POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.02.2017, 17:47:03] • Świnoujście

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

Mashulka(fot. Czytelnik )

Na naszą skrzynkę mailową otrzymaliśmy wiele zdjęć kotów przesłanych przez naszych Czytelników. Chcesz je poznać?

- Moja 1,5 letnia Mashulka dziś obchodzi swoje święto - Dzien Kota! Świętować to świętować :3

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Oto elegancki Kitek, przesłany przez Panią Małgorzatę

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Karol i Antek :) - od Pani Eweliny

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

- To moja najukochańsza Kicia, ostatnio chorowała, ale Pan Doktor Maciej bardzo jej pomógł‚ i już jest zdrowa. Pozdrawiam Pana Doktora.

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

- Moje trzy koty domowe - Kajtek 5,5 roku, Kiziol 16,5 roku,Bródka 3 lata.Wszystkie przygarnięte. Są kochane i żyją zgodnie między sobą.
Zawsze ilekroć złapie któreś z kotów mysz, przynoszą pochwalić się i oznajmić, że są pożyteczne
- opisuje Pani Ewa.

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Spokojnie, Minia tylko ziewa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Sobota [18.02.2017, 10:39:28] • [IP: 88.156.206.***]

Zdarzają się bardzo częste przypadki ogromnej przyjaźni, przywiązania, między kotem i człowiekiem...i odwrotnie, między człowiekiem i kotem.Kot, wspaniale potrafi odwdzięczyć się człowiekowi za okazane mu serce...Naturę kota należy rozumieć...Koty są typowymi indywidualistami..., chadzają swoimi ścieżkami...taka ich po prostu natura.Jeżeli tzw. właściciel kota nie będzie ingerował w jego prawa jakie dała mu natura...wówczas kot potrafi się wspaniale odwdzięczyć okazując człowiekowi swoje przywiązanie...wierność...

Gość • Sobota [18.02.2017, 10:25:13] • [IP: 188.146.12.**]

Kociary - jestem beznadziejna, nikt mnie nie chce, wezmę sobię kota i pokaże jak jestem fajna he he he. Wszystkie kociary mają problem ze sobą

Gość • Sobota [18.02.2017, 09:44:11] • [IP: 109.241.63.***]

Wystawa pluszowych ubrań, czapeczki rękawiczki i szaliczki

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:58:30] • [IP: 178.238.249.***]

Kot NIE BĘDZIE przyjacielem człowieka (z całym szacunkiem dla kociaków) to udowodniono naukowo-taka jest ich natura. Kot owija wokół palca właściciela ale nigdy odwrotnie. Mimo to też je lubię.

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:25:17] • [IP: 188.146.157.**]

Kot JEST przyjacielem człowieka, często wierniejszym od wielu ludzi, którzy tylko udają, że nimi są. Zwierzęta nie wiedzą, co to dwulicowść.

Gość • Sobota [18.02.2017, 07:24:06] • [IP: 83.249.14.***]

Dziadostwo

Alf • Sobota [18.02.2017, 03:53:00] • [IP: 41.13.158.***]

Lubie kota z frytkami

Gość • Sobota [18.02.2017, 03:39:00] • [IP: 94.254.225.**]

Ja ci dam dziwoląga moze nie ktorzy nie chcą miec dachowca albo mają alergie bo moze sam/a wygladasz jak wygosznialy/a dziwologą nie dam sie obrazac mojej kotki !!

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:31:24] • [IP: 93.94.186.***]

Znam ludzi co maja więcej niz jednego kota - sory kotki pisze o waszych włascicielach -sa gorzej walnieci niż nie jeden przygłup. Kochać można wszystkie zwierzaki, rozsądnie ale bez przesady i liczebnosci ich w domu. Trzeba miec kota we łbie, by zakładać zwierzyniec w domu z większą ilościa kotów.

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:18:56] • [IP: 93.94.186.***]

Do Gość • Piątek [17.02.2017, 23:36:32] • [IP: 92.42.116.***] Zgadzam się z Tobą w 100% że kociary to plotkary.

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:02:32] • [IP: 62.69.252.**]

Tez znam jednego kota😀A jego łapki czynią cuda😀

Gość • Piątek [17.02.2017, 23:47:37] • [IP: 37.47.143.***]

W Firmie SEKRET też jest jeden kot nazywa się MARCIN

Gość • Piątek [17.02.2017, 23:36:32] • [IP: 92.42.116.***]

Prawie wszystkie kociary to plotkary!! Zwłaszcza te na P

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:54:28] • [IP: 188.146.13.***]

Co za brzydactwa

Zgryzliwy_lolek • Piątek [17.02.2017, 22:49:24] • [IP: 109.189.141.**]

Jak mozna nazwać kota ludzkimi imieniem! Dyskryminacja! Hańba! Hańba! Napisałem to ja! Zgryzliwy Lolek! A lolek to zdrobnienie od Karol!

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:36:23] • [IP: 188.146.157.**]

Kocham koty i ludzi i szanuję każdego człowieka, jak i zwierzę.

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:12:45] • [IP: 62.69.203.**]

Wszystkie piękne prócz tego pierwszego.tyle bezpańskich kotów chodzi to kupować dziwoląga zmutowanego że nie wiadomo co to jest

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:10:12] • [IP: 178.238.249.***]

Kot NIGDY nie będzie przyjacielem człowieka. To prawda, że chodzi własnymi drogami i zawsze spada na cztery łapy.

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:51:48] • [IP: 95.129.226.***]

Hahahaha kociary już ruszyły moje mruczusie kochane A ludzi nieszanuja!

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:19:11] • [IP: 95.129.225.***]

Ludzie też śmierdzą niejednokrotnie bardziej niż koty. Nie lubisz to nie komentuj

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:13:01] • [IP: 5.172.255.***]

Ja mam dwa kotki w domu :)

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:06:06] • [IP: 46.231.62.**]

Mój pies bardzo lubi koty i na sam widok już merda ogonem. Widać że mu smakują.

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:04:59] • [IP: 88.156.206.***]

Koty to wspaniale stworzaczki...Mój kocurek ma 6, 5 roku, nazywa się Mruczek...i jest do mnie ogromnie przywiązany...Jest moim przyjacielem...

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:38:54] • [IP: 188.146.78.**]

Piękne, sympatyczne zwierzaczki

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:27:25] • [IP: 92.42.112.**]

Kochających domków koteczki :)

Oglądasz 1-25 z 34
■ W środę, 13.12.2017r. odbędzie się uroczystość składania zniczy pod Pomnikiem Orła Białego na skwerze u zbiegu ulic Krzywoustego i Wyszyńskiego , w hołdzie poszkodowanym przez stan wojenny. Komitet Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości zaprasza mieszkańców na godzinę 06.00 (godzinę obwieszczenia stanu wojennego ) - rzecznik KP PiS w Świnoujściu, Andrzej Mrozek ■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■