POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.01.2017, 18:23:14] • Świnoujście

Krzysztof Rutkowski do Pawła Włodarczyka: I tak bandziorze zostaniesz aresztowany. Dla Ciebie komplementem byłoby gdybyś wisiał, ale niestety bestio będziesz siedział w więzieniu! Zobacz film!

Krzysztof Rutkowski do Pawła Włodarczyka: I tak bandziorze zostaniesz aresztowany. Dla Ciebie komplementem byłoby gdybyś wisiał, ale niestety bestio będziesz siedział w więzieniu! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

W akcję poszukiwawczą, 4 ze zwyrodnialców, który brał udział w morderstwie 19- letniego Piotra Wawrzynowicza zaangażowało się biuro detektywistyczne Rutkowski Patrol. Krzysztof Rutkowski prowadzi szeroko zakrojone działania mające na celu ustalenie miejsca pobytu 26-letniego Pawła Włodarczyka. - Bez względu na to, czy będzie to Polska, Hamburg, czy Holandia to finał będzie ten sam, który jest zazwyczaj. I tak bandziorze zostaniesz aresztowany. Dla Ciebie byłoby komplementem gdybyś wisiał, ale niestety bestio będziesz siedział w więzieniu i z pewnością polski sąd doprowadzi do tego, że taka osoba jak Ty nie wyjdzie nigdy na wolność i nie będzie miała prawa ubiegania się o przedterminowe zwolnienie nawet po 35- latach- ostro do poszukiwanego listem gończym 26- latka mówił przed KMP w Świnoujściu, Rutkowski.



Krzysztof Rutkowski w akcję poszukiwawczą oprawcy niepełnosprawnego 19- latka zaangażował się zaraz po tym, jak o zdarzeniu został poinformowany przez rodzinę Piotra.

- Jako przedstawiciel biura chciałbym powiedzieć, że poszukujemy czwartego ze zwyrodnialców. Przekazujemy informacje na bieżąco do Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Podejmujemy dalsze działania, jeżeli gdziekolwiek czy za granicą, czy w Polsce będziemy mieli informacje dotyczącą tego gdzie się ukrywa. Na pewno ja jako właściciel biura będę przekazywał informacje na bieżąco. Ta sprawa szczególnie mnie poruszyła- dodał Krzysztof Rutkowski.

Znany ze skuteczności, przy tego typu działaniach Rutkowski podkreślił, że jeżeli zajdzie taka potrzeba to zupełnie niekomercyjnie zaangażuje się w działania na rzecz bezpieczeństwa w mieście.

- Nie chciałbym, żeby tego rodzaju marsz przyjął formę ataku na policję tylko żeby zwrócił uwagę na to, żeby miasto było bezpieczne- podsumował Rutkowski.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 231, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 231

Gość • Sobota [14.01.2017, 00:10:40] • [IP: 94.254.170.**]

Konkretny facet :) szacun za postawę i znajomości ;)

Marts • Środa [11.01.2017, 23:59:20] • [IP: 94.254.227.***]

Zgadzam sie z IP 92.42.114 Temat nie dotyczy Sandry i tego skad miala na lokal..W obliczu takiej tragedii czepiac sie takich rzeczy, no coz widac ile w was empatii a ile zawisci ;).

Gość • Środa [11.01.2017, 23:07:19] • [IP: 92.42.114.**]

A myślicie, że jak pracuje to nie jest realne by któryś bank dał kredyt na 170 tysięcy na mieszkanie? Ludzie w ogłoszeniach gotówką chcą kupować mieszkania za 200 tysięcy czy 300. To jest bardziej zaskakujące :) To nie artykuł o niej. Jaka jest i co kto o niej sądzi niech pisze u niej na profilu bądź najlepiej mówi jej wprost. Jeśli jest dla Was obca to najlepiej skupić się na myśleniu o własnych bliskich.

