POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.03.2017, 16:48:09] • Świnoujście

Pasażer w futrze na promie

Pasażer w futrze na promie

fot. Czytelnik

Jeden z naszych Czytelników, płynąc rano promem Karsibór, na jego pokładzie zauważył ciekawego pasażera. Czy zwierzak postanowił wyemigrować w strony mniej zalane betonem? A może odwiedzić kuzyna z innej wyspy?

Nasi Czytelnicy nigdy nie zawodzą. Zobaczcie, co wypatrzył na promie jeden z nich.

Płynąc promem można dostrzec czasem ciekawych pasażerów - pisze nasz Czytelnik. - Tak było ostatnio nad ranem :) Zastanawiam się tylko, co to było za zwierzątko. Kuna czy tchórzofretka? A może jeszcze co innego?

Pasażer w futrze na promie

fot. Czytelnik

Z uwiecznieniem zwierzaka nasz Czytelnik miał niemały kłopot.

Zwierzątko za szybko się poruszało :) – wyjaśnia.

Możliwe, że kuna (prawdopodobnie był to przedstawiciel tego gatunku) postanowiła wyemigrować w strony mniej zalane betonem. Może przeraziły ją wszechobecne place budowy i stopniowa zagłada drzewostanu w naszym mieście? A może chciała odwiedzić kuzyna z innej wyspy?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Środa [22.03.2017, 20:18:01] • [IP: 93.94.187.***]

wiewiórka!

frecik • Poniedziałek [20.03.2017, 19:54:04] • [IP: 89.171.211.**]

powinno sie zwierzaczka złapac, zabezpieczyc i oddac we własciwe rece osrodka rehabilitacji zwierzat dzikich i uratowac, dosyc przezył stresu on tez chce zyc a nie wiadomo jak sie jego historia zakonczy oby szczesliwie

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 19:51:14] • [IP: 89.171.211.**]

powinno sie zwierzaka złapac, zabezpieczyc i oddac we włąsciwe rece np osrodek rehabilitacji zwierzatek dzikich i go uratowac

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 16:14:28] • [IP: 83.10.117.**]

O jejku jaki milutki futrzak !

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 16:14:21] • [IP: 92.42.116.***]

Co wy o tym" zalewaniu betonem"? Miasto jest slabo zagospodarowane, w wiekszosci to las i zasmiecone nieuzytki a wy o tym betonie... Pamietajcie, ze przeprawa" Centrum" lezy w glebokim lesie!

ryynio • Poniedziałek [20.03.2017, 15:07:02] • [IP: 83.249.20.**]

diabel tasmanski?

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:29:37] • [IP: 62.69.203.***]

Wycinajcie wi, ecej drzew P.Prezydencie to wszystko dzieki pana decyzjom szlag trafi, zostawicie swoim wnukom same betony i pustostany bo ludzie też będą uciekać od takich gospodarzy, co tylko myślą o napychaniu swoich kieszeniach, Boże kogo żescie wybrali.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:17:21] • [IP: 37.47.171.**]

To był wielbłąd jednogarbny tzw. Dromader

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:02:53] • [IP: 80.245.179.***]

Nie ma co żałować szkodnika i narzekać głównie na ludzi unowocześniających miasto - zawsze można zmienić miasto na zadoopie skąd tu wielu cieniasów przywędrowało

AGENDA 21 • Poniedziałek [20.03.2017, 14:02:52] • [IP: 80.245.178.***]

BARDZO MILE WIDZIANE ZWIERZĄTKO, W KRAJU OBSRANYM PRZEZ KORMORANY I ICH TĘPYCH poPAPRANYCH WŁAŚCICIELI.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 11:57:14] • [IP: 37.47.176.***]

To na pewno jest wydra europejska nie kuna

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 10:42:09] • [IP: 178.238.253.**]

Po prostu cudo, ucieka biedaczek z tej betonowej wyspy, też ma dosyć jak my wszyscy, niech dojdzie tam gdzie zamierzał !

