotkanie rekrutacyjne do Klas Szkoły Podstawowej oraz Liceum 29.05.2018 (środa) godz.17.00, ul. Grunwaldzka 47 ■ Do świnoujskiego portu wszedł jeden z trzech największych żaglowców świata Kruzensztern. W Świnoujściu będzie do poniedziałku włącznie. Jednostka zacumowana będzie przy nabrzeżu Władysława IV (koło Kapitanatu Portu). Godziny bezpłatnego zwiedzania: 25. V (piątek) 14.00 - 20.00 26. V (sobota) 10.00 - 19.00 27. V (niedziela) 10.00 - 19.00 28. V (poniedziałek) 10.00 - 12.00 ■
■ 25.05 przy wejściu na plaże (pierwsze wejście na wschód od głównego) lub na plaży zgubiono iPhone czarnego w okładce. Proszę znalazce o kontakt pod tel 0048 783736099 lub 0049 17624948800 dziękuje ■ XI Festyn Rodzinny w Forcie Anioła już w niedzielę Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (27 maja 2018) o godz. 12.00 – 15.00 na XI Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w FORCIE ANIOŁA ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie prezydenta Świnoujścia i udzieliła mu absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta w roku 2017.■ Skarbnik Miasta Iwona Górecka-Sęczek: "Rok budżetowy kończy się w Świnoujściu nadwyżką wysokości 103 milionów złotych.Odkąd pracuję w urzędzie z taka wysoką nadwyżką nie mieliśmy jeszcze do czynienia" ■ Poszukiwania kobiety zakończyły się pomyślnie; została ona przewieziona do szpitala - informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnpoujściu ■