POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:18:23] • 安inouj軼ie

Cia這 61-latka le瘸這 w pustostanie przy ulicy Matejki

Cia這 61-latka le瘸這 w pustostanie przy ulicy Matejki

fot. iswinoujscie.pl

Zw這ki 61-letniego m篹czyzny zosta造 ujawnione w pi徠kowe popo逝dnie w pustostanie przy ulicy Matejki. Na miejsce wezwani zostali funkcjonariusze policji oraz zesp馧 ratownik闚 medycznych wraz z lekarzem.

Szczeg馧y dotycz帷e pi徠kowego zdarzenia, przybli篡 nam Oficer Prasowy KMP w 安inouj軼iu.

- W pi徠ek po godzinie 16.00 zostali鄉y powiadomieni o ujawnieniu zw這k bezdomnego m篹czyzny w pustostanie przy ulicy Matejki. W toku podj皻ych czynno軼i nie stwierdzono dzia豉nia os鏏 trzecich. Przyby造 na miejsce lekarz Pogotowia Ratunkowego stwierdzi zgon 61-latka z przyczyn naturalnych, prokurator odst徙i od dalszych czynno軼i procesowych - informuje asp. sztab. Beata Olszewska.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-13 z 13

Go嗆 • 字oda [22.03.2017, 11:41:10] • [IP: 37.47.129.**]

Do 15:34:35 - Nie masz najmniejszego poj璚ia o czym m闚isz. Powiedz swoje" m康ro軼i" tysi帷om ludzi odbieraj帷ym sobie w tym kraju 篡cie ka盥ego roku.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 15:34:35] • [IP: 164.127.170.***]

11:03 - bardzo nie lubi takiej socjal-histerii, jak twoja. Mam wra瞠nie 瞠 to ty i tylko ty 篡jesz w prywatnym, iluzyjnym obozie koncentracyjnym swojej g這wy. Znam dobrze histori, sporo pami皻am i uwa瘸m 瞠 wielk g逝pot jest nazywac okres najwi瘯szej od 217 lat wolno軼i w Polsce (z wyj徠kiem lat 1918-1939) obozem koncentracyjnym. Gigantyczn g逝pot.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 11:03:36] • [IP: 37.47.173.***]

Kolejna ofiara bezprawia i barbarzy雟twa w豉dz ? Co to znaczy 鄉ier naturalna ? Zmar na atak serca, wylew krwi, czy te wycie鎍zenia i niedo篡wienia ? 妃ier tzw." naturalna" zawsze ma swoje przyczyny. Czemu prokurator nie bada, co doprowadzi這 organizm tego cz這wieka do 鄉ierci ? Mo瞠 odm闚iono mu zasi趾u do podtrzymania biologicznej egzystencji ? Jakie to proste podsumowa 鄉ier -" z przyczyn naturalnych" i po problemie. Tak wykonywana jest eutanazja w tym kraju. W Polsce jest ju ponad 8000 samob鎩stw ka盥ego roku. Czy kto bada, ilu z tych ludzi doprowadzi這 do tej tragedii bezprawie w豉dzy, urz璠nik闚 ? Ilu z nich odm闚iono praw ludzkich ? Nikt tego nie bada, bo a strach by這by dowiedzie si prawdy, w jakim obozie koncentracyjnym 篡jemy.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 10:50:23] • [IP: 178.238.253.**]

No c騜, dzieci i wnuki maj teraz inne zaj璚ia ni podej嗆 czy zadzwoni, do Dziadka czy Babci, szkoda cz這wieka, a w jednym z miast na po逝dniu, rozwi您ali ten problem w prosty spos鏏 przy pomocy odpowiednich s逝, m這dzie z wolontariatu , odwiedza samotnych starszy ludzi i pomaga w zwyk造 potrzebach, a u nas jest podobono MOPR, to ta pani co to si oburza豉, ze potrzebuj帷y 磧e pisz o tej instytucji!

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 10:49:59] • [IP: 92.42.119.**]

Smierc przyczyny naturalne wyziebienie organizmu polska rzeczywistosc.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 08:40:08] • [IP: 198.7.62.***]

Podobno le瘸 twarz do pod這gi...

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 07:46:41] • [IP: 80.245.190.***]

鄉ier przyczyny naturalne zawa lub udar

kolo • Poniedzia貫k [20.03.2017, 20:36:52] • [IP: 92.42.114.***]

184 - naucz sie ortografii ciekawski kmoku - co cie to obchodzi? 瞠by ploty robi? posprz徠aj w budzie bo cap na ca造 blok

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 19:37:07] • [IP: 62.69.231.***]

Nie ma czego takiego jak" zgon z przyczyn naturalnych", tym bardziej, ze to by facet w kwiecie wieku. 61 lat, to nie tak du穎. P.S. Kt鏎y to pustostan, ten ko這 Kauflandu, czy ten ma Matejki 16?

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 19:22:22] • [IP: 46.231.63.**]

jednego kloszarda mniej

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:51:12] • [IP: 164.127.116.***]

To w tej pustej kamienicy przed Kauflandem od strony ul.Matejki.Tam straszy od dawna.