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 10:06:49] • [IP: 62.69.252.***]

To kuna, mamy tego w Świnoujściu pełno. Wystarczy w nocy wyjść na spacer. Często grzeją się w parkujących samochodach. Są agresywne. Ostatni przygodę z kuna miał mój pies.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 07:41:50] • [IP: 62.69.203.**]

To emigrant z Afganistanu

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 06:49:51] • [IP: 31.0.121.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 05:57:39] • [IP: 188.146.67.***]

Jakie to odważne, że weszło na prom, bardzo żal mi tych zwierząt że muszą sobie radzić w tak trudnych sytuacjach, jak borsuk lis czy dziki, biedaki w nie mają już gdzie się podziać i gdzie szukać pożywienia to straszne grozi im zaglada

Gość • Niedziela [19.03.2017, 22:37:26] • [IP: 80.245.188.**]

KUNA WODNA

Gość • Niedziela [19.03.2017, 22:35:55] • [IP: 88.156.232.**]

To była kura...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 22:00:28] • [IP: 94.254.224.**]

Gatunkiem inwazyjnym, to jesteśmy my sami. To my jesteśmy największym zagrożeniem dla przyrody. Jeśli nie zmieni się nasz punkt widzenia i postępowanie to zniszczymy wszystko co piękne wokół nas. Niestety, taka jest prawda.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:55:57] • [IP: 80.149.82.***]

Po przeczytaniu tego postu" To" zwierzątko" to śmiertelne zagrożenie dla przyrody, zwłaszcza dla ptaków wodno - błotnych. Zarażonych" bambizmem" wreszcie zrozumiałem jakimi wielkim obrońcą przyrody jest nasz magistrat. Poprzez planowaną wycinkę hektarów drzew w okół Mulnika zmuszą to ptactwo do emigracji tym samym skazując norkę na śmierć głodową.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:49:21] • [IP: 95.129.228.**]

podobno to zielony ludzik do walki z kormoranami.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:15:47] • [IP: 95.129.224.**]

To był koń

Gość • Niedziela [19.03.2017, 20:39:13] • [IP: 92.42.117.**]

To" zwierzątko" to śmiertelne zagrożenie dla przyrody, zwłaszcza dla ptaków wodno - błotnych. Zarażonych" bambizmem" niedouczonych pseudo-obrońców przyrody proszę zagonić do książek, bo tylko wiedza umożliwia prawdziwe zrozumienie przyrody. A w przypadku gatunków obcych i inwazyjnych rozwiązanie jest jedno - eliminacja ze środowiska za wszelką cenę. Norki amerykańskie wyrządzają niepowetowane, a często wręcz nieodwracalne zmiany w naszej faunie i należy je bezwzględnie eliminować.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 19:44:58] • [IP: 178.238.252.***]

17:49:52 a nie możesz jako gatunek inwazyjny sam się unicestwić??

Gość • Niedziela [19.03.2017, 18:57:20] • [IP: 62.69.231.***]

👉 17:49:52 & 18:24:27, chyba nie powiecie mi, że to stworzonko zagraża bardziej miejscowej przyrodzie od urzędniczych skorumpowanych świń przywiezionymi tutaj wozami drabiniastymi?

Oglądasz 1-25 z 34
■ Nasza Czytelniczka prosi o pomoc w odnalezieniu psa. Dzisiaj około godziny 12:00 uciekł w okolicy komendy policji. Jest to suka i wabi się Nela, ma na sobie czerwone szelki. Numer kontaktowy to 505-010-153 ■ Flota - Ogniwo Babinek 4-1 (0-1) ■ Dziewczynka wpadła na maskę samochodu! Ekspert lotniczy, Michał Fiszer nie upilnował dziecka? ■ Nie grozi nam pożar jak w Gorzowie? Strażacy przeprowadzili rozpoznanie operacyjne na wypadek pożaru wieży kościelnej ■ Wręczono Buławy Biznesu 2017 ■ W czwartek, sieć Orange miała awarię! Telefony pokazywały brak zasięgu! ■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■