POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.03.2017, 10:04:11] • Świnoujście

Wyśrubowane wymaganie dla sprzątaczki? Urząd wyjaśnia, skąd to się wzięło

Wyśrubowane wymaganie dla sprzątaczki? Urząd wyjaśnia, skąd to się wzięło

Autor: grafico2011(fot. Fotolia.com )

Mamy już informację, dlaczego sprzątaczka w Urzędzie Miasta musi mieć wykształcenie średnie. Takiemu wymaganiu, postawionemu w ogłoszonej niedawno ofercie pracy dziwił się bardzo jeden z naszych Czytelników.

Oferta pracy dla sprzątaczki w Urzędzie: 2 lata stażu - to rozumiem - pisał niedawno nasz Czytelnik. - Ale wykształcenie średnie lub średnie zawodowe??? Trochę dziwne... Ciekawe czy wszyscy pracownicy w urzędzie mają średnie... Wnioskując z zachowania co niektórych - to słoma im z butów wystaje... 7/8 etatu a dlaczego nie pełny...? Czy to ma być sprzątaczka czy osoba do organizowania spotkań...? Niech się zastanowią, bo może potrzebują 2 osoby do pracy...

Przypomnijmy: Urząd Miasta chce zatrudnić sprzątaczkę na 7/8 etatu. W zakresie wykonywanych zadań na tym stanowisku jest: codzienne sprzątanie przydzielonej powierzchni do sprzątania oraz pomoc gospodarcza przy organizacji oficjalnych spotkań i uroczystości na terenie Urzędu. Chętni mogą się zgłaszać do 21 marca, do godz. 15.

- Zatrudnienie pracowników w jednostkach samorządu terytorialnego, wymagany staż pracy, wykształcenie regulują odpowiednie przepisy zawarte między innymi w ustawie o pracownikach samorządowych – wyjaśnia wygórowany, zdaniem naszego Czytelnika warunek, Robert Karelus, rzecznik prezydenta Świnoujścia. - Na stanowiskach urzędniczych - w zdecydowanej większości- obligatoryjnym jest wykształcenie wyższe.

Oferty trzeba składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko pracy Sprzątaczka” na adres: Urząd Miasta Świnoujście, Stanowisko Obsługi Interesantów, ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

AGENDA 21 • Poniedziałek [20.03.2017, 15:44:58] • [IP: 80.245.178.***]

IM CHODZI CHYBA O TAKĄ KTÓRA W RAZIE poTRZEBY ZASTĄPI KAŻDEGO ETATOWEGO URZĘDNIKA. O COŚ TAKIEGO ZNALAZŁEM NA YOUTUBE : ОХРЕНЕТ
068; у меня челюсть отвалил
072;сь ВСЕХ ПЕРЕПЕЛ
040;

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:16:17] • [IP: 62.69.231.***]

A angielski musi umiec perfect, czy w stopniu komunikatywnym wystarczy?? Aha... i czy wystarczy tylko jeden jezyk umiec??

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 08:18:54] • [IP: 88.156.233.***]

Ile języków obcych trzeba znać? Powinny te babska z wydziału komunikacji sprzątać za to jak podchodzą z obrzydzeniem do wszystkiego...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 23:19:31] • [IP: 95.129.227.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.03.2017, 23:05:41] • [IP: 80.245.190.**]

Dlaczego sprzątaczka, a nie osoba sprzątająca, jako mężczyzna czuję się zdyskremitowany. No chyba, że personel w wieku geriatycznym lubią sobie pobudzić wodze fantazji.

AGENDA 21 • Niedziela [19.03.2017, 22:32:27] • [IP: 80.245.178.***]

Z TYM WYKSZTAŁCENIEM SPRZĄTACZEK CHODZI GŁÓWNIE O TO, ABY WYŚRUBOWAĆ W GÓRĘ ŚREDNIĄ WYKSZTAŁCENIA W URZĘDZIE.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:31:44] • [IP: 92.42.114.***]

Gratuluje urzędnikom inteligencji !!? Niech pani posprząta w toaletach a następnie poda kawe bedąc w służbowym uniformie trzymając w ręce szczotke do szorowania kibla...A Sanepid co na to?

