░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.03.2017, 21:29:34] • Świnoujście

Śmierć w Urzędzie Miasta

Śmierć w Urzędzie Miasta

fot. iswinoujscie.pl

Przed godziną 13.00, w Urzędzie Miasta doszło do zgonu. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, mężczyzna będąc w jednym z wydziałów, nagle osunął się na podłogę.

Na miejsce wezwany został zespół ratowników medycznych wraz z lekarzem, jednak jak udało nam się dowiedzieć, ze względu na przewlekły i zaawansowany stan choroby, mężczyzny nie udało się uratować.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Czwartek [23.03.2017, 18:40:28] • [IP: 93.133.13.**]

w Swinoujsciu ludzie umierają coraz cześciej w dziwnych okolicznościach ja mam wrażenie, ze to miasto poza sezonem dawno umarło...smutne jak pi..a miasto...

interesant • Wtorek [21.03.2017, 21:03:29] • [IP: 83.11.229.**]

Co do wydziału architektury, to kompetentna jest ta Pani z Biura Obsługi na dole. Zawsze życzliwie obsługuje.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 19:48:23] • [IP: 94.254.224.***]

Wcale sie nie dziwie, nasz urząd tak wspaniale działa, że za każdym razem jak tam jestem to o krok..

Gość • Wtorek [21.03.2017, 19:09:44] • [IP: 81.204.98.**]

Bardzo smutne, wspolczuje...

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:23:50] • [IP: 94.254.229.**]

ALE NARÓD GŁUPI I BEZDUSZNY . PAMIĘTAJCIE GŁUPKI WSZYSCY TO PRZEJDĄ . 45 KTO CIĘ URODZIŁ TAKIEGO BYDLAKA . ..SZACUNEK DLA ZMARŁEGO , SPOCZYWAJ W SPOKOJU.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:19:51] • [IP: 94.254.224.***]

Do 13:00:10 nie klam, lekarz rodzinny nie dostaje dodatkowo pieniędzy za wizytę, gdyż ma ryczałt. A poza tym komentarze są żałosne. Umarł człowiek a wy chcecie obrażać pracowników magistratu

Gość • Wtorek [21.03.2017, 13:00:10] • [IP: 92.42.119.***]

Tak będzie ja od dwóch tygodni nie mogę dostać się do lekarza rodzinnego po skierowanie na płatne 100% badanie. Głowa mało nie pęknie a tu słyszysz nie ma miejsc. Jakim prawem na badanie za które musimy płacić bez piep...j kolejki nie można otrzymać. Ale jak się dowiedziałam to będzie wizyta i za to kasa dla nich, kiedy zaczniemy żyć jak na to zasługujemy CZYLI Z SZACUNKIEM??

RODZINA • Wtorek [21.03.2017, 12:50:31] • [IP: 80.245.186.***]

LUDZIE NIE WPISUJCIE BZDUR ZMARŁ MÓJ WUJEK PONIEWAŻ BYŁ BARDZO CHORY I TO PRZYPADEK SPRAWIŁ ZE AKURAT W URZĘDZIE NIESTETY ŚMIERĆ NIE WYBIERA A DLA INFORMACJI TO PANI PRACUJĄCA W URZĘDZIE POMAGAŁA NAM W RATOWANIU I REANIMACJI WUJKA DO OSTATNICH CHWIL ZA CO BARDZO CHCIELIŚMY WRAZ Z RODZINĄ PODZIĘKOWAĆ

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:43:08] • [IP: 31.0.45.***]

Wydzial architektury to porażka

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:38:05] • [IP: 80.245.185.***]

w jakim wydziale i w jakiej sprawie trzeba wyjasnic, moze go tak wqurwili ze dostal zawalu-udaru, cisnienie chopu podniesli i padl

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:33:23] • [IP: 217.153.7.***]

Niech spoczywa a pokoju.

