POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.01.2017, 18:23:14] • Świnoujście

Krzysztof Rutkowski do Pawła Włodarczyka: I tak bandziorze zostaniesz aresztowany. Dla Ciebie komplementem byłoby gdybyś wisiał, ale niestety bestio będziesz siedział w więzieniu! Zobacz film!

Krzysztof Rutkowski do Pawła Włodarczyka: I tak bandziorze zostaniesz aresztowany. Dla Ciebie komplementem byłoby gdybyś wisiał, ale niestety bestio będziesz siedział w więzieniu! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

W akcję poszukiwawczą, 4 ze zwyrodnialców, który brał udział w morderstwie 19- letniego Piotra Wawrzynowicza zaangażowało się biuro detektywistyczne Rutkowski Patrol. Krzysztof Rutkowski prowadzi szeroko zakrojone działania mające na celu ustalenie miejsca pobytu 26-letniego Pawła Włodarczyka. - Bez względu na to, czy będzie to Polska, Hamburg, czy Holandia to finał będzie ten sam, który jest zazwyczaj. I tak bandziorze zostaniesz aresztowany. Dla Ciebie byłoby komplementem gdybyś wisiał, ale niestety bestio będziesz siedział w więzieniu i z pewnością polski sąd doprowadzi do tego, że taka osoba jak Ty nie wyjdzie nigdy na wolność i nie będzie miała prawa ubiegania się o przedterminowe zwolnienie nawet po 35- latach- ostro do poszukiwanego listem gończym 26- latka mówił przed KMP w Świnoujściu, Rutkowski.



Krzysztof Rutkowski w akcję poszukiwawczą oprawcy niepełnosprawnego 19- latka zaangażował się zaraz po tym, jak o zdarzeniu został poinformowany przez rodzinę Piotra.

- Jako przedstawiciel biura chciałbym powiedzieć, że poszukujemy czwartego ze zwyrodnialców. Przekazujemy informacje na bieżąco do Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Podejmujemy dalsze działania, jeżeli gdziekolwiek czy za granicą, czy w Polsce będziemy mieli informacje dotyczącą tego gdzie się ukrywa. Na pewno ja jako właściciel biura będę przekazywał informacje na bieżąco. Ta sprawa szczególnie mnie poruszyła- dodał Krzysztof Rutkowski.

Znany ze skuteczności, przy tego typu działaniach Rutkowski podkreślił, że jeżeli zajdzie taka potrzeba to zupełnie niekomercyjnie zaangażuje się w działania na rzecz bezpieczeństwa w mieście.

- Nie chciałbym, żeby tego rodzaju marsz przyjął formę ataku na policję tylko żeby zwrócił uwagę na to, żeby miasto było bezpieczne- podsumował Rutkowski.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 231, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 231

Gość • Sobota [14.01.2017, 00:10:40] • [IP: 94.254.170.**]

Konkretny facet :) szacun za postawę i znajomości ;)

Marts • Środa [11.01.2017, 23:59:20] • [IP: 94.254.227.***]

Zgadzam sie z IP 92.42.114 Temat nie dotyczy Sandry i tego skad miala na lokal..W obliczu takiej tragedii czepiac sie takich rzeczy, no coz widac ile w was empatii a ile zawisci ;).

Gość • Środa [11.01.2017, 23:07:19] • [IP: 92.42.114.**]

A myślicie, że jak pracuje to nie jest realne by któryś bank dał kredyt na 170 tysięcy na mieszkanie? Ludzie w ogłoszeniach gotówką chcą kupować mieszkania za 200 tysięcy czy 300. To jest bardziej zaskakujące :) To nie artykuł o niej. Jaka jest i co kto o niej sądzi niech pisze u niej na profilu bądź najlepiej mówi jej wprost. Jeśli jest dla Was obca to najlepiej skupić się na myśleniu o własnych bliskich.

