POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.03.2017, 11:13:23] • Świnoujście

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci poszukują sprawcy rozboju

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci poszukują sprawcy rozboju

fot. Policja

Rozpoznajesz tego mężczyznę? To portret pamięciowy sprawcy napadu rabunkowego, do którego doszło w styczniu w jednym z mieszkań przy ulicy Matejki w Świnoujściu. Jeżeli znasz jego personalia, skontaktuj się z miejscową jednostką Policji.

W styczniu w jednym z mieszkań przy ulicy Matejki doszło do napadu rabunkowego na osobie mieszkańca Świnoujścia. Sprawca, po uprzednim skrępowaniu i zadaniu uderzeń pokrzywdzonemu, dokonał kradzieży pieniędzy, dokumentów oraz innych przedmiotów.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci poszukują sprawcy rozboju

fot. Policja

W ramach prowadzonego śledztwa funkcjonariusze dotarli do świadków, którzy widzieli twarz napastnika. Na podstawie ich zeznań biegły sporządził portrety pamięciowe.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanych zdjęciach mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat.

Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ul. Krzywoustego 2a. Informacje można również przekazać na nr tel. 91-32-67-575 bądź na numer alarmowy 997 lub 112, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.swinoujscie@sc.policja.gov.pl

asp. sztab. Beata Olszewska
oficer prasowy KMP w Świnoujściu


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Środa [22.03.2017, 16:30:35] • [IP: 95.146.12.**]

Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...

Gość • Wtorek [21.03.2017, 02:59:40] • [IP: 93.94.190.***]

STARY DOBRY TRZEPACZ

Gość • Wtorek [21.03.2017, 00:40:13] • [IP: 92.42.114.**]

O którego chodzi -tego z dolnego czy z górnego zdjęcia? Na dole wygląda na tłuka a na górze że niby po studiach. Ojciec i syn?

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 23:12:42] • [IP: 164.127.22.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 22:39:25] • [IP: 178.238.250.***]

faktycznie jesli to rafał z batalionów to o nim nie pomyslałem...

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 20:08:02] • [IP: 94.254.225.**]

wygląda na pisiorka

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 19:26:33] • [IP: 41.33.246.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 19:22:00] • [IP: 95.129.227.***]

Tak Grze... będziesz siedział. Żółte papiery cie nie uchronią tera jak narozrabiał to go rodzinka trzyma w domu i podaje leki a innym wciska kit że przebywa na leczeniu i tak w kółko a policja to łyka. Wszczyna burdy jak leków nie bierze i chla piwsko narozrabia a że w piwialni to często uchodzi mu to na sucho atakuje tylko pijanych i słabszych od siebie dobry cwaniak jak narozrabia po kilka tygodni znika.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 19:17:28] • [IP: 95.129.225.**]

Nie mówię że to on ale mi przypomina Pawła Nowaka.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 18:35:48] • [IP: 62.69.253.***]

qpakabra

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 18:26:51] • [IP: 95.129.227.***]

TEN DEKIEL MA ŻÓŁTE PAPIERY PRZYCHODZI DO KNAJPY Z PIWEM NA ROGU Z RODZINY RO...A. Nie pierwszy raz.

AGENDA 21 • Poniedziałek [20.03.2017, 18:03:46] • [IP: 80.245.178.***]

TO CHYBA JÓZEK BĄK ?

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 17:41:50] • [IP: 95.129.225.***]

ukraina to brzmi dumnie.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 17:30:27] • [IP: 82.32.230.***]

wyglada jak mlody KOLEK

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 15:18:43] • [IP: 37.47.139.***]

Prosze o podanie calego imienia i nazwiska skoro napewno a nie inicjaly

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 15:02:47] • [IP: 94.254.146.***]

M. K napewno!!

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 15:01:58] • [IP: 94.254.146.***]

M. K napewno

ryynio • Poniedziałek [20.03.2017, 14:59:50] • [IP: 83.249.20.**]

lepiej podajcie kolor i marke butów, kolor i rodzaj ubrania i jego ulubione przeklenstwa :-) np. czarna nowa kurtka skórzana i buty nowe granatowe reeboki, albo stara bluza adidasa z kapturem, przetarte litery, lub welniany szary sweter w paski,

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:47:14] • [IP: 95.129.227.**]

troxche podobny do mnie xd ale to nie ja serio

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:34:45] • [IP: 83.246.65.***]

Kiełbasa

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:16:45] • [IP: 62.69.203.**]

Podobny do radnego Nowickiego tak troche

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:13:09] • [IP: 217.153.7.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 13:58:22] • [IP: 37.47.137.*]

Na gorze mial miec sweter a na dole na dresowo

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 13:46:36] • [IP: 62.69.231.***]

Reptilianin

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 13:33:41] • [IP: 81.191.125.*]

Sędzia Dred

Oglądasz 1-25 z 37
■ Potrącenie na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Piłsudskiego. Część ulicy Piastowskiej była wyłączona z ruchu ■ W imieniu zarządu SLD w Świnoujściu serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz Wiceprzewodniczącym SLD prof. Bogusławem Liberadzkim z Mieszkańcami Świnoujścia pod tytułem: "Porozmawiajmy o Polsce", które odbędzie się w dniu 27 lipca (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Kameralnej MDK (2 piętro) ■ Synoptycy ostrzegają: dziś od godziny 18:00 do godziny 18:00 dnia następnego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu od umiarkowanego do silnego, chwilami intensywnego. Prognozowana suma opadu wyniesie od 60mm do 85mm, lokalnie może dojść do 100mm ■ Mija 10 lat od chwili, gdy Zachodniopomorskie wstrzymało oddech… Dziś rocznica wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami pod Grenoble ■ Czytelnik o nowym Radisson Blu Resort Świnoujście: Kto i za ile dał pozwolenie na przyjęcie gości hotelowych do obiektu, który zagraża ich bezpieczeństwu? ■ Czytelnik: „Idiota świecił laserem”. Domorosły amator mocnych świateł oślepiał z okna. ■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■