POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.01.2017, 16:23:05] • Świnoujście

Alexander Świerczyński zmaga się z ciężką chorobą! Ten mały chłopiec potrzebuje Waszej pomocy!

Alexander Świerczyński zmaga się z ciężką chorobą! Ten mały chłopiec potrzebuje Waszej pomocy!

fot. Organizator

Alexander urodził się 18 grudnia 2013 roku w Świnoujściu. Od zawsze był radosnym i uśmiechniętym dzieckiem, mimo to, nie rozwija się tak jak jego rówieśnicy. Od jakiegoś czasu zmaga się z ciężką chorobą, jaką jest holoprosencefalia, małogłowie oraz padaczka. Obecnie jego stan jest na tyle poważny, że nie raczkuję, nie staję na nóżki i nie mówi. Maluch na każdy postęp w rozwoju musi bardzo ciężko pracować. Rodzice z całych sił starają się stymulować mój rozwój psychoruchowy poprzez specjalistyczną rehabilitację oraz ćwiczenia w domu, jednak koszty leczenia, rehabilitacji oraz sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego są ogromne.

Prosimy wszystkie osoby o wielkim sercu o pomoc w gromadzeniu środków na leczenie chłopca, tak aby mógł być w przyszłości samodzielny i dorównał swoim rówieśnikom.

Alexander Świerczyński zmaga się z ciężką chorobą! Ten mały chłopiec potrzebuje Waszej pomocy!

fot. Organizator

Otwórz swoje serce! Pomóż Alexandrowi pokonać jego słabości i przekaż 1 % swojego podatku!

By przekazać 1 % podatku dla maluszka należy wpisać w w rozliczeniu PIT numer KRS Fundacji „Serca dla Maluszka” 0000387207, z dopiskiem w rubryce cel szczegółowy „Alexander Świerczyński”.


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Środa [11.01.2017, 12:01:39] • [IP: 92.42.112.***]

"Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną". Szczegolna logika - nie mieć dzieci, bo życie jest zbyt okrutne, nie dostarczy im wymaganego pakietu wesołości ? Jeżeli wierzy się w życie wieczne, w wieczne potępienie lub zbawienie, także ?

Gość • Środa [11.01.2017, 07:30:57] • [IP: 93.94.184.***]

Nie mieć dzieci? Jakby twoi rodzice nie mieli dzieci to byś nie istniał. Ale to może i byłoby lepiej dla społeczeństwa.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 23:29:11] • [IP: 178.238.247.***]

Świnoujscy internauci jak zawsze super komentarze. ... brak słów. ... przyrko to się czyta dobranoc !!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:43:20] • [IP: 37.47.132.***]

Nie tak dawno odbyła się akcja pomoc dla T.C. Nikt nie pisał złośliwych komentarzy. To dziecko ma inne schorzenie i inne potrzeby i też potrzebuje wsparcia. Czegoś w tym mieście nie rozumiem.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 21:52:49] • [IP: 188.146.74.***]

Są ludzie co nie lubią zwierząt i są tacy co nie lubią dzieci. Skończcie z ocena innych zajmijcie sie własna du.pa :)

Gość • Wtorek [10.01.2017, 21:48:20] • [IP: 80.245.190.***]

a tu jak zawsze slowne przepychanki. ...tylko na to mozna liczyc gdy czujecie sie tutaj anonimowi prawda. ...duzo zdrowia. .postepow. ..dla maluszka i oby ludzie czytali tresc i przyczynili sie do zebrania jakichkolwiek pieniedzy z tego 1 %...a nie oceniali siebie

Gość • Wtorek [10.01.2017, 21:14:00] • [IP: 92.42.116.***]

Do moralniaka pouczajacego innych o czlowieczenstwie bez sensu: lepiej milczec niz pisac o czyms o czym sie nie ma pojecia. BTW Ile pieniedzy podarowales?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 19:17:34] • [IP: 217.253.63.***]

do piszacego [10.01.2017, 18:04:26] • [IP: 88.156.235.***] Masz racje pod warunkiem ze nie jestes CZLOWIEKIEM. Tym roznimy sie od innych gatunkow zyjacych na swiecie, ze w sytuacji krytycznej ratujemy zycie. Moja wnuczka urodzila sie dokladnie tego samego dnia co ten chlopiec Aleksander. Nikt nie dawal nam zadnych" gwarancji" na jej zdrowie. I czegos takiego nie ma. Rowniez starsze dzieci ciezko moga sie rozchorowac. Wspolczuje zimnego stosunku do apelu rodzicow. Zycze ci zdrowia i kochajacych cie ludzi nie zaleznie od tego co ci los przyniesie i w jakiej potrzebie bedziesz. Rodzicom Aleksandra zycze sily, wytrwalosci powodzenia w walce z choroba i wielu pomocnych ludzi na ich drodze.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:48:21] • [IP: 92.42.117.***]

Jak do tego ma się 4000 zł. PIS u dla powagi sprawy.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:27:44] • [IP: 92.42.112.***]

Czy na Aleksandra bedzie zbierac pieniadze WOSP ?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:04:26] • [IP: 88.156.235.***]

Dlatego z każdym takim postem coraz bardziej umacnia się we mnie antynatalizm. Nie posiadając dzieci unikamy takich problemów na przyszłość. Nikt nie cierpi gdy nie istnieje.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 16:39:21] • [IP: 178.238.253.**]

Na Basztowej sa specjalistyczne zajecia dla dzieci niepełnosprawnych moze rodzice tam sie udzadza po dodatkowa pomoc

Oglądasz 1-12 z 12
■ W niedzielę 22 pażdziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja „15”Złotej Jesieni , biegu zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Zapisy od 11.00 , start o 12.00 spod szałasu nad Jeziorem Wolgastsee. Trasa wiedzie wokół jeziora ( 4 pętle po 3.750m każda ) . Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■