POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.03.2017, 10:04:11] • Świnoujście

Wyśrubowane wymaganie dla sprzątaczki? Urząd wyjaśnia, skąd to się wzięło

Wyśrubowane wymaganie dla sprzątaczki? Urząd wyjaśnia, skąd to się wzięło

Autor: grafico2011(fot. Fotolia.com )

Mamy już informację, dlaczego sprzątaczka w Urzędzie Miasta musi mieć wykształcenie średnie. Takiemu wymaganiu, postawionemu w ogłoszonej niedawno ofercie pracy dziwił się bardzo jeden z naszych Czytelników.

Oferta pracy dla sprzątaczki w Urzędzie: 2 lata stażu - to rozumiem - pisał niedawno nasz Czytelnik. - Ale wykształcenie średnie lub średnie zawodowe??? Trochę dziwne... Ciekawe czy wszyscy pracownicy w urzędzie mają średnie... Wnioskując z zachowania co niektórych - to słoma im z butów wystaje... 7/8 etatu a dlaczego nie pełny...? Czy to ma być sprzątaczka czy osoba do organizowania spotkań...? Niech się zastanowią, bo może potrzebują 2 osoby do pracy...

Przypomnijmy: Urząd Miasta chce zatrudnić sprzątaczkę na 7/8 etatu. W zakresie wykonywanych zadań na tym stanowisku jest: codzienne sprzątanie przydzielonej powierzchni do sprzątania oraz pomoc gospodarcza przy organizacji oficjalnych spotkań i uroczystości na terenie Urzędu. Chętni mogą się zgłaszać do 21 marca, do godz. 15.

- Zatrudnienie pracowników w jednostkach samorządu terytorialnego, wymagany staż pracy, wykształcenie regulują odpowiednie przepisy zawarte między innymi w ustawie o pracownikach samorządowych – wyjaśnia wygórowany, zdaniem naszego Czytelnika warunek, Robert Karelus, rzecznik prezydenta Świnoujścia. - Na stanowiskach urzędniczych - w zdecydowanej większości- obligatoryjnym jest wykształcenie wyższe.

Oferty trzeba składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko pracy Sprzątaczka” na adres: Urząd Miasta Świnoujście, Stanowisko Obsługi Interesantów, ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

AGENDA 21 • Poniedziałek [20.03.2017, 15:44:58] • [IP: 80.245.178.***]

IM CHODZI CHYBA O TAKĄ KTÓRA W RAZIE poTRZEBY ZASTĄPI KAŻDEGO ETATOWEGO URZĘDNIKA. O COŚ TAKIEGO ZNALAZŁEM NA YOUTUBE : ОХРЕНЕТ
068; у меня челюсть отвалил
072;сь ВСЕХ ПЕРЕПЕЛ
040;

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:16:17] • [IP: 62.69.231.***]

A angielski musi umiec perfect, czy w stopniu komunikatywnym wystarczy?? Aha... i czy wystarczy tylko jeden jezyk umiec??

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 08:18:54] • [IP: 88.156.233.***]

Ile języków obcych trzeba znać? Powinny te babska z wydziału komunikacji sprzątać za to jak podchodzą z obrzydzeniem do wszystkiego...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 23:19:31] • [IP: 95.129.227.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.03.2017, 23:05:41] • [IP: 80.245.190.**]

Dlaczego sprzątaczka, a nie osoba sprzątająca, jako mężczyzna czuję się zdyskremitowany. No chyba, że personel w wieku geriatycznym lubią sobie pobudzić wodze fantazji.

AGENDA 21 • Niedziela [19.03.2017, 22:32:27] • [IP: 80.245.178.***]

Z TYM WYKSZTAŁCENIEM SPRZĄTACZEK CHODZI GŁÓWNIE O TO, ABY WYŚRUBOWAĆ W GÓRĘ ŚREDNIĄ WYKSZTAŁCENIA W URZĘDZIE.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:31:44] • [IP: 92.42.114.***]

Gratuluje urzędnikom inteligencji !!? Niech pani posprząta w toaletach a następnie poda kawe bedąc w służbowym uniformie trzymając w ręce szczotke do szorowania kibla...A Sanepid co na to?