Realista • Wtorek [21.03.2017, 12:02:16] • [IP: 77.18.50.**]

Szkoda człowieka - być może był zapłacić tzw klimatyczne.Współczucie dla rodziny

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:56:56] • [IP: 109.47.0.***]

Wyrazy współczucia dla rodziny +++++

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:53:38] • [IP: 178.238.252.***]

tylko ponury żniwiarz jest w stanie uprzątnąć tan partyjniak.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:44:40] • [IP: 178.238.253.**]

Dwa problemy: w magistracie, fakt można dostać zawału i wylewu, to takie miejsce, i drugi, ile razy udało się specjalistom z miejskich przychodni nazwanej szpitalem i ratownictwa uratować, człowiek no chyba że odwiozą i to helikopterem do cywilizowanego świata, tu sie tylko opycha, działki i wycina drzewa, betonuje place dla szmalu a mieszkańcy, no też coś!

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:31:29] • [IP: 62.69.203.**]

Dostał rachunki do zapłaty i serce nie wytrzymało

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:20:53] • [IP: 164.127.170.***]

8:09...183 Ależ to jest właśnie oczywiste w naszym mieście. Moralnie się wzdragasz, czujesz swąd, ale takie powiązania są właśnie tradycyjnie utrwalone w kulisach życia publicznego Czerwonego Grodu. I nawet prawnie dopuszczalne, niestety.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:16:30] • [IP: 164.127.170.***]

To prawda, trzeba miec niezła kondycję, gdy człowiek szturmuje ten magistrat. Ale dla serca najniebezpieczniejsze sa nieuprzejme... panie. O, dlaczego akurat dałem przykład kobiet? Jakoś nieuprzejme bywaja głównie kobiety. To jest moje doświadczenie z wizyt w urzędzie. Nawet zdarzyło mi sie w urzędzie bardzo bliskim magistratu i tez publicznym usłyszec jak - akurat młode - żartują z nazwiska (!) petenta. Gdyby jednak porównac uprzejmość na tle 15-20 lat naszej RP, to uważam, że... poprawiło się. O!

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:32:58] • [IP: 62.69.254.***]

W Urzędzie Miasta winna być winda zewnętrzna. Budynek Urzędu skarbowego ma super dobudówkę i w tym stylu mogła by być przy tym budynku. Prezydent nie dba o mieszkańców i to jest jeden z przykładów. Jedno rondo mniej i jest kasa.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:32:20] • [IP: 109.173.215.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:27:38] • [IP: 83.11.150.***]

Współczuję , tym paniom z urzędu widząc człowieka osuwajacego się na podłogę a później wiadomość źe to zgon, widok im pozostanie na długo, bo to się nieda tak szybko zapomnieć.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:11:14] • [IP: 195.198.46.***]

Człowiek umarł w Urzędzie Miasta, a ludzie rozpisują się o układach tam panujących.. Trochę powagi, może tak przy innej okazji..

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:25:41] • [IP: 80.245.179.***]

IP 229*** to na pewno albo spokrewniony tam z kimś albo sam urzędas - wskazuje na to" lizusowski" wpis. No niestety ale w tych wydziałach to kręcą jak chcą i komu chcą !!, są nieuczciwi i nie lojalni w stosunku do zwykłego Kowalskiego - liczą się tylko znajomości - choć sprawiedliwość i tak ich sięga ale ze Szczecina

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:09:00] • [IP: 80.245.183.***]

Czemu osoba mająca męża, który był politycznym wojskowym za komuny zasiada w jednym z wydziałów? Przecież to jest niedopuszczalne by ktoś taki zasiadał w naszym urzędzie.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 07:54:59] • [IP: 178.238.252.**]

Smutne...wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich zmarłego.

Oglądasz 1-25 z 43
■ W sobotę 26 maja przeprowadzona zostanie coroczna edycja Biegu Abstynenta .Zorganizowana będzie wspólnie przez Stowarzyszenie Trzeżwościowe HOL i Parkrun .Zawodnicy klasyfikowani będą jednocześnie w ramach parkrunu , jak i w ramach Biegu Abstynenta .Start o 09.00—trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego ( 2 pętle po 2,5 km –łącznie 5 km. ).Do zdobycia puchary , medale i dyplomy ufundowane przez ST HOL ■
■ W dniach od 24 maja od godz. 1900 do godz. 2100 wyłączona z ruchu zostanie ul. Konstytucji 3 Maja (część ronda) wjazd na rondo z ulicy Dąbrowskiego oraz wyjazd z ronda na ul. Konstytucji 3 Maja. Objazd przedmiotowego odcinka nastąpi ulicami Dąbrowskiego i Piastowską.Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego ■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■