Gość • Środa [11.01.2017, 21:19:35] • [IP: 37.47.139.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 20:32:22] • [IP: 92.42.112.***]

11.01.2017, 17:34:23]  [IP: 80.245.186.***] wlasnie idąc Twoim tokiem myśkenia to znaczy ze większosc biznesow otwieranych w Swinoujsciu jest sponsorowane przez mafie, gangi, polswiatek itp.Tak jak tutaj ktos napisal istnieją dotacje, kredyty itp.Tak samo jak diciekacie skąd miala 170 tys.na wynajem lokalu??Ludzie ogarnijcie sie.A w czasie morderstwa zvtego co wiadomo to z Pawłem juz nie hyla wiec po co wieszac na niej psy??!!Na matce i rodzinie??!!Przeciez nie jeden/jedna z Was zyje ze swoimi oprawcami w czterech scianach, bici i ponizani, i jestescie ofiarami przemocy fizycznej i psychicznej.Nie bronie ani tego czynu ani ich uczestnikow ale naprawde co nie ktorych tu poniosło...nie wiem moze wlasnie z czystej zawisci i żalu nad wlasnym nie udanym zyciu.Czasami wart pomyslec i sie zastanowic nad sobà i nad tym co sie dzieje w nadzych 4 scianach.

Marts • Środa [11.01.2017, 19:38:21] • [IP: 94.254.227.***]

A moim zdaniem pomogli jej rodzice a nie Pawel, jej rodzice od dawna prowadza swoja firme ktora z Pawlem W.nie ma nic wspolnego, i z tego co wiem oni ja wspomogli finansowo plus sa teraz rozne mozliwosci np.kredyt, dofinansowanie z Uni. Moja kolezanka tez ma swoj maly salon fryzjerski zalozony z tego dofinansowania..Nie znacie dziewczyny a gadacie, zawisc i nic wiecej..A po drugie to dziewczyna jest zdolna, swietnie jej ta keratynowe prostowanie wychodzi i biznes kwitnie, bo klientki zadowolone, ja tez jako jedna z nich i na Sandre zlego slowa nie dam powiedziec! I niech rzuca kamieniem te ktore zaesze dobrze swoich partnerow wybieraly, ktore maja dzieci z odpowiednimi partnerami! Ja tez taki blad popelnilam i trudno zyje sie dalej..Same hipokrytki spojrzcie po sobie ile samotnych matek jest..I oby wasi byli nic wam takiego nie odwalili

Gośćmi • Środa [11.01.2017, 18:12:21] • [IP: 31.0.44.*]

A ten rutkowski za swoje pieniądze przyjechał mosiek czy reklame sobie robić bez niego złapali ciote wlodarczyka

Gość • Środa [11.01.2017, 18:08:12] • [IP: 93.92.59.***]

Kupie kawalerke na krzywej

Gość • Środa [11.01.2017, 17:44:31] • [IP: 91.226.7.***]

Jeśli rzeczywiście ta cała Sandra zamieściła ogłoszenie w/s chęci kupna lokalu za 170 tys. zł, to powinien być sygnał dla urzędu skarbowego, aby przyjrzeć się bliżej sytuacji finansowej tej młodej damy. Jeśli nie będzie w stanie wykazać, że całość posiadanych środków pieniężnych zdobyła legalną, opodatkowaną pracą - dowalić jej podatek od nieujawnionych źródeł przychodu w stawce 75%. Tak samo organy kontroli skarbowej powinny zrobić z innymi szemranymi pseudobiznesmenami ze Świnoujścia.

Gość • Środa [11.01.2017, 17:34:23] • [IP: 80.245.186.***]

Pomyślałaś za czyje pieniądze założyła firmę?Faktycznie miała głowę na karku wiążąc się z bandytą...Twoje rozumowanie jest żałosne.Wolę moje przydeptane kapcie, męża piwosza i życie od 1 do 1.Szału nie ma ale da się.Jakoś tak wydaje mi się, że picie piwa to nie przestępstwo ścigane listem gończym.Współczuję ci, bo moim zdaniem głowę na karku maja osoby które takich typów omijają szerokim łukiem..

