POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.03.2017, 19:01:36] • Świnoujście

Jakie zdanie na temat świnoujskiego szpitala mają mieszkańcy? Posłuchajcie!

Jakie zdanie na temat świnoujskiego szpitala mają mieszkańcy? Posłuchajcie!

fot. Sławomir Ryfczyński

Po raz kolejny już dziennikarze portalu iswinoujscie.pl wybrali się na Plac Wolności, by poznać opinię mieszkańców Świnoujścia. Tym razem zapytaliśmy świnoujścian, co sądzą na temat szpitala miejskiego im. Jana Garduły.



Jak się okazało, w tej sprawie mieszkańcy są podzieleni. Jedni uważają, że opieka jest wspaniała, inni twierdzą, że niekoniecznie. Nie czekajcie, tylko jak najszybciej posłuchajcie opinii świnoujścian!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 67

Gość • Czwartek [23.03.2017, 10:27:15] • [IP: 178.238.249.**]

Ten szpital to porazka.

Gość • Środa [22.03.2017, 09:10:35] • [IP: 62.69.203.***]

Czego wy chcecie.Przecież do dalej stary PRL i post komuna.Układy w całym mieście.Powinien tu być skansen PRL-u i atrakcja dla zwiedzających.Dobrze że to powoli się kończy.Stare komuchy zaczynają powoli odchodzić.I będą prosić księdza na pogrzeb jak spawacz.A przecież to oni ich mordowali.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 23:11:53] • [IP: 88.156.235.***]

Poszlam do lekarza z wysoka temperatura i kaszlem ze az pluca wypluwalam i pani dokto sprawdzila mi tylko gardlo. Zenadza.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 13:03:11] • [IP: 80.50.26.***]

komentarze z [21.03.2017, 12:34:25] • [IP: 37.47.139.***], [21.03.2017, 10:02:12] • [IP: 62.75.239.**] to kolejne KŁAMSTWA ludzi zakompleksionych i nie mających żadnej kompetentnej wiedzy na temat szpitala, piszących" co im ślina na język przyniesie".

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:34:25] • [IP: 37.47.139.***]

największy sukces szpitala przez ostatni rok działalności to przejście od kupowania komputerów do ich dzierżawy. Jak dla mnie to za mało żeby mówić że się polepszyło.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:02:12] • [IP: 62.75.239.**]

Jeżeli ktoś poważnie zachoruje i potrzebuje pomocy to w tym szpitalu nikt ci nie pomoże prędzej umrzesz niż ci pomogą taki szpital to nie szpital to miejsce tylko udaje szpital. Nawet dziecko nie może spaść z trzepaka bo mu rany nie zszyja w Świnoujściu. Szkoda słów

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:14:36] • [IP: 94.254.227.**]

W tamtym roku miałam cesarkę w tym szpitalu. Bardzo dobrze wykonany zabieg.Warunki i opieka na wysokim poziomie. Mam dobre doświadczenie ale korzystalam tylko z tego oddziału.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:30:51] • [IP: 80.50.26.***]

Wszystkie te niepochlebne komentarze dotyczące szpitala i jego pracowników to KŁAMSTWA lub insynuacje mające na celu wywołanie jednego efektu - obrażenia pracowników szpitala i przedstawienia wizerunku szpitala w negatywnym świetle. Pisane są jednak tak prymitywnym językiem, że trudno nie odnieść wrażenia iż autorami są ludzie zazdrośni, sfrustrowani, nie mający" bladego" pojęcia co się w szpitalu dzieje i dlaczego, którzy nie mają własnego udanego życia i za wszelką cenę próbują tą swoją nieudolnością obdzielić innych. W myśl zasady " A co inni mają mieć lepiej ode mnie". Przykre to nasze sfrustrowane społeczeństwo któremu nikt ani nic się nie podoba.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 18:47:59] • [IP: 92.42.117.***]

TO NIE SZPITAL TYLKO *!!

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 18:45:39] • [IP: 95.129.225.***]

A ta pani to jakaś zaprzyjaźniona szpitala, te okulary na czole brzmią znajomo

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 18:10:07] • [IP: 37.47.160.**]

co tutaj niby jest kłamstwem? Jak chciała być osobą publiczną to jest i niech bije się w pierś zamiast obrażać komentujących a bezmózgiem sam/sama jesteś.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 17:47:35] • [IP: 37.47.189.***]

Córka w księgowości specjalne traktowanie.pościel co drugi dzień wymiana paranoja.Leżałam tydzień i nikt mi nie wymieniał żadnej pościeli.Dobre to jest ze ludzie jak tam idą szybko robią zejście za długo się nie męczą

