POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.03.2017, 20:23:13] • Świnoujście

Czy już wkrótce branżę hotelarską w Świnoujściu czekają ciężkie czasy? Przeczytajcie i dowiedzcie się dlaczego!

Czy już wkrótce branżę hotelarską w Świnoujściu czekają ciężkie czasy? Przeczytajcie i dowiedzcie się dlaczego!

fot. Andrzej Ryfczyński

Czarne chmury nad świnoujską branżą hotelarską. Już wkrótce może się okazać, że do świnoujskich hoteli przestaną przyjeżdżać turyści z Niemiec. Na ten temat podczas wtorkowego spotkania radnych z wrocławską firmą PFI Global mówił zastępca prezydenta miasta, Paweł Sujka. -Jesteśmy trochę rozleniwieni w naszym mieście, rozleniwieni tym, że cały czas mamy turystę, który jest z Zachodu, turystę niemieckiego za którego płaci niemiecka kasa chorych. Wystarczy tylko zgodnie z tym co powoli słychać, że rząd niemiecki skieruje środki finansowe, żeby tego typu rehabilitacja, czy odpoczynek sanatoryjny odbywał się będzie tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Wtedy nasze obiekty staną przed groźbą bardzo dużego deficytu turystycznego- mówił we wtorek, Paweł Sujka.

Zastępca prezydenta podkreślał, że jedna decyzja rządu niemieckiego może odciąć Świnoujście od niemieckich turystów.

- W tej sytuacji mamy sytuację, jasną i klarowną bo mamy tego turystę cały czas. Wystarczy jednak jedna decyzja rządu niemieckiego i tego turysty nie ma- dodał zastępca prezydenta, Paweł Sujka.

Czy już wkrótce branżę hotelarską w Świnoujściu czekają ciężkie czasy? Przeczytajcie i dowiedzcie się dlaczego!

fot. Sławomir Ryfczyński

Zastępca prezydenta Paweł Sujka, uważa, że w tej sytuacji szczególnie atrakcyjna staje się oferta wrocławskiej firmy PFI Global, która chce, aby w Świnoujściu powstały takie atrakcje jak: oceanarium, Egzotyczna Laguna ze Spa na wzór Tropikalnej Wyspy pod Berlinem, Jaskinie Nauki 5D+, Centrum Odnowy Zdrowia oraz Interaktywne Centrum Nauki.

- Wtedy do Świnoujścia mógłby przyjechać inny turysta. Cały czas ubolewamy nad tym, że mamy turystę starszego, a młodzież z pewnych powodów nie garnie się do przyjazdu do Świnoujścia. Myślę, że tego typu inwestycja spowoduje, że ten młodszy turysta w końcu odwiedzi nasze miasto- podsumował zastępca prezydenta miasta, Paweł Sujka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 137, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 137

Gość • Sobota [25.03.2017, 12:14:29] • [IP: 77.45.26.***]

O. Tadeusz w Toruniu coś zaradzi nie jeden problem rozwiązał a turyści będą krajowi dużo jest górników i siłowych z dużymi zarobkami.

Gość • Piątek [24.03.2017, 07:43:40] • [IP: 37.7.68.***]

Spokojnie, bez przesady! Przecież PIS-iory zapowiadają, że już niedługo będziemy wszędzie żebrać, ale za to z podniesionym czołem. Wystarczy tylko walnąć mocno pięścią w stół a Niemcy sami przyjdą z wypchanymi portfelami. I to biegiem. Kto się chce założyć, że tak będzie?

Gość • Czwartek [23.03.2017, 20:04:18] • [IP: 62.69.252.***]

sujka... daj ze spokoj, chlopie nie znasz sie na ekonomi a co dopiero o biznesie.. kto ciebie dopuscil do gadania takich glupot.

Gość • Czwartek [23.03.2017, 19:37:49] • [IP: 80.245.177.***]

osrodkow wczasowych zadnych jak w kolo dzw mdzwodzia a sam beton bez kawałka ogródka

Gość • Czwartek [23.03.2017, 11:44:53] • [IP: 80.245.179.***]

Oby, może przestaną miasto zalewać betonem.

Gość • Czwartek [23.03.2017, 10:57:12] • [IP: 217.153.136.*]

Ale ciągle słyszę od wyspiarzy /dumnych, pysznych.../ jak PLUJĄ, OBRZYDZAJA, WYSMIEWAJA. ..Niemców ! Oj " polaczki", doceniajcie tych którzy dają wam chleb ! Wasza PYCHA+DUMA jest śmieszna i żałosna!

Gość • Środa [22.03.2017, 22:34:24] • [IP: 94.254.130.***]

Ale ciągle słyszę od wyspiarzy /dumnych, pysznych.../ jak PLUJĄ, OBRZYDZAJA, WYSMIEWAJA. ..Niemców ! Oj " polaczki", doceniajcie tych którzy dają wam chleb ! Wasza PYCHA+DUMA jest śmieszna i żałosna!

