POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:18:23] • 安inouj軼ie

Cia這 61-latka le瘸這 w pustostanie przy ulicy Matejki

Cia這 61-latka le瘸這 w pustostanie przy ulicy Matejki

fot. iswinoujscie.pl

Zw這ki 61-letniego m篹czyzny zosta造 ujawnione w pi徠kowe popo逝dnie w pustostanie przy ulicy Matejki. Na miejsce wezwani zostali funkcjonariusze policji oraz zesp馧 ratownik闚 medycznych wraz z lekarzem.

Szczeg馧y dotycz帷e pi徠kowego zdarzenia, przybli篡 nam Oficer Prasowy KMP w 安inouj軼iu.

- W pi徠ek po godzinie 16.00 zostali鄉y powiadomieni o ujawnieniu zw這k bezdomnego m篹czyzny w pustostanie przy ulicy Matejki. W toku podj皻ych czynno軼i nie stwierdzono dzia豉nia os鏏 trzecich. Przyby造 na miejsce lekarz Pogotowia Ratunkowego stwierdzi zgon 61-latka z przyczyn naturalnych, prokurator odst徙i od dalszych czynno軼i procesowych - informuje asp. sztab. Beata Olszewska.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-13 z 13

Go嗆 • 字oda [22.03.2017, 11:41:10] • [IP: 37.47.129.**]

Do 15:34:35 - Nie masz najmniejszego poj璚ia o czym m闚isz. Powiedz swoje" m康ro軼i" tysi帷om ludzi odbieraj帷ym sobie w tym kraju 篡cie ka盥ego roku.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 15:34:35] • [IP: 164.127.170.***]

11:03 - bardzo nie lubi takiej socjal-histerii, jak twoja. Mam wra瞠nie 瞠 to ty i tylko ty 篡jesz w prywatnym, iluzyjnym obozie koncentracyjnym swojej g這wy. Znam dobrze histori, sporo pami皻am i uwa瘸m 瞠 wielk g逝pot jest nazywac okres najwi瘯szej od 217 lat wolno軼i w Polsce (z wyj徠kiem lat 1918-1939) obozem koncentracyjnym. Gigantyczn g逝pot.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 11:03:36] • [IP: 37.47.173.***]

Kolejna ofiara bezprawia i barbarzy雟twa w豉dz ? Co to znaczy 鄉ier naturalna ? Zmar na atak serca, wylew krwi, czy te wycie鎍zenia i niedo篡wienia ? 妃ier tzw." naturalna" zawsze ma swoje przyczyny. Czemu prokurator nie bada, co doprowadzi這 organizm tego cz這wieka do 鄉ierci ? Mo瞠 odm闚iono mu zasi趾u do podtrzymania biologicznej egzystencji ? Jakie to proste podsumowa 鄉ier -" z przyczyn naturalnych" i po problemie. Tak wykonywana jest eutanazja w tym kraju. W Polsce jest ju ponad 8000 samob鎩stw ka盥ego roku. Czy kto bada, ilu z tych ludzi doprowadzi這 do tej tragedii bezprawie w豉dzy, urz璠nik闚 ? Ilu z nich odm闚iono praw ludzkich ? Nikt tego nie bada, bo a strach by這by dowiedzie si prawdy, w jakim obozie koncentracyjnym 篡jemy.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 10:50:23] • [IP: 178.238.253.**]

No c騜, dzieci i wnuki maj teraz inne zaj璚ia ni podej嗆 czy zadzwoni, do Dziadka czy Babci, szkoda cz這wieka, a w jednym z miast na po逝dniu, rozwi您ali ten problem w prosty spos鏏 przy pomocy odpowiednich s逝, m這dzie z wolontariatu , odwiedza samotnych starszy ludzi i pomaga w zwyk造 potrzebach, a u nas jest podobono MOPR, to ta pani co to si oburza豉, ze potrzebuj帷y 磧e pisz o tej instytucji!

