POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.01.2017, 19:53:18] • Świnoujście

Pani Komendant - Dorota Zawłocka, przedstawi podczas czwartkowej sesji rady miasta raport o bezpieczeństwie

Pani Komendant - Dorota Zawłocka, przedstawi podczas czwartkowej sesji rady miasta raport o bezpieczeństwie

fot. Policja

Czy możemy czuć się bezpiecznie? - takie pytania padają po ostatnich wydarzeniach związanych z morderstwem 19-letniego Piotra Wawrzynowicza. Odpowiedzi na to pytanie, udzieli już podczas czwartkowej sesji rady miasta, Pani Komendant - Dorota Zawłocka.

Na czwartkową sesję rady miasta zaproszona została mł. insp. Dorota Zawłocka, pełniąca obecnie funkcję komendanta w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu.

Jak udało nam się dowiedzieć, Pani Komendant przedstawi podczas sesji raport o bezpieczeństwie, w którym znajdą się także planowane działania, które mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa na terenie Świnoujścia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 107, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 107

Gość • Sobota [14.01.2017, 12:07:54] • [IP: 83.11.73.***]

A wiec wlasnie - tu nie chodzi o to ze policja nie umie łapać albo łapie i wypuszcza tylko prawo jest takie ze prokuratury lub sądy każą ich wypyszczac, tyle że obrywa sie stale policji. Więc do zmiany jest prawo

Gość • Piątek [13.01.2017, 22:15:17] • [IP: 80.245.188.**]

Po przeczytaniu komentarzy widzę, że mocno oberwało się świnoujskiej policji. Faktem jest, że bandziorka i łyse debile mają się dobrze, bo mamy taki tolerancyjny i demokratyczny system. Że jak nawet policja wie o danym typie dużo i próbuje go przyskrzynić to jakiś adwokat zaraz stwierdzi, że nie ma wystarczających dowodów żeby go skazać. Kiedyś jak była milicja, to nie miała takich ograniczeń prawnych i jak się dowiedziała kto narozrabiał to po prostu pałowała i szybko prostowała takich bydlaków. No dla cynkciarzy i prostytutek byli trochę milsi bo można było na nich zarobić

Gość • Piątek [13.01.2017, 01:14:42] • [IP: 79.186.69.*]

Daleko mi do tej pani, idioto..12.01.2017, 22:53:28] • [IP: 37.47.139.**

Gość • Piątek [13.01.2017, 00:14:53] • [IP: 93.94.190.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.01.2017, 22:53:28] • [IP: 37.47.139.***]

Do IP 79.186.69*** pani komendant proszę się uspokoić wziąć za robotę i nie pisać schlebiajacych sobie komentarzy !!

Gość • Czwartek [12.01.2017, 21:25:45] • [IP: 79.186.69.*]

to ze jest tutaj większość negatywnych komentarzy wcale mnie nie dziwi bo na tym portalu klepią w klawiature głównie debile, rozsądni nie udzielają się w tym chłamie tylko swoje zdanie mają. Wy wiecznie niezadowoleni nawet nie wiecie ile pracy każdego dna wykonuje policja, ilu przestepców i chuliganów zatrzymuje (ale ze to między innymi wy cwaniaki to wam sie to nie podoba). Ja czuję sie w tym mieście bezpiecznie, nigdy nie miałam wrażenia ze grozi mi jakies niebezpieczeństwo, nawet jak wracałam w nocy sama do domu. Pani komendant jest na tym stanowisku od kilku miesięcy, a wy wylewacie na nia szambo za 3 ostatnie dekady, ogarnijcie sie, durnie. Patologia tak nawiasem mówiąc wychodzi w waszych komentarzach, nie osmieszajcie sie więc.

AGENDA 21 • Czwartek [12.01.2017, 20:09:11] • [IP: 80.245.178.***]

LUDZIE, PRZECIE TO NIE POLICJA OSIEDLIŁA PATOLOGIĘ I ZBRODNIARZY NA KRZYWEJ. W TYM KRAJU FUNKCJONUJE NA RAZIE SYSTEM SPRAWOWANIA WŁADZY, KTÓREGO ELEMENTEM JEST POLICJA. POLICJA MOŻE ICH ZAMYKAĆ CODZIENNIE I CODZIENNIE KTOŚ ICH BĘDZIE WYPUSZCZAŁ. JAK NA RAZIE JA OSOBIŚCIE NA ULICĘ I NA ZAKUPY Z KAŁACHEM NIE MUSZĘ WYCHODZIĆ, CZYLI SYSTEM FUNKCJONUJE. JAK BĘDĘ MUSIAŁ KUPIĆ BROŃ I AMUNICJĘ TO ZACZNĘ NARZEKAĆ NA POLICJĘ, TAK JAK OBECNIE ROBIĄ TO KRYMINALIŚCI I PATOLOGIA.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 19:27:37] • [IP: 31.0.121.**]

Cieszę sie, że juz od dawna nie mieszkam w tym mieście, chociaż spedziłam tu najpiękniejsze lata swojego życia.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 17:16:09] • [IP: 37.47.135.***]

Pani Komendant nie wiedziała nawet jak się udaremnia przestępstwo z art. 191 par 1a KK i pozwalała na katowanie mojej rodziny.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 15:31:12] • [IP: 77.88.191.***]

Pani komediant niech pani się nie kompromituje

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:59:07] • [IP: 94.254.242.***]

Kochani mieszkańcy, Zrozumiała jest Wasza złość oraz zirytowanie. Żyjemy w Państwie, które jest młode a biurokracja oraz działania polityków, okradanie nas z naszych pieniedzy czy choć by brak poczucia bezpieczeństwa ze strony opieki zdrowotnej wpływa znacząco na niechęć do wszystkich innych systemów w miejscach, których żyjemy. Jednak, chciałabym wyrazić swoją złość do osób wypisująch komentarze dotyczące Pani komendant. I nie jest to osobisty komentarz, tyczy się on również wielu innych spraw - zatem: kochani!! Jeśli Wam się coś nie podoba, to zróbcie coś więcej dla miasta, wstańcie, przebranżowcie się i spróbujcie zrobić coś dobrego zamiast tylko demotywowac i narzekać jak typowy polski cebulak. To właśnie przez takich jak Wy, Nas Polaków uważa się w Europie za maruderów. Czyny znaczą więcej niż słowa. Dlaczego nie wstąpicie do urzędu i nie wprowadzicie swoich pomysłów których za pewno po za narzekaniem macie wiele!