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:40:13] • [IP: 46.76.200.***]

Ale to nie jest jego zdjecie.to zdjecie pogladowe.denat lezal na lozku

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:26:06] • [IP: 80.245.184.***]

Konrkety? Gdzie?

Ogl康asz 1-13 z 13
■ W niedziel 19. listopada przeprowadzona zostanie IX edycja Biegu Paw豉. Zapisy od 11.00, start o 12.00 na G鏎ze S這wia雟kiej w Worku za strzelnic. Trasa wiedzie z G.S這wia雟kiej do Jeziora Wolgastsee, dwa okr捫enia jeziora i powr鏒 na G.S. i liczy 12 km. Bieg ten jest zaliczany do klasyfikacji Mi璠zynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Do zdobycia puchary ufundowane przez 穎n i c鏎k 酥. Paw豉 Dodka. Szczeg馧y w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Policjanci wsp馧dzia豉j帷 z SG zatrzymali 2 m篹czyzn do wyja郾ienia, w sprawie kradzie篡 pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe nale瞠 b璠 do Prok. Rej. w 安inouj軼iu, prowadz帷ej 郵edztwo ■ Tesla odnaleziona w gara簑 przy ulicy Markiewicza ■ Gro幡y wypadek przed Mi璠zyzdrojami, gdzie zderzy造 si dwie osob闚ki. Z naszych informacji wynika, 瞠 1 osoba ponios豉 鄉ier na miejscu, a 2 osoby s zakleszczone w poje寮zie ■ Funkcjonariusz stra篡 granicznej odda kilka strza堯w w kierunku odje盥瘸j帷ej Tesli! Przeczytaj, co m闚i mieszka鎍y, kt鏎zy widzieli ca貫 zaj軼ie! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strze穎nego parkingu plac闚ki Stra篡 Granicznej w 安inouj軼iu ■ Magia 安i徠 wkr鏒ce dotrze do 安inouj軼ia! W tym roku b璠zie du穎 nowych ozd鏏! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochod闚 na promie m鎩 znajomy sp騧ni si do pracy. Czytelnik postanowi poruszy problem znany wielu 鈍inouj軼ianom. Kolejki do prom闚 to problem znany i poruszany na 豉mach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowi poruszy kwesti ustawiania samochod闚 na Bieliku. Chodzi o konkretn sytuacj, kt鏎a mia豉 miejsce w poniedzia貫k, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta by豉 ca趾iem spora ■ Pod lup 鈍inoujskiej Prokuratury Rejonowej znalaz si PEC. Zawiadomienie o mo磧iwo軼i pope軟ienia przest瘼stwa z這篡li jego pracownicy, a dok豉dniej cz這nkowie zwi您ku zawodowego. Mowa tu o nowo powsta造m Niezale積ym Samorz康nym Zwi您ku NSZZ "Solidarno嗆", Zak豉dowej Organizacji Zwi您kowej przy Przedsi瑿iorstwie Energetyki Cieplnej w 安inouj軼iu, kt鏎ego pracownicy s wyra幡ie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje si w sp馧ce. Sprawa wydaje si by powa積a, bo 鈍inoujska prokuratura prowadzi post瘼owanie sprawdzaj帷e w sprawie z art. 296 1 k.k, kt鏎y dotyczy niegospodarno軼i ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zr鏏cie co z tym! ■ Spotkali si by broni Konstytucji RP i uczcili pami耩 m篹czyzny, kt鏎y podpali si w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie b璠zie miejsca na nud. Powstan nowe atrakcje ■ Uwaga! Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji informuje, 瞠 w dniu 10 listopada 2017 roku (pi徠ek) zak豉d b璠zie nieczynny ■ Staniszewski jak pi豉 tarczowa. Flota - D帳 D瑿no 5-2 ■ Trzy pr鏏y dokonania oszustwa metod "na policjanta" odnotowano dzi w 安inouj軼iu. 畝dna z nich nie okaza豉 si - na szcz窷cie - udana. W dw鏂h przypadkach emeryt, do kt鏎ego dzwonili fa連zywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrze, w trzecim przypadku za oszcz璠no軼i starszego pana uratowa pracownik banku. 安inoujscy policjanci przestrzegaj przed oszustami i zalecaj ostro積o嗆 przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich 安i皻ych-dzie po鈍i璚ony pami璚i tych. kt鏎zy przekroczyli ju pr鏬 wieczno軼i. 安inouj軼ianie odwiedzaj groby bliskich zmar造ch. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wo膨 pasa瞠r闚 bez bilet闚 ■ 39 - letni pracownik budowy zas豉b w trakcie wchodzenia na d德ig! Akcja stra瘸k闚 na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbli窺ze trzy tygodnie, w godzinach pomi璠zy 23.00 a 6.00, Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji b璠zie prowadzi w lewobrze積ej cz窷ci miasta p逝kanie sieci wodoci庵owych. Mo瞠 to spowodowa w tych godzinach spadek ci郾ienia wody ■