POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.01.2017, 16:23:05] • Świnoujście

Alexander Świerczyński zmaga się z ciężką chorobą! Ten mały chłopiec potrzebuje Waszej pomocy!

Alexander Świerczyński zmaga się z ciężką chorobą! Ten mały chłopiec potrzebuje Waszej pomocy!

fot. Organizator

Alexander urodził się 18 grudnia 2013 roku w Świnoujściu. Od zawsze był radosnym i uśmiechniętym dzieckiem, mimo to, nie rozwija się tak jak jego rówieśnicy. Od jakiegoś czasu zmaga się z ciężką chorobą, jaką jest holoprosencefalia, małogłowie oraz padaczka. Obecnie jego stan jest na tyle poważny, że nie raczkuję, nie staję na nóżki i nie mówi. Maluch na każdy postęp w rozwoju musi bardzo ciężko pracować. Rodzice z całych sił starają się stymulować mój rozwój psychoruchowy poprzez specjalistyczną rehabilitację oraz ćwiczenia w domu, jednak koszty leczenia, rehabilitacji oraz sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego są ogromne.

Prosimy wszystkie osoby o wielkim sercu o pomoc w gromadzeniu środków na leczenie chłopca, tak aby mógł być w przyszłości samodzielny i dorównał swoim rówieśnikom.

Alexander Świerczyński zmaga się z ciężką chorobą! Ten mały chłopiec potrzebuje Waszej pomocy!

fot. Organizator

Otwórz swoje serce! Pomóż Alexandrowi pokonać jego słabości i przekaż 1 % swojego podatku!

By przekazać 1 % podatku dla maluszka należy wpisać w w rozliczeniu PIT numer KRS Fundacji „Serca dla Maluszka” 0000387207, z dopiskiem w rubryce cel szczegółowy „Alexander Świerczyński”.


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Środa [11.01.2017, 12:01:39] • [IP: 92.42.112.***]

"Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną". Szczegolna logika - nie mieć dzieci, bo życie jest zbyt okrutne, nie dostarczy im wymaganego pakietu wesołości ? Jeżeli wierzy się w życie wieczne, w wieczne potępienie lub zbawienie, także ?

Gość • Środa [11.01.2017, 07:30:57] • [IP: 93.94.184.***]

Nie mieć dzieci? Jakby twoi rodzice nie mieli dzieci to byś nie istniał. Ale to może i byłoby lepiej dla społeczeństwa.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 23:29:11] • [IP: 178.238.247.***]

Świnoujscy internauci jak zawsze super komentarze. ... brak słów. ... przyrko to się czyta dobranoc !!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:43:20] • [IP: 37.47.132.***]

Nie tak dawno odbyła się akcja pomoc dla T.C. Nikt nie pisał złośliwych komentarzy. To dziecko ma inne schorzenie i inne potrzeby i też potrzebuje wsparcia. Czegoś w tym mieście nie rozumiem.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 21:52:49] • [IP: 188.146.74.***]

Są ludzie co nie lubią zwierząt i są tacy co nie lubią dzieci. Skończcie z ocena innych zajmijcie sie własna du.pa :)

Gość • Wtorek [10.01.2017, 21:48:20] • [IP: 80.245.190.***]

a tu jak zawsze slowne przepychanki. ...tylko na to mozna liczyc gdy czujecie sie tutaj anonimowi prawda. ...duzo zdrowia. .postepow. ..dla maluszka i oby ludzie czytali tresc i przyczynili sie do zebrania jakichkolwiek pieniedzy z tego 1 %...a nie oceniali siebie

Gość • Wtorek [10.01.2017, 21:14:00] • [IP: 92.42.116.***]

Do moralniaka pouczajacego innych o czlowieczenstwie bez sensu: lepiej milczec niz pisac o czyms o czym sie nie ma pojecia. BTW Ile pieniedzy podarowales?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 19:17:34] • [IP: 217.253.63.***]

do piszacego [10.01.2017, 18:04:26] • [IP: 88.156.235.***] Masz racje pod warunkiem ze nie jestes CZLOWIEKIEM. Tym roznimy sie od innych gatunkow zyjacych na swiecie, ze w sytuacji krytycznej ratujemy zycie. Moja wnuczka urodzila sie dokladnie tego samego dnia co ten chlopiec Aleksander. Nikt nie dawal nam zadnych" gwarancji" na jej zdrowie. I czegos takiego nie ma. Rowniez starsze dzieci ciezko moga sie rozchorowac. Wspolczuje zimnego stosunku do apelu rodzicow. Zycze ci zdrowia i kochajacych cie ludzi nie zaleznie od tego co ci los przyniesie i w jakiej potrzebie bedziesz. Rodzicom Aleksandra zycze sily, wytrwalosci powodzenia w walce z choroba i wielu pomocnych ludzi na ich drodze.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:48:21] • [IP: 92.42.117.***]

Jak do tego ma się 4000 zł. PIS u dla powagi sprawy.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:27:44] • [IP: 92.42.112.***]

Czy na Aleksandra bedzie zbierac pieniadze WOSP ?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:04:26] • [IP: 88.156.235.***]

Dlatego z każdym takim postem coraz bardziej umacnia się we mnie antynatalizm. Nie posiadając dzieci unikamy takich problemów na przyszłość. Nikt nie cierpi gdy nie istnieje.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 16:39:21] • [IP: 178.238.253.**]

Na Basztowej sa specjalistyczne zajecia dla dzieci niepełnosprawnych moze rodzice tam sie udzadza po dodatkowa pomoc

Oglądasz 1-12 z 12
■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ Spotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■