POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.03.2017, 11:13:23] • Świnoujście

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci poszukują sprawcy rozboju

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci poszukują sprawcy rozboju

fot. Policja

Rozpoznajesz tego mężczyznę? To portret pamięciowy sprawcy napadu rabunkowego, do którego doszło w styczniu w jednym z mieszkań przy ulicy Matejki w Świnoujściu. Jeżeli znasz jego personalia, skontaktuj się z miejscową jednostką Policji.

W styczniu w jednym z mieszkań przy ulicy Matejki doszło do napadu rabunkowego na osobie mieszkańca Świnoujścia. Sprawca, po uprzednim skrępowaniu i zadaniu uderzeń pokrzywdzonemu, dokonał kradzieży pieniędzy, dokumentów oraz innych przedmiotów.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci poszukują sprawcy rozboju

fot. Policja

W ramach prowadzonego śledztwa funkcjonariusze dotarli do świadków, którzy widzieli twarz napastnika. Na podstawie ich zeznań biegły sporządził portrety pamięciowe.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanych zdjęciach mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat.

Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ul. Krzywoustego 2a. Informacje można również przekazać na nr tel. 91-32-67-575 bądź na numer alarmowy 997 lub 112, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.swinoujscie@sc.policja.gov.pl

asp. sztab. Beata Olszewska
oficer prasowy KMP w Świnoujściu


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Środa [22.03.2017, 16:30:35] • [IP: 95.146.12.**]

Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...

Gość • Wtorek [21.03.2017, 02:59:40] • [IP: 93.94.190.***]

STARY DOBRY TRZEPACZ

Gość • Wtorek [21.03.2017, 00:40:13] • [IP: 92.42.114.**]

O którego chodzi -tego z dolnego czy z górnego zdjęcia? Na dole wygląda na tłuka a na górze że niby po studiach. Ojciec i syn?

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 23:12:42] • [IP: 164.127.22.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 22:39:25] • [IP: 178.238.250.***]

faktycznie jesli to rafał z batalionów to o nim nie pomyslałem...

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 20:08:02] • [IP: 94.254.225.**]

wygląda na pisiorka

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 19:26:33] • [IP: 41.33.246.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 19:22:00] • [IP: 95.129.227.***]

Tak Grze... będziesz siedział. Żółte papiery cie nie uchronią tera jak narozrabiał to go rodzinka trzyma w domu i podaje leki a innym wciska kit że przebywa na leczeniu i tak w kółko a policja to łyka. Wszczyna burdy jak leków nie bierze i chla piwsko narozrabia a że w piwialni to często uchodzi mu to na sucho atakuje tylko pijanych i słabszych od siebie dobry cwaniak jak narozrabia po kilka tygodni znika.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 19:17:28] • [IP: 95.129.225.**]

Nie mówię że to on ale mi przypomina Pawła Nowaka.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 18:35:48] • [IP: 62.69.253.***]

qpakabra

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 18:26:51] • [IP: 95.129.227.***]

TEN DEKIEL MA ŻÓŁTE PAPIERY PRZYCHODZI DO KNAJPY Z PIWEM NA ROGU Z RODZINY RO...A. Nie pierwszy raz.

AGENDA 21 • Poniedziałek [20.03.2017, 18:03:46] • [IP: 80.245.178.***]

TO CHYBA JÓZEK BĄK ?

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 17:41:50] • [IP: 95.129.225.***]

ukraina to brzmi dumnie.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 17:30:27] • [IP: 82.32.230.***]

wyglada jak mlody KOLEK