Gość • Niedziela [19.03.2017, 20:58:52] • [IP: 80.245.180.**]

Panie Rzeczniku Urzedu Miasta w Unii nie ma takiego okreslenia jak" sprzataczka" to nazwa czysto z PRL -jak nazywa sie to stanowisko pracy ?niech pan zgadnie i nie poniża osob pracujacych przy utrzymaniu czystosci-dla nich należy się szaczunek tak samo jak do urzednika.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 19:44:58] • [IP: 80.245.188.***]

Wnioskuję ; Kto nie ma co najmniej średniego wykształcenia w Urzędzie powinien być przeniesiony do innej pracy, a nie zajmować stanowiska w Urzędzie.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 18:08:48] • [IP: 93.94.188.**]

Te dzisiejsze magistry pożal się.. ..tragedija

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:23:39] • [IP: 62.69.253.**]

Nie mam średniego, ale mam" plecy" i nie długo zostanę u wuja oficerem.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:22:03] • [IP: 80.245.189.***]

Może niektórym urzędnikom" słoma z butów wystaje" dlatego że usiłują dostosować się do co niektórych petentów?

Mr.Big • Niedziela [19.03.2017, 17:16:43] • [IP: 92.42.112.***]

To Misiewicz może się zgłosić :D

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:09:35] • [IP: 62.69.231.***]

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:08:14] • [IP: 83.11.67.**] - Więc klęcz zatyczko do dupy słonia, albo wstań i maszeruj niewolniku systemu.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 16:25:51] • [IP: 88.156.206.**]

Ktoś pisze że sprzątaczki tam maja zawodowe sprzątalam 25 lat i i z średnim tak że ktos malo zorientowany sie wypowiada

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:31:45] • [IP: 80.245.179.***]

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:11:04] • [IP: 92.42.118.**] może w tej radzie kiełbasy produkują - kto wie co tutaj się odwala :D jaka wyspa tacy specjaliści.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:27:19] • [IP: 164.127.1.***]

15:04. .Z kolei dziś 80%" wykształceń" magisterskich ma poziom zaledwie przedwojennej matury.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:15:16] • [IP: 109.173.215.***]

Nowa inicjatyw Powiatowego Urzedu pracy ? :(

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:04:07] • [IP: 80.245.178.**]

W 60 tych latach 80 % nauczycieli, sędziów, prokuratorów miała średnie wykształcenie i Polska nie zginęła, bez przesady z tym papierkiem.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 14:15:18] • [IP: 62.69.252.**]

Rozporządzenie w sprawie wynagradzania pracownikow samorządowych -sprzątaczka -wykształcenie podstawowe

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:25:14] • [IP: 79.186.215.*]

Bez przesady, wykształcenie ?? a niby do czego ma się przydać sprzątaczce wykształcenie ?" regulują odpowiednie przepisy" , SKORO SĄ TAK DURNE TO JE PO PROSTU ZMIEŃCIE.

troll • Niedziela [19.03.2017, 13:20:09] • [IP: 46.46.202.**]

, , Tuba miejska, , znowu z siebie, , wydaliła, , - nic. ...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:11:04] • [IP: 92.42.118.**]

Sprzątaczka ze średnim wykształceniem, a przewodniczący komisji gospodarki i budżetu " kurortu'', może mieć tylko zawodówkę rzeźniczą w ZDZ. Oj musi przyjść tu wiatr, a raczej huragan, który wymiecie to komunistyczne badziewie w p...u, z tego grajdoła. To kpina z mieszkańców w żywe oczy, wont na kamczatkę !!

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:08:14] • [IP: 83.11.67.**]

[19.03.2017, 12:08:35] • [IP: 62.69.231.*** poziom Twojej wypowiedzi powalił mnie na kolana.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 12:49:27] • [IP: 164.127.206.**]

Znam osobę kiedyś pracującą na stanowisku kuratora sądowego w jednym z sądów, która po przerwaniu pracy tam, poszła na urlop wychowawczy, czy podobny, potem już nie wróciła, i potrzebując po jakimś czasie zarobić, chciała zatrudnic sie jako sprzątaczka, ale gdy rozpatrujący jej ofertę w pewnej firmie dowiedział się, że pracowała w sądzie, odmówił jej zatrudnienia. Tak więc potencjalna sprzątaczko z magistratu... po zakończeniu tam pracy możesz mieć w oczach społeczeństwa polskiego WILCZE PAPIERY. Parafrazując, jeśli wejdziesz między wilki, będziesz miec wilcze oczy jak one - przynajmniej w OCZACH" udręczonego narodu polskiego".

Oglądasz 1-25 z 61
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■