Gość • Środa [11.01.2017, 21:19:35] • [IP: 37.47.139.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 20:32:22] • [IP: 92.42.112.***]

11.01.2017, 17:34:23]  [IP: 80.245.186.***] wlasnie idąc Twoim tokiem myśkenia to znaczy ze większosc biznesow otwieranych w Swinoujsciu jest sponsorowane przez mafie, gangi, polswiatek itp.Tak jak tutaj ktos napisal istnieją dotacje, kredyty itp.Tak samo jak diciekacie skąd miala 170 tys.na wynajem lokalu??Ludzie ogarnijcie sie.A w czasie morderstwa zvtego co wiadomo to z Pawłem juz nie hyla wiec po co wieszac na niej psy??!!Na matce i rodzinie??!!Przeciez nie jeden/jedna z Was zyje ze swoimi oprawcami w czterech scianach, bici i ponizani, i jestescie ofiarami przemocy fizycznej i psychicznej.Nie bronie ani tego czynu ani ich uczestnikow ale naprawde co nie ktorych tu poniosło...nie wiem moze wlasnie z czystej zawisci i żalu nad wlasnym nie udanym zyciu.Czasami wart pomyslec i sie zastanowic nad sobà i nad tym co sie dzieje w nadzych 4 scianach.

Marts • Środa [11.01.2017, 19:38:21] • [IP: 94.254.227.***]

A moim zdaniem pomogli jej rodzice a nie Pawel, jej rodzice od dawna prowadza swoja firme ktora z Pawlem W.nie ma nic wspolnego, i z tego co wiem oni ja wspomogli finansowo plus sa teraz rozne mozliwosci np.kredyt, dofinansowanie z Uni. Moja kolezanka tez ma swoj maly salon fryzjerski zalozony z tego dofinansowania..Nie znacie dziewczyny a gadacie, zawisc i nic wiecej..A po drugie to dziewczyna jest zdolna, swietnie jej ta keratynowe prostowanie wychodzi i biznes kwitnie, bo klientki zadowolone, ja tez jako jedna z nich i na Sandre zlego slowa nie dam powiedziec! I niech rzuca kamieniem te ktore zaesze dobrze swoich partnerow wybieraly, ktore maja dzieci z odpowiednimi partnerami! Ja tez taki blad popelnilam i trudno zyje sie dalej..Same hipokrytki spojrzcie po sobie ile samotnych matek jest..I oby wasi byli nic wam takiego nie odwalili

Gośćmi • Środa [11.01.2017, 18:12:21] • [IP: 31.0.44.*]

A ten rutkowski za swoje pieniądze przyjechał mosiek czy reklame sobie robić bez niego złapali ciote wlodarczyka

Gość • Środa [11.01.2017, 18:08:12] • [IP: 93.92.59.***]

Kupie kawalerke na krzywej

Gość • Środa [11.01.2017, 17:44:31] • [IP: 91.226.7.***]

Jeśli rzeczywiście ta cała Sandra zamieściła ogłoszenie w/s chęci kupna lokalu za 170 tys. zł, to powinien być sygnał dla urzędu skarbowego, aby przyjrzeć się bliżej sytuacji finansowej tej młodej damy. Jeśli nie będzie w stanie wykazać, że całość posiadanych środków pieniężnych zdobyła legalną, opodatkowaną pracą - dowalić jej podatek od nieujawnionych źródeł przychodu w stawce 75%. Tak samo organy kontroli skarbowej powinny zrobić z innymi szemranymi pseudobiznesmenami ze Świnoujścia.

Gość • Środa [11.01.2017, 17:34:23] • [IP: 80.245.186.***]

Pomyślałaś za czyje pieniądze założyła firmę?Faktycznie miała głowę na karku wiążąc się z bandytą...Twoje rozumowanie jest żałosne.Wolę moje przydeptane kapcie, męża piwosza i życie od 1 do 1.Szału nie ma ale da się.Jakoś tak wydaje mi się, że picie piwa to nie przestępstwo ścigane listem gończym.Współczuję ci, bo moim zdaniem głowę na karku maja osoby które takich typów omijają szerokim łukiem..

Gość • Środa [11.01.2017, 15:36:12] • [IP: 92.42.112.***]

Nievwiem czemu co nie którzy tak naskakują na Sandte.Dziewczyna zaczynała od zera, załozyła swoją własną dobrze prospektującą firme-wiec moze dlatego z zadrosco tak negatywne opinie na jej temat.Mialam okazje troche z nią pracowac i jest naprawde fajną i sympatyczną dziewczyną z głową navkarku.Poprostu te opinie piszą" damy" ktorym nic w zyciu nie wyszło optocz przydeptanych kapci obok chłopa piwosza zyjace od 1 fo 1...zazdrosc i zawisc nic wiecej.

