POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.03.2017, 21:29:34] • Świnoujście

Śmierć w Urzędzie Miasta

Śmierć w Urzędzie Miasta

fot. iswinoujscie.pl

Przed godziną 13.00, w Urzędzie Miasta doszło do zgonu. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, mężczyzna będąc w jednym z wydziałów, nagle osunął się na podłogę.

Na miejsce wezwany został zespół ratowników medycznych wraz z lekarzem, jednak jak udało nam się dowiedzieć, ze względu na przewlekły i zaawansowany stan choroby, mężczyzny nie udało się uratować.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Czwartek [23.03.2017, 18:40:28] • [IP: 93.133.13.**]

w Swinoujsciu ludzie umierają coraz cześciej w dziwnych okolicznościach ja mam wrażenie, ze to miasto poza sezonem dawno umarło...smutne jak pi..a miasto...

interesant • Wtorek [21.03.2017, 21:03:29] • [IP: 83.11.229.**]

Co do wydziału architektury, to kompetentna jest ta Pani z Biura Obsługi na dole. Zawsze życzliwie obsługuje.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 19:48:23] • [IP: 94.254.224.***]

Wcale sie nie dziwie, nasz urząd tak wspaniale działa, że za każdym razem jak tam jestem to o krok..

Gość • Wtorek [21.03.2017, 19:09:44] • [IP: 81.204.98.**]

Bardzo smutne, wspolczuje...

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:23:50] • [IP: 94.254.229.**]

ALE NARÓD GŁUPI I BEZDUSZNY . PAMIĘTAJCIE GŁUPKI WSZYSCY TO PRZEJDĄ . 45 KTO CIĘ URODZIŁ TAKIEGO BYDLAKA . ..SZACUNEK DLA ZMARŁEGO , SPOCZYWAJ W SPOKOJU.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:19:51] • [IP: 94.254.224.***]

Do 13:00:10 nie klam, lekarz rodzinny nie dostaje dodatkowo pieniędzy za wizytę, gdyż ma ryczałt. A poza tym komentarze są żałosne. Umarł człowiek a wy chcecie obrażać pracowników magistratu

Gość • Wtorek [21.03.2017, 13:00:10] • [IP: 92.42.119.***]

Tak będzie ja od dwóch tygodni nie mogę dostać się do lekarza rodzinnego po skierowanie na płatne 100% badanie. Głowa mało nie pęknie a tu słyszysz nie ma miejsc. Jakim prawem na badanie za które musimy płacić bez piep...j kolejki nie można otrzymać. Ale jak się dowiedziałam to będzie wizyta i za to kasa dla nich, kiedy zaczniemy żyć jak na to zasługujemy CZYLI Z SZACUNKIEM??

RODZINA • Wtorek [21.03.2017, 12:50:31] • [IP: 80.245.186.***]

LUDZIE NIE WPISUJCIE BZDUR ZMARŁ MÓJ WUJEK PONIEWAŻ BYŁ BARDZO CHORY I TO PRZYPADEK SPRAWIŁ ZE AKURAT W URZĘDZIE NIESTETY ŚMIERĆ NIE WYBIERA A DLA INFORMACJI TO PANI PRACUJĄCA W URZĘDZIE POMAGAŁA NAM W RATOWANIU I REANIMACJI WUJKA DO OSTATNICH CHWIL ZA CO BARDZO CHCIELIŚMY WRAZ Z RODZINĄ PODZIĘKOWAĆ

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:43:08] • [IP: 31.0.45.***]

Wydzial architektury to porażka

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:38:05] • [IP: 80.245.185.***]

w jakim wydziale i w jakiej sprawie trzeba wyjasnic, moze go tak wqurwili ze dostal zawalu-udaru, cisnienie chopu podniesli i padl

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:33:23] • [IP: 217.153.7.***]

Niech spoczywa a pokoju.

Realista • Wtorek [21.03.2017, 12:02:16] • [IP: 77.18.50.**]

Szkoda człowieka - być może był zapłacić tzw klimatyczne.Współczucie dla rodziny

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:56:56] • [IP: 109.47.0.***]

Wyrazy współczucia dla rodziny +++++

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:53:38] • [IP: 178.238.252.***]

tylko ponury żniwiarz jest w stanie uprzątnąć tan partyjniak.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:44:40] • [IP: 178.238.253.**]

Dwa problemy: w magistracie, fakt można dostać zawału i wylewu, to takie miejsce, i drugi, ile razy udało się specjalistom z miejskich przychodni nazwanej szpitalem i ratownictwa uratować, człowiek no chyba że odwiozą i to helikopterem do cywilizowanego świata, tu sie tylko opycha, działki i wycina drzewa, betonuje place dla szmalu a mieszkańcy, no też coś!

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:31:29] • [IP: 62.69.203.**]

Dostał rachunki do zapłaty i serce nie wytrzymało

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:20:53] • [IP: 164.127.170.***]

8:09...183 Ależ to jest właśnie oczywiste w naszym mieście. Moralnie się wzdragasz, czujesz swąd, ale takie powiązania są właśnie tradycyjnie utrwalone w kulisach życia publicznego Czerwonego Grodu. I nawet prawnie dopuszczalne, niestety.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:16:30] • [IP: 164.127.170.***]

To prawda, trzeba miec niezła kondycję, gdy człowiek szturmuje ten magistrat. Ale dla serca najniebezpieczniejsze sa nieuprzejme... panie. O, dlaczego akurat dałem przykład kobiet? Jakoś nieuprzejme bywaja głównie kobiety. To jest moje doświadczenie z wizyt w urzędzie. Nawet zdarzyło mi sie w urzędzie bardzo bliskim magistratu i tez publicznym usłyszec jak - akurat młode - żartują z nazwiska (!) petenta. Gdyby jednak porównac uprzejmość na tle 15-20 lat naszej RP, to uważam, że... poprawiło się. O!

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:32:58] • [IP: 62.69.254.***]

W Urzędzie Miasta winna być winda zewnętrzna. Budynek Urzędu skarbowego ma super dobudówkę i w tym stylu mogła by być przy tym budynku. Prezydent nie dba o mieszkańców i to jest jeden z przykładów. Jedno rondo mniej i jest kasa.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:32:20] • [IP: 109.173.215.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:27:38] • [IP: 83.11.150.***]

Współczuję , tym paniom z urzędu widząc człowieka osuwajacego się na podłogę a później wiadomość źe to zgon, widok im pozostanie na długo, bo to się nieda tak szybko zapomnieć.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:11:14] • [IP: 195.198.46.***]

Człowiek umarł w Urzędzie Miasta, a ludzie rozpisują się o układach tam panujących.. Trochę powagi, może tak przy innej okazji..

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:25:41] • [IP: 80.245.179.***]

IP 229*** to na pewno albo spokrewniony tam z kimś albo sam urzędas - wskazuje na to" lizusowski" wpis. No niestety ale w tych wydziałach to kręcą jak chcą i komu chcą !!, są nieuczciwi i nie lojalni w stosunku do zwykłego Kowalskiego - liczą się tylko znajomości - choć sprawiedliwość i tak ich sięga ale ze Szczecina

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:09:00] • [IP: 80.245.183.***]

Czemu osoba mająca męża, który był politycznym wojskowym za komuny zasiada w jednym z wydziałów? Przecież to jest niedopuszczalne by ktoś taki zasiadał w naszym urzędzie.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 07:54:59] • [IP: 178.238.252.**]

Smutne...wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich zmarłego.

Oglądasz 1-25 z 43
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■