POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.01.2017, 19:53:18] • Świnoujście

Pani Komendant - Dorota Zawłocka, przedstawi podczas czwartkowej sesji rady miasta raport o bezpieczeństwie

Pani Komendant - Dorota Zawłocka, przedstawi podczas czwartkowej sesji rady miasta raport o bezpieczeństwie

fot. Policja

Czy możemy czuć się bezpiecznie? - takie pytania padają po ostatnich wydarzeniach związanych z morderstwem 19-letniego Piotra Wawrzynowicza. Odpowiedzi na to pytanie, udzieli już podczas czwartkowej sesji rady miasta, Pani Komendant - Dorota Zawłocka.

Na czwartkową sesję rady miasta zaproszona została mł. insp. Dorota Zawłocka, pełniąca obecnie funkcję komendanta w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu.

Jak udało nam się dowiedzieć, Pani Komendant przedstawi podczas sesji raport o bezpieczeństwie, w którym znajdą się także planowane działania, które mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa na terenie Świnoujścia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 107, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 107

Gość • Sobota [14.01.2017, 12:07:54] • [IP: 83.11.73.***]

A wiec wlasnie - tu nie chodzi o to ze policja nie umie łapać albo łapie i wypuszcza tylko prawo jest takie ze prokuratury lub sądy każą ich wypyszczac, tyle że obrywa sie stale policji. Więc do zmiany jest prawo

Gość • Piątek [13.01.2017, 22:15:17] • [IP: 80.245.188.**]

Po przeczytaniu komentarzy widzę, że mocno oberwało się świnoujskiej policji. Faktem jest, że bandziorka i łyse debile mają się dobrze, bo mamy taki tolerancyjny i demokratyczny system. Że jak nawet policja wie o danym typie dużo i próbuje go przyskrzynić to jakiś adwokat zaraz stwierdzi, że nie ma wystarczających dowodów żeby go skazać. Kiedyś jak była milicja, to nie miała takich ograniczeń prawnych i jak się dowiedziała kto narozrabiał to po prostu pałowała i szybko prostowała takich bydlaków. No dla cynkciarzy i prostytutek byli trochę milsi bo można było na nich zarobić

Gość • Piątek [13.01.2017, 01:14:42] • [IP: 79.186.69.*]

Daleko mi do tej pani, idioto..12.01.2017, 22:53:28] • [IP: 37.47.139.**

Gość • Piątek [13.01.2017, 00:14:53] • [IP: 93.94.190.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.01.2017, 22:53:28] • [IP: 37.47.139.***]

Do IP 79.186.69*** pani komendant proszę się uspokoić wziąć za robotę i nie pisać schlebiajacych sobie komentarzy !!

Gość • Czwartek [12.01.2017, 21:25:45] • [IP: 79.186.69.*]

to ze jest tutaj większość negatywnych komentarzy wcale mnie nie dziwi bo na tym portalu klepią w klawiature głównie debile, rozsądni nie udzielają się w tym chłamie tylko swoje zdanie mają. Wy wiecznie niezadowoleni nawet nie wiecie ile pracy każdego dna wykonuje policja, ilu przestepców i chuliganów zatrzymuje (ale ze to między innymi wy cwaniaki to wam sie to nie podoba). Ja czuję sie w tym mieście bezpiecznie, nigdy nie miałam wrażenia ze grozi mi jakies niebezpieczeństwo, nawet jak wracałam w nocy sama do domu. Pani komendant jest na tym stanowisku od kilku miesięcy, a wy wylewacie na nia szambo za 3 ostatnie dekady, ogarnijcie sie, durnie. Patologia tak nawiasem mówiąc wychodzi w waszych komentarzach, nie osmieszajcie sie więc.

