░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.03.2017, 19:01:36] • Świnoujście

Jakie zdanie na temat świnoujskiego szpitala mają mieszkańcy? Posłuchajcie!

Jakie zdanie na temat świnoujskiego szpitala mają mieszkańcy? Posłuchajcie!

fot. Sławomir Ryfczyński

Po raz kolejny już dziennikarze portalu iswinoujscie.pl wybrali się na Plac Wolności, by poznać opinię mieszkańców Świnoujścia. Tym razem zapytaliśmy świnoujścian, co sądzą na temat szpitala miejskiego im. Jana Garduły.



Jak się okazało, w tej sprawie mieszkańcy są podzieleni. Jedni uważają, że opieka jest wspaniała, inni twierdzą, że niekoniecznie. Nie czekajcie, tylko jak najszybciej posłuchajcie opinii świnoujścian!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 67

Gość • Czwartek [23.03.2017, 10:27:15] • [IP: 178.238.249.**]

Ten szpital to porazka.

Gość • Środa [22.03.2017, 09:10:35] • [IP: 62.69.203.***]

Czego wy chcecie.Przecież do dalej stary PRL i post komuna.Układy w całym mieście.Powinien tu być skansen PRL-u i atrakcja dla zwiedzających.Dobrze że to powoli się kończy.Stare komuchy zaczynają powoli odchodzić.I będą prosić księdza na pogrzeb jak spawacz.A przecież to oni ich mordowali.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 23:11:53] • [IP: 88.156.235.***]

Poszlam do lekarza z wysoka temperatura i kaszlem ze az pluca wypluwalam i pani dokto sprawdzila mi tylko gardlo. Zenadza.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 13:03:11] • [IP: 80.50.26.***]

komentarze z [21.03.2017, 12:34:25] • [IP: 37.47.139.***], [21.03.2017, 10:02:12] • [IP: 62.75.239.**] to kolejne KŁAMSTWA ludzi zakompleksionych i nie mających żadnej kompetentnej wiedzy na temat szpitala, piszących" co im ślina na język przyniesie".

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:34:25] • [IP: 37.47.139.***]

największy sukces szpitala przez ostatni rok działalności to przejście od kupowania komputerów do ich dzierżawy. Jak dla mnie to za mało żeby mówić że się polepszyło.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 10:02:12] • [IP: 62.75.239.**]

Jeżeli ktoś poważnie zachoruje i potrzebuje pomocy to w tym szpitalu nikt ci nie pomoże prędzej umrzesz niż ci pomogą taki szpital to nie szpital to miejsce tylko udaje szpital. Nawet dziecko nie może spaść z trzepaka bo mu rany nie zszyja w Świnoujściu. Szkoda słów

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:14:36] • [IP: 94.254.227.**]

W tamtym roku miałam cesarkę w tym szpitalu. Bardzo dobrze wykonany zabieg.Warunki i opieka na wysokim poziomie. Mam dobre doświadczenie ale korzystalam tylko z tego oddziału.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 08:30:51] • [IP: 80.50.26.***]

Wszystkie te niepochlebne komentarze dotyczące szpitala i jego pracowników to KŁAMSTWA lub insynuacje mające na celu wywołanie jednego efektu - obrażenia pracowników szpitala i przedstawienia wizerunku szpitala w negatywnym świetle. Pisane są jednak tak prymitywnym językiem, że trudno nie odnieść wrażenia iż autorami są ludzie zazdrośni, sfrustrowani, nie mający" bladego" pojęcia co się w szpitalu dzieje i dlaczego, którzy nie mają własnego udanego życia i za wszelką cenę próbują tą swoją nieudolnością obdzielić innych. W myśl zasady " A co inni mają mieć lepiej ode mnie". Przykre to nasze sfrustrowane społeczeństwo któremu nikt ani nic się nie podoba.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 18:47:59] • [IP: 92.42.117.***]

TO NIE SZPITAL TYLKO *!!

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 18:45:39] • [IP: 95.129.225.***]

A ta pani to jakaś zaprzyjaźniona szpitala, te okulary na czole brzmią znajomo

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 18:10:07] • [IP: 37.47.160.**]

co tutaj niby jest kłamstwem? Jak chciała być osobą publiczną to jest i niech bije się w pierś zamiast obrażać komentujących a bezmózgiem sam/sama jesteś.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 17:47:35] • [IP: 37.47.189.***]

Córka w księgowości specjalne traktowanie.pościel co drugi dzień wymiana paranoja.Leżałam tydzień i nikt mi nie wymieniał żadnej pościeli.Dobre to jest ze ludzie jak tam idą szybko robią zejście za długo się nie męczą

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 17:04:44] • [IP: 92.42.117.***]

Nie można tak bezkarnie i anonimowo opluwać innych, ktoś powinien dobrać się do tyłka tym wszystkim bezmózgom

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 17:02:18] • [IP: 92.42.117.***]

większość z tych komentarzy to kłamstwo i pani prezes powinna podać do prokuratury tych anonimowych kłamliwych bohaterów bo żaden nie podpisze się nazwiskiem pod tymi obelgami i kłamstwami ale pamiętajcie że można dojść po IP kto to pisze

