POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.01.2017, 15:18:31] • Świnoujście

To już pewne! 26- letni Paweł Włodarczyk zatrzymany za granicą!

To już pewne! 26- letni Paweł Włodarczyk zatrzymany za granicą!

fot. Policja

26- letni Paweł Włodarczyk zamieszany w bestialskie morderstwo niepełnosprawnego Piotra Wawrzynowicza jest w rękach policji. Z informacji przekazanych nam przez Małgorzatę Wojciechowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, wynika że 26- latek został zatrzymany poza granicami kraju. Istnieje możliwość, że Paweł Włodarczyk sam zgłosił się na policję. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w zabójstwo 19- latka może być także zamieszana kobieta.

Informacje na temat zatrzymania potwierdza rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, Małgorzata Wojciechowicz.

- Został zatrzymany za granicą dzisiaj. To wszystko co mogę powiedzieć w tej sprawie. Nie potwierdzam, informacji, że sam się zgłosił. Na tę chwilę nie wiemy, kiedy może być przetransportowany do Polski- mówi Małgorzata Wojciechowicz.

Na tę chwilę, rzecznik świnoujskiej policji nie potwierdza tych doniesień.

- Na dzień dzisiejszy nie potwierdzam- mówi w rozmowie z dziennikarzami portalu iswinoujscie.pl st. asp. szt. Beata Olszewska.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się też z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie. Tam także nie otrzymaliśmy potwierdzenia o zatrzymaniu Pawła Włodarczyka.

- Nie potwierdzam tych informacji- mówi Przemysław Kimon z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Przypomnijmy w poszukiwania 26- latka zaangażowała się nie tylko policja, a także biznesmen Zbigniew Stonoga, oraz Krzysztof Rutkowski, który we wtorek odwiedził Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 379, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 379

Gość • Środa [18.10.2017, 09:22:29] • [IP: 83.24.125.***]

po pół roku prokuratorzyna nie postawila jeszcze nawet aktu oskarzenia, ale powiedziala ze zabil tylko jeden, wiec pewnie reszta dostanie tylko pobicie i wyjdzie za max pare lat

Gość swinoujscie • Środa [23.08.2017, 18:55:47] • [IP: 77.253.209.***]

jaki wyrok w tej sprawie ? wie ktoś?

k wisniewska • Środa [22.03.2017, 08:45:17] • [IP: 83.28.253.**]

Paweł jesteś nie winny wierze w to a te * jeszcze zobaczą to dopiero początek

Gość • Środa [18.01.2017, 13:16:13] • [IP: 87.206.64.***]

Proponuję całą czwórkę przewieźć do Warszawy na Plac Defilad, My z całą czwórką się rozprawimy tak jak zwyrodnialcy zrobili jednemu bezbronnemu chłopcu:" zapraszamy" już czekamy.

Gość • Sobota [14.01.2017, 05:57:40] • [IP: 93.94.191.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

ja • Czwartek [12.01.2017, 17:51:59] • [IP: 185.137.18.***]

Powinniście tej k*e najpierw łapy połamać a później szpadlem dobić bo kule są dla k*y za drogie. Pod celą cię dojadą. Niech ja się dowiem tylko gdzie będziesz k*o siedziała.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 15:02:34] • [IP: 95.129.224.**]

155 jestesmy z toba

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:30:48] • [IP: 77.88.191.***]

DZIĘKI SPOŁECZNIAKOM I JAK WY TO NAZYWACIE STRZELAJĄCYM Z UCHA WKOŃCU KU...A W TYM MIEŚCIE BĘDZIE PORZADEK.DOSYĆ WASZYCH PSEUDO RZĄDÓW W TYM MIEŚCIE KARKI ŁYSEJ. LUDZIE DZWOŃCIE, DZWOŃCIE I JESZCZE RAZ DZWOŃCIE

ja • Czwartek [12.01.2017, 13:06:39] • [IP: 206.190.155.***]

Zamordowałaś k*o niepełnosprawnego studenta i spie*aś za granicę. Ale w celi cię dojadą i to jest kurwa fakt. Nie będziesz sku*u za pieniądze podatnika żył. Spać będziesz z oczami na zapałkach. A zobaczę jeden broniący k*y wpis to po IP znajdę i wpierdolę!

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:32:27] • [IP: 178.238.249.**]

Bardzo dobrze że ujeli tego psychopate, dzisiaj czytałam że złapali w rosji policjanta który zabił 81 kobiet w rosji, przerażające.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:29:59] • [IP: 87.174.201.***]

POCHANDLUJEMY:

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:22:34] • [IP: 87.174.201.***]

POCHANDLUJEMY (gwiazda)

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:20:20] • [IP: 87.174.201.***]

Pochandlujemy.gwazda

Gość • Czwartek [12.01.2017, 11:45:27] • [IP: 94.254.131.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

XXX • Czwartek [12.01.2017, 11:34:02] • [IP: 31.0.39.**]

Czytając te komentarze, ma się wrażenie, że piszą je niedorozwoje umysłowe. Ludzie, ta szmata została złapana. Policja w Szczecinie to potwierdza, natomiast policja w Świnoujściu nie ma żadnych informacji o W., bo to sprzedajne ku*wy są. Jaracie się jakimś słownictwem z rynsztoku, gity, korony itd. Ja się pytam, co się dzieje?! Czy większość polskiego społeczeństwa to ludzie po podstawówce? Dziewczyny tych bandziorów są dumne, że są dziewczynami 'gangsterów'. Gangsterów, o ile można tak nazwać tych leszczy. Zwykłe patologiczne cioty, co silni czują się w grupie. Patrzę na tego W., na jego kolegów na facebooku, i nie mogę po prostu uwierzyć, że ludzie w Świnoujściu bali się takich dzieci w dresach. Śmiech na sali. Zwykłe smarki, którym się w głowach popie*doliło od Mefedronu.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 11:28:30] • [IP: 79.186.69.**]

A teraz Ochronki bo po więzieniach rozeszło się co zrobili oj będzie falowała fieranka😆pindokki

Gość • Czwartek [12.01.2017, 11:03:06] • [IP: 37.47.175.**]

Módl się żebyś nie trafił do Nowogardu lub na Wronki bo tam już info poszło jaki jesteś kozak do dzieci ! Szlauf nie jada z gitami przy jednym blacie

Gość • Czwartek [12.01.2017, 11:01:10] • [IP: 92.42.118.***]

Złapali go w Hamburgu bo używał telefonu brata i sie logował na Facebooka. Tak pisze u Z. Stonogi :)

Mieszkaniec • Czwartek [12.01.2017, 10:58:57] • [IP: 88.156.235.**]

Dla niego najlepiej będzie jak dostanie w więzieniu status więźnia niebezpiecznego.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 10:49:31] • [IP: 94.254.162.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin