POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.02.2017, 17:49:25] • Świnoujście

„Jagoda idzie jak burza”

„Jagoda idzie jak burza”

fot. Czytelnik

Po ubiegłorocznym sukcesie w Mistrzostwach Polski U 16 (wicemistrzostwo), utalentowana wieloboistka MKL „Maraton” Świnoujście, Jagoda Deluga, potwierdziła swoje wielkie możliwości w Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu (12-13 lutego), gdzie zajęła III miejsce po bardzo emocjonujących zawodach. Należy dodać, że jest o rok młodsza od mistrzyni i wicemistrzyni.

Prognoza jest tylko jedna – powinno być coraz lepiej (odpukać w niemalowane). Był to dopiero trzeci start Jagody w jej życiu i brak doświadczenia dał się we znaki, choć trener twierdzi, że medal brązowy jest najładniejszy.

Można zadać pytanie, jak to możliwe w sytuacji, gdy nie ma stadionu, skoczni, porządnych płotków – po prostu brak komfortu treningowego? Jedynie słuszna odpowiedź, to wielki talent Jagody i uważne spojrzenie trenera Jerzego Łapińskiego, które wciąż robią swoje.

„Jagoda idzie jak burza”

fot. Czytelnik

A oto szczegółowe wyniki Jagody Delugi, brązowej medalistki Halowych Mistrzostw Polski:

60 m ppł - - 9,40 s (r. ż.)
skok wzwyż – 153 cm (r. ż.)
pchnięcie kulą – 10,05 m
skok w dal – 4,79 m
800 m – 2.38,3 min.

Serdeczne gratulacje od zarządu MKL „Maraton” Świnoujście.

Dorota Mikulska


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Czwartek [16.02.2017, 00:56:20] • [IP: 92.42.116.**]

Czemu autor nie napisał w jakiej dyscyplinie startowała Pani Jagoda? Chodzi jak mniemam, o pięciobój?

Gość • Środa [15.02.2017, 19:54:20] • [IP: 31.0.41.**]

Gratulacje, jestem pełna podziwu. Trzymam kciuki za nowe osiągnięcia. Powodzenia.

Gość • Środa [15.02.2017, 13:29:17] • [IP: 109.243.157.*]

Nie wszyscy może na podstawie zdjęć wiedzą, że jest to bardzo wysoka osoba, świetnie zbudowana (mająca jak to sie mówi dobre" warunki fizyczne") co bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Widziałem te dziewczynę na mieście - robi wrażenie, ale nie to z gatunku prostackich, wedle powierzchownej urody zewnętrznej - ta dziewczyna ma w sobie mocnego ducha i mądrość, a to bywa nawet ważniejsze od samej fizyczności. Z góry gratuluję przyszłemu mężowi.

Gość • Środa [15.02.2017, 11:50:32] • [IP: 80.245.191.***]

Brawo dla Maratonu, trenerów i ich podopiecznych. Trener Łapiński ma coraz lepsze osiągnięcia w pracy. Mam tylko pytanie, czy są następcy trenerów. Obecni mają duże doświadczenie, osiągnięcia, entuzjazm ale i swoje lata.

Gość • Środa [15.02.2017, 00:01:04] • [IP: 93.94.188.***]

Wiecej takich sukcesów

Gość • Wtorek [14.02.2017, 23:20:01] • [IP: 79.70.127.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [14.02.2017, 23:15:20] • [IP: 37.47.190.***]

Brawo Jagoda i trener Jerzy LAPINSKI I klub Maraton. To sa osiągniecia. Czy wladze to widza ze nie tylko kopacze i karate ale przede wszystkim lekkoatletyka rozslawiaja Swinoujscie

Gość • Wtorek [14.02.2017, 22:01:48] • [IP: 95.129.228.***]

Brawo Jagoda!!

Gość • Wtorek [14.02.2017, 21:28:12] • [IP: 93.94.188.***]

Brawo Jagoda!! Gratulacje dla Ciebie i trenera!!

wojtek szablewski borkowo • Wtorek [14.02.2017, 18:46:31] • [IP: 157.25.147.***]

gratuluję jagoda i trzymam kciuki dalej. tak trzymaj.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 18:13:02] • [IP: 92.42.113.**]

BRAWO:):)Dalszych sukcesów życzymy.

Oglądasz 1-11 z 11
■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■