POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.03.2017, 10:04:11] • Świnoujście

Wyśrubowane wymaganie dla sprzątaczki? Urząd wyjaśnia, skąd to się wzięło

Wyśrubowane wymaganie dla sprzątaczki? Urząd wyjaśnia, skąd to się wzięło

Autor: grafico2011(fot. Fotolia.com )

Mamy już informację, dlaczego sprzątaczka w Urzędzie Miasta musi mieć wykształcenie średnie. Takiemu wymaganiu, postawionemu w ogłoszonej niedawno ofercie pracy dziwił się bardzo jeden z naszych Czytelników.

Oferta pracy dla sprzątaczki w Urzędzie: 2 lata stażu - to rozumiem - pisał niedawno nasz Czytelnik. - Ale wykształcenie średnie lub średnie zawodowe??? Trochę dziwne... Ciekawe czy wszyscy pracownicy w urzędzie mają średnie... Wnioskując z zachowania co niektórych - to słoma im z butów wystaje... 7/8 etatu a dlaczego nie pełny...? Czy to ma być sprzątaczka czy osoba do organizowania spotkań...? Niech się zastanowią, bo może potrzebują 2 osoby do pracy...

Przypomnijmy: Urząd Miasta chce zatrudnić sprzątaczkę na 7/8 etatu. W zakresie wykonywanych zadań na tym stanowisku jest: codzienne sprzątanie przydzielonej powierzchni do sprzątania oraz pomoc gospodarcza przy organizacji oficjalnych spotkań i uroczystości na terenie Urzędu. Chętni mogą się zgłaszać do 21 marca, do godz. 15.

- Zatrudnienie pracowników w jednostkach samorządu terytorialnego, wymagany staż pracy, wykształcenie regulują odpowiednie przepisy zawarte między innymi w ustawie o pracownikach samorządowych – wyjaśnia wygórowany, zdaniem naszego Czytelnika warunek, Robert Karelus, rzecznik prezydenta Świnoujścia. - Na stanowiskach urzędniczych - w zdecydowanej większości- obligatoryjnym jest wykształcenie wyższe.

Oferty trzeba składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko pracy Sprzątaczka” na adres: Urząd Miasta Świnoujście, Stanowisko Obsługi Interesantów, ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

AGENDA 21 • Poniedziałek [20.03.2017, 15:44:58] • [IP: 80.245.178.***]

IM CHODZI CHYBA O TAKĄ KTÓRA W RAZIE poTRZEBY ZASTĄPI KAŻDEGO ETATOWEGO URZĘDNIKA. O COŚ TAKIEGO ZNALAZŁEM NA YOUTUBE : ОХРЕНЕТ
068; у меня челюсть отвалил
072;сь ВСЕХ ПЕРЕПЕЛ
040;

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:16:17] • [IP: 62.69.231.***]

A angielski musi umiec perfect, czy w stopniu komunikatywnym wystarczy?? Aha... i czy wystarczy tylko jeden jezyk umiec??

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 08:18:54] • [IP: 88.156.233.***]

Ile języków obcych trzeba znać? Powinny te babska z wydziału komunikacji sprzątać za to jak podchodzą z obrzydzeniem do wszystkiego...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 23:19:31] • [IP: 95.129.227.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.03.2017, 23:05:41] • [IP: 80.245.190.**]

Dlaczego sprzątaczka, a nie osoba sprzątająca, jako mężczyzna czuję się zdyskremitowany. No chyba, że personel w wieku geriatycznym lubią sobie pobudzić wodze fantazji.

AGENDA 21 • Niedziela [19.03.2017, 22:32:27] • [IP: 80.245.178.***]

Z TYM WYKSZTAŁCENIEM SPRZĄTACZEK CHODZI GŁÓWNIE O TO, ABY WYŚRUBOWAĆ W GÓRĘ ŚREDNIĄ WYKSZTAŁCENIA W URZĘDZIE.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:31:44] • [IP: 92.42.114.***]

Gratuluje urzędnikom inteligencji !!? Niech pani posprząta w toaletach a następnie poda kawe bedąc w służbowym uniformie trzymając w ręce szczotke do szorowania kibla...A Sanepid co na to?

