POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.02.2017, 17:47:03] • Świnoujście

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

Mashulka(fot. Czytelnik )

Na naszą skrzynkę mailową otrzymaliśmy wiele zdjęć kotów przesłanych przez naszych Czytelników. Chcesz je poznać?

- Moja 1,5 letnia Mashulka dziś obchodzi swoje święto - Dzien Kota! Świętować to świętować :3

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Oto elegancki Kitek, przesłany przez Panią Małgorzatę

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Karol i Antek :) - od Pani Eweliny

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

- To moja najukochańsza Kicia, ostatnio chorowała, ale Pan Doktor Maciej bardzo jej pomógł‚ i już jest zdrowa. Pozdrawiam Pana Doktora.

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

- Moje trzy koty domowe - Kajtek 5,5 roku, Kiziol 16,5 roku,Bródka 3 lata.Wszystkie przygarnięte. Są kochane i żyją zgodnie między sobą.
Zawsze ilekroć złapie któreś z kotów mysz, przynoszą pochwalić się i oznajmić, że są pożyteczne
- opisuje Pani Ewa.

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Spokojnie, Minia tylko ziewa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Sobota [18.02.2017, 10:39:28] • [IP: 88.156.206.***]

Zdarzają się bardzo częste przypadki ogromnej przyjaźni, przywiązania, między kotem i człowiekiem...i odwrotnie, między człowiekiem i kotem.Kot, wspaniale potrafi odwdzięczyć się człowiekowi za okazane mu serce...Naturę kota należy rozumieć...Koty są typowymi indywidualistami..., chadzają swoimi ścieżkami...taka ich po prostu natura.Jeżeli tzw. właściciel kota nie będzie ingerował w jego prawa jakie dała mu natura...wówczas kot potrafi się wspaniale odwdzięczyć okazując człowiekowi swoje przywiązanie...wierność...

Gość • Sobota [18.02.2017, 10:25:13] • [IP: 188.146.12.**]

Kociary - jestem beznadziejna, nikt mnie nie chce, wezmę sobię kota i pokaże jak jestem fajna he he he. Wszystkie kociary mają problem ze sobą

Gość • Sobota [18.02.2017, 09:44:11] • [IP: 109.241.63.***]

Wystawa pluszowych ubrań, czapeczki rękawiczki i szaliczki

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:58:30] • [IP: 178.238.249.***]

Kot NIE BĘDZIE przyjacielem człowieka (z całym szacunkiem dla kociaków) to udowodniono naukowo-taka jest ich natura. Kot owija wokół palca właściciela ale nigdy odwrotnie. Mimo to też je lubię.

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:25:17] • [IP: 188.146.157.**]

Kot JEST przyjacielem człowieka, często wierniejszym od wielu ludzi, którzy tylko udają, że nimi są. Zwierzęta nie wiedzą, co to dwulicowść.

Gość • Sobota [18.02.2017, 07:24:06] • [IP: 83.249.14.***]

Dziadostwo

Alf • Sobota [18.02.2017, 03:53:00] • [IP: 41.13.158.***]

Lubie kota z frytkami

Gość • Sobota [18.02.2017, 03:39:00] • [IP: 94.254.225.**]

Ja ci dam dziwoląga moze nie ktorzy nie chcą miec dachowca albo mają alergie bo moze sam/a wygladasz jak wygosznialy/a dziwologą nie dam sie obrazac mojej kotki !!

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:31:24] • [IP: 93.94.186.***]

Znam ludzi co maja więcej niz jednego kota - sory kotki pisze o waszych włascicielach -sa gorzej walnieci niż nie jeden przygłup. Kochać można wszystkie zwierzaki, rozsądnie ale bez przesady i liczebnosci ich w domu. Trzeba miec kota we łbie, by zakładać zwierzyniec w domu z większą ilościa kotów.

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:18:56] • [IP: 93.94.186.***]

Do Gość • Piątek [17.02.2017, 23:36:32] • [IP: 92.42.116.***] Zgadzam się z Tobą w 100% że kociary to plotkary.

