░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.03.2017, 10:04:11] • Świnoujście

Wyśrubowane wymaganie dla sprzątaczki? Urząd wyjaśnia, skąd to się wzięło

Wyśrubowane wymaganie dla sprzątaczki? Urząd wyjaśnia, skąd to się wzięło

Autor: grafico2011(fot. Fotolia.com )

Mamy już informację, dlaczego sprzątaczka w Urzędzie Miasta musi mieć wykształcenie średnie. Takiemu wymaganiu, postawionemu w ogłoszonej niedawno ofercie pracy dziwił się bardzo jeden z naszych Czytelników.

Oferta pracy dla sprzątaczki w Urzędzie: 2 lata stażu - to rozumiem - pisał niedawno nasz Czytelnik. - Ale wykształcenie średnie lub średnie zawodowe??? Trochę dziwne... Ciekawe czy wszyscy pracownicy w urzędzie mają średnie... Wnioskując z zachowania co niektórych - to słoma im z butów wystaje... 7/8 etatu a dlaczego nie pełny...? Czy to ma być sprzątaczka czy osoba do organizowania spotkań...? Niech się zastanowią, bo może potrzebują 2 osoby do pracy...

Przypomnijmy: Urząd Miasta chce zatrudnić sprzątaczkę na 7/8 etatu. W zakresie wykonywanych zadań na tym stanowisku jest: codzienne sprzątanie przydzielonej powierzchni do sprzątania oraz pomoc gospodarcza przy organizacji oficjalnych spotkań i uroczystości na terenie Urzędu. Chętni mogą się zgłaszać do 21 marca, do godz. 15.

- Zatrudnienie pracowników w jednostkach samorządu terytorialnego, wymagany staż pracy, wykształcenie regulują odpowiednie przepisy zawarte między innymi w ustawie o pracownikach samorządowych – wyjaśnia wygórowany, zdaniem naszego Czytelnika warunek, Robert Karelus, rzecznik prezydenta Świnoujścia. - Na stanowiskach urzędniczych - w zdecydowanej większości- obligatoryjnym jest wykształcenie wyższe.

Oferty trzeba składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko pracy Sprzątaczka” na adres: Urząd Miasta Świnoujście, Stanowisko Obsługi Interesantów, ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

AGENDA 21 • Poniedziałek [20.03.2017, 15:44:58] • [IP: 80.245.178.***]

IM CHODZI CHYBA O TAKĄ KTÓRA W RAZIE poTRZEBY ZASTĄPI KAŻDEGO ETATOWEGO URZĘDNIKA. O COŚ TAKIEGO ZNALAZŁEM NA YOUTUBE : ОХРЕНЕТ
068; у меня челюсть отвалил
072;сь ВСЕХ ПЕРЕПЕЛ
040;

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:16:17] • [IP: 62.69.231.***]

A angielski musi umiec perfect, czy w stopniu komunikatywnym wystarczy?? Aha... i czy wystarczy tylko jeden jezyk umiec??

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 08:18:54] • [IP: 88.156.233.***]

Ile języków obcych trzeba znać? Powinny te babska z wydziału komunikacji sprzątać za to jak podchodzą z obrzydzeniem do wszystkiego...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 23:19:31] • [IP: 95.129.227.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.03.2017, 23:05:41] • [IP: 80.245.190.**]

Dlaczego sprzątaczka, a nie osoba sprzątająca, jako mężczyzna czuję się zdyskremitowany. No chyba, że personel w wieku geriatycznym lubią sobie pobudzić wodze fantazji.

AGENDA 21 • Niedziela [19.03.2017, 22:32:27] • [IP: 80.245.178.***]

Z TYM WYKSZTAŁCENIEM SPRZĄTACZEK CHODZI GŁÓWNIE O TO, ABY WYŚRUBOWAĆ W GÓRĘ ŚREDNIĄ WYKSZTAŁCENIA W URZĘDZIE.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:31:44] • [IP: 92.42.114.***]

Gratuluje urzędnikom inteligencji !!? Niech pani posprząta w toaletach a następnie poda kawe bedąc w służbowym uniformie trzymając w ręce szczotke do szorowania kibla...A Sanepid co na to?

Gość • Niedziela [19.03.2017, 20:58:52] • [IP: 80.245.180.**]

Panie Rzeczniku Urzedu Miasta w Unii nie ma takiego okreslenia jak" sprzataczka" to nazwa czysto z PRL -jak nazywa sie to stanowisko pracy ?niech pan zgadnie i nie poniża osob pracujacych przy utrzymaniu czystosci-dla nich należy się szaczunek tak samo jak do urzednika.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 19:44:58] • [IP: 80.245.188.***]

Wnioskuję ; Kto nie ma co najmniej średniego wykształcenia w Urzędzie powinien być przeniesiony do innej pracy, a nie zajmować stanowiska w Urzędzie.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 18:08:48] • [IP: 93.94.188.**]

Te dzisiejsze magistry pożal się.. ..tragedija

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:23:39] • [IP: 62.69.253.**]

Nie mam średniego, ale mam" plecy" i nie długo zostanę u wuja oficerem.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:22:03] • [IP: 80.245.189.***]

Może niektórym urzędnikom" słoma z butów wystaje" dlatego że usiłują dostosować się do co niektórych petentów?