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 10:49:59] • [IP: 92.42.119.**]

Smierc przyczyny naturalne wyziebienie organizmu polska rzeczywistosc.

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 08:40:08] • [IP: 198.7.62.***]

Podobno le瘸 twarz do pod這gi...

Go嗆 • Wtorek [21.03.2017, 07:46:41] • [IP: 80.245.190.***]

鄉ier przyczyny naturalne zawa lub udar

kolo • Poniedzia貫k [20.03.2017, 20:36:52] • [IP: 92.42.114.***]

184 - naucz sie ortografii ciekawski kmoku - co cie to obchodzi? 瞠by ploty robi? posprz徠aj w budzie bo cap na ca造 blok

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 19:37:07] • [IP: 62.69.231.***]

Nie ma czego takiego jak" zgon z przyczyn naturalnych", tym bardziej, ze to by facet w kwiecie wieku. 61 lat, to nie tak du穎. P.S. Kt鏎y to pustostan, ten ko這 Kauflandu, czy ten ma Matejki 16?

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 19:22:22] • [IP: 46.231.63.**]

jednego kloszarda mniej

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:51:12] • [IP: 164.127.116.***]

To w tej pustej kamienicy przed Kauflandem od strony ul.Matejki.Tam straszy od dawna.

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:40:13] • [IP: 46.76.200.***]

Ale to nie jest jego zdjecie.to zdjecie pogladowe.denat lezal na lozku

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.03.2017, 18:26:06] • [IP: 80.245.184.***]

Konrkety? Gdzie?

Ogl康asz 1-13 z 13
■ Do redakcji iswinoujscie.pl zwr鏂ili si dzia趾owicze z pro軸 o nag這郾ienie problemu z uci捫liwym s御iadem. Licz, 瞠 po takiej medialnej interwencji kto zainteresuje si poczynaniami hodowcy go喚bi, kt鏎y uprzykrza 篡cie w豉軼icielom okolicznych dzia貫k. Rzecz dzieje si na terenie ogr鏚k闚 dzia趾owych Nad Zalewem. Go喚bie wydziobuj uprawy, a ich posiadacz zastrasza s御iad闚. Zarz康 ogr鏚k闚 nie robi nic w tej sprawie - twierdz dzia趾owicze ■ Nie ma, nie ma wody na pustyni, a wielb陰dy nie chc dalej i嗆 … s這wa tej znanej piosenki Bajmu idealnie pasowa造by do zobrazowania tego co dzieje si na Placu Wolno軼i. Ju od jakiego czasu, w tzw. kanale ozdobnym nie ma wody. Nasi Czytelnicy zastanawiaj si dlaczego? ■ 17-latka i jej kolega nieprzytomni po za篡ciu kokainy. Dwoje nastolatk闚 znalezionych na rynku przy Wojska Polskiego. Zobacz film! ■ Anna Paradowska-Naturska, Zast瘼ca Dyrektora Biura Administracyjnego Centrum Unijnych Projekt闚 Transportowych poinformowa豉 nas dzisiaj, 瞠 wniosek o dofinansowanie dla Projektu „Usprawnienie po陰czenia komunikacyjnego pomi璠zy wyspami Uznam i Wolin w 安inouj軼iu – budowa tunelu pod 安in” nie zosta jeszcze przekazany przez Ministerstwo Rozwoju do oceny przez Komisj Europejsk. Przedmiotowy projekt tak jak ka盥a du瘸 inwestycja (o warto軼i powy瞠j 75 mln Euro) b璠zie podlega standardowej ocenie Komisji Europejskiej - czytamy w przes豉nej nam informacji ■ Bezpiecze雟two rowerzyst闚 zale篡 od rozs康ku kierowc闚 samochod闚. Dwa zdarzenia z udzia貫m rowerzyst闚. Na skrzy穎waniu ulicy 疾romskiego i Nowowiejskiego skoda zderzy豉 si z cyklistk. Na innym skrzy穎waniu, tym razem ulicy 11 Listopada i Szkolnej w podobnej kolizji uczestniczy opel. ■