POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:18:23] • 安inouj軼ie

Cia這 61-latka le瘸這 w pustostanie przy ulicy Matejki

Cia這 61-latka le瘸這 w pustostanie przy ulicy Matejki

fot. iswinoujscie.pl

Zw這ki 61-letniego m篹czyzny zosta造 ujawnione w pi徠kowe popo逝dnie w pustostanie przy ulicy Matejki. Na miejsce wezwani zostali funkcjonariusze policji oraz zesp馧 ratownik闚 medycznych wraz z lekarzem.

Szczeg馧y dotycz帷e pi徠kowego zdarzenia, przybli篡 nam Oficer Prasowy KMP w 安inouj軼iu.

- W pi徠ek po godzinie 16.00 zostali鄉y powiadomieni o ujawnieniu zw這k bezdomnego m篹czyzny w pustostanie przy ulicy Matejki. W toku podj皻ych czynno軼i nie stwierdzono dzia豉nia os鏏 trzecich. Przyby造 na miejsce lekarz Pogotowia Ratunkowego stwierdzi zgon 61-latka z przyczyn naturalnych, prokurator odst徙i od dalszych czynno軼i procesowych - informuje asp. sztab. Beata Olszewska.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-13 z 13

Go嗆 • 字oda [22.03.2017, 11:41:10] • [IP: 37.47.129.**]

Do 15:34:35 - Nie masz najmniejszego poj璚ia o czym m闚isz. Powiedz swoje" m康ro軼i" tysi帷om ludzi odbieraj帷ym sobie w tym kraju 篡cie ka盥ego roku.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 15:34:35] • [IP: 164.127.170.***]

11:03 - bardzo nie lubi takiej socjal-histerii, jak twoja. Mam wra瞠nie 瞠 to ty i tylko ty 篡jesz w prywatnym, iluzyjnym obozie koncentracyjnym swojej g這wy. Znam dobrze histori, sporo pami皻am i uwa瘸m 瞠 wielk g逝pot jest nazywac okres najwi瘯szej od 217 lat wolno軼i w Polsce (z wyj徠kiem lat 1918-1939) obozem koncentracyjnym. Gigantyczn g逝pot.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 11:03:36] • [IP: 37.47.173.***]

Kolejna ofiara bezprawia i barbarzy雟twa w豉dz ? Co to znaczy 鄉ier naturalna ? Zmar na atak serca, wylew krwi, czy te wycie鎍zenia i niedo篡wienia ? 妃ier tzw." naturalna" zawsze ma swoje przyczyny. Czemu prokurator nie bada, co doprowadzi這 organizm tego cz這wieka do 鄉ierci ? Mo瞠 odm闚iono mu zasi趾u do podtrzymania biologicznej egzystencji ? Jakie to proste podsumowa 鄉ier -" z przyczyn naturalnych" i po problemie. Tak wykonywana jest eutanazja w tym kraju. W Polsce jest ju ponad 8000 samob鎩stw ka盥ego roku. Czy kto bada, ilu z tych ludzi doprowadzi這 do tej tragedii bezprawie w豉dzy, urz璠nik闚 ? Ilu z nich odm闚iono praw ludzkich ? Nikt tego nie bada, bo a strach by這by dowiedzie si prawdy, w jakim obozie koncentracyjnym 篡jemy.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 10:50:23] • [IP: 178.238.253.**]

No c騜, dzieci i wnuki maj teraz inne zaj璚ia ni podej嗆 czy zadzwoni, do Dziadka czy Babci, szkoda cz這wieka, a w jednym z miast na po逝dniu, rozwi您ali ten problem w prosty spos鏏 przy pomocy odpowiednich s逝, m這dzie z wolontariatu , odwiedza samotnych starszy ludzi i pomaga w zwyk造 potrzebach, a u nas jest podobono MOPR, to ta pani co to si oburza豉, ze potrzebuj帷y 磧e pisz o tej instytucji!

