POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.03.2017, 21:29:34] • Świnoujście

Śmierć w Urzędzie Miasta

Śmierć w Urzędzie Miasta

fot. iswinoujscie.pl

Przed godziną 13.00, w Urzędzie Miasta doszło do zgonu. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, mężczyzna będąc w jednym z wydziałów, nagle osunął się na podłogę.

Na miejsce wezwany został zespół ratowników medycznych wraz z lekarzem, jednak jak udało nam się dowiedzieć, ze względu na przewlekły i zaawansowany stan choroby, mężczyzny nie udało się uratować.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Czwartek [23.03.2017, 18:40:28] • [IP: 93.133.13.**]

w Swinoujsciu ludzie umierają coraz cześciej w dziwnych okolicznościach ja mam wrażenie, ze to miasto poza sezonem dawno umarło...smutne jak pi..a miasto...

interesant • Wtorek [21.03.2017, 21:03:29] • [IP: 83.11.229.**]

Co do wydziału architektury, to kompetentna jest ta Pani z Biura Obsługi na dole. Zawsze życzliwie obsługuje.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 19:48:23] • [IP: 94.254.224.***]

Wcale sie nie dziwie, nasz urząd tak wspaniale działa, że za każdym razem jak tam jestem to o krok..

Gość • Wtorek [21.03.2017, 19:09:44] • [IP: 81.204.98.**]

Bardzo smutne, wspolczuje...

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:23:50] • [IP: 94.254.229.**]

ALE NARÓD GŁUPI I BEZDUSZNY . PAMIĘTAJCIE GŁUPKI WSZYSCY TO PRZEJDĄ . 45 KTO CIĘ URODZIŁ TAKIEGO BYDLAKA . ..SZACUNEK DLA ZMARŁEGO , SPOCZYWAJ W SPOKOJU.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:19:51] • [IP: 94.254.224.***]

Do 13:00:10 nie klam, lekarz rodzinny nie dostaje dodatkowo pieniędzy za wizytę, gdyż ma ryczałt. A poza tym komentarze są żałosne. Umarł człowiek a wy chcecie obrażać pracowników magistratu

Gość • Wtorek [21.03.2017, 13:00:10] • [IP: 92.42.119.***]

Tak będzie ja od dwóch tygodni nie mogę dostać się do lekarza rodzinnego po skierowanie na płatne 100% badanie. Głowa mało nie pęknie a tu słyszysz nie ma miejsc. Jakim prawem na badanie za które musimy płacić bez piep...j kolejki nie można otrzymać. Ale jak się dowiedziałam to będzie wizyta i za to kasa dla nich, kiedy zaczniemy żyć jak na to zasługujemy CZYLI Z SZACUNKIEM??

RODZINA • Wtorek [21.03.2017, 12:50:31] • [IP: 80.245.186.***]

LUDZIE NIE WPISUJCIE BZDUR ZMARŁ MÓJ WUJEK PONIEWAŻ BYŁ BARDZO CHORY I TO PRZYPADEK SPRAWIŁ ZE AKURAT W URZĘDZIE NIESTETY ŚMIERĆ NIE WYBIERA A DLA INFORMACJI TO PANI PRACUJĄCA W URZĘDZIE POMAGAŁA NAM W RATOWANIU I REANIMACJI WUJKA DO OSTATNICH CHWIL ZA CO BARDZO CHCIELIŚMY WRAZ Z RODZINĄ PODZIĘKOWAĆ

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:43:08] • [IP: 31.0.45.***]

Wydzial architektury to porażka

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:38:05] • [IP: 80.245.185.***]

w jakim wydziale i w jakiej sprawie trzeba wyjasnic, moze go tak wqurwili ze dostal zawalu-udaru, cisnienie chopu podniesli i padl

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:33:23] • [IP: 217.153.7.***]

Niech spoczywa a pokoju.

Realista • Wtorek [21.03.2017, 12:02:16] • [IP: 77.18.50.**]

Szkoda człowieka - być może był zapłacić tzw klimatyczne.Współczucie dla rodziny

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:56:56] • [IP: 109.47.0.***]

Wyrazy współczucia dla rodziny +++++

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:53:38] • [IP: 178.238.252.***]

tylko ponury żniwiarz jest w stanie uprzątnąć tan partyjniak.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:44:40] • [IP: 178.238.253.**]

Dwa problemy: w magistracie, fakt można dostać zawału i wylewu, to takie miejsce, i drugi, ile razy udało się specjalistom z miejskich przychodni nazwanej szpitalem i ratownictwa uratować, człowiek no chyba że odwiozą i to helikopterem do cywilizowanego świata, tu sie tylko opycha, działki i wycina drzewa, betonuje place dla szmalu a mieszkańcy, no też coś!