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:02:32] • [IP: 62.69.252.**]

Tez znam jednego kota😀A jego łapki czynią cuda😀

Gość • Piątek [17.02.2017, 23:47:37] • [IP: 37.47.143.***]

W Firmie SEKRET też jest jeden kot nazywa się MARCIN

Gość • Piątek [17.02.2017, 23:36:32] • [IP: 92.42.116.***]

Prawie wszystkie kociary to plotkary!! Zwłaszcza te na P

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:54:28] • [IP: 188.146.13.***]

Co za brzydactwa

Zgryzliwy_lolek • Piątek [17.02.2017, 22:49:24] • [IP: 109.189.141.**]

Jak mozna nazwać kota ludzkimi imieniem! Dyskryminacja! Hańba! Hańba! Napisałem to ja! Zgryzliwy Lolek! A lolek to zdrobnienie od Karol!

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:36:23] • [IP: 188.146.157.**]

Kocham koty i ludzi i szanuję każdego człowieka, jak i zwierzę.

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:12:45] • [IP: 62.69.203.**]

Wszystkie piękne prócz tego pierwszego.tyle bezpańskich kotów chodzi to kupować dziwoląga zmutowanego że nie wiadomo co to jest

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:10:12] • [IP: 178.238.249.***]

Kot NIGDY nie będzie przyjacielem człowieka. To prawda, że chodzi własnymi drogami i zawsze spada na cztery łapy.

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:51:48] • [IP: 95.129.226.***]

Hahahaha kociary już ruszyły moje mruczusie kochane A ludzi nieszanuja!

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:19:11] • [IP: 95.129.225.***]

Ludzie też śmierdzą niejednokrotnie bardziej niż koty. Nie lubisz to nie komentuj

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:13:01] • [IP: 5.172.255.***]

Ja mam dwa kotki w domu :)

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:06:06] • [IP: 46.231.62.**]

Mój pies bardzo lubi koty i na sam widok już merda ogonem. Widać że mu smakują.

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:04:59] • [IP: 88.156.206.***]

Koty to wspaniale stworzaczki...Mój kocurek ma 6, 5 roku, nazywa się Mruczek...i jest do mnie ogromnie przywiązany...Jest moim przyjacielem...

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:38:54] • [IP: 188.146.78.**]

Piękne, sympatyczne zwierzaczki

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:27:25] • [IP: 92.42.112.**]

Kochających domków koteczki :)