Gość • Środa [22.03.2017, 01:22:42] • [IP: 37.8.215.**]

Bzdury klepie, chce się usprawiedliwić z kolejnych bubli które wybudują.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:37:29] • [IP: 93.105.190.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

gpk • Wtorek [21.03.2017, 14:24:25] • [IP: 213.236.64.**]

Po jakiemu ten bożydarek szprecha bo nie ponimaju ni w ząb !!

Gość • Wtorek [21.03.2017, 14:00:19] • [IP: 80.53.105.***]

Młodzi ludzie musza sie wyszaleć a u nas lipa. Gdzie maja spać? W aparamentowcach. Polikwidowali pola namiotowe. Zrobili pod szwaba hotele to niech sraja w gacie. Tu nie ma gdzie pobalować nędza.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 12:21:29] • [IP: 80.70.169.**]

Zastanowcie sie kto zostawia prawdziwe pieniadze w miescie. Osoby 40+ czy mlodziez? Gdzie spia, co jedza, co kupuja przedstawiciele tych grup wiekowych? Napruty motloch z Miedzyzdrojow nie jest dobrym przykladem.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 09:58:18] • [IP: 62.69.254.***]

Tusk wzywał do szkodzenia Polsce jego, cała PO popiera różnej maści szkodników

Gość • Wtorek [21.03.2017, 07:03:19] • [IP: 37.47.140.***]

Wystarczy popatrzeć na zdjęcie wiceprezydenta Sujki żeby zobaczyć że ma pustkę i obłęd w oczach. To niebezpieczna mieszanka i takie są efekty. Gadanie i robienie głupot to jego specjalność. Mówią też o nim że po chamsku traktuje ludzi. Ale już niedługo.

Gość • Wtorek [21.03.2017, 06:35:31] • [IP: 188.29.165.***]

CO TY ZA BREDNIE I KLAMSTWA PISZESZ Gość • Wtorek [21.03.2017, 00:06:45] • [IP: 46.231.62.**] PRZEZ 8 LAT RZADOW PO POLSKA BYLA PRZYDUPASEM NIEMIEC WSZYSTKO WYSPRZEDALA SLUCHALA SIE NIEMCOM CO POWIEDZIELI TO TAK BYLO AFERA ZA AFERA. RZAD PIS RZADZI OD POLTORA ROKU CZY SLYSZALES O JAKIES AFERZE.DONOSICIELA OSZUSCI KTORZY ROZKRADLI POLSKE NAROD POLSKI

Gość • Wtorek [21.03.2017, 00:06:45] • [IP: 46.231.62.**]

Idioci zwalają całą wine na PO, ale nie widzą że PiSuArY rozpierniczają cały kraj i wszystko wokół. nawet w naszym mieście, oni puszczają bakterię zarazę która próbuje zarazić resztę społeczeństwa naszego. Zakłamanie i oszustwo to PiS NIC INNEGO.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 22:37:09] • [IP: 31.0.37.***]

PO to szkodniki namawiają całą Europę do szkodzenia POlsce wszyscy to WIDZĄ

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 22:23:56] • [IP: 92.42.116.**]

Co napisałem prawde to nie puściliście mojego komentarza.Strach wam kolo tylka przeszedł.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 21:38:10] • [IP: 188.122.5.**]

obnizycie ceny, dostepne dla Polakówi turystyka nie zginie... a poza tym ta geriatria w Świno nie zachęca za bardzo

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 21:21:24] • [IP: 92.42.118.**]

Dziwny ten gość zwany vice. Władze niemieckie cieszą się, że ich obywatele mogą w dobrych warunkach, przy umiarkowanej cenie odpoczywać, a ten g...ń odstrasza inwestorów !! To jakaś paranoja jak na funkcję, którą piastuje za publiczne pieniądze. Przysłowie mówi, że pies jak nie wie o czym szczekać, to sobie j... liże.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 20:21:06] • [IP: 95.160.153.***]

jak narazie to nalepiej suji idzie wypedzanie z miasta nic poza tym.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 19:16:04] • [IP: 46.231.62.**]

szanowny P.Sujka tylko, że ten turysta (młody) przyjedzie oby tylko latem

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 19:10:22] • [IP: 92.42.112.***]

Ta dziwna firma Global pewnie pod ch... ładuje radnych aby ona mogła tu lody za friko kręcić. Może już się dogadali z kim trzeba Teraz trzeba radnym kit wcisnąć aby ci zagłosowali na korzyść spóły. Szykuje się niezły wałek.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 19:08:22] • [IP: 62.69.254.***]

Jak widać za nałożeniem na Polskę wszelkich sankcji jawnie wypowiadał się Tusk i prominętni działacze PO, którzy jawnie się za tym opowiadają na forum międzynarodowym