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 15:52:57] • [IP: 88.156.235.***]

W tym szpitalu nie ma logistyka! Np. przyjmują z wypadku pacjenta, badają, wiozą na radiologię, czekają tam w kolejce na prześwietlenie, potem czekają na opis badania radiologicznego, w końcu wypuszczają pacjenta po godzinie czy dwóch z tego gabinetu, gdzie w tym czasie pan doktor pije sobie herbatkę, czekając aż mu pacjent z prześwietlenia wróci. Po przyjęciu dwóch pacjentów przez 3h, o 15-tej wychodzi mówiąc, że kończy już dyżur. Kolejka czeka na kolejnego lekarza, który pojawia się dopiero czasem i po godzinie. Ostry dyżur? Tylko na filmach! Albo-pacjentka z mocnym krwawieniem z dróg rodnych w piątek trafia na oddział. Tam zostaje z niego wyproszona, bo bez skierowania od rodzinnego, szpital nie ma prawa przyjąć jej, nawet jak jest w ciężkim stanie. Słaniasz się na nogach, szukasz pomocy, odsyłają cię, byś ubłagała jakiegoś lekarza płacąc za wizytę prywatną, by w końcu dał skierowanie. Jedziesz do szpitala, w tym samym dniu masz operację czyszczenia macicy, ale wspomnienie bólu i biurokracji - bezcenne

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:42:13] • [IP: 188.146.146.**]

kieruje nim sympatyczka KOD i czarnych marszów a bronią ją mąż i" przyjaciele" którzy z niej żyją.

acr • Poniedziałek [20.03.2017, 14:27:51] • [IP: 82.145.84.***]

LEKARZE I PIELEGNIARKI POWINNI BRAĆ ODPOWIEDZIALNOSC ZA SWOJE BLEDY.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:06:08] • [IP: 178.238.253.**]

Adm...musi usuwać, bo taki ma regulamin, ale dla mnie usunięty wpis, to znaczy, że szpital jest" CHWALONY INACZEJ" czyli ludzie piszą prawdę o tym syfie udajacym szpital!

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 13:57:40] • [IP: 92.42.119.***]

Jakiś czas temu byłem w weekend wieczorem po pomoc w tym Szpitalu, nie dosyć że się nasiedziałem i naczekałem to zbadał mnie jakiś narybek, który nic nie wie i nic nie może pomóc, wróciłem do domu z kwitkiem, szkoda słów i czasu. W tym Szpitalu całkowicie uwalone jest zarządzanie chyba wcale go nie ma

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 13:48:34] • [IP: 108.29.78.***]

dbajcie sami o siebie

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 12:48:11] • [IP: 83.3.70.**]

Jedna wielka lipa, godzinami trzeba czekać, miałam robiony zabieg sprzęt stary, nadawał się tylko na śmietnik, awantura bo trzeba było pożyczyć z kardiologi chodzi o aparat do UZG, LIPA LIPA. Lekarze się śpieszą, brak jasnej informacji jeśli chodzi o stan naszego zdrowia, i oczywiście zabieg został źle wykonany.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 12:35:50] • [IP: 92.42.114.***]

Na pewno jest lepiej niż było, pani Prezes proszę poruszyć sprawę szkoły pielęgniarek w naszym mieście, wierzymy w panią. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 12:31:56] • [IP: 92.42.114.***]

Za mało mamy lekarzy i pielęgniarek ale żaden Rząd nie zastanowi się żeby szkolić pielęgniarki, była u nas szkoła, dlaczego jej nie ma u nas, to pytanie dla naszych władz. pielęgniarki szkolone u nas które mają staż w naszym szpitalu to większość zostaje. Nikt nie chce się nad tym problemem pokłonić wszystko jest do zrobienia, tylko trzeba chcieć !drodzy nasi radni.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 10:57:38] • [IP: 81.50.174.***]

Nie wiem dlaczego mamy takie czasy ze czlowiek predzej wykorkuje jak sie dostanie do lekarza, za dlugo sie czeka!!

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 10:36:59] • [IP: 94.254.226.***]

Podstawieni

Oglądasz 1-25 z 67
■ W sobotę 26 maja przeprowadzona zostanie coroczna edycja Biegu Abstynenta .Zorganizowana będzie wspólnie przez Stowarzyszenie Trzeżwościowe HOL i Parkrun .Zawodnicy klasyfikowani będą jednocześnie w ramach parkrunu , jak i w ramach Biegu Abstynenta .Start o 09.00—trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego ( 2 pętle po 2,5 km –łącznie 5 km. ).Do zdobycia puchary , medale i dyplomy ufundowane przez ST HOL ■
■ W dniach od 24 maja od godz. 1900 do godz. 2100 wyłączona z ruchu zostanie ul. Konstytucji 3 Maja (część ronda) wjazd na rondo z ulicy Dąbrowskiego oraz wyjazd z ronda na ul. Konstytucji 3 Maja. Objazd przedmiotowego odcinka nastąpi ulicami Dąbrowskiego i Piastowską.Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego ■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■