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 10:49:59] • [IP: 92.42.119.**]

Smierc przyczyny naturalne wyziebienie organizmu polska rzeczywistosc.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 08:40:08] • [IP: 198.7.62.***]

Podobno le瘸 twarz do pod這gi...

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 07:46:41] • [IP: 80.245.190.***]

鄉ier przyczyny naturalne zawa lub udar

kolo • Poniedzia貫k [20.03.2017, 20:36:52] • [IP: 92.42.114.***]

184 - naucz sie ortografii ciekawski kmoku - co cie to obchodzi? 瞠by ploty robi? posprz徠aj w budzie bo cap na ca造 blok

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 19:37:07] • [IP: 62.69.231.***]

Nie ma czego takiego jak" zgon z przyczyn naturalnych", tym bardziej, ze to by facet w kwiecie wieku. 61 lat, to nie tak du穎. P.S. Kt鏎y to pustostan, ten ko這 Kauflandu, czy ten ma Matejki 16?

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 19:22:22] • [IP: 46.231.63.**]

jednego kloszarda mniej

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:51:12] • [IP: 164.127.116.***]

To w tej pustej kamienicy przed Kauflandem od strony ul.Matejki.Tam straszy od dawna.

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:40:13] • [IP: 46.76.200.***]

Ale to nie jest jego zdjecie.to zdjecie pogladowe.denat lezal na lozku

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:26:06] • [IP: 80.245.184.***]

Konrkety? Gdzie?

Ogl康asz 1-13 z 13
■ Dotyczy utrudnie w ruchu na ul. Bia這ruskiej w 安inouj軼iu. W dniach od 17 pa寮ziernika 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w zwi您ku z prowadzonymi pracami drogowymi, wy陰czona z ruchu zostaje ul. Bia這ruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. pa寮ziernika 2017 r. o godzinie 18.00 nast徙i pr鏏a nowej iluminacji budynku Muzeum Rybo堯wstwa Morskiego. Zapraszamy mieszka鎍闚 i go軼i, aby鄉y wsp鏊nie ocenili i zdecydowali, czy tak w豉郾ie mo瞠 wygl康a o鈍ietlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka 痂urkiewicza wyparowa豉? W co gra 痂urkiewicz z Agatowsk? ■ Na razie nie ma ch皻nych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota 安inouj軼ie pokona豉 Bia造ch S康闚 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kart bankomatow banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. W豉軼icielka mo瞠 si zg這si po kart pod numer 884077722 ■ Potr帷enie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni m篹czyzna wpad pod ko豉 samochodu dostawczego ■ M篹czyzna pobi pracownic MOPR-u! Kobieta trafi豉 do szpitala! ■ Dostojnie i z gracj, jak przysta這 na morskiego szlachcica, tu przed p馧noc z pi徠ku na sobot 瘸glowiec „Kapitan Borchardt” pojawi si na wodach 鈍inoujskiego portu. Cumy podj掖 pracownik Mariny P馧nocnej. „Borchardta" przyprowadzi do 安inouj軼ia jeden z legendarnych kapitan闚, kt鏎y do dzi pe軟i czynn s逝瘺 w polskiej flocie – kpt .w. Ziemowit Bara雟ki. Zanim wyruszy w dalsz drog, 瘸glowiec pozostanie przy kei Mariny P馧nocnej przez najbli窺ze trzy, mo瞠 cztery dni ■ W 鈔od, oko這 godziny 17:30 w okolicy skrzy穎wania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborsk zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednog這郾ie przyj窸a Strategi Realizacji Problem闚 Spo貫cznych dla miasta 安inouj軼ia. Strategia obowi您ywa b璠zie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent 痂urkiewicz: Mi璠zy star promenad na promenad na wydmie zamierzamy wybudowa jeszcze jeden ci庵 spacerowy, tzw. "promenad s這鎍a". Handluj帷y dotychczas w tym ci庵u beda mogli tam handlowa najprawdopodobniej do ko鎍a przysz貫go sezonu. ■