Gość • Środa [11.01.2017, 15:16:44] • [IP: 94.254.234.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 15:15:57] • [IP: 92.42.112.***]

I smiec sam zgłosił się na policję, ot bohater ale żałuję że nie wisi

Gość • Środa [11.01.2017, 15:13:26] • [IP: 77.88.191.**]

POWINIEN BYĆ ZA NIM LIST MIĘDZYNARODOWY!!

pritter • Środa [11.01.2017, 15:00:01] • [IP: 88.156.235.**]

zatrzymany.

Gość • Środa [11.01.2017, 14:59:07] • [IP: 79.186.191.*]

nie można nikogo nazwac przestepca dopóty nie zostanie skazany prawomocnym wyrokiemtakie jest prawo. i nazwyanie go bandziorem jest bezprawne.Chociaz czynu tego absolutnie nie popieram!!

Gość • Środa [11.01.2017, 14:54:44] • [IP: 80.245.180.**]

ale fryzure ma ten rutkowski jak by go piorun w glowe sieknol hheheheh

Gość • Środa [11.01.2017, 14:49:22] • [IP: 89.70.81.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 14:46:47] • [IP: 62.69.241.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 14:42:21] • [IP: 37.47.175.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 14:39:04] • [IP: 188.146.24.***]

Włodarczyk pewnie sie ukrywa gdzieś na działkach skąd on by miał pieniądze żeby do wielkiej brytani uciec sam kradł żeby mieć na ćpanie napewno Sandra nie miała z niego rzadnych korzyści bo takie coś tylko patrzy jak sie naćpać

Gość • Środa [11.01.2017, 14:38:13] • [IP: 37.47.175.**]

Dokładnie też widziałem te ogłoszenie że szuka lokal do 170 tysięcy dziewczyna 24 czy 25 lat dysponuje taka kasa wiadomo rodzice mają kasę ale bez przesady też im sie nie przelewa. Kasa z ludzkiej krzywdy

Gość • Środa [11.01.2017, 14:35:33] • [IP: 95.129.226.***]

Zostawcia ta Sandre w spokoju dziewczyna biedna niczemu niewinna a wy za to zawistne debile

Gość • Środa [11.01.2017, 14:16:22] • [IP: 93.94.190.**]

Do IP 46 169 14 Paweł nie odpowiada za zabójstwo.Narazie nie bo uciekł i się ukrywa.Jak był taki niewinny to czemu chłopakowi nie pomógł wszyscy zakatowali Piotra na śmierć.A jeśli chodzi o Panią Sandrę to nie znam kobiety ale widocznie coś nie tak skoro tak ludzie opisują ową Panią.Faktem jest że dała ogłoszenie pilnie kupię lokal w kwocie do 170 tys.Przepraszam ile Pani Sandra ma lat?dysponując taką kwotą to trzeba mieć super dochody.Ludzie uczciwie pracują i te kwoty do śmierci niektórzy nie odłożą.Także P Sandra coś zalazła jak widać za skórę innym z tąd widocznie te komentarze.Apropo Pawła czemu się nie wstawi wyjaśnić swoją sytuację.Nie daj się człowieku manipulować psychopacie bo zimą w sandałach będziesz chodzić!

Gość • Środa [11.01.2017, 14:08:54] • [IP: 94.254.224.***]

Jak się nie boicie to piscie nazwiskami za kogo policja powinna sie zainteresowac

Oglądasz 1-25 z 231
■ W środę, 13.12.2017r. odbędzie się uroczystość składania zniczy pod Pomnikiem Orła Białego na skwerze u zbiegu ulic Krzywoustego i Wyszyńskiego , w hołdzie poszkodowanym przez stan wojenny. Komitet Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości zaprasza mieszkańców na godzinę 06.00 (godzinę obwieszczenia stanu wojennego ) - rzecznik KP PiS w Świnoujściu, Andrzej Mrozek ■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■