POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.03.2017, 15:41:10] • Świnoujście

Ogień w wielorodzinnym domu

Ogień w wielorodzinnym domu

fot. Sławomir Ryfczyński

W piwnicy wielorodzinnego budynku numer 27 przy ulicy Grunwaldzkiej wybuchł dzisiaj pożar. Na miejsce wezwano dwa zastępy świnoujskiej straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, po godzinie czternastej. Ogień pojawił się w jednej z piwnic budynku, w którym mieszka wiele rodzin. Konieczna była interwencja strażaków.

Ogień w wielorodzinnym domu

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechały dwa wozy bojowe.

Na tę chwilę jeszcze nie wiemy, jaka była przyczyna pojawienia się ognia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 16:18:51] • [IP: 83.10.117.**]

No właśnie na zdjęciu panowie strażacy uzgadniają czy aby na pewno przyczyną tego pożaru był ogień !

Gość • Niedziela [19.03.2017, 22:18:11] • [IP: 91.239.66.**]

Nie przyczyną utonięć jest woda, tylko przyczyną zalania jest woda. Przyczyną utonięć jest zachłyśnięcie...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:40:39] • [IP: 95.129.228.**]

zapewne destylarka do bimbru się zapaliła.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:25:38] • [IP: 89.78.208.***]

A dokładnie w ktorej klatce

Gość • Niedziela [19.03.2017, 20:23:32] • [IP: 80.245.184.**]

... a przyczyną utonięć jest woda. Logiczne.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:18:01] • [IP: 62.69.231.***]

Przyczyną pożaru był ogień.

Oglądasz 1-6 z 6
■ Trzy miesiące aresztu dla nożownika, który napadł na ochroniarza sklepu! Najbliższe trzy miesiące za kratkami aresztu spędzi zatrzymany przez świnoujskich policjantów 54-latek. Mężczyzna ranił nożem w brzuch pracownika ochrony sklepu oraz groził mu pozbawieniem życia. W związku z popełnieniem przestępstw w warunkach recydywy grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności ■ Od dziś na Placu Wolności w Świnoujściu można oglądać nową wystawę fotograficzną przygotowaną przez Muzeum Rybołówstwa Morskiego we współpracy z Krzysztofem Chomiczem, autorem wszystkich prezentowanych zdjęć ■ Kończysz szkołę średnią? Studia? Zastanawiasz się co dalej… Zostań Policjantem zachodniopomorskiego garnizonu! Chcesz pomagać innym? Dbać o bezpieczeństwo i porządek publiczny? Szukasz ciekawej i stałej pracy? Zostań policjantem! Zachodniopomorska policja planuje w 2017 roku przyjąć w swoje szeregi 310 nowych funkcjonariuszy. Przyjęcia odbędą się lutym, maju, sierpniu i grudniu br. Oferta skierowana jest do młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wyższym wykształceniem po kierunkach przydatnych w Policji (prawo, administracja, ekonomia, bezpieczeństwo narodowe lub bezpieczeństwo wewnętrzne). W województwie zachodniopomorskim trwa rekrutacja do służby w Policji w roku 2017r. ■ Do redakcji iswinoujscie.pl zwrócili się działkowicze z prośbą o nagłośnienie problemu z uciążliwym sąsiadem. Liczą, że po takiej medialnej interwencji ktoś zainteresuje się poczynaniami hodowcy gołębi, który uprzykrza życie właścicielom okolicznych działek. Rzecz dzieje się na terenie ogródków działkowych Nad Zalewem. Gołębie wydziobują uprawy, a ich posiadacz zastrasza sąsiadów. Zarząd ogródków nie robi nic w tej sprawie - twierdzą działkowicze ■ Nie ma, nie ma wody na pustyni, a wielbłądy nie chcą dalej iść … słowa tej znanej piosenki Bajmu idealnie pasowałyby do zobrazowania tego co dzieje się na Placu Wolności. Już od jakiegoś czasu, w tzw. kanale ozdobnym nie ma wody. Nasi Czytelnicy zastanawiają się dlaczego? ■ 17-latka i jej kolega nieprzytomni po zażyciu kokainy. Dwoje nastolatków znalezionych na rynku przy Wojska Polskiego. Zobacz film! ■ Anna Paradowska-Naturska, Zastępca Dyrektora Biura Administracyjnego Centrum Unijnych Projektów Transportowych poinformowała nas dzisiaj, że wniosek o dofinansowanie dla Projektu „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” nie został jeszcze przekazany przez Ministerstwo Rozwoju do oceny przez Komisję Europejską. Przedmiotowy projekt tak jak każda duża inwestycja (o wartości powyżej 75 mln Euro) będzie podlegał standardowej ocenie Komisji Europejskiej - czytamy w przesłanej nam informacji ■ Bezpieczeństwo rowerzystów zależy od rozsądku kierowców samochodów. Dwa zdarzenia z udziałem rowerzystów. Na skrzyżowaniu ulicy Żeromskiego i Nowowiejskiego skoda zderzyła się z cyklistką. Na innym skrzyżowaniu, tym razem ulicy 11 Listopada i Szkolnej w podobnej kolizji uczestniczył opel. ■