POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.02.2017, 16:38:44] • Świnoujście

Właściciel uszkodzonego samochodu: Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła...

Właściciel uszkodzonego samochodu: Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła...

fot. Czytelnik

Napisał do nas właściciel uszkodzonego samochodu, który w mailu opisał dokładny przebieg zdarzenia na parkingu przy ulicy Hołdu Pruskiego. Jak twierdzi, kierująca kobieta uderzyła w jego samochód i nawet nie sprawdziła czy coś się stało, chcąc wyjechać za wszelką cenę z parkingu.

- Jestem właścicielem uszkodzonego samochodu. Chciałbym Państwu przedstawić dokładny przebieg tego zdarzenia. Ojciec chłopaka tej Pani udostępnił tej Pani swój samochód, którym ta Pani szarżuje po całym podwórku ponieważ nie potrafi wyjechać ze swojego miejsca parkingowego. Całe zdarzenie obserwowałem z okna mieszkania (na bloku obok jest kamera). Pani próbując wyjechać uderzyła hakiem w zderzak mojego auta. Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła tylko jedzie dalej i uderza w barierki schodowe prawym bokiem. Czekałem na reakcję tej Pani czy przyjdzie i poinformuje o zaistniałej sytuacji ale nie ! ta Pani za wszelką cenę chce wyjechać. Dlatego zdecydowałem się wyjść i poinformować tą Panią o zaistniałej sytuacji. Na koniec możecie Państwo nie wierzyć ale my Ci niesforni sąsiedzi a dokładnie mój brat pomógł tej Pani wyjechać z miejsca parkingowego nawet dając wskazówki jak powinna wyjeżdżać aby nie sprawiało jej to problemów. Nie będę komentował zachowania tych Państwa na drugi dzień po zaistniałej sytuacji. Hałasy pod drzwiami (skakanie ze schodów), zostawianie otwartych drzwi na klatce aby ją specjalnie wychładzać. To już nie pierwszy raz gdy Ci Państwo uszkadzają nam samochody - informuje właściciel uszkodzonego samochodu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Niedziela [19.02.2017, 08:17:57] • [IP: 37.248.153.**]

sąsiad na sąsiada a niedługo rodzina na rodzinę co się tu dzieje Zderzak cały więc nie rozumiem w czym problem

Gość • Sobota [18.02.2017, 20:28:33] • [IP: 178.238.252.**]

NIE WAŻNE CZY STARE AUTO CZY NOWE ! pANIUSIA ZROBIŁA SZKODE WIĘC NIECH PONIESIE KOSZTY NAPRAWY !

Gość • Sobota [18.02.2017, 19:16:45] • [IP: 79.110.195.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:52:23] • [IP: 5.172.233.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:49:37] • [IP: 5.172.233.***]

pewnie jakimś bmw

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:35:36] • [IP: 80.245.180.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:31:26] • [IP: 62.69.231.***]

23:18:02 - Daj spokój, po co Ci taka wiedza. I tak Ciebie na mnie nie stać. Idź się maluj do tych paroli. P.S. Nie jestem lakiernikiem, ale znam się na tym. Założę się, że żaden Świnoujski lakiernik nie potrafi uzyskać odpowiedniej barwy mieszając różne kolory farb. Stara szkoła dzieciaku.

Gość • Sobota [18.02.2017, 07:16:16] • [IP: 94.254.241.**]

Jak dla mnie to nadal nie powód do wzywania policji. Chyba że odmówiłaby spisania oświadczenia o kolizji.

Gość • Sobota [18.02.2017, 06:00:20] • [IP: 46.231.63.***]

JAKIM AUTEM JEZDZI SPRAWCZYNI TEGO CZYNU ?

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:41:44] • [IP: 94.254.235.***]

za 50 zeta i bez rachunku naprawi grata partacz z Wielkopolskiej

Gość • Sobota [18.02.2017, 00:53:22] • [IP: 92.42.114.**]

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:09:23] • [IP: 62.69.231.***] jak ci obetną nogę to utnij i drugą bo i tak będziesz rzęch -ćwoczku.

Gość • Piątek [17.02.2017, 23:18:02] • [IP: 88.156.206.***]

[IP: 62.69.231.***] -To ty jesteś lakiernikiem ? podaj adres na pewno skorzystam i polecę innym.

j444 • Piątek [17.02.2017, 23:17:52] • [IP: 80.245.182.**]

Jeżeli sytuacja opisana polega na prawdzie to warto by sprawdzic kto był instruktorem i kto egzaminatorem na prawo jazdy, takich instruktorów i egzaminatorów należy unikać bo to może kosztować w przyszłości życie egzaminowanego.

401 • Piątek [17.02.2017, 22:19:19] • [IP: 92.42.119.***]

trzeba dzwonić na policje, kilka razy i zatrzymają babie prawko jak nie umie jeździć. innym razem walnie komuś w nowy samochód i tez odjedzie, tępić takie baby.

Dero • Piątek [17.02.2017, 22:14:30] • [IP: 5.172.233.***]

przesada w ch. robicie sensacje jak by nie wiadomo co to było. Przywaliła to przywaliła i koniec tematu

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:48:19] • [IP: 2.244.63.***]

napewno ta pani otarla sobie hak uszkadzajac panu auto. Mysle ze powinna sie zwrocic do poslow Sowy i Budki z prosba o zbiorke na nowe auto. Taki teraz zwyczaj w Polsce.

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:40:01] • [IP: 93.94.186.***]

widać, że tu chyba komentujący to sami sąsiedzi tego Pana... jak dla mnie dobrze zrobił... babka uderzyła w jego auto to niech teraz ponosi konsekwencje.. nie ważne czy auto za milion zł czy stary rupieć...

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:28:10] • [IP: 77.187.88.**]

A mnie to gu, , no obchodzą wasze problemy wasze graty wasze ryski. Wiesz kto ci to zrobił to zgłoś gdzie trzeba, a nie skomlać jak pies.

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:16:18] • [IP: 37.8.215.***]

a niech wasze samochody taka poniusia obija

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:15:32] • [IP: 93.94.186.**]

A Garbacz już pare lat nie żyje i niema kto porządku pilnować

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:09:23] • [IP: 62.69.231.***]

18:41:25 - Rzęch i bez rysy, więc czy jest jedna czy milion rys, to jeden ch.

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:07:54] • [IP: 62.69.231.***]

19:31:13 - Tak, tylko, że ten, kto ma kasę nieskomli, że ktoś mu zrobił ryskę.

Gość • Piątek [17.02.2017, 19:41:48] • [IP: 93.94.186.***]

Stłuczka jak wiele innych, nie wiem po co ta Pani opisała to na portalu -widocznie lubi sensacje ? Dostała załuzony mandat i jeszcze szczeka jak szczekaczka opluwając innych. To ona uderzyła a nie oni w nią. Kobieto jestes żałosna.

SZEF • Piątek [17.02.2017, 19:37:02] • [IP: 157.25.154.***]

To właśnie jest brak honoru i godności. Uszkodzić komuś czyjąś własność i nawet brak odwagi żeby przeprosić i naprawić wyrządzoną szkodę. Na dodatek jeszcze wyzywać niewinną osobą. Heh jakie to szczęście, że w internecie nikt nie jest anonimowy.

Gość • Piątek [17.02.2017, 19:36:57] • [IP: 92.42.115.***]

Uważam że poszkodowany ma rację pani więcej przemysleń --300 zeta droga nie chodzi mi musi starczyć na cały miesiąc na życie

Oglądasz 1-25 z 51
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■