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 17:04:44] • [IP: 92.42.117.***]

Nie można tak bezkarnie i anonimowo opluwać innych, ktoś powinien dobrać się do tyłka tym wszystkim bezmózgom

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 17:02:18] • [IP: 92.42.117.***]

większość z tych komentarzy to kłamstwo i pani prezes powinna podać do prokuratury tych anonimowych kłamliwych bohaterów bo żaden nie podpisze się nazwiskiem pod tymi obelgami i kłamstwami ale pamiętajcie że można dojść po IP kto to pisze

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 15:52:57] • [IP: 88.156.235.***]

W tym szpitalu nie ma logistyka! Np. przyjmują z wypadku pacjenta, badają, wiozą na radiologię, czekają tam w kolejce na prześwietlenie, potem czekają na opis badania radiologicznego, w końcu wypuszczają pacjenta po godzinie czy dwóch z tego gabinetu, gdzie w tym czasie pan doktor pije sobie herbatkę, czekając aż mu pacjent z prześwietlenia wróci. Po przyjęciu dwóch pacjentów przez 3h, o 15-tej wychodzi mówiąc, że kończy już dyżur. Kolejka czeka na kolejnego lekarza, który pojawia się dopiero czasem i po godzinie. Ostry dyżur? Tylko na filmach! Albo-pacjentka z mocnym krwawieniem z dróg rodnych w piątek trafia na oddział. Tam zostaje z niego wyproszona, bo bez skierowania od rodzinnego, szpital nie ma prawa przyjąć jej, nawet jak jest w ciężkim stanie. Słaniasz się na nogach, szukasz pomocy, odsyłają cię, byś ubłagała jakiegoś lekarza płacąc za wizytę prywatną, by w końcu dał skierowanie. Jedziesz do szpitala, w tym samym dniu masz operację czyszczenia macicy, ale wspomnienie bólu i biurokracji - bezcenne

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:42:13] • [IP: 188.146.146.**]

kieruje nim sympatyczka KOD i czarnych marszów a bronią ją mąż i" przyjaciele" którzy z niej żyją.

acr • Poniedziałek [20.03.2017, 14:27:51] • [IP: 82.145.84.***]

LEKARZE I PIELEGNIARKI POWINNI BRAĆ ODPOWIEDZIALNOSC ZA SWOJE BLEDY.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:06:08] • [IP: 178.238.253.**]

Adm...musi usuwać, bo taki ma regulamin, ale dla mnie usunięty wpis, to znaczy, że szpital jest" CHWALONY INACZEJ" czyli ludzie piszą prawdę o tym syfie udajacym szpital!

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 13:57:40] • [IP: 92.42.119.***]

Jakiś czas temu byłem w weekend wieczorem po pomoc w tym Szpitalu, nie dosyć że się nasiedziałem i naczekałem to zbadał mnie jakiś narybek, który nic nie wie i nic nie może pomóc, wróciłem do domu z kwitkiem, szkoda słów i czasu. W tym Szpitalu całkowicie uwalone jest zarządzanie chyba wcale go nie ma

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 13:48:34] • [IP: 108.29.78.***]

dbajcie sami o siebie

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 12:48:11] • [IP: 83.3.70.**]

Jedna wielka lipa, godzinami trzeba czekać, miałam robiony zabieg sprzęt stary, nadawał się tylko na śmietnik, awantura bo trzeba było pożyczyć z kardiologi chodzi o aparat do UZG, LIPA LIPA. Lekarze się śpieszą, brak jasnej informacji jeśli chodzi o stan naszego zdrowia, i oczywiście zabieg został źle wykonany.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 12:35:50] • [IP: 92.42.114.***]

Na pewno jest lepiej niż było, pani Prezes proszę poruszyć sprawę szkoły pielęgniarek w naszym mieście, wierzymy w panią. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 12:31:56] • [IP: 92.42.114.***]

Za mało mamy lekarzy i pielęgniarek ale żaden Rząd nie zastanowi się żeby szkolić pielęgniarki, była u nas szkoła, dlaczego jej nie ma u nas, to pytanie dla naszych władz. pielęgniarki szkolone u nas które mają staż w naszym szpitalu to większość zostaje. Nikt nie chce się nad tym problemem pokłonić wszystko jest do zrobienia, tylko trzeba chcieć !drodzy nasi radni.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 10:57:38] • [IP: 81.50.174.***]

Nie wiem dlaczego mamy takie czasy ze czlowiek predzej wykorkuje jak sie dostanie do lekarza, za dlugo sie czeka!!

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 10:36:59] • [IP: 94.254.226.***]

Podstawieni

Oglądasz 1-25 z 67
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■