AGENDA 21 • Czwartek [12.01.2017, 20:09:11] • [IP: 80.245.178.***]

LUDZIE, PRZECIE TO NIE POLICJA OSIEDLIŁA PATOLOGIĘ I ZBRODNIARZY NA KRZYWEJ. W TYM KRAJU FUNKCJONUJE NA RAZIE SYSTEM SPRAWOWANIA WŁADZY, KTÓREGO ELEMENTEM JEST POLICJA. POLICJA MOŻE ICH ZAMYKAĆ CODZIENNIE I CODZIENNIE KTOŚ ICH BĘDZIE WYPUSZCZAŁ. JAK NA RAZIE JA OSOBIŚCIE NA ULICĘ I NA ZAKUPY Z KAŁACHEM NIE MUSZĘ WYCHODZIĆ, CZYLI SYSTEM FUNKCJONUJE. JAK BĘDĘ MUSIAŁ KUPIĆ BROŃ I AMUNICJĘ TO ZACZNĘ NARZEKAĆ NA POLICJĘ, TAK JAK OBECNIE ROBIĄ TO KRYMINALIŚCI I PATOLOGIA.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 19:27:37] • [IP: 31.0.121.**]

Cieszę sie, że juz od dawna nie mieszkam w tym mieście, chociaż spedziłam tu najpiękniejsze lata swojego życia.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 17:16:09] • [IP: 37.47.135.***]

Pani Komendant nie wiedziała nawet jak się udaremnia przestępstwo z art. 191 par 1a KK i pozwalała na katowanie mojej rodziny.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 15:31:12] • [IP: 77.88.191.***]

Pani komediant niech pani się nie kompromituje

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:59:07] • [IP: 94.254.242.***]

Kochani mieszkańcy, Zrozumiała jest Wasza złość oraz zirytowanie. Żyjemy w Państwie, które jest młode a biurokracja oraz działania polityków, okradanie nas z naszych pieniedzy czy choć by brak poczucia bezpieczeństwa ze strony opieki zdrowotnej wpływa znacząco na niechęć do wszystkich innych systemów w miejscach, których żyjemy. Jednak, chciałabym wyrazić swoją złość do osób wypisująch komentarze dotyczące Pani komendant. I nie jest to osobisty komentarz, tyczy się on również wielu innych spraw - zatem: kochani!! Jeśli Wam się coś nie podoba, to zróbcie coś więcej dla miasta, wstańcie, przebranżowcie się i spróbujcie zrobić coś dobrego zamiast tylko demotywowac i narzekać jak typowy polski cebulak. To właśnie przez takich jak Wy, Nas Polaków uważa się w Europie za maruderów. Czyny znaczą więcej niż słowa. Dlaczego nie wstąpicie do urzędu i nie wprowadzicie swoich pomysłów których za pewno po za narzekaniem macie wiele!

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:49:05] • [IP: 2.108.233.***]

Kolejna pogadanka... ?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:40:19] • [IP: 92.42.119.**]

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:09:12] • [IP: 37.47.167.**] A...to tak dokładnie jak u nas w Ś-ciu:)

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:30:01] • [IP: 93.94.190.**]

Kiedyś kupiłam samochód od pewnej tejże osoby która jeszcze nie udzielała się tak jak teraz??Po miesiącu samochód mi ukradli zgłosiłam na policję.Po jakim czasie zadzwonił do mnie Komendant Bućko i poinformował że samochód się znalazł numery silnika i podwozia się zgadzają i jest do odbioru w Bielsko Białej-odpowiedziałam że na drugi dzień pojadę.I co otóż na drugi dzień miałam ponowny telefon rano od Komendanta że jednak został poinformowany że numery silnika się nie zgadzają także to nie może być mój samochód.Nie dawałam za wygrane skoro podwozia numery ok to coś nie tak.Otrzymywałam odpowiedż sprawa w toku ąż pewnego dnia dostałam pismo że sprawa została umorzona ze względu na brak dowodów.A że byłam młoda wierzyłam bardzo policji a tym bardziej Pan Komendant dzwonił to już ktoś kto napewno był dla mnie wiarygodny.Na dzień dzisiejszy na pewno bym sprawy nie darowała.Patrzę inaczej na tą obłudę.Wstyd i to ogromny ale cieszę się że dzisiaj mogę z kimś się tym przykrym doświadczeniem podzielić.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:16:43] • [IP: 95.129.228.**]