Gość • Niedziela [19.03.2017, 20:58:52] • [IP: 80.245.180.**]

Panie Rzeczniku Urzedu Miasta w Unii nie ma takiego okreslenia jak" sprzataczka" to nazwa czysto z PRL -jak nazywa sie to stanowisko pracy ?niech pan zgadnie i nie poniża osob pracujacych przy utrzymaniu czystosci-dla nich należy się szaczunek tak samo jak do urzednika.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 19:44:58] • [IP: 80.245.188.***]

Wnioskuję ; Kto nie ma co najmniej średniego wykształcenia w Urzędzie powinien być przeniesiony do innej pracy, a nie zajmować stanowiska w Urzędzie.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 18:08:48] • [IP: 93.94.188.**]

Te dzisiejsze magistry pożal się.. ..tragedija

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:23:39] • [IP: 62.69.253.**]

Nie mam średniego, ale mam" plecy" i nie długo zostanę u wuja oficerem.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:22:03] • [IP: 80.245.189.***]

Może niektórym urzędnikom" słoma z butów wystaje" dlatego że usiłują dostosować się do co niektórych petentów?

Mr.Big • Niedziela [19.03.2017, 17:16:43] • [IP: 92.42.112.***]

To Misiewicz może się zgłosić :D

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:09:35] • [IP: 62.69.231.***]

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:08:14] • [IP: 83.11.67.**] - Więc klęcz zatyczko do dupy słonia, albo wstań i maszeruj niewolniku systemu.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 16:25:51] • [IP: 88.156.206.**]

Ktoś pisze że sprzątaczki tam maja zawodowe sprzątalam 25 lat i i z średnim tak że ktos malo zorientowany sie wypowiada

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:31:45] • [IP: 80.245.179.***]

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:11:04] • [IP: 92.42.118.**] może w tej radzie kiełbasy produkują - kto wie co tutaj się odwala :D jaka wyspa tacy specjaliści.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:27:19] • [IP: 164.127.1.***]

15:04. .Z kolei dziś 80%" wykształceń" magisterskich ma poziom zaledwie przedwojennej matury.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:15:16] • [IP: 109.173.215.***]

Nowa inicjatyw Powiatowego Urzedu pracy ? :(

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:04:07] • [IP: 80.245.178.**]

W 60 tych latach 80 % nauczycieli, sędziów, prokuratorów miała średnie wykształcenie i Polska nie zginęła, bez przesady z tym papierkiem.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 14:15:18] • [IP: 62.69.252.**]

Rozporządzenie w sprawie wynagradzania pracownikow samorządowych -sprzątaczka -wykształcenie podstawowe

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:25:14] • [IP: 79.186.215.*]

Bez przesady, wykształcenie ?? a niby do czego ma się przydać sprzątaczce wykształcenie ?" regulują odpowiednie przepisy" , SKORO SĄ TAK DURNE TO JE PO PROSTU ZMIEŃCIE.

troll • Niedziela [19.03.2017, 13:20:09] • [IP: 46.46.202.**]

, , Tuba miejska, , znowu z siebie, , wydaliła, , - nic. ...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:11:04] • [IP: 92.42.118.**]

Sprzątaczka ze średnim wykształceniem, a przewodniczący komisji gospodarki i budżetu " kurortu'', może mieć tylko zawodówkę rzeźniczą w ZDZ. Oj musi przyjść tu wiatr, a raczej huragan, który wymiecie to komunistyczne badziewie w p...u, z tego grajdoła. To kpina z mieszkańców w żywe oczy, wont na kamczatkę !!