Oglądasz 1-25 z 34
■ W niedzielę 19. lutego przeprowadzona zostanie XVI edycja Bałtyckiej”15”. Zapisy od 11.00, start o 12.00 spod pływalni. Trasa wiedzie promenadą-od pływalni do ul. Chrobrego, z powrotem do pływalni i dalej promenadą do molo w Heringsdorfie i powrót do pływalni(15km). Bieg ten zaliczany jest do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Komitet Obrony Demokracji zbierał podpisy za referendum szkolnym ■ Właściciel uszkodzonego samochodu: Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła... Napisał do nas właściciel uszkodzonego samochodu, który w mailu opisał dokładny przebieg zdarzenia na parkingu przy ulicy Hołdu Pruskiego. Jak twierdzi, kierująca kobieta uderzyła w jego samochód i nawet nie sprawdziła czy coś się stało, chcąc wyjechać za wszelką cenę z parkingu ■ Stanowisko Grupy Morskiej na temat terminala kontenerowego: Odrzucenie przez nas projektu uchwały nie jest głosem ani za, ani przeciw jego budowie ■ Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć... ■ Piękny Klif Lubiński od zawsze był miejscem ciekawym i ważnym. Piękny Klif Lubiński od zawsze był miejscem ciekawym i ważnym Już od dziejów starożytnych Lubin był ważnym miejscem tego regionu. Ja wspomnę kilka chwil ostatniego półwiecza mojego spotkania się na tym terenie. Pamiętam jak w pierwszych latach powojennych było ciężko. By ulżyć w życiu codziennym wraz z kolegą na przełomie lat 1959/60 po raz pierwszy wybrałem się rowerem nad jeziorko Turkusowe, by zdobyć trochę kredy do pomalowania mieszkania ■ Myśleli że pali się Kaufland... Jak się okazało, był to fałszywy alarm. Gdy przed godziną 13.00 pod Kaufland wezwane zostały wozy bojowe Państwowej Straży Pożarnej, pobliscy mieszkańcy myśleli że w płomieniach stanął Kaufland! Na szczęście okazało się, że powodem całego zamieszania była tylko czujka ■ SLD o terminalu kontenerowym: Stoimy po stronie mieszkańców, którzy oczekują życia w mieście, które jest czyste ekologicznie i ma czyste plaże. Zobacz film! ■ Na parkingu za ”Cechem” został zgubiony łańcuszek. Dla uczciwego znalazcy przewidziana jest nagroda ■ 25 Finał WOŚP podsumowany! Ostatecznie zebrano 260 565 złotych. Tradycyjnie już w Miejskiej Bibliotece Publicznej podsumowano świnoujski finał WOŚP. W naszym mieście ostatecznie udało się zebrać 260 565 złotych. To nie tylko efekt pracy świnoujskich wolontariuszy, ale także internautów, którzy wzięli udział w internetowych aukcjach. To właśnie dzięki nim ostateczna kwota nieznacznie wzrosła ■ TRYTON 2016. Kapituła wybrała nominowanych. Swoje głosy na kandydatów do corocznej Nagrody Prezydenta Miasta TRYTON 2016 oddali dzisiaj członkowie Kapituły. Tym samym, spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów, wybrano po trzech nominowanych w każdej kategorii. Oficjalne ogłoszenie laureatów odbędzie się 25. lutego 2017 r. podczas Gali TRYTONA w hotelu Interferie Medical Spa. Statuetka TRYTONA przyznawana jest w trzech kategoriach: Gospodarka i Przedsiębiorczość, Działalność Kulturalna, Społeczna, Edukacja i Sport oraz Obiekt Roku. Kandydatów zgłaszają mieszkańcy oraz członkowie Kapituły, w skład której wchodzą: prezydent miasta, jego dwaj zastępcy, przewodniczący Rady Miasta, sekretarz miasta, rzecznik prasowy prezydenta oraz redaktorzy naczelni świnoujskich mediów, dziennikarze oddziałów terenowych regionalnych mediów. Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów, członkowie Kapituły - w drodze głosowania - wybierają po trzech nominowanych do każdej z kategorii i laureatów ■ Miasto sprzedało działkę przy plaży za prawie dwa miliony złotych. Kolejna atrakcyjna działka w dzielnicy nadmorskiej poszła pod młotek. Tym razem miasto sprzedało nieruchomość niezabudowaną przy ulicy Uzdrowiskowej, o wielkości 728 metrów kwadratowych. Działka przeznaczona jest pod zabudowę usługową, handel i gastronomię. Cena wywoławcza za tę nieruchomość wynosiła 1 mln 650 tys. złotych netto, jednak ostatecznie mieszkaniec Świnoujścia zapłacił za nią 1 mln 870 tys. złotych netto. Do przetargu, który odbył się 3 lutego br. przystąpiło czterech oferentów ■ Płk SG dr Piotr Patla nowym komendantem Morskiego Oddziału Straży Granicznej! Płk SG dr Piotr Patla, komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej, wprowadził 11 lutego nowego Komendanta Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej w Świnoujściu. Obowiązki te będzie pełnił kmdr por. SG Zbigniew Iracki, który zastąpił kmdr. SG Marka Mosionka ■ Żaglowiec Down North zatonął w szczecińskim porcie. Dwa lata temu jednostka była na dnie przed wejściem do Świnoujścia! Od południa w niedzielę w szczecińskim porcie trwała akcja związana z zabezpieczeniem wraku. Żaglowiec pod kanadyjską banderą Down North. Jako pierwsza, informację o wraku spoczywającym na dnie przy moście na wyspę Grodzką przekazała szczecińska redakcja Gazety Wyborczej zaalarmowana przez swoich czytelników ■ Zobacz, co mieszkańcy sądzą na temat tablicy smoleńskiej i terminalu kontenerowego w Świnoujściu! Zobacz film! ■