Gość • Niedziela [19.03.2017, 20:58:52] • [IP: 80.245.180.**]

Panie Rzeczniku Urzedu Miasta w Unii nie ma takiego okreslenia jak" sprzataczka" to nazwa czysto z PRL -jak nazywa sie to stanowisko pracy ?niech pan zgadnie i nie poniża osob pracujacych przy utrzymaniu czystosci-dla nich należy się szaczunek tak samo jak do urzednika.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 19:44:58] • [IP: 80.245.188.***]

Wnioskuję ; Kto nie ma co najmniej średniego wykształcenia w Urzędzie powinien być przeniesiony do innej pracy, a nie zajmować stanowiska w Urzędzie.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 18:08:48] • [IP: 93.94.188.**]

Te dzisiejsze magistry pożal się.. ..tragedija

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:23:39] • [IP: 62.69.253.**]

Nie mam średniego, ale mam" plecy" i nie długo zostanę u wuja oficerem.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:22:03] • [IP: 80.245.189.***]

Może niektórym urzędnikom" słoma z butów wystaje" dlatego że usiłują dostosować się do co niektórych petentów?

Mr.Big • Niedziela [19.03.2017, 17:16:43] • [IP: 92.42.112.***]

To Misiewicz może się zgłosić :D

Gość • Niedziela [19.03.2017, 17:09:35] • [IP: 62.69.231.***]

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:08:14] • [IP: 83.11.67.**] - Więc klęcz zatyczko do dupy słonia, albo wstań i maszeruj niewolniku systemu.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 16:25:51] • [IP: 88.156.206.**]

Ktoś pisze że sprzątaczki tam maja zawodowe sprzątalam 25 lat i i z średnim tak że ktos malo zorientowany sie wypowiada

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:31:45] • [IP: 80.245.179.***]

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:11:04] • [IP: 92.42.118.**] może w tej radzie kiełbasy produkują - kto wie co tutaj się odwala :D jaka wyspa tacy specjaliści.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:27:19] • [IP: 164.127.1.***]

15:04. .Z kolei dziś 80%" wykształceń" magisterskich ma poziom zaledwie przedwojennej matury.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:15:16] • [IP: 109.173.215.***]

Nowa inicjatyw Powiatowego Urzedu pracy ? :(

Gość • Niedziela [19.03.2017, 15:04:07] • [IP: 80.245.178.**]

W 60 tych latach 80 % nauczycieli, sędziów, prokuratorów miała średnie wykształcenie i Polska nie zginęła, bez przesady z tym papierkiem.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 14:15:18] • [IP: 62.69.252.**]

Rozporządzenie w sprawie wynagradzania pracownikow samorządowych -sprzątaczka -wykształcenie podstawowe

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:25:14] • [IP: 79.186.215.*]

Bez przesady, wykształcenie ?? a niby do czego ma się przydać sprzątaczce wykształcenie ?" regulują odpowiednie przepisy" , SKORO SĄ TAK DURNE TO JE PO PROSTU ZMIEŃCIE.

troll • Niedziela [19.03.2017, 13:20:09] • [IP: 46.46.202.**]

, , Tuba miejska, , znowu z siebie, , wydaliła, , - nic. ...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:11:04] • [IP: 92.42.118.**]

Sprzątaczka ze średnim wykształceniem, a przewodniczący komisji gospodarki i budżetu " kurortu'', może mieć tylko zawodówkę rzeźniczą w ZDZ. Oj musi przyjść tu wiatr, a raczej huragan, który wymiecie to komunistyczne badziewie w p...u, z tego grajdoła. To kpina z mieszkańców w żywe oczy, wont na kamczatkę !!

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:08:14] • [IP: 83.11.67.**]

[19.03.2017, 12:08:35] • [IP: 62.69.231.*** poziom Twojej wypowiedzi powalił mnie na kolana.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 12:49:27] • [IP: 164.127.206.**]

Znam osobę kiedyś pracującą na stanowisku kuratora sądowego w jednym z sądów, która po przerwaniu pracy tam, poszła na urlop wychowawczy, czy podobny, potem już nie wróciła, i potrzebując po jakimś czasie zarobić, chciała zatrudnic sie jako sprzątaczka, ale gdy rozpatrujący jej ofertę w pewnej firmie dowiedział się, że pracowała w sądzie, odmówił jej zatrudnienia. Tak więc potencjalna sprzątaczko z magistratu... po zakończeniu tam pracy możesz mieć w oczach społeczeństwa polskiego WILCZE PAPIERY. Parafrazując, jeśli wejdziesz między wilki, będziesz miec wilcze oczy jak one - przynajmniej w OCZACH" udręczonego narodu polskiego".

Oglądasz 1-25 z 61
■ W środę, 13.12.2017r. odbędzie się uroczystość składania zniczy pod Pomnikiem Orła Białego na skwerze u zbiegu ulic Krzywoustego i Wyszyńskiego , w hołdzie poszkodowanym przez stan wojenny. Komitet Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości zaprasza mieszkańców na godzinę 06.00 (godzinę obwieszczenia stanu wojennego ) - rzecznik KP PiS w Świnoujściu, Andrzej Mrozek ■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■