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:49:05] • [IP: 2.108.233.***]

Kolejna pogadanka... ?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:40:19] • [IP: 92.42.119.**]

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:09:12] • [IP: 37.47.167.**] A...to tak dokładnie jak u nas w Ś-ciu:)

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:30:01] • [IP: 93.94.190.**]

Kiedyś kupiłam samochód od pewnej tejże osoby która jeszcze nie udzielała się tak jak teraz??Po miesiącu samochód mi ukradli zgłosiłam na policję.Po jakim czasie zadzwonił do mnie Komendant Bućko i poinformował że samochód się znalazł numery silnika i podwozia się zgadzają i jest do odbioru w Bielsko Białej-odpowiedziałam że na drugi dzień pojadę.I co otóż na drugi dzień miałam ponowny telefon rano od Komendanta że jednak został poinformowany że numery silnika się nie zgadzają także to nie może być mój samochód.Nie dawałam za wygrane skoro podwozia numery ok to coś nie tak.Otrzymywałam odpowiedż sprawa w toku ąż pewnego dnia dostałam pismo że sprawa została umorzona ze względu na brak dowodów.A że byłam młoda wierzyłam bardzo policji a tym bardziej Pan Komendant dzwonił to już ktoś kto napewno był dla mnie wiarygodny.Na dzień dzisiejszy na pewno bym sprawy nie darowała.Patrzę inaczej na tą obłudę.Wstyd i to ogromny ale cieszę się że dzisiaj mogę z kimś się tym przykrym doświadczeniem podzielić.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:16:43] • [IP: 95.129.228.**]

Poinformuje że w w przedszkolach akcja dała skutek i przestępczość zlikwidowana.Na efekty rozdawania odblaskow trzeba jeszcze poczekać..Dalej kueją takie jak rozboje kradzieże.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:13:15] • [IP: 88.156.235.***]

Czuć bedziemy sie bezpiecznie jak policja bedzie policją, nie bedzie miala układów z światem przestępczym. Nie czujemy sie bezpiecznie, ani nasze rodziny ! Niewiarygodne jest to ze jak sie okazuje kazdy wiedział jakie bydlaki krążą po mieście ajednak polcja nic z tym nie zrobiła, doszło do tragedii, jakby bacznie obserwowali ruchy tych śmieci to i moze był chłopak żył, poza tym rządamy obowiązku monitoringu w każdym bloku !! Niech wejdzie jakiś przepis aby to bł obowiązek wspólnot mieszkaniowych ! Patrona nie możemy sie doprosic i mimo, ze w blokach wszelka chołota mieszka i złodzieje to im to wisi!

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:12:04] • [IP: 46.228.95.**]

przecież ten cały region jest w bezprawiu, policja istnieje tylko an papierze, każdy wie komu i ile smarować by było jak jest więc poo co te głupie artykuły i komentarze.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:09:12] • [IP: 37.47.167.**]

Serial belfer dzieje sie w miaateczku jak swino Rzadzi tam uklad bisnesowoprzestepczopolituczny a komemdant jest chlopcem na posylki.i jeszcze inne analogie narkotyki morderstwo nastolatki przez glupoch osilkow na zlecenie kobiety

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:43:40] • [IP: 10.196.182.**]

Czy komendant...tfu..komediant Sensei nie moze jak Straznik Texasu zrobic porzadku w miescie?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:34:21] • [IP: 92.42.113.***]

Czy nadKomendant Sujka zaaprobował ten cały raport o bezpieczeństwie?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:32:41] • [IP: 92.42.119.**]

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:07:20] • [IP: 37.47.167.**] A co serial ma wspólnego w wykonywaniem przez policję w realu poleceń vice S? To nie fikcja, to fakty:)

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:31:30] • [IP: 92.42.119.**]

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:07:20] • [IP: 37.47.167.**] Ja nie oglądałam. A o co w nim come on?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:07:20] • [IP: 37.47.167.**]

A ogladaliscie serial Belfer? To tak a propos komentarzy o wykonywaniu polecen vice S

Gość • Czwartek [12.01.2017, 10:56:16] • [IP: 80.245.179.***]

Pani Komendant daruje sobie tę farsę. Raport już jest w komentarzach od mieszkańców. PRAWDZIWY !

Gość • Czwartek [12.01.2017, 10:50:18] • [IP: 79.186.217.***]

Kiedy szanowni radni podniosą w końcu na sesji rady miasta konieczność rozszerzenia monitoringu miejskiego na wszystkich głównych skrzyżowaniach oraz al. Woj. Polskiego prowadzącej do granicy? Czy nadal bandziory mają czuć się bezkarnie? To jakaś kpina z wyborców!!

Oglądasz 1-25 z 107
■ Informujemy, że w najbliższy piątek, 18 sierpnia 2017, o godzinie 17:30, na głównej płycie stadionu miejskiego odbędzie się sesja zdjęciowa zawodników pierwszej drużyny Floty ■
■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■