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:31:29] • [IP: 62.69.203.**]

Dostał rachunki do zapłaty i serce nie wytrzymało

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:20:53] • [IP: 164.127.170.***]

8:09...183 Ależ to jest właśnie oczywiste w naszym mieście. Moralnie się wzdragasz, czujesz swąd, ale takie powiązania są właśnie tradycyjnie utrwalone w kulisach życia publicznego Czerwonego Grodu. I nawet prawnie dopuszczalne, niestety.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:16:30] • [IP: 164.127.170.***]

To prawda, trzeba miec niezła kondycję, gdy człowiek szturmuje ten magistrat. Ale dla serca najniebezpieczniejsze sa nieuprzejme... panie. O, dlaczego akurat dałem przykład kobiet? Jakoś nieuprzejme bywaja głównie kobiety. To jest moje doświadczenie z wizyt w urzędzie. Nawet zdarzyło mi sie w urzędzie bardzo bliskim magistratu i tez publicznym usłyszec jak - akurat młode - żartują z nazwiska (!) petenta. Gdyby jednak porównac uprzejmość na tle 15-20 lat naszej RP, to uważam, że... poprawiło się. O!

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:32:58] • [IP: 62.69.254.***]

W Urzędzie Miasta winna być winda zewnętrzna. Budynek Urzędu skarbowego ma super dobudówkę i w tym stylu mogła by być przy tym budynku. Prezydent nie dba o mieszkańców i to jest jeden z przykładów. Jedno rondo mniej i jest kasa.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:32:20] • [IP: 109.173.215.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:27:38] • [IP: 83.11.150.***]

Współczuję , tym paniom z urzędu widząc człowieka osuwajacego się na podłogę a później wiadomość źe to zgon, widok im pozostanie na długo, bo to się nieda tak szybko zapomnieć.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:11:14] • [IP: 195.198.46.***]

Człowiek umarł w Urzędzie Miasta, a ludzie rozpisują się o układach tam panujących.. Trochę powagi, może tak przy innej okazji..

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:25:41] • [IP: 80.245.179.***]

IP 229*** to na pewno albo spokrewniony tam z kimś albo sam urzędas - wskazuje na to" lizusowski" wpis. No niestety ale w tych wydziałach to kręcą jak chcą i komu chcą !!, są nieuczciwi i nie lojalni w stosunku do zwykłego Kowalskiego - liczą się tylko znajomości - choć sprawiedliwość i tak ich sięga ale ze Szczecina

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:09:00] • [IP: 80.245.183.***]

Czemu osoba mająca męża, który był politycznym wojskowym za komuny zasiada w jednym z wydziałów? Przecież to jest niedopuszczalne by ktoś taki zasiadał w naszym urzędzie.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 07:54:59] • [IP: 178.238.252.**]

Smutne...wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich zmarłego.

Oglądasz 1-25 z 43
■ Potrącenie na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Piłsudskiego. Część ulicy Piastowskiej była wyłączona z ruchu ■ W imieniu zarządu SLD w Świnoujściu serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz Wiceprzewodniczącym SLD prof. Bogusławem Liberadzkim z Mieszkańcami Świnoujścia pod tytułem: "Porozmawiajmy o Polsce", które odbędzie się w dniu 27 lipca (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Kameralnej MDK (2 piętro) ■ Synoptycy ostrzegają: dziś od godziny 18:00 do godziny 18:00 dnia następnego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu od umiarkowanego do silnego, chwilami intensywnego. Prognozowana suma opadu wyniesie od 60mm do 85mm, lokalnie może dojść do 100mm ■ Mija 10 lat od chwili, gdy Zachodniopomorskie wstrzymało oddech… Dziś rocznica wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami pod Grenoble ■ Czytelnik o nowym Radisson Blu Resort Świnoujście: Kto i za ile dał pozwolenie na przyjęcie gości hotelowych do obiektu, który zagraża ich bezpieczeństwu? ■ Czytelnik: „Idiota świecił laserem”. Domorosły amator mocnych świateł oślepiał z okna. ■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■