Mr.Big • Niedziela [19.03.2017, 17:16:43] • [IP: 92.42.112.***]

To Misiewicz może się zgłosić :D

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:09:35] • [IP: 62.69.231.***]

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:08:14] • [IP: 83.11.67.**] - Więc klęcz zatyczko do dupy słonia, albo wstań i maszeruj niewolniku systemu.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 16:25:51] • [IP: 88.156.206.**]

Ktoś pisze że sprzątaczki tam maja zawodowe sprzątalam 25 lat i i z średnim tak że ktos malo zorientowany sie wypowiada

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:31:45] • [IP: 80.245.179.***]

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:11:04] • [IP: 92.42.118.**] może w tej radzie kiełbasy produkują - kto wie co tutaj się odwala :D jaka wyspa tacy specjaliści.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:27:19] • [IP: 164.127.1.***]

15:04. .Z kolei dziś 80%" wykształceń" magisterskich ma poziom zaledwie przedwojennej matury.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:15:16] • [IP: 109.173.215.***]

Nowa inicjatyw Powiatowego Urzedu pracy ? :(

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:04:07] • [IP: 80.245.178.**]

W 60 tych latach 80 % nauczycieli, sędziów, prokuratorów miała średnie wykształcenie i Polska nie zginęła, bez przesady z tym papierkiem.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 14:15:18] • [IP: 62.69.252.**]

Rozporządzenie w sprawie wynagradzania pracownikow samorządowych -sprzątaczka -wykształcenie podstawowe

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:25:14] • [IP: 79.186.215.*]

Bez przesady, wykształcenie ?? a niby do czego ma się przydać sprzątaczce wykształcenie ?" regulują odpowiednie przepisy" , SKORO SĄ TAK DURNE TO JE PO PROSTU ZMIEŃCIE.

troll • Niedziela [19.03.2017, 13:20:09] • [IP: 46.46.202.**]

, , Tuba miejska, , znowu z siebie, , wydaliła, , - nic. ...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:11:04] • [IP: 92.42.118.**]

Sprzątaczka ze średnim wykształceniem, a przewodniczący komisji gospodarki i budżetu " kurortu'', może mieć tylko zawodówkę rzeźniczą w ZDZ. Oj musi przyjść tu wiatr, a raczej huragan, który wymiecie to komunistyczne badziewie w p...u, z tego grajdoła. To kpina z mieszkańców w żywe oczy, wont na kamczatkę !!

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:08:14] • [IP: 83.11.67.**]

[19.03.2017, 12:08:35] • [IP: 62.69.231.*** poziom Twojej wypowiedzi powalił mnie na kolana.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 12:49:27] • [IP: 164.127.206.**]

Znam osobę kiedyś pracującą na stanowisku kuratora sądowego w jednym z sądów, która po przerwaniu pracy tam, poszła na urlop wychowawczy, czy podobny, potem już nie wróciła, i potrzebując po jakimś czasie zarobić, chciała zatrudnic sie jako sprzątaczka, ale gdy rozpatrujący jej ofertę w pewnej firmie dowiedział się, że pracowała w sądzie, odmówił jej zatrudnienia. Tak więc potencjalna sprzątaczko z magistratu... po zakończeniu tam pracy możesz mieć w oczach społeczeństwa polskiego WILCZE PAPIERY. Parafrazując, jeśli wejdziesz między wilki, będziesz miec wilcze oczy jak one - przynajmniej w OCZACH" udręczonego narodu polskiego".

Oglądasz 1-25 z 61
■ W sobotę 26 maja przeprowadzona zostanie coroczna edycja Biegu Abstynenta .Zorganizowana będzie wspólnie przez Stowarzyszenie Trzeżwościowe HOL i Parkrun .Zawodnicy klasyfikowani będą jednocześnie w ramach parkrunu , jak i w ramach Biegu Abstynenta .Start o 09.00—trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego ( 2 pętle po 2,5 km –łącznie 5 km. ).Do zdobycia puchary , medale i dyplomy ufundowane przez ST HOL ■
■ W dniach od 24 maja od godz. 1900 do godz. 2100 wyłączona z ruchu zostanie ul. Konstytucji 3 Maja (część ronda) wjazd na rondo z ulicy Dąbrowskiego oraz wyjazd z ronda na ul. Konstytucji 3 Maja. Objazd przedmiotowego odcinka nastąpi ulicami Dąbrowskiego i Piastowską.Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego ■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■