Poinformuje że w w przedszkolach akcja dała skutek i przestępczość zlikwidowana.Na efekty rozdawania odblaskow trzeba jeszcze poczekać..Dalej kueją takie jak rozboje kradzieże.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:13:15] • [IP: 88.156.235.***]

Czuć bedziemy sie bezpiecznie jak policja bedzie policją, nie bedzie miala układów z światem przestępczym. Nie czujemy sie bezpiecznie, ani nasze rodziny ! Niewiarygodne jest to ze jak sie okazuje kazdy wiedział jakie bydlaki krążą po mieście ajednak polcja nic z tym nie zrobiła, doszło do tragedii, jakby bacznie obserwowali ruchy tych śmieci to i moze był chłopak żył, poza tym rządamy obowiązku monitoringu w każdym bloku !! Niech wejdzie jakiś przepis aby to bł obowiązek wspólnot mieszkaniowych ! Patrona nie możemy sie doprosic i mimo, ze w blokach wszelka chołota mieszka i złodzieje to im to wisi!

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:12:04] • [IP: 46.228.95.**]

przecież ten cały region jest w bezprawiu, policja istnieje tylko an papierze, każdy wie komu i ile smarować by było jak jest więc poo co te głupie artykuły i komentarze.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:09:12] • [IP: 37.47.167.**]

Serial belfer dzieje sie w miaateczku jak swino Rzadzi tam uklad bisnesowoprzestepczopolituczny a komemdant jest chlopcem na posylki.i jeszcze inne analogie narkotyki morderstwo nastolatki przez glupoch osilkow na zlecenie kobiety

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:43:40] • [IP: 10.196.182.**]

Czy komendant...tfu..komediant Sensei nie moze jak Straznik Texasu zrobic porzadku w miescie?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:34:21] • [IP: 92.42.113.***]

Czy nadKomendant Sujka zaaprobował ten cały raport o bezpieczeństwie?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:32:41] • [IP: 92.42.119.**]

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:07:20] • [IP: 37.47.167.**] A co serial ma wspólnego w wykonywaniem przez policję w realu poleceń vice S? To nie fikcja, to fakty:)

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:31:30] • [IP: 92.42.119.**]

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:07:20] • [IP: 37.47.167.**] Ja nie oglądałam. A o co w nim come on?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:07:20] • [IP: 37.47.167.**]

A ogladaliscie serial Belfer? To tak a propos komentarzy o wykonywaniu polecen vice S

Gość • Czwartek [12.01.2017, 10:56:16] • [IP: 80.245.179.***]

Pani Komendant daruje sobie tę farsę. Raport już jest w komentarzach od mieszkańców. PRAWDZIWY !

Gość • Czwartek [12.01.2017, 10:50:18] • [IP: 79.186.217.***]

Kiedy szanowni radni podniosą w końcu na sesji rady miasta konieczność rozszerzenia monitoringu miejskiego na wszystkich głównych skrzyżowaniach oraz al. Woj. Polskiego prowadzącej do granicy? Czy nadal bandziory mają czuć się bezkarnie? To jakaś kpina z wyborców!!

Oglądasz 1-25 z 107
■ W środę, 13.12.2017r. odbędzie się uroczystość składania zniczy pod Pomnikiem Orła Białego na skwerze u zbiegu ulic Krzywoustego i Wyszyńskiego , w hołdzie poszkodowanym przez stan wojenny. Komitet Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości zaprasza mieszkańców na godzinę 06.00 (godzinę obwieszczenia stanu wojennego ) - rzecznik KP PiS w Świnoujściu, Andrzej Mrozek ■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■