POGODA

Reklama

Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Sobota [18.03.2017, 20:52:19] • Europa

ASTRID S – BREATHE

Zdobywczyni nagród i gwiazda popu, Astrid S, uchyliła właśnie rąbka tajemnicy jaką owiany jest nadchodzący album i udostępniła pierwszy promujący singiel „Breathe”. Tegoroczna premiera przychodzi po ogromnym sukcesie artystki, dla której miniony rok był przełomowym w karierze - singiel „Hurts So Good” osiągnął imponujący wynik 120 milionów odtworzeń na platformie Spotify!

Utwór „Breathe” wyprodukował Oscar Holter dla wytwórni Wolf Cousins (Tove Lo, Demi Lovato, Ellie Goulding) i jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.
W 2015 roku Astrid wygrała prestiżową nagrodę MTV EMA dla Najlepszego norweskiego wykonawcy w 2015 oraz cieszyła się licznymi nominacjami do norweskich Grammy, m.in. w kategorii Nagranie Roku za „Hurts So Good”. W tym roku wygrała tytuł Przełomowego Artysty Roku za EPkę „Astrid S”.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■