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:08:14] • [IP: 83.11.67.**]

[19.03.2017, 12:08:35] • [IP: 62.69.231.*** poziom Twojej wypowiedzi powalił mnie na kolana.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 12:49:27] • [IP: 164.127.206.**]

Znam osobę kiedyś pracującą na stanowisku kuratora sądowego w jednym z sądów, która po przerwaniu pracy tam, poszła na urlop wychowawczy, czy podobny, potem już nie wróciła, i potrzebując po jakimś czasie zarobić, chciała zatrudnic sie jako sprzątaczka, ale gdy rozpatrujący jej ofertę w pewnej firmie dowiedział się, że pracowała w sądzie, odmówił jej zatrudnienia. Tak więc potencjalna sprzątaczko z magistratu... po zakończeniu tam pracy możesz mieć w oczach społeczeństwa polskiego WILCZE PAPIERY. Parafrazując, jeśli wejdziesz między wilki, będziesz miec wilcze oczy jak one - przynajmniej w OCZACH" udręczonego narodu polskiego".

Oglądasz 1-25 z 61
■ Trzy miesiące aresztu dla nożownika, który napadł na ochroniarza sklepu! Najbliższe trzy miesiące za kratkami aresztu spędzi zatrzymany przez świnoujskich policjantów 54-latek. Mężczyzna ranił nożem w brzuch pracownika ochrony sklepu oraz groził mu pozbawieniem życia. W związku z popełnieniem przestępstw w warunkach recydywy grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności ■ Od dziś na Placu Wolności w Świnoujściu można oglądać nową wystawę fotograficzną przygotowaną przez Muzeum Rybołówstwa Morskiego we współpracy z Krzysztofem Chomiczem, autorem wszystkich prezentowanych zdjęć ■ Kończysz szkołę średnią? Studia? Zastanawiasz się co dalej… Zostań Policjantem zachodniopomorskiego garnizonu! Chcesz pomagać innym? Dbać o bezpieczeństwo i porządek publiczny? Szukasz ciekawej i stałej pracy? Zostań policjantem! Zachodniopomorska policja planuje w 2017 roku przyjąć w swoje szeregi 310 nowych funkcjonariuszy. Przyjęcia odbędą się lutym, maju, sierpniu i grudniu br. Oferta skierowana jest do młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wyższym wykształceniem po kierunkach przydatnych w Policji (prawo, administracja, ekonomia, bezpieczeństwo narodowe lub bezpieczeństwo wewnętrzne). W województwie zachodniopomorskim trwa rekrutacja do służby w Policji w roku 2017r. ■ Do redakcji iswinoujscie.pl zwrócili się działkowicze z prośbą o nagłośnienie problemu z uciążliwym sąsiadem. Liczą, że po takiej medialnej interwencji ktoś zainteresuje się poczynaniami hodowcy gołębi, który uprzykrza życie właścicielom okolicznych działek. Rzecz dzieje się na terenie ogródków działkowych Nad Zalewem. Gołębie wydziobują uprawy, a ich posiadacz zastrasza sąsiadów. Zarząd ogródków nie robi nic w tej sprawie - twierdzą działkowicze ■ Nie ma, nie ma wody na pustyni, a wielbłądy nie chcą dalej iść … słowa tej znanej piosenki Bajmu idealnie pasowałyby do zobrazowania tego co dzieje się na Placu Wolności. Już od jakiegoś czasu, w tzw. kanale ozdobnym nie ma wody. Nasi Czytelnicy zastanawiają się dlaczego? ■ 17-latka i jej kolega nieprzytomni po zażyciu kokainy. Dwoje nastolatków znalezionych na rynku przy Wojska Polskiego. Zobacz film! ■ Anna Paradowska-Naturska, Zastępca Dyrektora Biura Administracyjnego Centrum Unijnych Projektów Transportowych poinformowała nas dzisiaj, że wniosek o dofinansowanie dla Projektu „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” nie został jeszcze przekazany przez Ministerstwo Rozwoju do oceny przez Komisję Europejską. Przedmiotowy projekt tak jak każda duża inwestycja (o wartości powyżej 75 mln Euro) będzie podlegał standardowej ocenie Komisji Europejskiej - czytamy w przesłanej nam informacji ■ Bezpieczeństwo rowerzystów zależy od rozsądku kierowców samochodów. Dwa zdarzenia z udziałem rowerzystów. Na skrzyżowaniu ulicy Żeromskiego i Nowowiejskiego skoda zderzyła się z cyklistką. Na innym skrzyżowaniu, tym razem ulicy 11 Listopada i Szkolnej w podobnej kolizji uczestniczył opel. ■