POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.02.2017, 17:47:03] • Świnoujście

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

Mashulka(fot. Czytelnik )

Na naszą skrzynkę mailową otrzymaliśmy wiele zdjęć kotów przesłanych przez naszych Czytelników. Chcesz je poznać?

- Moja 1,5 letnia Mashulka dziś obchodzi swoje święto - Dzien Kota! Świętować to świętować :3

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Oto elegancki Kitek, przesłany przez Panią Małgorzatę

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Karol i Antek :) - od Pani Eweliny

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

- To moja najukochańsza Kicia, ostatnio chorowała, ale Pan Doktor Maciej bardzo jej pomógł‚ i już jest zdrowa. Pozdrawiam Pana Doktora.

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

- Moje trzy koty domowe - Kajtek 5,5 roku, Kiziol 16,5 roku,Bródka 3 lata.Wszystkie przygarnięte. Są kochane i żyją zgodnie między sobą.
Zawsze ilekroć złapie któreś z kotów mysz, przynoszą pochwalić się i oznajmić, że są pożyteczne
- opisuje Pani Ewa.

Mashulka, Kitek, Karol oraz Antek, Kicia, Kajtek, Kiziol, Bródka oraz Minia! Oto koty naszych Czytelników!

fot. Czytelnik

Spokojnie, Minia tylko ziewa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Sobota [18.02.2017, 10:39:28] • [IP: 88.156.206.***]

Zdarzają się bardzo częste przypadki ogromnej przyjaźni, przywiązania, między kotem i człowiekiem...i odwrotnie, między człowiekiem i kotem.Kot, wspaniale potrafi odwdzięczyć się człowiekowi za okazane mu serce...Naturę kota należy rozumieć...Koty są typowymi indywidualistami..., chadzają swoimi ścieżkami...taka ich po prostu natura.Jeżeli tzw. właściciel kota nie będzie ingerował w jego prawa jakie dała mu natura...wówczas kot potrafi się wspaniale odwdzięczyć okazując człowiekowi swoje przywiązanie...wierność...

Gość • Sobota [18.02.2017, 10:25:13] • [IP: 188.146.12.**]

Kociary - jestem beznadziejna, nikt mnie nie chce, wezmę sobię kota i pokaże jak jestem fajna he he he. Wszystkie kociary mają problem ze sobą

Gość • Sobota [18.02.2017, 09:44:11] • [IP: 109.241.63.***]

Wystawa pluszowych ubrań, czapeczki rękawiczki i szaliczki

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:58:30] • [IP: 178.238.249.***]

Kot NIE BĘDZIE przyjacielem człowieka (z całym szacunkiem dla kociaków) to udowodniono naukowo-taka jest ich natura. Kot owija wokół palca właściciela ale nigdy odwrotnie. Mimo to też je lubię.

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:25:17] • [IP: 188.146.157.**]

Kot JEST przyjacielem człowieka, często wierniejszym od wielu ludzi, którzy tylko udają, że nimi są. Zwierzęta nie wiedzą, co to dwulicowść.

Gość • Sobota [18.02.2017, 07:24:06] • [IP: 83.249.14.***]

Dziadostwo

Alf • Sobota [18.02.2017, 03:53:00] • [IP: 41.13.158.***]

Lubie kota z frytkami

Gość • Sobota [18.02.2017, 03:39:00] • [IP: 94.254.225.**]

Ja ci dam dziwoląga moze nie ktorzy nie chcą miec dachowca albo mają alergie bo moze sam/a wygladasz jak wygosznialy/a dziwologą nie dam sie obrazac mojej kotki !!

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:31:24] • [IP: 93.94.186.***]

Znam ludzi co maja więcej niz jednego kota - sory kotki pisze o waszych włascicielach -sa gorzej walnieci niż nie jeden przygłup. Kochać można wszystkie zwierzaki, rozsądnie ale bez przesady i liczebnosci ich w domu. Trzeba miec kota we łbie, by zakładać zwierzyniec w domu z większą ilościa kotów.

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:18:56] • [IP: 93.94.186.***]

Do Gość • Piątek [17.02.2017, 23:36:32] • [IP: 92.42.116.***] Zgadzam się z Tobą w 100% że kociary to plotkary.

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:02:32] • [IP: 62.69.252.**]

Tez znam jednego kota😀A jego łapki czynią cuda😀

Gość • Piątek [17.02.2017, 23:47:37] • [IP: 37.47.143.***]

W Firmie SEKRET też jest jeden kot nazywa się MARCIN

Gość • Piątek [17.02.2017, 23:36:32] • [IP: 92.42.116.***]

Prawie wszystkie kociary to plotkary!! Zwłaszcza te na P

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:54:28] • [IP: 188.146.13.***]

Co za brzydactwa

Zgryzliwy_lolek • Piątek [17.02.2017, 22:49:24] • [IP: 109.189.141.**]

Jak mozna nazwać kota ludzkimi imieniem! Dyskryminacja! Hańba! Hańba! Napisałem to ja! Zgryzliwy Lolek! A lolek to zdrobnienie od Karol!

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:36:23] • [IP: 188.146.157.**]

Kocham koty i ludzi i szanuję każdego człowieka, jak i zwierzę.

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:12:45] • [IP: 62.69.203.**]

Wszystkie piękne prócz tego pierwszego.tyle bezpańskich kotów chodzi to kupować dziwoląga zmutowanego że nie wiadomo co to jest

Gość • Piątek [17.02.2017, 22:10:12] • [IP: 178.238.249.***]

Kot NIGDY nie będzie przyjacielem człowieka. To prawda, że chodzi własnymi drogami i zawsze spada na cztery łapy.

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:51:48] • [IP: 95.129.226.***]

Hahahaha kociary już ruszyły moje mruczusie kochane A ludzi nieszanuja!

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:19:11] • [IP: 95.129.225.***]

Ludzie też śmierdzą niejednokrotnie bardziej niż koty. Nie lubisz to nie komentuj

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:13:01] • [IP: 5.172.255.***]

Ja mam dwa kotki w domu :)

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:06:06] • [IP: 46.231.62.**]

Mój pies bardzo lubi koty i na sam widok już merda ogonem. Widać że mu smakują.

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:04:59] • [IP: 88.156.206.***]

Koty to wspaniale stworzaczki...Mój kocurek ma 6, 5 roku, nazywa się Mruczek...i jest do mnie ogromnie przywiązany...Jest moim przyjacielem...

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:38:54] • [IP: 188.146.78.**]

Piękne, sympatyczne zwierzaczki

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:27:25] • [IP: 92.42.112.**]

Kochających domków koteczki :)

Oglądasz 1-25 z 34
■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■