Gość • Środa [11.01.2017, 15:36:12] • [IP: 92.42.112.***]

Nievwiem czemu co nie którzy tak naskakują na Sandte.Dziewczyna zaczynała od zera, załozyła swoją własną dobrze prospektującą firme-wiec moze dlatego z zadrosco tak negatywne opinie na jej temat.Mialam okazje troche z nią pracowac i jest naprawde fajną i sympatyczną dziewczyną z głową navkarku.Poprostu te opinie piszą" damy" ktorym nic w zyciu nie wyszło optocz przydeptanych kapci obok chłopa piwosza zyjace od 1 fo 1...zazdrosc i zawisc nic wiecej.

Gość • Środa [11.01.2017, 15:16:44] • [IP: 94.254.234.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 15:15:57] • [IP: 92.42.112.***]

I smiec sam zgłosił się na policję, ot bohater ale żałuję że nie wisi

Gość • Środa [11.01.2017, 15:13:26] • [IP: 77.88.191.**]

POWINIEN BYĆ ZA NIM LIST MIĘDZYNARODOWY!!

pritter • Środa [11.01.2017, 15:00:01] • [IP: 88.156.235.**]

zatrzymany.

Gość • Środa [11.01.2017, 14:59:07] • [IP: 79.186.191.*]

nie można nikogo nazwac przestepca dopóty nie zostanie skazany prawomocnym wyrokiemtakie jest prawo. i nazwyanie go bandziorem jest bezprawne.Chociaz czynu tego absolutnie nie popieram!!

Gość • Środa [11.01.2017, 14:54:44] • [IP: 80.245.180.**]

ale fryzure ma ten rutkowski jak by go piorun w glowe sieknol hheheheh

Gość • Środa [11.01.2017, 14:49:22] • [IP: 89.70.81.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 14:46:47] • [IP: 62.69.241.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 14:42:21] • [IP: 37.47.175.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 14:39:04] • [IP: 188.146.24.***]

Włodarczyk pewnie sie ukrywa gdzieś na działkach skąd on by miał pieniądze żeby do wielkiej brytani uciec sam kradł żeby mieć na ćpanie napewno Sandra nie miała z niego rzadnych korzyści bo takie coś tylko patrzy jak sie naćpać

Gość • Środa [11.01.2017, 14:38:13] • [IP: 37.47.175.**]

Dokładnie też widziałem te ogłoszenie że szuka lokal do 170 tysięcy dziewczyna 24 czy 25 lat dysponuje taka kasa wiadomo rodzice mają kasę ale bez przesady też im sie nie przelewa. Kasa z ludzkiej krzywdy

Gość • Środa [11.01.2017, 14:35:33] • [IP: 95.129.226.***]

Zostawcia ta Sandre w spokoju dziewczyna biedna niczemu niewinna a wy za to zawistne debile

Gość • Środa [11.01.2017, 14:16:22] • [IP: 93.94.190.**]

Do IP 46 169 14 Paweł nie odpowiada za zabójstwo.Narazie nie bo uciekł i się ukrywa.Jak był taki niewinny to czemu chłopakowi nie pomógł wszyscy zakatowali Piotra na śmierć.A jeśli chodzi o Panią Sandrę to nie znam kobiety ale widocznie coś nie tak skoro tak ludzie opisują ową Panią.Faktem jest że dała ogłoszenie pilnie kupię lokal w kwocie do 170 tys.Przepraszam ile Pani Sandra ma lat?dysponując taką kwotą to trzeba mieć super dochody.Ludzie uczciwie pracują i te kwoty do śmierci niektórzy nie odłożą.Także P Sandra coś zalazła jak widać za skórę innym z tąd widocznie te komentarze.Apropo Pawła czemu się nie wstawi wyjaśnić swoją sytuację.Nie daj się człowieku manipulować psychopacie bo zimą w sandałach będziesz chodzić!

Gość • Środa [11.01.2017, 14:08:54] • [IP: 94.254.224.***]

Jak się nie boicie to piscie nazwiskami za kogo policja powinna sie zainteresowac

Oglądasz 1-25 z 231
■ Informujemy, że w najbliższy piątek, 18 sierpnia 2017, o godzinie 17:30, na głównej płycie stadionu miejskiego odbędzie się sesja zdjęciowa zawodników pierwszej drużyny Floty ■
■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■