POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.02.2017, 17:47:03] • Świnoujście

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

Mashulka(fot. Czytelnik )

Na naszą skrzynkę mailową otrzymaliśmy wiele zdjęć kotów przesłanych przez naszych Czytelników. Chcesz je poznać?

- Moja 1,5 letnia Mashulka dziś obchodzi swoje święto - Dzien Kota! Świętować to świętować :3

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Oto elegancki Kitek, przesłany przez Panią Małgorzatę

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Karol i Antek :) - od Pani Eweliny

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

- To moja najukochańsza Kicia, ostatnio chorowała, ale Pan Doktor Maciej bardzo jej pomógł‚ i już jest zdrowa. Pozdrawiam Pana Doktora.

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

- Moje trzy koty domowe - Kajtek 5,5 roku, Kiziol 16,5 roku,Bródka 3 lata.Wszystkie przygarnięte. Są kochane i żyją zgodnie między sobą.
Zawsze ilekroć złapie któreś z kotów mysz, przynoszą pochwalić się i oznajmić, że są pożyteczne
- opisuje Pani Ewa.

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Spokojnie, Minia tylko ziewa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Sobota [18.02.2017, 10:39:28] • [IP: 88.156.206.***]

Zdarzają się bardzo częste przypadki ogromnej przyjaźni, przywiązania, między kotem i człowiekiem...i odwrotnie, między człowiekiem i kotem.Kot, wspaniale potrafi odwdzięczyć się człowiekowi za okazane mu serce...Naturę kota należy rozumieć...Koty są typowymi indywidualistami..., chadzają swoimi ścieżkami...taka ich po prostu natura.Jeżeli tzw. właściciel kota nie będzie ingerował w jego prawa jakie dała mu natura...wówczas kot potrafi się wspaniale odwdzięczyć okazując człowiekowi swoje przywiązanie...wierność...

Gość • Sobota [18.02.2017, 10:25:13] • [IP: 188.146.12.**]

Kociary - jestem beznadziejna, nikt mnie nie chce, wezmę sobię kota i pokaże jak jestem fajna he he he. Wszystkie kociary mają problem ze sobą

Gość • Sobota [18.02.2017, 09:44:11] • [IP: 109.241.63.***]

Wystawa pluszowych ubrań, czapeczki rękawiczki i szaliczki

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:58:30] • [IP: 178.238.249.***]

Kot NIE BĘDZIE przyjacielem człowieka (z całym szacunkiem dla kociaków) to udowodniono naukowo-taka jest ich natura. Kot owija wokół palca właściciela ale nigdy odwrotnie. Mimo to też je lubię.

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:25:17] • [IP: 188.146.157.**]

Kot JEST przyjacielem człowieka, często wierniejszym od wielu ludzi, którzy tylko udają, że nimi są. Zwierzęta nie wiedzą, co to dwulicowść.

Gość • Sobota [18.02.2017, 07:24:06] • [IP: 83.249.14.***]

Dziadostwo

Alf • Sobota [18.02.2017, 03:53:00] • [IP: 41.13.158.***]

Lubie kota z frytkami

Gość • Sobota [18.02.2017, 03:39:00] • [IP: 94.254.225.**]

Ja ci dam dziwoląga moze nie ktorzy nie chcą miec dachowca albo mają alergie bo moze sam/a wygladasz jak wygosznialy/a dziwologą nie dam sie obrazac mojej kotki !!

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:31:24] • [IP: 93.94.186.***]

Znam ludzi co maja więcej niz jednego kota - sory kotki pisze o waszych włascicielach -sa gorzej walnieci niż nie jeden przygłup. Kochać można wszystkie zwierzaki, rozsądnie ale bez przesady i liczebnosci ich w domu. Trzeba miec kota we łbie, by zakładać zwierzyniec w domu z większą ilościa kotów.

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:18:56] • [IP: 93.94.186.***]

Do Gość • Piątek [17.02.2017, 23:36:32] • [IP: 92.42.116.***] Zgadzam się z Tobą w 100% że kociary to plotkary.

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:02:32] • [IP: 62.69.252.**]

Tez znam jednego kota😀A jego łapki czynią cuda😀

Gość • Piątek [17.02.2017, 23:47:37] • [IP: 37.47.143.***]

W Firmie SEKRET też jest jeden kot nazywa się MARCIN

Gość • Piątek [17.02.2017, 23:36:32] • [IP: 92.42.116.***]

Prawie wszystkie kociary to plotkary!! Zwłaszcza te na P

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:54:28] • [IP: 188.146.13.***]

Co za brzydactwa

Zgryzliwy_lolek • Piątek [17.02.2017, 22:49:24] • [IP: 109.189.141.**]

Jak mozna nazwać kota ludzkimi imieniem! Dyskryminacja! Hańba! Hańba! Napisałem to ja! Zgryzliwy Lolek! A lolek to zdrobnienie od Karol!

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:36:23] • [IP: 188.146.157.**]

Kocham koty i ludzi i szanuję każdego człowieka, jak i zwierzę.

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:12:45] • [IP: 62.69.203.**]

Wszystkie piękne prócz tego pierwszego.tyle bezpańskich kotów chodzi to kupować dziwoląga zmutowanego że nie wiadomo co to jest

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:10:12] • [IP: 178.238.249.***]

Kot NIGDY nie będzie przyjacielem człowieka. To prawda, że chodzi własnymi drogami i zawsze spada na cztery łapy.

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:51:48] • [IP: 95.129.226.***]

Hahahaha kociary już ruszyły moje mruczusie kochane A ludzi nieszanuja!

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:19:11] • [IP: 95.129.225.***]

Ludzie też śmierdzą niejednokrotnie bardziej niż koty. Nie lubisz to nie komentuj

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:13:01] • [IP: 5.172.255.***]

Ja mam dwa kotki w domu :)

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:06:06] • [IP: 46.231.62.**]

Mój pies bardzo lubi koty i na sam widok już merda ogonem. Widać że mu smakują.

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:04:59] • [IP: 88.156.206.***]

Koty to wspaniale stworzaczki...Mój kocurek ma 6, 5 roku, nazywa się Mruczek...i jest do mnie ogromnie przywiązany...Jest moim przyjacielem...

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:38:54] • [IP: 188.146.78.**]

Piękne, sympatyczne zwierzaczki

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:27:25] • [IP: 92.42.112.**]

Kochających domków koteczki :)

Oglądasz 1-25 z 34
■ Informujemy, że w najbliższy piątek, 18 sierpnia 2017, o godzinie 17:30, na głównej płycie stadionu miejskiego odbędzie się sesja zdjęciowa zawodników pierwszej drużyny Floty ■
■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■